Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8847) fekeandras


fekeandras
őstag

Én ugyan nem vagyok boltos (csak voltam félig-meddig) de ez ide kívánkozik.Ma délelőtt járkáltam Kalocsán és összefutottam egy volt osztálytársammal.Épp gariztatni vitt egy alkatrészt megkért, hogy tartsak vele.Közben majd beszélgetünk.Volt még szabad fél órám gondoltam elütöm az időt vele, úgy sem láttam már évek óta.Mikor közeledtünk az üzlethez elégedetten nyugtáztam magamban, hogy ismerős helyre megyünk mert már többször is vásároltam azon a helyen.Mindíg minden korrektül zajlott.Segítőkész hozzáértő emberek dolgoznak ott.Belépünk a boltba ugyanaz a srác állt a pult mögött.Én mentem előre barátságosan köszöntünk egymásnak mikor meglátta a hátam mögött belépő haveromat odafordult a kollégájához és súgott neki valamit.Mindegy.Odamentünk.Haverom elővett egy WD vinyót és kirakta a pultra azzal a kijelentéssel, hogy ezt 2hónapja vette itt és már el is romlott.Erre az eladó srác higgadtan közölte, hogy nem tud semmit tenni és már a múltkor is elmondta a testvérének (mert múlt héten a szegény öccsét küldte be a boltba), hogy a fizikai sérülés nem garanciális hiba.Erre haverom elkezdett zúgolódni, hogy miért nem cserélik ki mert már máskor is vett innen hibás alkatrészt (Egy s462 proci volt amit a két bal kezével tehetségesen lesarkazott...) és azt sem akarták neki lecserélni.Ment az egyoldalú vita (nekem közben a pofám majd le égett miatta) én ekkor inkább kimentem a bolt elé dohányozni.Nem tudom mit beszéltek bent de még vagy tíz percig bentvolt.Mikor kijött fel volt dúlva, hogy milyen bunkó ez a boltos és, hogy többet be nem teszi ide a lábát stb...Elkértem tőle a vinyót megnézném mi a gond vele.Erre a kezembe nyomta és hozzátette a gép nem indul el és fel sem ismeri a vinyót.Mikor megnéztem láttam, hogy 4-5 tű el van görbülve és egy ráadásul még hiányzik is.Erre ő mondta, hogy "persze tudom csak megpróbáltam hátha kicserélik"
Azthittem lefejelem a gyereket!Hát ott megköszöntem neki, hogy ilyen kínos helyzetbe hozott és még én szégyelltem magam helyette bent a boltban.Elköszöntem tőle.Rágyújtottam egy cigire és mentem a dolgomra, közben azon tűnődtem hogyan lehet valaki ennyire pofátlan...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.