Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9751) Vangelis válasza Dzoli (#9749) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Tudom már beszéltük:), de neked be is jött az eset... eljátszottad és sajna tényleg ott is laksz már nem?

Lassan én már itt sem tudok lakni, mert elvisznek a bankok mindent:(

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#9752) Jégkokó válasza eziskamu (#9750) üzenetére


Jégkokó
veterán

Már nem először láttam ilyet, de ugyan ezzel az indokkal jött vissza több webkamera is, hogy nem lehet telepíteni. Jah meg volt egy 30 ezres wifi router ami azért jött vissza mert hogy csak 10 méterig viszi el a jelet , amit én kizártnak tartok. Meg egy másik wifi router állítólag eldobta a kapcsolatot bizonyos idő után.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#9753) eziskamu válasza Jégkokó (#9752) üzenetére


eziskamu
addikt

De nem mindegy hogy tíz méter egy folyosón, vagy 10 méter 2-3 vastag betonfallal, a túloldalon a legolcsóbb usb stickkel, meg az semindegy ha állandóan bekapcsolják a tuskó gazdaságos mikrót :) .
Nekem is dobott most az új (gariban cserélt) stikkel, ha az afterburner élesítve volt a routeren (kliens is afterburner vagyis 125 mbit/sec képes) (a kliensen mindegy volt hogy ki vagy bekapcsoltam). Firmware frissítés megoldotta, bár azért naponta egyszer-kétszer még így is bont, de legalább nem percenként, és egy 9dbi-s antenna a routeren majd talán segíteni fog ;]

[ Szerkesztve ]

(#9754) eziskamu válasza eziskamu (#9753) üzenetére


eziskamu
addikt

Ja azt még elfelejtettem, azért váltottam mert az előző usb stick lassú volt valamint szakadt a kapcsolat ha valamelyik program kiakadt (leginkább a Firefox :) ) és 100% körüli prociterhelést produkált. Függetlenül usb portttól, alaplaptól esetleg pci-os usb vezérlőtől. Most ezzel az újjal még ilyen összefüggést nem tapasztaltunk.

(#9755) Dzoli válasza Vangelis (#9751) üzenetére


Dzoli
tag

Jahh a sors fintora ;]
Nem baj, innen szép felállni. Neked könnyebb, több szakmád is van. Én meg elmegyek tőzsdei spekulánsnak. :DDD

https://forexklub.hu /Tőzsde, CFD, Forex kereskedés/

(#9756) Vangelis válasza Dzoli (#9755) üzenetére


Vangelis
nagyúr

hát igen....

Csak pont most a legnehezebb felállni...

de próbálkozunk... lassan már kevesen maradunk úgyis.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#9757) Jégkokó válasza eziskamu (#9753) üzenetére


Jégkokó
veterán

Ez mondjuk igaz, de nálam nem olyan régen kipróbáltuk haverokkal, hogy egy sima antennával megosztottuk a netemet és gond nélkül ment az emeleten is, igy nem hiszem, hogy egy rendes routerrel nem menne ez. Amugy meg már olyat is láttam, hogy a noti olyan indokkal jött vissza szervízre, hogy 10 percenként leáll ha netezik rajta.Nah ez engem érdekelne, hogy sikerült ezt összehozni.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#9758) nyunyu válasza Jégkokó (#9757) üzenetére


nyunyu
félisten

Mi meg sokfele olcso routert kiprobaltunk ugyfeleknel PDAs rendelesfelvetelre, de a vegeredmeny az lett, hogy mindenhova 40+fas AP-ket tettunk inkabb, mert a 10-15-20+fas SOHO routerekkel nem lehet dolgozni.
(Tokmindegy milyen marka, volt Linksys WRT54G-tol kezdve Zyxel P334WT-ig mindenfele)

Lassan all fel a kapcsolat, szakadozik, stb.

PDA bekapcs, fel percet malmozik, mire osszejon a WPA-s kapcsolat a routerrel, de neha nem jon ossze.
Ez rendes APvel alig 10mp, aztan mehet a rendeles.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#9759) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Volna egy olyan kérdésem,hogy karácsonykor vettem egy vinyót (3év gar) és kiírta vista mentsem le az adatokat mert be fog dögleni.A HD Sentinel szerint is gázos a dolog [link]
Szóval ha visszaviszem a boltba e dolgokra panaszkodva, akkor kicserélik nekem?Vagy semmi esély rá?

(#9760) ttower válasza Jégkokó (#9752) üzenetére


ttower
aktív tag

pedig van ilyen. rokonok linksys routere ~5 méterig vitte a jelet falak nélkül. a szék alatt volt a router, a gépem a széken és ~30-40% volt a jel. kapott egy resetet és azóta lőn öröm és bódottá egy kétlakásos ikerházban.

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#9761) Jégkokó válasza ttower (#9760) üzenetére


Jégkokó
veterán

Ha 5 méterig viszi el a jelet akkor ott tényleg lehet valami, de nekem első dolgom az lenne hogy resetelném ilyen esetben.Mert még a kis gagyi antenna is lefedte a lakás majdnem felét.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#9762) nyunyu


nyunyu
félisten

De jo, hogy a kelet-pesti APEHnek hasonlo a telefonszama, mint a mi vonalas supportos szamunk.

Ma csak ketten probalkoztak APEHnek faxolni...

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#9763) degh válasza nyunyu (#9762) üzenetére


degh
tag

tovább küldted legalább? :DDD

8

(#9764) Sytex válasza nyunyu (#9762) üzenetére


Sytex
tag

Nekem a régi céges mobilom volt megyegyező valami pesti APEH-es számmal. Az enyém 30-as körzet volt az apeh-es meg 1-es. Havonta 2-en, 3-an próbáltak nálam ügyet intézni (amikor a pribék beütötte a 7 számot a 30-as mobiljába). Végén már gondolkoztam hogy egy "Ön a tartozását az XXXXXXXX-YYYYYYYY számlára való utalással intézheti" mondattal búcsuzok tőlük. :)

- Kártyával lehet fizetni? - Persze. - Egy ászból és királyból tud visszaadni?

(#9765) nyunyu válasza degh (#9763) üzenetére


nyunyu
félisten

Dehogy, telefonomrol nem lehet kapcsolni a faxot :DDD

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#9766) ML320 válasza nyunyu (#9762) üzenetére


ML320
aktív tag

Körzetszáma más a győri praktikusnak, mint a mienk...

Volt, hogy e-mailben válaszoltam nekik. Kultúr cégek, még egy köszönöm se jött ... :(((

Ember tervez, Isten perverz...

(#9767) Zofren


Zofren
aktív tag

kellene vmi olyasmiféle Alapigazságokat létrehozni. Kezdodheten ezzel:
- A vevő mindig jobban ért a gépekhez. (csak tudnám, akkor miért jön be)
- Mindegy milyen vga, csak 256megás legyen.
- Mindig az kell, ami nincs raktáron.
- Múlt hét óta lejjebb mentek az árak? (ez ma történt)

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#9768) stol válasza Zofren (#9767) üzenetére


stol
addikt

Nálunk már az 512-es és 1"gigás" VGA a divat :DDD
Azé' 1GB DDR2 9500GT-t megveszi a 512DDR3-as 9600GT helyett :DDD

(#9769) Zofren


Zofren
aktív tag

mai nyertesem:
- Volt nálunk délelott egy fiatalember, akinek nem egy számitogépe van, hanem kettő, tehát ért hozzá és azt mondta, hogy maga rontotta el.

Probléma: MSN vmiért nem telepul. Ennyit mond, semmi tobbet.

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#9770) Dzoli


Dzoli
tag

File rendszer összeomlás, eltűnt NTFS partícióról, pótolhatatlan családi képek lementése után az ügyfél reakciója:
- Most fizetnem kell azért, hogy helyreállt a rend?! :W

https://forexklub.hu /Tőzsde, CFD, Forex kereskedés/

(#9771) KPistike válasza Dzoli (#9770) üzenetére


KPistike
aktív tag

" - Most fizetnem kell azért, hogy helyreállt a rend?! :W "

- Igazából az is elég, ha elintézi, hogy ingyen kapjam / kapjuk a kaját, innivalót, áramot, üzemanyagot, telefont, stb ... adót se kelljen fizetnem, meg TB-t ...

Tuti így reagáltam volna arcból arcba :D

K. P.

(#9772) Vangelis válasza Dzoli (#9770) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ilyeneken még meglepődsz :)

,.. pedig nem ma kezdet

Nálunk is pl a gép átvizsgálás.. teljes mentés ingyen vagy olcsóbban kellene.,

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#9773) Killing


Killing
addikt

Igaz,én nem vagyok számtech bolt tulaj de mikor bemegyek egy számtech boltba venni DVI kábelt mellettem egy öreg tata löki az eladónak:
Intrnet turnert (sic!) szeretnék. :DD Azt mondta az eladó:"ez nem router lesz?" Erre mondja hogy de, az unokám valami rútert magyarázott. :DD Kimentem a boltból,fél óra röhögés után,(hasam fáj a röhögéstől,szemem könnyezik),visszamegyek és megvettem azt a kábelt! :DD

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#9774) lesaux


lesaux
veterán

Sziasztok, Boltosok!
Tudom, hogy nem szeretitek, de kérdeznék. Ha veszek egy OKI 2200-as nyomtatót (12 ezer forintért), az tartalmaz tonert (aminek az ára 15 ezer forint)? Nem vagyok egy közgazdász, mégis azt mondom, hogy tartalmazza. Édesapám szerint nem. És ígérem, hogy többet nem offolok.

(#9775) localhost válasza lesaux (#9774) üzenetére


localhost
Közösségépítő

TARTALMAZZA, csak nincs tele!
ÉS UTÁLOM HA VÁLASZOLNOM KELL :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#9776) localhost válasza Killing (#9773) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Jó ez, nézd csak meg a magad körül röhögő srácokat majd 50-60-70- év múlva.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#9777) localhost válasza Zofren (#9767) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Alapigazságot akartál ?Ű

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#9778) lesaux válasza localhost (#9775) üzenetére


lesaux
veterán

Köszi! :)

(#9779) lúzer válasza nyunyu (#9758) üzenetére


lúzer
veterán

bocs, egy konkrét típust tudsz ajánlani?
mi is ezekkel szopunk a 10k-s kategóriából

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#9780) nyunyu válasza lúzer (#9779) üzenetére


nyunyu
félisten

Ti mire hasznalnatok?

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#9781) liver válasza localhost (#9777) üzenetére


liver
tag

Hát ez egy gyöngyszem..vagy ötször elolvastam :))

"Próbáltad ki-kapcsolni,be-kapcsolni?Akkor világít az oldalán a gomb?Nem!Akkor be kéne kapcsolni":-)

(#9782) lúzer válasza nyunyu (#9780) üzenetére


lúzer
veterán

sima routerként, mini cégnél
csak a szokásos email forgalom, letöltés, kevés magán torrent

asszem most smc vbr7004 van, de több routerrel szívtunk

szóval kb elég amit az smc tud, esetleg wireless csak legyen üzembiztos

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#9783) Killing válasza localhost (#9777) üzenetére


Killing
addikt

Ez k**va nagy! :DD

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#9784) Peti78 válasza localhost (#9777) üzenetére


Peti78
őstag

"régiházas"-sá válni nem is olyan nehéz. Minél jobban halad az idő, annál inkább nehéz nem régiházassá válni. :))
Elkerülendő bizonyos komplikációkat, gyorsan vettem most egy házat.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#9785) nyunyu válasza lúzer (#9782) üzenetére


nyunyu
félisten

Ja, akkor a 3Com 7760, meg a Motorola 5131-AP nem jo nektek, mivel ezek kifejezetten AP-k, nem routerek.

Nekunk kellett valami 256bites titkositast hardveresen tudo VPN router, kollega szerzett is egy Juniper SSG5-ot, de az haveri alapon, tavalyi aron volt 170+fa...
Mar csak valami internet kene alaja, mert a mostani ADSL edeskeves a munkankhoz.

Olcsobb kategoriaban erdemes lehet nezegetni a Zyxel ZyWall 2/2WG-t, nem olyan veszesen draga, mint egy komoly Juniper/Cisco cucc.
De mar annak a konfiguralasahoz sem art nemi rendszergazdai kepzettseg, nem 5 perc _jol_ beallitani, mint egy egypalcas SOHO cuccot.
(Juniper konfigja meg durvabb...)

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#9786) bobsys válasza nyunyu (#9785) üzenetére


bobsys
addikt

juniper cuccal talalkoztam, azota kevesebb hajam van es a vegen a tulaj nagykers haverja allitatta be egy juniperes felistennel

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#9787) csemberlen


csemberlen
őstag

100k-s árban melyik 15" laptopot érdemes megvenni?

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#9788) localhost válasza csemberlen (#9787) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Ebben az árban: bármelyiket!

Idenézz! :)

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#9789) liver válasza csemberlen (#9787) üzenetére


liver
tag

100k-ért csak notbook-nak látszó tárgyat lehet venni.....Mondjuk Fujitsu Siemens csodagépet :DDD

[ Szerkesztve ]

"Próbáltad ki-kapcsolni,be-kapcsolni?Akkor világít az oldalán a gomb?Nem!Akkor be kéne kapcsolni":-)

(#9790) csemberlen válasza liver (#9789) üzenetére


csemberlen
őstag

Tisztában vagyok vele, sajnos még 150 ért is kakik vannak.
Akinek kéne annak ennyije van.

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#9791) localhost válasza csemberlen (#9790) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Ezért volt az én válaszom halálkomoly!
Fogjátok a pénzt elmentek egy MM-ba vagy Ewoldbe vagy bárhova és megveszitek azt, ami kijön ennyiből.
Nem szabad tovább ragozni ezt.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#9792) localhost válasza localhost (#9791) üzenetére


localhost
Közösségépítő

csemberlen!

Például ezt
És innentől ebben a topicban ne ez legyen a téma! Linkeltem neked a Milyen notebookot vegyek témát
Viszlát és sok sikert!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#9793) glutamin válasza liver (#9789) üzenetére


glutamin
őstag

100k-ért ezt ajálom:[link]

Azért érdemes egy délutánt rászánni az utánakeresgélének neten.

[ Szerkesztve ]

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#9794) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

ma egy kulomleges nap vot: sok-sok-sok-sok ev utan ujra egy codgenya hazba raktam osszje egy cuccost, aminke meg az vot a kulonlegessege hogy eletem elso intel 2xxx-es procija vot:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#9795) johniee válasza neduddki (#9794) üzenetére


johniee
senior tag

Még nem kértek E2xxx-et eddig? :Y csak ennél gyengébbet vagy jobbat?

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#9796) dangerzone válasza johniee (#9795) üzenetére


dangerzone
addikt

Eddig csak a pentium I volt a sztár biztos..:D Legjobb ár/érték kategória.. :))

(#9797) TheReMiXeR válasza johniee (#9795) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

ájemdé a csudaproc nekije bizti

(#9798) neduddki válasza johniee (#9795) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

de kirtek csak nem kaptak:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#9799) Killing válasza TheReMiXeR (#9797) üzenetére


Killing
addikt

Tanyasi susnyalakó parasztnak nem kő itten ájemdé csudaproc. :DD

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#9800) neduddki válasza Killing (#9799) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

latom jo hejrul szarmazol hogy ijjenkeet tucc, oszt hogy a nalatok a gemeskut bevezeto project???:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.