Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8951) neduddki válasza net84 (#8948) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Tejjesn igazad van nem tom me aszt irtam ,de akkor sem 40% folottti mint a peldanak hozott msi-nel

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8952) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

-hello, hűtőpasztátok van?
-szia, sajnos nem tudok adni
-...és a másik boltban van?
-milyen másikban?
-hát a városban, egy másikban?
-nos, nemvagyunk haverok és nem látom a készletüket, talán gurulj el oda és kérdezd meg ott...
>>>merev tekintet, értetlen arc... ez egy kb. 18éves sráctól...

másik :
-műszerolaj van?
-nincs, nem is volt nálunk soha
-hát akkor hol lehet venni ha nem itt?
-hm, mibe is szeretné használni?
-varrógépbe...
-na, akkor ez itt egy számtech bolt... viszlát

Mai uccsó:
Van egy fazon, aki valami vallási témával foglalkozik... ilyen iskola vagy valami ilyesmi... hogy honnan tudom? Már 2x volt itt, hogy nyomtassunk ki neki weboldalakat.
Említettem neki, hogy mi ilyennel nem foglalkozunk de csak pár oldalról lévén szó belementünk a nyomtatásba. Mikor leültem a gép elé, hogy na akkor nézzük mit is kéne 1-2 oldalban kinyomni akkor jöttek fejből a linkek. Természetesen a huszonötödikre se dobott ki semmilyen oldalt mire már idegesen említettem neki, hogy majd ha meg lesz a pontos link akkor mennyen el valahová, ahol nyomtatással foglalkoznak. Nem telt el 10perc jött a pontos linkkel... kollégát ráállítottam a dologra.
Eltelik vagy 2-3 nap, megint jön, hogy szeretne nyomtatni de tényleg csak pár oldal kéne...
Félórás szarakodás után kb. 30oldal jött ki a nyomiból. Közben elmagyaráztam illedelmesen, hogy ez volt az utolsó ilyen jellegű dolog. Vegyen egy nyomtatót, fizessen elő egy internetre valahol... Elköszönt.
Erre vazze megjelenik a laptopjával, hogy kellene megint nyomtatni... @anyádat azt nyomtassad ki te rendszeresen ingyenélő... A pofátlanság felső határát is elhagyván ő ismét megjelent. B+

(#8953) localhost válasza TheReMiXeR (#8952) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Jut eszembe a műszerolajról!

Kollégina kérdése hozzám:
- Tudsz segíteni, a vevő dvd-hez keres olajat.
- Hmmmm? Megpróbálok... Tessék uram, mit keres????
- WD-40 olajat, ezt értette a kollégina dévédé-hez olajnak. :) [link]

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#8954) net84 válasza neduddki (#8951) üzenetére


net84
őstag

minden további nélkül kijöhet a 40%, ha nézzük azt is, hogy egyes termékeknek ilyenkor szokott felmenni az ára, de mostanság szinte követhetetlen, hogy mi az, ami alapből drágult és mi az, ami a forint hullámzó "értéke" miatt változik...effektíve láthatatlan az áremelés.

TheReMiXeR - érdekes dolgokat nálunk szoktak keresni - a konditól az IC-ig mindent. Az egyik érdekes az volt, amikor a csávó bejött, hogy neki egy bizonyos IC kellene - nincs! - de valahogyan csak be lehet szerezni, az van winyó alján is :W itt kellett volna csendben maradnom, mert innentól tarthattam egy előadást, hogy miért nem kap csak úgy ilyen IC-t, miért nem fogja tudni azt csak úgy otthon átkókányolni és inkább keressen komplett elektrónikát...
de a legjobbak a nyomtattatni lehet?, fénymásoltatni lehet? - nem lehet! és közben ott virít mögöttem a nagy dög sokszorosító - nem vagyunk mi fénymásoló szalon, az van a főiskolán és van a városban még egy-kettő - tény, hogy nem a belvárosban vannak, a főiskolán/egyetemen meg nem egy olcsó muri...

Read only...

(#8955) nyunyu


nyunyu
félisten

Mai ugyfel felhozatal:
-szarraazott egy Atom konfig, mert a romkocsmaban rosszul fedtek be a pultot. Szerintuk garis problema. :O
-ripityaratortek egy utesallo Symbol MC50-et, gyar potom 360€-ert javitana. :W
-3 eves tapikepernyoben elszallt a hattervilagitas, kollega engem cseszeget, hogy milyen inverter valo bele. Kezebenyomtam 6 kulonbozot, valamelyik csak jo lesz bele alapon :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#8956) localhost válasza net84 (#8954) üzenetére


localhost
Közösségépítő

"de a legjobbak a nyomtattatni lehet?, fénymásoltatni lehet? - nem lehet! " - de miért nem lehet, ha egyszer IGÉNY volna rá ??? :))

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#8958) localhost válasza moha bácsi (#8957) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Sőt annak idején én is fújtam egy szisszenésnyit annak a nagy izének a tengelyére aztán megpördítettem és azóta is forog!

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#8959) neduddki válasza net84 (#8954) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

"minden további nélkül kijöhet a 40%," hat mint lassuk ne mcsak kigyuhet hanem ki is gun:- )))
amugy ah nagyon untkoznek meg lehetne csinaol a beszer arvaltozast igy karacsomy kornyeker es alalprefnek ma jo is lenne, de hat igy maradok anelluk:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8961) net84 válasza localhost (#8956) üzenetére


net84
őstag

mert azt az árat nem tudod elkérni érte, amit adott esetben szöszölsz vele...illetve ha behoznak egy olyan formátumot, amit az adott gép nem támogat, akkor mehetsz a másikra, vagy a harmadikra
volt akin megkönyörültünk (mondjuk csak azért, mert rendszeresen nálunk vásárol), és negyed órás szívás lett a vége, mire ki tudtuk nyomtatni...illetve a nyomtatónk sem erre termett, nem biztos, hogy hosszútávon ezt a plusz terhelést elviselje

tény, hogy igény lenne rá, de ahhoz fejleszteni kellene (hogy ez a rész is kiszolgálható legyen) és nem mostanában térülne meg...átrágtuk mi ezt gondolhatod...

Read only...

(#8962) localhost válasza net84 (#8961) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Az én előző munkahelyemen nagyon szép jövedelmünk volt belőle :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#8963) TheReMiXeR válasza net84 (#8954) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

Nálunk is van fénymásoló és itt is mögöttem virít.
Egy ócska Sharp ketyere ami annyira van felújítva, hogy itteni belsős papírokat tudunk vele másolgatni (szervizlap második példány illetve hitelügyintézésnél másolatok készítése).
Tehát nem tudunk vele minősági másolatot készíteni. Pedig hát ha valaki fizet valamiért akkor ott bizony minőségben kell másolni. Mivel ezt nem tudjuk prezentálni ezért nem is csináljuk még ha fizetnek is érte.

Egyébként meg rendszeresen jönnek az utca túloldalárol (hitelpont) hogy csak 1 példány kéne kb ingyen... meg f@szom. Sarkon van papírbolt , ott másolnak pénzért.
Ja és nem a kis szuzukis jön, hanem a Q7es ajudis ne ma barnulós tipus.
Ezek mind ingyen szeretnének mindent.

(#8964) net84 válasza localhost (#8962) üzenetére


net84
őstag

aztán jön egy ellenőrzés és husss... :DDD
Így van eleget kínozva a nyomtató és a másoló is, nem, ha még ezt is ráeresztenénk.

Read only...

(#8965) localhost válasza net84 (#8964) üzenetére


localhost
Közösségépítő

HÉHÉ! A cégemnek volt belőle bevétele! :))

Huh_de_gonosz_vagy_smiley!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#8966) pilóta válasza localhost (#8965) üzenetére


pilóta
nagyúr

[Gonosz ON] És fizettetek reprográfiai díjat utána? [Gonosz OFF] ;]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#8967) localhost válasza pilóta (#8966) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Természetesen!

Egy sarokban CopyShop volt, 1és kétoldalas nyomtatás, színesben is, A/3-as méret és fotónyomtatás, minden legálisan! (iratfűzés, spirálozás satöbbi :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#8968) pilóta válasza localhost (#8967) üzenetére


pilóta
nagyúr

Ja hát úgy könnyű!
De most képzeld el ezt egy olyan helyen, ahol csak saját használatra van egy másológép. Bejön valaki az utcáról, hogy akar egy oldalt másolni, léccilécci. Aztán ha lemásoltad előveszi az igazolványát...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#8969) Shadows válasza pilóta (#8968) üzenetére


Shadows
senior tag

és velem megtörtént, egy oldalt másoltam, oszt veszi elö az igazolványt...valami buzi orvosi cucc volt a csókának, és csak segiteni akartam....milyen dolog manapság hogy a segitökész embert is farokszendvicsbe taszitják.....

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#8970) tomi_mod válasza pilóta (#8968) üzenetére


tomi_mod
aktív tag

Amíg egyedül van nincs gond! -addig bármit elővehet...ööö na nem úgy értem:Y
Ellenőrök -legalább- párban járnak, hogy egymást igazolják a bizonyítás során, ha épp ilyenre sor kerül...
Persze vigyázni kell mert lehet a pajtása két percel előbb tért be és valami "vájfáj rojterről" érdeklődve terel...

-bár nem teljesen ide tartozik, de szükebb ismerősi körben -egyéni vállalkozó, szolgáltató- előfordult, hogy számla kiegyenlítés után -minden ok- kért az illető nylon zacsit. Meg is kapta és 20ft-ot ott is hagyott érte a pulton, annak ellenére, hogy ilyen termék nála nem is volt, csak valahonnan előkaparta, szóval kért és kapott egy zacsit. Ismerős már mást szolgált ki, rég nem is foglakkozott vele 20ast talán észre sem vette...aztán jön vissza az illető, hogy akármilyen felügyelet és nem kapott számlát a 20 ft-ról. Tudomásom szerint csak egyedül volt az okoskodó így büntetés nem lett bizonyíthatóság hiánya miatt...de gondoltam megírom, jobb figyelni mint adóelleőrt verni!

[ Szerkesztve ]

(#8971) Balinov válasza tomi_mod (#8970) üzenetére


Balinov
félisten

azert ez a nejlonszatyros belekotes, ez mekkora prosztosag mar a "hatosag" reszerol,nem? :Y

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8972) sutykuru válasza Shadows (#8969) üzenetére


sutykuru
tag

ha az ilyen egyedül van, roló lehúz, és le kell fénymásolni, addig verni, míg rácsukódik a fedél

(#8973) nyunyu válasza tomi_mod (#8970) üzenetére


nyunyu
félisten

Ez mar csak egy ilyen mufaj.

Balatoni ugyfelunk meselte egyszer, hogy beallitott hozzajuk egy bermudagatyas, papucsos, tagbaszakadt agyontetovalt faszi (Ranezesre tipikus ujgazdag taho turista), odaul a pulthoz, ker egy sort.
Kitoltik neki.

Fel perc mulva fizetne.
Pultosnak valamiert gyanus lett, hogy bele sem kostolt, igy beutotte a penztargepbe.

Utana bemutatkozott a csoka, egyszemelyben apeh, munkavedelmi, meg vpop ellenor. :DDD

Tarsa meg kint varta a kerthelyiseg bejaratanal, hogy ha valami szabalytalan lett volna, egybol keznel lett volna a hatosagi tanu is, aztan repul a 100k-s csekk... :O

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#8974) nyunyu


nyunyu
félisten

De az se lehetett rossz, amikor alig nyitott meg az idei furedi borhet, elso este VPOP kommando lezarta a Tagore-setanyt, hogy akkor most jovedeki ellenorzes mindenkinel, meg mozgo laborral merjuk, melyik hordohoz mennyi vizet pancsoltak az ev boraszai...

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#8975) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Azt szeretném kérdezni hogy kb mennyit lehetne elkérni egy olyan
helyzetbe, mikor felhívnak "hogy nem indúl a gép,valamit kiírt"

Csak a visszaállítással lehetett megoldani a helyzetet, vagy formattal de azt nem akarták.
Gyakorlatilag semmi nem volt jó,életembe nem láttam annyi spyware-t és toolbar-t :)
Állandóan tönkrecseszik aztán hívnak engem, de már a tököm kivan.
Eddig vagy 3-4x megcsináltam szívességből, legutóbb vagy 2-3 órát küzdöttem

(#8976) localhost válasza ToBeY (#8975) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Őszinte válasz a kereslet/kínálat törvénye:

Mondd meg nekik kerek perec, hogy szerinted ez a munka mennyit ér, és kiderül, hogy Ő ezt hajlandó-e kifizetni, ha nem, akkor viszlát, csináltassa azzal, aki feleannyiért (kevesebbért) megcsinálja.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#8977) ToBeY válasza localhost (#8976) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Hát nagyon nem vagyok képbe az árakkal (mert szerencsére én magamnak mindent meg tudok csinálni) De gondolom 5000 kb elkérnek egy hiba felderítésért spyware/vírusirtás vagy komplett újrahúzásért.

[ Szerkesztve ]

(#8978) localhost válasza ToBeY (#8977) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Mondom: amennyit szerinted neked ez ér, nem kell tisztába lenned vagy figyelembe venned mások árait!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#8979) qdak válasza ToBeY (#8975) üzenetére


qdak
addikt

ez nálam is igy van, multkor nov 1 is gépet csináltam laptop+hállozat vagy fél napig szivtam mert, (hálaisten) a felhasználo nevet + jszt nem jól adta meg a gyerek :( meg ruteres hálozatot még sosem csináltam :B persze mindezt köszönömért, bezzeg a vaterja kömüves csinált vmit nálunk elég borsos áraT kért. Igazábol csak az idegenektöl szoktam kérni de én se tudom mennyit kérjek, ha meg alkatrész kell csinálok különbözetet magamnak :D

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#8980) NwL


NwL
tag

Ügyfél: - Újraindult, szétszedtem, megzsíroztam, összeraktam, majd füstszag lett... :Y :W :(

(#8981) user12 válasza NwL (#8980) üzenetére


user12
őstag

Megkente körözöttel a processzort....biztos kajás volt

[ Szerkesztve ]

Rendszergazda vagyok....ha röhögni lát, mentsen

(#8982) nyunyu válasza NwL (#8980) üzenetére


nyunyu
félisten

Mivel kente meg ez a szerencsetlen? Korozottel?

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#8983) zsolt1129 válasza NwL (#8980) üzenetére


zsolt1129
addikt

Ez nem gyenge :C

(#8984) NwL válasza nyunyu (#8982) üzenetére


NwL
tag

nem körözött :DDD Ezüstpaszta :))

(#8985) nyunyu


nyunyu
félisten

Gondolom mar ismeritek a hasonlo eseteket dokumentalo german weblapot. :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#8986) liver


liver
tag

-Jó napot!Media Markt-os utalvánnyal lehet fizetni?
-Nem!
-De miért nem?
-Mert ez nem a Media Markt!Viszontlátásra!!!

Hát vazz milyen emberek vannak?!

[ Szerkesztve ]

"Próbáltad ki-kapcsolni,be-kapcsolni?Akkor világít az oldalán a gomb?Nem!Akkor be kéne kapcsolni":-)

(#8987) zsolt1129 válasza liver (#8986) üzenetére


zsolt1129
addikt

Egyre jobb sztorik jönnek :C .

(#8988) tomi_mod válasza liver (#8986) üzenetére


tomi_mod
aktív tag

És az étkezésit?

(#8989) shteer


shteer
titán

hoztak egy gépet, h nem ad képet...
bővítés volt:
tv-tuner, dvd-író, ram

bekötöttem normálisan a dvdírót, hdd-t és persze, h a ddr foglalatba volt beleerőltetve egy sd modul :W
és nem fogja majd fel, h örülhet h csak képet nem adott és füstjeleket sem...

..szerintem jónak tűnik

(#8990) Zofren válasza tomi_mod (#8988) üzenetére


Zofren
aktív tag

mi már fogadtunk el étkezésit. igaz csak 400ft-ot, de akkoris.... :D ja meg két éve 200ért váltottam be eurot...

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#8991) diegho


diegho
nagyúr

Ma megint nem értette meg valaki, hogy 5 óra után nem fogok kimenni hozzá wifi beállításra, mert nincs annyi pénz amennyiért ma bármit is vállalnék. Mondja elhamarkodottan ne mondjak ilyent, mert kifizeti, mondtam egy összeget. "jó akkor inkább behozom" :D erről van szó. Amúgy egy router-t meg 3 laptopot kell összelőni... hatalmas feladat, de ezt igazán be is hozhatja, nem hinném, hogy megterhelő és itt bent ráadásul nem is számolok fel neki pénzt, mert itt veszi a routert, vette a laptopot, stb. Nagyon elkényelmesedtek az emberek mostanában. Tényleg elvárják, hogy amikor én végzek a hivatalos munkaidőmmel, akkor utána még menjek ki hozzá és persze mondjuk egy ezresért a szomszéd faluba, de elcseszte, mert akivel este leszek sokkal sokkal nagyobb mellekkel rendelkezik, mint ő :))

Másik kedvenceim:
-bejön, nincs valami épp nálam ami neki kell és megkéri, hogy tudod ott fent abban az üzletben van? Háthonnanajóanyámbóltudjam???
-bejön nem tudod a t-mobile nyitvavan? (kettővel utánam van az üzlet... :W )

[ Szerkesztve ]

(#8992) Zofren válasza diegho (#8991) üzenetére


Zofren
aktív tag

ez nem egyedi eset. mai ugyfél telefonon érdeklodott, hogy laptop mellé keres egeret és vigyem ki neki a választékot, ha már ugyis megyek hozzá, mert levelezo klienst kell beállitani. ja de holnap ugyis bejon a számláért....

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#8993) liver válasza diegho (#8991) üzenetére


liver
tag

Valóban nagyon elkényelmesedtek az emberek.Amit az én boltomban vesznek azt az esetek nagy részében ingyen be is szerelem,fel is telepítem.De most már páran nagyon kezdenek elszemtelenedni.Úgy látszik,hogy ez nem csak nálam probléma.
Kedvencem az amikor vesz egy 10ezer forintos vinyót és elvárná,hogy ingyen telepítsem fel neki a windowst (persze eredeti windowsa nincsen), és minden egyéb hardware eszközt.Ilyenkor átváltok én is "köcsög" üzemmódba és mondok neki egy olyan óradíjat amitől kicsit kiakad.De ilyenkor már nem érdekel ha nem veszi meg a vinyót, fárasszon mást!Ez az a vevő aki jobb ha nem vásáról nálam.

"Próbáltad ki-kapcsolni,be-kapcsolni?Akkor világít az oldalán a gomb?Nem!Akkor be kéne kapcsolni":-)

(#8994) localhost válasza Zofren (#8992) üzenetére


localhost
Közösségépítő

És bekapta ?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#8995) lúzer válasza ToBeY (#8975) üzenetére


lúzer
veterán

Csinálj egy ghostot :))

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#8996) Zofren válasza localhost (#8994) üzenetére


Zofren
aktív tag

kiderult miért kellett volna vinnem egereket.... hát a szine miatt, hogy melyik megy jobban az uj laptophoz. világoskék vagy enyhe rozsaszinu egér kellett volna, de olcson.

a ma esti házifeladatom. xp kb 2 honapja van telepitve, live messenger 8.5.xxx verzio. ha elinditom a messengert a gép lefagy, vagyis egér mozog, de mégsem cselekszik. ha el sem inditom a messengert, a gép mukodik. javasoltam, hogy ne használja a messengert. de ez nem fog menni, mert kell. virus-, spy-, trojai kereses megvolt, de semmi eredmény. messenger eltávolitása majd telepitése semmi. de megyek én még oda, mert neki is szép mellei vannak. :)

de ki kapta be?

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#8997) shteer válasza Zofren (#8996) üzenetére


shteer
titán

8.1-es msn se ok?

..szerintem jónak tűnik

(#8998) Zofren válasza shteer (#8997) üzenetére


Zofren
aktív tag

az se. az volt fenn eredetileg, de gondoltam hátha nátha lefrissitem. rendszervisszaállitást azt bevallom elfelejtettem.

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#8999) as_Rock válasza Zofren (#8996) üzenetére


as_Rock
őstag

CCleaner-el egy registry és felesleges file-ok takarítását próbáld meg esetleg :U

[ Szerkesztve ]

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#9000) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

-hun van a fogröggen?
-honnan tudjam? egyébként jónapot...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.