Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9401) ML320 válasza TheReMiXeR (#9400) üzenetére


ML320
aktív tag

Köszönjük minden kolléga nevében...
De valami teljesíthetőbbet is kívánhattál volna... :O

És kellemes rendrakást, leltározást mindenkinek!

Ember tervez, Isten perverz...

(#9402) net84 válasza ML320 (#9401) üzenetére


net84
őstag

túl vagyunk egy nehéz leltáron - már csak összesíteni, kompenzálni és könyvelni kell -, nehézkesen ment időnként...egy két érdekesség:

egy:
- na írod?
- írom, mondjad!
- 2db
- mi?
- ez!
- és az mi?
- nem tudom! valami VGA izé...
- és milyen néven van a listán?
- VGA izé...
:DDD

kettő:
- várjál, írnom kell, ez a VGA nincs a listán, és ha már írok felírok még1-et
- he? mitirol? honna? minek? nemértem mit csinálsz...
- az egyik szervizes gépben bent van tesztkártya ként, csak nem bírtam kiírni...

három:
- egér, xxxxxx, ps/2, fehér, 29
vele egyidőben:
- hangfal, yyyyy, 4
utánna én:
- najóvan! be lehet fejezni, egyiket sem bírtam megjegyezni, kezdhetitek előlröl... (én hü**e)
El is kezdték egyszerre elölről...

Boldog, Boldogabb Új Évet Mindenkinek! ...és részvétem azoknak, akik holnap, holnapután dolgoznak...

Read only...

(#9403) adik válasza net84 (#9402) üzenetére


adik
őstag

Leltár

- 1 db NVidia vga, zacsis
- őőő. Kb melyik?
- Nem tudom, NVidia Pinocchio GT
- ... Nem látom a listában ... :U Ja. Lepicsogom.

Reklamáló vevőktől mentes, boldog új évet kívánok mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

Kettő, csipkebokor vessző!

(#9404) bandiras2


bandiras2
senior tag

Boltos sztory, a pult túloldaláról:

Haver hívott az "elektronikai szakáruházba", hogy akciós a PC 65 ruppóér. Nézem az adatlapot, elég semmitmondó: 1 magos cerka, 1 giba ram, unknown alaplap, unknown integrált videoizé, 80Giba unknown winya, DVD-RW, valami unknown táppal, de faszán designos dobozban.+egér+billzet+zárjegy.
Mondtam neki, irány a bolt, Fehérváron a mekinél, nincs messze. 63 ruppóér 2 magos cerka, 2 giba ram(a drágábbik), 250 Seagate, Gigabyte lap, Gef7300 kaliberü intel féle integrátummal(+PCIEport), DVD-RW, a legolcsóbb ház(über designos, csak óvatosan kell hozzáérni, mert nincsen anyagvastagság, de a belső elrendezése meglepően jó, és nem sorjás), meg egy 500 Wattos valamilyen táp(ez maradt a boltban ami még belefért a keretbe).
+egér+billzet, és nincsen rajta zárjegy.
kevesebb pézér majd 2x olyan jó gép, mert hülye azért nem vagyok.

Montam a boltos srácoknak, adjanak egy sarkot az asztal végén meg egy csavarhúzót, mer sok a doboz, szatyrunk meg nagyon nincs, 15 perc alatt összelapátoltam, majd léptünk hozzám installálni. Most örülés van nagyon, én meg gazdagab lettem egy kontrollerrel!

Nagy UPP a segítőkész boltosoknak!!!

BÚÉK, és kevesebb hülye vevőt mindenkinek!

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#9405) Thulcandra válasza bandiras2 (#9404) üzenetére


Thulcandra
senior tag

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#9406) nyunyu válasza Thulcandra (#9405) üzenetére


nyunyu
félisten

Ez nem abbol a TNG reszbol van, amikor a ferengiek elraboljak Lwaxanat, aztan Picardnak odat kell enekelnie hozza?

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#9407) degh válasza nyunyu (#9406) üzenetére


degh
tag

:DDD függő

8

(#9408) nyunyu válasza degh (#9407) üzenetére


nyunyu
félisten

Pedig az utobbi 2 evben nem is neztem Star Treket. :))

Na jo, valamelyik vasarnap reggel sikerult odakapcsolni, mikor Enterprisebol a Cold Station 12-ot adta az AXN.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#9409) liver válasza nyunyu (#9408) üzenetére


liver
tag

a kocka mindenedet :DDD Egy képből levágod,hogy melyik részről van szó :))

Amúgy Boldog Új Évet Kívánok minden kollégának!

[ Szerkesztve ]

"Próbáltad ki-kapcsolni,be-kapcsolni?Akkor világít az oldalán a gomb?Nem!Akkor be kéne kapcsolni":-)

(#9410) eziskamu válasza liver (#9409) üzenetére


eziskamu
addikt

Biztos ő szedte ki a sorozatból ;]

(#9411) Pötyi válasza nyunyu (#9406) üzenetére


Pötyi
őstag

Mondd csak, a .TNG az milyen formátum? :D

QNX is cool!

(#9412) lúzer válasza Pötyi (#9411) üzenetére


lúzer
veterán

Uhhhh ez fájt.
TNG = the next generation

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#9413) Pötyi válasza liver (#9409) üzenetére


Pötyi
őstag

Milyen találó, amikor azt írod neki, hogy "a kocka mindenedet" !

Merthát ugye nyunyu arcképe borg. A borgok űrhajója meg kocka... :D

QNX is cool!

(#9414) liver válasza Pötyi (#9413) üzenetére


liver
tag

:C

"Próbáltad ki-kapcsolni,be-kapcsolni?Akkor világít az oldalán a gomb?Nem!Akkor be kéne kapcsolni":-)

(#9415) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Minden hasztalan...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#9416) nyunyu


nyunyu
félisten

Koszi, hogy eszembejuttattatok, hogy el kene mennem nagyobb potmetert venni a sipolj&printelj projecthez, mert a saccperkabera a buzzer ele rakott 200ohm boven keves lett.

De elotte leugrok a sarki csehoba megnezni, hogy kollegak mit szivnak megint az ujrahuzott halozattal :DDD

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#9417) eziskamu válasza TESCO-Zsömle (#9415) üzenetére


eziskamu
addikt

Nem is jó az ábra, nem tudtam megfejteni a színkód kalkulátorral ;]

(#9418) TESCO-Zsömle válasza eziskamu (#9417) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

1 ohm +-5%

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#9419) stol


stol
addikt

Mai eset.

Ügyfél Webkamerát vesz.
Fontos kritérium, hogy nmax 3ezer forint legyen és 640*480-as mozgóképet rögzítsen és mikrofonja legyen! :DDD
Ezt a kritériumot csupán a szutyok Winbook teljesítette, semmi más. Ára, 2500péz.
Ügyfél örül, én blokkolom, ő el, én be vissza a szerviz nevű barlangba.

Ügyfél kis idő után vissza, avval a felkiáltással, hogy "Nem kompatibililis az ikszpével!".
(Megjegyzem, hogy ui. kamerát használunk a bolti gépen XP alatt.)

Lássuk hát a problémát, kiviszem a laptopomat, bedug, telepít, működik.

Ügyfél csak hajtja a magáét, hogy "Nem kompatibililis az ikszpével!".
Jó, driver még1x leszed installál, ezt már ügyfél is látja. Ekkor a "A driver nincs digitálisan aláírva..." ablakra rámutat, hogy "Ugye megmondtam!". Minden értelmes ember tudja hogy ekkor a "Telepítés folytatása" gombra kattolva felkúszik rendben minden.
De ügyfelünk nagyon rekurzív gondolkodásmódú és a "Telepítés megszakítása" gombra kattintott.

A történet vége azt lett, hogy visszakapta a pénzét és mi jót röhögtünk rajta, mondván, "Sok időbe fog telleni "kompatibililis az ikszpével és mikrofonos és 3ezerbe kerüljön" típusú kamerát találni. :DDD

Ámen!

[ Szerkesztve ]

(#9420) MR_Joe


MR_Joe
aktív tag

Idei első csodabogaram :

Pali bejött, hogy itt vásárolta nemrég a webcamot (trust kb 2e pénz), és ő kifejezetten mikrofonosat kért, de csak most üzemelte be és kiderült hogy nem mikrofonos ki tudnánk e cserélni mikrofonosra... Nézzük a cuccot, látom hogy ilyen már legalább egy éve nincs..szedi elő a garit meg a számlát : Hát igen valamikor tavaly májusban vették (tényleg végül is nemrég..), nézem a garit meg a számlát, 2007 május.. :D mondom ez már két éves esélytelen hogy bármit visszavegyünk.. nagynehezen vett egy mikrofont. A bácsinak biztos kiesett egy év az emlékezetéből :D

Kollegának : mondd meg a kedves vásárlónak hogy gyűjtögessen 15k-t egy mikro$zop$z webcamra mert csak az működik ikszpével...

[ Szerkesztve ]

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#9421) stol


stol
addikt

Az idei év nagyon sok hülyét hozott...

Ügyfél be:

-Jónapot! Fülhallgatót szeretnék, fülbedugósat.
....kirakok 4 félét, 900HUF-ostól a zeinheizerig :D
-Nekem olyan kellene, ami nem esik ki a fülemből fejenállás közbe!

Azon gondolkoztam eközben, hogy hogyan NE röhögjek a képébe, ugyanis már a garanciális ügyintézésén járt az agyam....
Elképzeltem, miszerint megy garrba a füles, hibajelenség áll rajta: "Ha fejenáll az ügyfél, kiesik a füléből.."

Ámen!

(#9422) eziskamu válasza TESCO-Zsömle (#9418) üzenetére


eziskamu
addikt

Az 1 ohmig én is eljutottam, de a kalkulátor a sárgával már nem tudott mit kezdeni. De az általan linkelt oldalon is az nem sárga, hanem arany szín.

[ Szerkesztve ]

(#9423) eziskamu válasza stol (#9421) üzenetére


eziskamu
addikt

Vegyen agydugós fülest.

(#9424) santaclaus válasza stol (#9421) üzenetére


santaclaus
csendes tag

Ajánlj mellé havanna-barna ragasztószalagot :)

(#9425) glutamin válasza stol (#9419) üzenetére


glutamin
őstag

Az ilyenek menjenek is csak a fenébe, én is azt mondom. Nem kell a boltosnál mindent jobban tudni :D

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#9426) ollie válasza stol (#9421) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Adj mellé egy csomag pillanatragasztót. :D

Egyébként nem hülye szerintem, valamiért fejállás közben (mert a fejenállás azt jelenti, hogy valaki fején áll) is akar zenét hallgatni, és talán azok a modellek nem esnek ki ilyenkor a fülből, melyeket gyakorlatilag a hallójáratba kell benyomni.

***

(#9427) zoltanz válasza degh (#9264) üzenetére


zoltanz
nagyúr

"-ilyen hármas gépem van, abba elfut egy dvd-író, amit be lehet építeni?
-epson nyomtatóhoz kéne patron....
-tévé kártya kéne, olyan 512 MB-s, azon már ugye megy az új NFS?"

Még az lehet az örök klasszikus, hogy most vettem 4 GB ramot és azikszpé csak 3 GB ír. :)

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#9428) Lenry válasza zoltanz (#9427) üzenetére


Lenry
félisten

Még az lehet az örök klasszikus, hogy most vettem 4 GB ramot és azikszpé csak 3 GB ír

az ilyen jószágokat, akkor tudnám igazán tarkón vágni, mikor kilométerekről süt a vérpistikeség róla, legalább 300k volt a gépe, de ha megemlíted neki a "64 bites windows" kifejezést, akkor pislog hogy az mi és/vagy neki áll sírni, hogy "de hát nincsenek még 64 bites programok, meg lassabb, meg nincsenek driverek, meg nem is fut rajta semmi, meg nem kompatibilis semmivel" etc, etc...
itt PH-n már könyvjelzőztem az erre adott válaszom, és azóta csak azt linkelgetem... :D

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9429) Hequila


Hequila
őstag

Ugyan Badgirl szokott találós kérdéseket feltenni, de a következőre nem igazán tudok gombot varrni;
Mi az a 'blútúekszel'?

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#9430) MR_Joe válasza stol (#9421) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

:D ez igen komoly...

Én meg most tesztelgettem pár visszahozott dolgot (karácsonyi forgatag után nem nagyon válogattak mit vesznek vissza és miért).. barátunk visszahozta a villámvédett elosztóval kombinált szünetmentes tápeccséget, hogy "nemjóazakkuja".. persze a barom nem volt hajlandó elolvasni a használati utasítást...
Haszn.ut. első pont: az akkumulátort használat előtt fel kell tölteni (x óra töltés, fogyasztó rákapcsolása nélkül)
második pont : a készüléken 4 db csatlakozó található ebből az első kettő ami "Surge protection only" felirattal van ellátva, csak túlfeszvédett, a másik kettő .. csatlakozó tartozik a szünetmentes táphoz... persze töltés egy szál nem volt benne, és gondolom próbálta a sürge részbe dugdozni a lámpáját vagy mittoménmit. 1 órás töltés után kellemes zizergés mellett szépen vitt egy gépet tehát már működik..
Miért nem képesek az emberek megtanulni olvasni? :W a hülyesége miatt egy rakás papírozást meg kell csinálni...

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#9431) Mewryck válasza Hequila (#9429) üzenetére


Mewryck
tag

hm...talán ez? :F :U :Y :)) :DD

igaz nem számtech cucc,de amiket itt olvas az ember,nem lepődnék meg,ha... :O :D :DD

[ Szerkesztve ]

...és úgy akarom élni az életemet, ahogy megálmodtam, nem pedig úgy, ahogy mások elvárják...

(#9432) stol


stol
addikt

Az semmi!

Miért képtelen a magyar ember kinyitni egy rázárós-biztosítós kartondobozt ANÉLKÜL, hogy széttépné azt? :DDD
Nincsenek nagy igényeim! Ezt már mondtam az exemnek is :DDD
Tipikus példa a billentyűzet és routerek doboza.

Amikor már a pulton eltépi....
Épp csak anyit érkezek mondani, amikor már látom, puffer overrun-t okoz a 2bites agyában a doboz kinyitásának manővere, hogy "Nem ú... SKHhh..!!!" és már keresztbe is szakította a kartonját :W

Ez csak errefelé tendencia BAZ-ban, vagy az ország más területén is kóros ezen elhülyülés? :(((

A másik szép, amikor "tásvír" bejön és "ADATLAPOT" (értsd. alaplapot) szeretne vásárolni :DDD

Ma egy Sígatya FreeAgent-et futározott vissza egy benőke, hogy bades.
Ő fizette az oda vissza futárt, ami kb. 5rongy.
A vinyó természetesen hibátlan volt :D

(#9433) Vangelis válasza stol (#9419) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ugyanígy jártunk mi is és még a fiát is beküldte.. de persze doboza stb már másnap nemvolt meg....
Mert nem működik a gépével és xar a kamera... nekünk minden gond nélkül működik....

De se doboz semmi és vegyem vissza...
Rendelt helyette egy másikat.
Mi meg elhozzuk neki.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#9434) MR_Joe


MR_Joe
aktív tag

Mai termés: visszjött egy emberke : fel van háborodva hogy tavaly nov. 17-én visszahozott egy laminálót és még nem kapott újat helyette. Nézem a papírokat, 5x kiséreltük meg felhívni, sosem lehetett elérni a megadott számon... Ja, persze mert téliszünet volt náluk a cégnél... páff..

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#9435) Zofren


Zofren
aktív tag

1. xp kék halálozott, ujratelepitettem. erre ők: "de ez garis és nem fizetunk!" én meg a gépet nem adtam nekik oda. Pedig fel is hivtam elotte, hogy ujra kell telepiteni, de a dokumentumokat megmaradnak. Ezt ő letagadta. (ilyenkor kellene egy kozpont ami felveszi a beszélgetést)
2. "A feleségem levelezéseit kellene megfigyelni és hogy nem tudom a jelszavát." Én mondtam neki, hogy megtudom csinálni, de nem tartom etikusnak, ezért nem vállalom. Erre jött a pénzzel, hogy az megoldja. Nálam nem. Javasoltam neki a rendőrséget, biroságot, ha ők engem megbiznak megteszem, addig nem.
3. Nem nyomtató, pedig most vettunk bele fekete patront. Nyomtató behoz, a magenta is kifogyott és nem nyomtat addig amig az nincs benne. De ők csak fekete-fehéret akarnak nyomtatni. én értem, de a nyomtató nem. Nyomtatót itt hagyták, majd teszek bele egy magentát és kiszámlázom munkadijnak. Ha nem érti meg, akkor mit csináljak?

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#9436) liver válasza Zofren (#9435) üzenetére


liver
tag

Sok felhasználó hiszi azt,hogy a szoftveres hibákat garanciában "javítják".Nehéz,de szájbarágósan el kell nekik magyarázni,hogy ez nem így van.Vagy megértik vagy nem....
De szerintem ne tartsd vissza a számító gépet,mert feljelentehet és ha kára származik abból,hogy nem adtad neki vissza a számítógépét(munka kiesés,stb...) be is perelhet és meg fogja nyerni a pert.
szerintem irass velük alá egy olyan munkalapot ahol részletesen leírod,hogy hiba nem garanciális jellegű volt és a javítás fizetős és ő ennek ellenére megtagadja a fizetsét.Ne egyedül legyél a boltban amikor alá akarod vele ezt iratni,mert ha megtagadja akkor később jól fog jönni egy-két tanú.
Egy kollégám járt hasonló képen el amit az ügyvédje javasolt neki.

"Próbáltad ki-kapcsolni,be-kapcsolni?Akkor világít az oldalán a gomb?Nem!Akkor be kéne kapcsolni":-)

(#9437) stol válasza Zofren (#9435) üzenetére


stol
addikt

(ilyenkor kellene egy kozpont ami felveszi a beszélgetést) :DDD
Mi már készültünk erre...

(#9438) TheReMiXeR válasza liver (#9436) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

Én már ezt eladáskor közlöm az ügyféllel... Van aki már akkor megérti, de sokan nem.
Ja és pont a nem megértőknek sürgős, amiért ugye plusz felárat is kellene számolni.

Majdnem elfelejtettem...

December 23-án behoznak egy gépet amit "sulinetben vettek". Garanciális ügy.
Beszart az alaplap. Mikor járt le a garancia? December 23-án :C

Mondom kiccsávónak, hogy okés, intézzük de ünnepek, üres nagykerek miatt csúszhat a buli de január második hetére tuti meg lesz. Erre december 30-án bejön apuval, hogy mi van géppel... @nyád, szerinted mi bent voltunk karácsonykor és pont szervizeltünk? Pont a te gépeddel foglalkoztunk szenteste? Mert mi gépek/robotok/szolgák vagyunk b@zdmeg.
és szalmán alszunk az istállóban minden szökőévben 1 napot. Se gyerek, se család, se pihenés csak a te szutykos egérsz@ros, bepókhálósodott, telefingott géped van.
Ami mellesleg már november óta rosszalkodott, mikor még gyorsan meg lehetett volna csinálni, de nem, várni kell a garancia utolsó napjáig, majd karácsony után azonnal reklamálni, hogy hol a fészkes p*csában van a gépem...

Hu vazze, de felhuztam magam.

[ Szerkesztve ]

(#9439) Hequila válasza Mewryck (#9431) üzenetére


Hequila
őstag

Hm... nem hiszem, a szóban forgó eszközt állítólag be lehetett dugni a gépbe, de hogy ott mi célt szolgál, azt nem tudta megmondani... de kell neki egy ilyen.

[ Szerkesztve ]

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#9440) Lenry válasza Hequila (#9439) üzenetére


Lenry
félisten

ez esetben 100%ig biztos vagyok benne, hogy bármi is az, nincs szüksége rá. ha tényleg volna, akkor tudná mit keres

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9441) Zolás válasza Hequila (#9439) üzenetére


Zolás
addikt

Esetleg BluetoothXpkompatibilisDongle dikk-mán nyelven?? Azt is be kell dugni a gépbe :DDD És a drágaszéptestvérjeink nem is nagyon tudják mire használni :DDD
Ha valami értelmesebb eszembe jut akkor beírom azt is :R
Mondjuk poénból beírtam a gugliba fonetikusból valódiba átérezve a bluetooth excel szavakat és talált is rá valami programot amivel bluetoothon küldhetsz excel táblázatokat a környező gépekre ha erre vagy felizgulva :DDD Még a végén te nem értetted szegény értelmiségi vásárló igényeit eléggé :P Szégyelld magad :)) :DD :))

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#9442) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

-alaplapjuk van?
-van, milyenre lenne szüksége?
-pentium négyes
-milyen procija van, milyen processzorhoz szeretne alaplapot venni?
-pentium négyes ágépés 128megás

(#9443) Zolás válasza TheReMiXeR (#9442) üzenetére


Zolás
addikt

Hát testvirem az uj pentijumnégyeskóri7es processzor már ájdzsípís foglalatos vazze most buktál egy drága szép vásárlót aki biztosan sok manyit adott volna egy ilyen űrtekknikás deszkájért. Hát a proszesszora is 128 megás osztott Elkettő kessel van hát nem oda figyelsz? Haladni kell az űrkorral komám :D Há vazzzeeee :DDD

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#9444) SP!T


SP!T
addikt

Hozzánk mindig valami értelmes csávó benéz pl:

- Egy rossz olyan izét keresek!
- De mit?
- Hát olyan izét, ami rossz!
- Nem árulunk, semmit amiről tudjuk, hogy rossz! Mire gondol?

Majd körbeírta nagyjából, dadogva, hogy egy hibás hdd kell neki... 2-3 hetente mindig megpróbálja! :DDD

Nomeg:

- Jónapot! USB-t szeretnék!
- Jónapot! Mégis milyen "USB"-re gondol?
- Hát tudja, amit be tudok dugni a gépbe. (Aztán elővesz egy pendrive-ot.)
- Pendrive-ra gondol?
- Aaaaaazaz!

:DD

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#9445) liver


liver
tag

jupijééé
[link]

"Próbáltad ki-kapcsolni,be-kapcsolni?Akkor világít az oldalán a gomb?Nem!Akkor be kéne kapcsolni":-)

(#9446) degh


degh
tag

áhh, ki vagyok bukva milyen emberek vannak...
bejött ma is jó pár értelmiségi, az ádées megosztásra szolgáló doboz, hogy működik-től kezdve, a vírusom van pedig most szedtem le az új microsoft 2009 tűzfalat-ig volt minden ami kicsit is kapcsolódik az informatikához...
és mégis 4200 huf volt a napi forgalmam :(

liver: :(( :((( :O

[ Szerkesztve ]

8

(#9447) stol válasza liver (#9445) üzenetére


stol
addikt

Sajnos ilyen szarfaszú országban élünk....
Ha netán gyanúsan simán mennek a dolgaid, akkor tesznek róla, hogy ne menjen.
Hajrá EU!

Mindíg csak a szart vesszük át úgyis.
Artisjus rulez!
Sehol az EU-ban nincs ilyen, mint itt!
EU bíróságon fel kéne jelenteni őket, hogy EU tagorszgtól vásárolt termékre miért kell annak árának 1,5x-es sarcot fizetni?

(#9448) TheReMiXeR válasza stol (#9447) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

Azért, mert a mindenért duplán-triplán adózók országában élsz.
...de mivel ez nem ide való téma inkább nem folytatom.

(#9449) ollie válasza stol (#9447) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem értem miért baj, ha az APEH rászáll az adócsalókra, adóelkerülőkre?

***

(#9450) stol válasza ollie (#9449) üzenetére


stol
addikt

Az egy dolog!
De kezd herótom lenni attól, hogy bejön paprikajancsi az utcáról és 150HUF-os cd-ről számlát kér magánnévre. :W

[OFF]1. Nem tudja sehová elszámolni, az ajtónál lévő szemetesben nem egyszer találtam előtte félperccel kiállított számlát.

2. Nekünk, meg a könyvelőnek evvel nem kis adminisztrációs problémát generálnak, meg dupla anyi papírral kell foglalkozni, mert a szarfaszúnak nem volt elég a blokk.

Amíg a cd-ről megírom a számlát, nem volt ritka, hogy vevő fordul ki a boltból és lehet, ők gépet vettek volna, csak épp emiatt a seggfej miatt lecsúsztam erről.[/OFF]

Továbbra sem értem, hogy a 30HUF-os DVD-re miért kell 150HUF-os illetéket fizetni idehaza.
Vagy, ha kifizetik, akkor írjon rá azt, amit akar! Legyen az másolt film, vagy bármi!

Szeretném, ha az unió azt jelentené, hogy egy közösségbe tartozunk és azonos törvények vonatkozzanak mindenkire, nem pedig azért, hogy államatyáink könnyebben kimoshassák sikkasztott jövedelmüket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.