Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8651) sasa311


sasa311
veterán

Van itt erre jómunkásember, aki MSI subnotikat is forgalmaz?

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#8652) liver válasza Hequila (#8649) üzenetére


liver
tag

:DDD :C

"Próbáltad ki-kapcsolni,be-kapcsolni?Akkor világít az oldalán a gomb?Nem!Akkor be kéne kapcsolni":-)

(#8653) nyunyu


nyunyu
félisten

Kollegak delutan szokas szerint neten nezik az ettermi fogyatekos showt, erre veletlenul nem a kepernyovedonk latszott a gepen, hanem egy bazinagy hibauzenet ablak.

Kollegak elsapadnak, mindenki egybol atmegy idegbetegbe, fokollega velem ordit, hogy most azonnal finomitsak a program magyar forditasan, hogy a "RENDSZERHIBA" felirat helyett "FELHASZNALOI HIBA" jelenjen meg, mert az megiscsak jobban hangzik, aztan o most azonnal feltolti a gepre, meg tavolrol ujrainditja, hogy ne egjunk mint az olajos rongy.

Jo, kozben mas ugyben belepnek a rendszerbe, szerveren persze nyoma sincs a hibanak, az a konkret gep tokeletesen uzemel, szoval semmi komoly.

Mara kirendelt kollega kozben odaert nyomtatot telepiteni (kellett neki radugnia egy korabban felkonfiguralt printszervert a halozatra, egybol nekiallt kinyomni a rendszer az aprilis ota felgyulemlett 9800 rendelest. :)) )

Kerdezgeti, megis mi volt az a hibauzi, mint kiderult a leggyakrabban elofordulo luzer errort kovettek el, csak a neten at nem latszott jol az ablak. :))

Kozben fel szemmel nezem a TVt: keszpenzes fizetest gyakorolni???
Na neeeee, mit lehet azon varialni azon kivul, hogy megnyomom a fizetes gombot, aztan enter???
Na jo, fizetes, bepotyogom, hogy 10000, enter, akkor kiirja, mennyi a visszajaro...

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#8654) lúzer válasza zsolt1129 (#8650) üzenetére


lúzer
veterán

biosban: native sata mode
vagy hasonló

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#8655) zsolt1129 válasza lúzer (#8654) üzenetére


zsolt1129
addikt

Értem. Igy már világos. Köszi az infót. :R

(#8656) Stavi


Stavi
tag

telefonos érdeklődés:
- jónapot, szemkettes alaplap felől érdeklődnék...
- jónapot, elnézést miről?
- szemkettes alaplap, az árlistájukban láttam

kellett egy fél perc mire leesett...
kinek van tippe, h mi lehet? :D

Privátba hamarabb elérsz... stavi(kukucs)tvn(ponyt)hu.

(#8657) KrAt válasza Stavi (#8656) üzenetére


KrAt
veterán

AM2?

(#8658) badgirl válasza Stavi (#8656) üzenetére


badgirl
csendes tag

SAM2 = Socket AM2 ?

Az élet nem fenékig tejföl... De ahol tejföl, ott nagyon!!!

(#8659) Stavi válasza badgirl (#8658) üzenetére


Stavi
tag

S am2 :K :K :K :K

Privátba hamarabb elérsz... stavi(kukucs)tvn(ponyt)hu.

(#8660) Barthezz2 válasza Stavi (#8659) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

nemrossz :DDD

Everybody lies.

(#8661) DarkManus


DarkManus
csendes tag

Tegnap bemegyek a boltba, kérdezem az eladót, hogy milyen OEM dvd írójuk van és mennyiért. Közli, hogy ők nem árúlnak OEM dvd-ket. Mondon, de látom ott vannak a polcon zacskóban!
Válasz: Azok nem OEM dvd-k hanem Sony-ik. :W

De az eladónak szép formás mellei voltak, szóval valamilyen módon kiegyenlítette az IQ-át :D

Halott Ember, nem kér enni, nem kiabál!

(#8662) liver


liver
tag

-Jónapot!Vírusírtót szeretnék szereltetni a laptopomba, mennyibe kerül?
-Jónapot!9-10 ezer forintba kerül egy vírusírtó, de ezt csak fel kell telepíteni a gépre, nem kell beleszerelni.
-De nekem azt mondták,hogy azt bele kell szerelni a laptopba.Olyanjuk nincsen ami beleszerelhető?
-Olyanunk nincsen,de önnek megfelelő védelmet fog nyújtani az is amit mi ajánlunk önnek.
-Hát nem tudom....Nekem azt mondták,hogy olyat vegyek amit bele kell szerelni a laptopba.Viszontlátásra!
-Viszontlátásra!

Egy 50-60 év közötti hölgy volt, ha jól láttam akkor egy eléggé leharcolt Fujitsu Siemens laptopot szorongatott.Aranyos volt :)
De kíváncsi lettem volna, hogy ki mondta neki,hogy olyan vírus írtót vegyen amit "bele kell szerelni" a laptopba :DDD

"Próbáltad ki-kapcsolni,be-kapcsolni?Akkor világít az oldalán a gomb?Nem!Akkor be kéne kapcsolni":-)

(#8663) liver válasza DarkManus (#8661) üzenetére


liver
tag

A szakma szépei, nem mindig a legjobbjai is egyben :DDD

"Próbáltad ki-kapcsolni,be-kapcsolni?Akkor világít az oldalán a gomb?Nem!Akkor be kéne kapcsolni":-)

(#8664) nyunyu válasza liver (#8662) üzenetére


nyunyu
félisten

Volt mar olyan ugyfelunk, akik bekotottek a szereld magad internetet a szamitogepbe, aztan minket hivtak, hogy nem megy.

Kollega kier, gep oldala leveve, UTP kabel gep belsejeben log, haz oldala visszatamasztva...

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#8665) nyunyu válasza nyunyu (#8664) üzenetére


nyunyu
félisten

Pontositok: "betettek a gepbe az internetet", ahogy ok fogalmaztak.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#8666) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

kiv an meg nyitva es akad meg sata-s 2.5-es virnyo raktarkezzleten is???
koszi

udv

neduddki

mod: megoldva:- )

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8667) Vangelis válasza neduddki (#8666) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nem vagyok nyitva de ha jössz adok egyet

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#8668) neduddki válasza Vangelis (#8667) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

koszimar akadt es kozlebb /kar hogy az inindito megadta magat frissen javitott/ es az 11.7es turnyo astrat bekellet tolni, jo kis testmozgas vot:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8669) nyunyu válasza neduddki (#8666) üzenetére


nyunyu
félisten

Penteken 1/2 7-kor szamtechbolt nyitva??? Hol elsz te???

Mondom ezt ugy, hogy ma egy nemzetkozi fastfood lanc magyar ettermeben reggel elszallt az egyik gep hattervilagitasa, aztan a reggeli muszakvezeto nem merte felhivni a cseh rendszergizdajukat, mert nem tud jol angolul, hanem megvarta a delutanos muszakot, aztan este fel hetkor szoltak, hogy SOS kene alkatresz a nemnalunkvett gepukhoz...

Nagyjabol emlekeztem ra, milyen gepeket lattam naluk ~2 eve, ugyhogy egy irodaban talalt hasonlo formaju gepbol ki is termeltem a megfelelo alkatreszt, de az termeszetesen nem passzolt az ovekebe. :))
Ugyhogy este 8-kor atzavartak a masik ettermukbe, hogy onnan hozzak el egy ritkabban hasznalt gepet, mert az nekik kell, de azonnal, kulonben a cseh rendszergizdajuk hajnalban szopni fog a zarassal. (hogy rohadt volna le a keze, amikor 4 eve csehbol hozta a vasakat, nem tolunk...)

Fel 11-re vegeztem is. :W

(Aztan nyitobuli volt harom masik ugyfelunknel, ugyhogy sikerult JOL elaznom :)) )

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#8670) neduddki válasza nyunyu (#8669) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Rufi 7ig nyitva de sataban csak samu volt inkabb elkerultem:- ) vettem tosi-t 3-ra kesz is lett a gep:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8671) KPistike válasza nyunyu (#8669) üzenetére


KPistike
aktív tag

Üdv Mindenkinek!

Úgy látom, kis hazánkban ez divat :(((

Egyik kollégámat 02:00-kor riasztották az ügyfélhez, aki "két hét szabiról visszatérve elfelejtette a jelszavát, így kizárta magát" ... Éjszakás műszak előtte való 18:00-kor kezd ... Vajon mi a bánatot csinált 6 teljes órán át??? Kolléga ezért kocsikázhatott Ceglédről az Árpád hídhoz :(((

A Te esetednél az a fura, hogy "nemzetkozi fastfood lanc" műszakvezetője "nem tud jol angolul". Mikor ilyen helyeken vagyok kénytelen kajolni, épp az ellenkezőjéről vagyok meggyőződve (azaz ehhez a munkakörhöz alapnak tűnik az angol). De még ez sem kizáró ok, elég, ha csehül elmondja a rendszergazdának a gondját :D

P.S: Biztos bennem van a hiba, de ha egy terminált nem használtak a hibája miatt ( ami egy influenzás időszak esetén a kevés pultos miatt is előfordulhat ), mégis mi a fenétől fog záráskor szívni a rendszergazda?

[ Szerkesztve ]

K. P.

(#8672) johniee


johniee
senior tag

Üdv! Valakinél nincs véletlenül egy ilyen alaplap? :U
Intel® Desktop Board D945GCLF with Integrated Intel® Atom™ Processor
Nem igaz, hogy sehol sincs...még webshopokban is csak azt látom, hogy "nincs raktáron" :((

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#8673) sasa311 válasza johniee (#8672) üzenetére


sasa311
veterán

Intel® Atom™ Processor --- ez notiprocesszor nem?

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#8674) johniee válasza sasa311 (#8673) üzenetére


johniee
senior tag

Nem. Integrált procis Mini-ITX alaplap (17x17cm) [link]

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#8675) nyunyu válasza KPistike (#8671) üzenetére


nyunyu
félisten

A Te esetednél az a fura, hogy "nemzetkozi fastfood lanc" műszakvezetője "nem tud jol angolul". Mikor ilyen helyeken vagyok kénytelen kajolni, épp az ellenkezőjéről vagyok meggyőződve (azaz ehhez a munkakörhöz alapnak tűnik az angol).

Etteremvezetok tudnak angolul, sot angolul hasznaljak az egesz rendszert. (anno felraktam nekik a magyar forditast, de erre a lancot Pragabol menedzselo rendszergizdajuk borult ki :) )
Csak eppen a reggeli muszakra kijelolt csaj nem eleg magabiztos angolbol, aztan nem akarta elmakogni a problemajat.

P.S: Biztos bennem van a hiba, de ha egy terminált nem használtak a hibája miatt ( ami egy influenzás időszak esetén a kevés pultos miatt is előfordulhat ), mégis mi a fenétől fog záráskor szívni a rendszergazda?

Ez a jelenlegi rendszerunk mukodesebol fakad, ha egynel tobb terminalbol all a rendszer, akkor van egy kijelolt terminal, ami megjegyzi, hogy melyik gepek lettek mar lezarva, es csak akkor lep napot a rendszer, ha eloszor minden nyugtat kibocsato gepet+utoljara a kijeloltet lezartad.

Ha ezt nem sikerul lezarni, akkor a mar lezart gepeket nem engedi hasznalni a rendszer, mert olyan nem lehet, hogy az egyik gep meg keddi nyugtat ad, a masik meg mar szerdait.

Na, itt pont az utoljara zarando gep hattervilagitasa romlott el. Bar ettol meg tudtak volna napot zarni, csak egy zseblampa kellett volna a gep melle...
De egyszerubb volt minket ugraltatni.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#8676) GombócArtúr válasza nyunyu (#8675) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

"videojátékszaküzletben"

Szia!
- mikor jelenik meg xy játék??
- leghamarább 2009ben.
és ránéz a karórájára...

- Szia!
két gyerek idehoz egy ps2 fifty cent játékot, félig nekem félig a barátjának magyarázva.
- A fifty cent játék a fifty cent életét dolgozza fel.
- azért hívják fifty centnek mert annyiba kerültek összesen a golyók amit belelőttek.

Keresett árúcikkek: gumiabroncs, vhs kazetta, bunyó karácsonyig dvd, musical hanglemezek, páraelszívó

Leggyakoribb problémák: a (6 éves) játék nem fut 64bites windows vistan/ linuxon a notebookon.

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#8677) Zofren


Zofren
aktív tag

első fecske:
- jó napot! 1 gigás videórkátyát szeretnék!
- jó napot! milyen fajtát? geforce vagy ati?
- 1 gigásat.
- nem sok választás van, de biztos szukség van az 1 gigásra?
- igen, mert most 256megás van és azon akadozik a játék.
- agp vagy pci expresz-es a vga kártyád, mert ha agp-s akkor eléggé leszukult a kör a 512 megás karikra. 1 gigásat nem tudok beszerezni agp-sben.
- hát nem tudom, meg kell kérdeznem.
és elment.

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#8678) adik


adik
őstag

Kollégától MSN-en:

[14:43] ******: ez a logitech hangfalas
[14:44] ******: "office 2700-at szeretnék" - arra sajnos csak előjegyzést tudok felvenni, kábé 692 év múlva érkezne meg

[ Szerkesztve ]

Kettő, csipkebokor vessző!

(#8679) adik


adik
őstag

Juzer vett PDA-t, hogy majd navizik vele. Ok. Hozza is vissza szervízbe, sok hét múlva, hogy nemmegy. Nézzük, megy. Hát volt akármelyik dzsungelben és a sok pára meg egyebek és egy egész napig nem tudta használni, egyébként előtte-utána müxik. Igen? És? Sorry, de most müxik, nem? Előtte-utána is? Ha nem produkál hibát, akkor mit csináljak vele? Jah, hogy pára, meg egyebek? De hogy nekünk az anutánkat, hogy rossz, és izé. Hivatalos szervíz? Ő küldött ide. (????) Beperelt minket. Jah, nem időjárás álló pda-ról van szó, sima Mio p560... No mindegy, nem értek hozzá.

Kettő, csipkebokor vessző!

(#8680) liver válasza adik (#8679) üzenetére


liver
tag

Aranyos :DDD
és tényleg feljelentett titeket?

[ Szerkesztve ]

"Próbáltad ki-kapcsolni,be-kapcsolni?Akkor világít az oldalán a gomb?Nem!Akkor be kéne kapcsolni":-)

(#8681) adik válasza liver (#8680) üzenetére


adik
őstag

Nagyon azt mondta, és az ügyvédje megkeresett már minket. Fogyvéd megvolt, de onnan kibújtunk, hogy 3 munkanapon bőven túl és nem is ránk tartozik a szervíz, mi legfeljebb átvesszük (mert kötelességünk), de a jotállási nagyon nem minket jelöl, szóval szerintem nem minket kellene perelnie.

Kettő, csipkebokor vessző!

(#8682) sutykuru válasza adik (#8681) üzenetére


sutykuru
tag

A dzsungelben kiszívták a kanibálok az agyát. :D

(#8683) azbest válasza adik (#8679) üzenetére


azbest
félisten

javaslom legközelebb búvárkodásra vigye magával ;]

[ Szerkesztve ]

(#8684) diegho


diegho
nagyúr

Tegnap egy szőke leányzó vett nálunk egy gépet. Ma jön vissza.
-bla bla
-hibás a gép
-no, mi a gondja?
-az elején a gombot hiába nyomom nem adja ki a cd-t (rejtett cd-s előlapos a ház)
-azt rögtön megcsinálom lehet nem ér hozzá a gomb az íróhoz
-de ez úgy néz ki mintha bele lenne törve
-beletörve?
-igen mert a felső az jól működik
na itt esett le :D

adott egy microatx-es pofás kis házikó, aminek egybeöntött előlapja van és 2db cd-s maszk van rajta gyárilag, amit nem lehet kicserélni. Nos a felsőbe ott figyel egy dvd író, az működik is rendesen. Az alsóban meg ugyebár semmi nincs, mert mi is lenne ott. Na most a leányzó szétnyomkodta az alsót és persze a gép a rossz :D
-de ott nincs is semmi, hiszen fent van a dvd író
-de akkor is ki kéne nyílnia nem?
-hát nem, mivel semmi nincs ami kinyissa
-de akkor miért van ott a gomb?
-mert a ház így van megcsinálva épp azért, hogy kettőt is be lehessen rakni
néz bután
-aha

ezzel semmi gond nem is lenne, ha nem lett volna bent még a főnököm és 2 másik ügyfél az üzletben, ahogy kiment főnök hozzátette: "Na igen őt nem az eszéért szeretjük" :DDD

(#8685) as_Rock válasza adik (#8681) üzenetére


as_Rock
őstag

Mond meg neki féláron átveszem tőle azt a megbízhatatlan vackot :DDD

Kérdés: HIS ATI 4670 IceQ várható hazai érkezésről és árról valakinek van már infója?

Boltról jut eszembe: Pénteken állok sorba a L*rdban, előttem mitugrálsz srác osztja az észt eladónak:
- ....és időnként újraindúl! Pedig már kerestem a zinterneten is a megoldást, és a bíjoszban is elállítottam mindent mégis ezcsinájja!
- Talán nem kellene állítgatni a bois-t....
- Igen, de az egyik fórumon azt olvastam, hogy ha jóóól beállítom plussz energiákat lehet kipréselni a prociból :Y

bááázm*g :W Komolyan együttérzés támadt bennem szegény eladó iránt :K
Ja, és persze nem vett semmit :(

nedugdki: Mi a baj a satás samukkal, pl. F1 :F

[ Szerkesztve ]

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#8686) as_Rock


as_Rock
őstag

Uhh, durva volt a tegnapéjjel :B L*rd=Idegenek

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#8687) Rez_Grof


Rez_Grof
őstag

Nagyon off!

Valamelyikőtöknek van boltja az árpád hídhoz közel? SOS-ben kellene egy kis segítség.

Üdv.

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#8688) TheReMiXeR válasza johniee (#8672) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

nekem még 1db van de nem ócsó :DD

(#8689) Hequila


Hequila
őstag

Találós kérdés:

Mivel van a BIOS elem rögzítve???

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#8690) eziskamu válasza Hequila (#8689) üzenetére


eziskamu
addikt

Rágógumi :DD

(#8691) liver válasza Hequila (#8689) üzenetére


liver
tag

Ilyet vazzéé :DDD
És ilyenkor mondja kapásból a kedves ügyfél:
-"Én nem nyúltam bele mióta megvettük a számítógépet" :U

"Próbáltad ki-kapcsolni,be-kapcsolni?Akkor világít az oldalán a gomb?Nem!Akkor be kéne kapcsolni":-)

(#8692) Hequila válasza eziskamu (#8690) üzenetére


Hequila
őstag

Nyert...

Hibajelenség:
Mindig elfelejti a bijosz beállításokat, ha kihúzzuk a konektorbú!

Lehet, amíg kellően nyálas volt, addig működött...

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#8693) lúzer


lúzer
veterán

bocsánat a pofátlankodásért:
Nem tudja valaki mennyibe kerül a VISTA mennyiségi licenc 5 gépre?
Úgy hallottam, már ennyire is adnak.
Kis cégnél lenne w2000 csere.
És hol érdemes érdeklődni?
sima kiskereskedőnél?

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#8694) sNORh válasza Hequila (#8689) üzenetére


sNORh
addikt

lol :DDD
sztem C4

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#8695) sNORh válasza lúzer (#8693) üzenetére


sNORh
addikt

Hali
mi innen rendeljük a szoftvereket, elég jó áraik vannak..

[ Szerkesztve ]

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#8696) lúzer válasza sNORh (#8695) üzenetére


lúzer
veterán

köszi :R

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#8697) localhost válasza Rez_Grof (#8687) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Nekem például, de szabadságon vagyok!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#8698) nyunyu


nyunyu
félisten

Par regebbi eset, ehgyomorra az igazi:

Disco 2.0 felhiv minket, hogy mar 1 oraja nincs villany a fel keruletben, all a rendszeruk.
HP kerdezi, mikor fog mukodni, csinaljuk meg, de rogton.
Kollega finoman elmagyarazta neki, hogy szivesen kimegyunk, de mi is csak annyit tudunk csinalni, hogy varunk az Elmure, hogy adjon villanyt...

Kollega lemegy Egerbe telepiteni, konstatalja, hogy konnektor sincs a pult kornyeken, kerdezi a tulajt, hogy o akkor most hogy telepitse a gepet.
Tulaj visszakerdez:
-Jaaa, aram is kene? Azt nem mondtatok...
Kollega dolgavegezetlenul haza...

Csabai ugyfel uzletvezeto helyettese minket hiv, mert aramszunet van, es nem lehet bekapcsolni egyik gepet sem.
Fonoket sajnos nem tudta elerni, igy minket kert meg, hogy interneten lepjunk be a rendszerukbe, es kapcsoljuk vissza a gepeket...

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#8699) ML320


ML320
aktív tag

Mai aranyosan naív kérdés:
- Laptop kellene Cadre
- Milyen áron, blablabla
- 100-150 közötti kategória
- Szoftver?
- Igen, legyen benne.
Kikeresem, kinyomtatom, mutatom.
- Ez lenne, ilyen-olyan, Vista Home Basic-kel.
- Jó. És melyik Autocad van hozzá
- :F

Ember tervez, Isten perverz...

(#8700) eziskamu válasza ML320 (#8699) üzenetére


eziskamu
addikt

Nem ismerem az árakad, de gondolom az AutoCAD minimum megduplázta volna a cucc árát :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.