Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9701) nyunyu válasza adik (#9700) üzenetére


nyunyu
félisten

Legalabb ceges vasarlo, es 250k-nal dragabb laptop? :))

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#9702) adik válasza nyunyu (#9701) üzenetére


adik
őstag

áfás számla, de személynév van rajt. nem, 200 alatt van a noti

Más.
A mai egy ilyen nap:
- xy patront kérnék
- zn Ft.
- le tudnák kérem mérni? Mindenképpen 40dkg fölött kéne.
- (??? Szifon?)

Kettő, csipkebokor vessző!

(#9703) eziskamu válasza adik (#9702) üzenetére


eziskamu
addikt

És te? -50 deka, maradhat? ;]

(#9704) adik válasza eziskamu (#9703) üzenetére


adik
őstag

átdzsaltam a szomszéd henteshez, elkértem tőle egy ipari húsdarálót, 40 dekánál kikapcsoltam ;]

Kettő, csipkebokor vessző!

(#9705) stol válasza adik (#9700) üzenetére


stol
addikt

Ez szabálytalan.
Az APEH megbasz érte, hogy csak szólni fog! :DDD
Azért, mert a notiról van csak bejövőszámlád egybe.

(#9706) stol válasza adik (#9702) üzenetére


stol
addikt

Ha magánszemély kér számlát, én geciségből kérem az adóazonosítót is ;]
Aztán néha ott kotor utána 10percig :DDD

1,5ezer HUF alatti értékű számla kiállítása esetén 150HUF adminisztrációs díjat is kiszámlázzuk.
Miért?! Nem szarom a papírt, se a tonert!

(#9707) adik válasza stol (#9705) üzenetére


adik
őstag

Azt nem mondtam, hogy szét is kaptam volna a számlát, egyébként 10 perccel a sértődött kirohanást követően visszajött a termékért.

Kettő, csipkebokor vessző!

(#9708) Vangelis válasza stol (#9706) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Az se rossz..... de én általában mindig számlát irok, ritkán adok csak nyugtát.
nekem igy könnyebb.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#9709) kisi


kisi
aktív tag

/OFF

Madaras boltunk legújabb kínálata:

[link]

Amennyiben kicst drágálnak találja a kedves vevő, van olcsóbb is, bár ez kicsit csintalalnabb..:

[link]

/ON

(Bocs a képméret miatt, elfelejtettem lekicsinyíteni)

[ Szerkesztve ]

(#9710) Sytex válasza adik (#9702) üzenetére


Sytex
tag

áfás számla, de személynév van rajt. nem, 200 alatt van a noti

Egyéni vállalkozóról hallottál már?

- Kártyával lehet fizetni? - Persze. - Egy ászból és királyból tud visszaadni?

(#9711) adik válasza Sytex (#9710) üzenetére


adik
őstag

azért nem mondtam, hogy nem

Kettő, csipkebokor vessző!

(#9712) nyunyu


nyunyu
félisten

Lepnek be Logmeinnel ugyfelhez, erre user/passwd-t ker.

Kerdezem kollegat, mi az abra:
User: Rendszergazda
Passwd: B3k@p60d

:W

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#9713) stol válasza nyunyu (#9712) üzenetére


stol
addikt

Cserébe átállítanám a billét, hogy loginkor US kiosztása legyen :DDD

(#9714) adik válasza stol (#9713) üzenetére


adik
őstag

Hálistennek feljegyeztem annak a usernek a megjegyzés rovatába a "vigyek magammal billentyűzetet"-t, aki vásárolt nálam 2 tucat orosz billt.

Kettő, csipkebokor vessző!

(#9715) Stavi válasza nyunyu (#9712) üzenetére


Stavi
tag

ez nagyon nagy :))

Privátba hamarabb elérsz... stavi(kukucs)tvn(ponyt)hu.

(#9716) nyunyu válasza adik (#9714) üzenetére


nyunyu
félisten

Elozo melohelyemen kollega gepen 2 billzet logott: egy rendes magyar, meg egy ezereves regi, amire alkoholista filccel ramazolta az orosz kiosztast, hatha emailt kell irni az anyacegnek. (ha mar nagyon nem ertette a supportjuk, amit angolul irtam nekik :( )

Egyszer ulok le melle, hogy segitsek, automatikusan nyulok a hozzam kozelebb eso billzethez, kezdek rajta magyarul gepelni.
Kollega erre igy nez: :Y

Kerdezem, mi a problema?
Nem is tudta, hogy lehet magyarul gepelni orosz feliratozasu billzeten. Mondom de, mukodik.
Ne adja-e oda a masikat? Azon legalabb latnam, mit gepelek.
Ot ugyanis baromira zavarja, ha nem az van rairva a gombra, mint amit ir.

Mondom engem nem zavar mi van ramazolva, fejbol gepelek.

(Sokaig olasz HP billzetet nyuztam, mert nem volt masik USBs a kornyeken. Azt legalabb sosem akartak elvinni a gepemtol :DDD Bezzeg a helyette vett "magyar" Curve2000-et egybol lenyultak, ahogy leleptem.)

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#9717) liver


liver
tag

Kicsit nyomi srác bejön.Mikrofonos fülhallgatót szeretne (headset).Már vagy 1 órája fáraszt,nem tud dönteni.3800Ft- os Logitech fülhallgatón nagyon vacilál,de sok neki a 3800Ft ő max 3500Ft-ot szánna rá.Persze nem adom neki olcsóbban oda,mert azért se!
Végül nem veszi meg,de holnap még vissza fog jönni azt mondja.Vazz...holnapra el kell adnom az összes fülhallgatót,mert én még egyszer ezt nem bírom ki...1 órán keresztül fárasztott :W

"Próbáltad ki-kapcsolni,be-kapcsolni?Akkor világít az oldalán a gomb?Nem!Akkor be kéne kapcsolni":-)

(#9718) DocHoliday


DocHoliday
csendes tag

Ember telefonál:
-Jó napot! Tavaly októberben vettem önöknél egy tonert, és az a problémám vele, hogy csíkoz.
- Értem. De tudtommal a festékpatronokra, tonerekre nincs garancia.

Beszélgetünk, majd kapcsolok, hogy tavaly október már nem ma volt, és kérdem:
- Most lett behelyezve a toner?
- Nem, megvétel után azonnal be is tettem.
- Ja, és cirka fél év után, miután jó esetben 80%-át elhasználta, szeretné hogy garanciázzuk? Viszont hallásra!

Vannak ilyenek is. :W

Lumia 1320

(#9719) rankesz


rankesz
veterán

FRISS:

Csajszi bejön, az a fajta akit ugye nem az eszéért szeretünk, Laptopot nézne olcsót. Mutatom neki ez van ennyiért ezt meg ezt tudja konyhanyelven mert nem hiszem hogy a nyers számadatok mondanának neki valamit. - Hú ez tök jó, meg szép is (nőknél elsődleges szempont ugye :N ), és ilyen "internet-találó" is van benne?...wifire gondolhatott, majdnem nem bírtam ki hogy ne röhögjem el magam...

(#9720) 1010 válasza rankesz (#9719) üzenetére


1010
őstag

az az igazsag hogy szeretik ha kicsit kineveted oket ilyenkor ;)

(#9721) rankesz válasza 1010 (#9720) üzenetére


rankesz
veterán

Volt vele egy hímnemű egyed...

(#9722) eziskamu válasza rankesz (#9721) üzenetére


eziskamu
addikt

És ő nem röhögött? :)

(#9723) lúzer válasza eziskamu (#9722) üzenetére


lúzer
veterán

nem, ő gyúrt....

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#9724) stol válasza rankesz (#9721) üzenetére


stol
addikt

És a csaj volt értelmesebb, azért ő beszélt :DDD

(#9725) 1010 válasza stol (#9724) üzenetére


1010
őstag

mond ki nyiltan
naluk o hordja a nadragot
internet talalo ide vagy oda :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9726) ML320 válasza lúzer (#9723) üzenetére


ML320
aktív tag

nem nyert... ő fizet :P

Ember tervez, Isten perverz...

(#9727) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

Arc behozott egy szünetmentest december végén.
Elmondtam neki, hogy sokáig tart mert évvége van meg soá nyitnak a nagykerek, meg ünnepek vannak. Felfogta.

Január 22én még nem kaptam vissza a szünetmentesét, de megírtam, neki, hogy jogában áll új készüléket kapnia illetve ráfizetéssel drágább készüléket is kérhet. Ecseteltem neki, hogy a Powercom helyett lehet venni esetleg APC-t.

A mai napig csodálkoztam, hogy nem tolta ide a képét. Gondoltam lappang egy kicsit, hiszen nem éppen baráti levelet írt. Hisztizett, habár megbeszéltük, hogy sokáig tarthat mire visszajön az elküldött szarja.

Erre a mai napon ír egy nem baráti hangvételú levelet, hogy mi van a szünetmentesével...
Első körben pofán b@sztam volna, második körben meg leírtam neki, hogy esetleg értelmezd az előző levelem.

JÖHETSZ ÉRTE B@ZDMEG, MERT KICSERÉLEM ÚJRA. Ezt, hogy lehet eltéveszteni???

(#9728) Stavi


Stavi
tag

Hozzánk is behoztak ma reggel egy szünetmentest... rádugták a porszívót, aztán puff...
szerencsére csak a bizti ment ki benne, hamar gariztattuk ;)

[ Szerkesztve ]

Privátba hamarabb elérsz... stavi(kukucs)tvn(ponyt)hu.

(#9729) Zofren válasza Stavi (#9728) üzenetére


Zofren
aktív tag

nálam egy olyan járt, amire hősugárzót kötöttek rá. fázott a titkárnő :)

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#9730) xtremer


xtremer
tag

Ma esett meg velem hogy 60 körüli bácsika jön be hozza a Canon a430 fényképezőjét képeket szeretne róla nyomtatni minden rendben aztán kicsit szégyellősen érdeklődik hogy segítsek neki meséljem el hogy mire való az a gomb amelyik mellé a villám van festve hogy avval csak villámláskor lehet fényképezni? A másik pedig Virágos gomb(makro) hogy ő azt hitte azzal majd csak tavasszal lehet fényképezni :DD Nem gyengén voltam kész....

[ Szerkesztve ]

(#9731) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Üdv!

Sajnálom hogy ide írom a kérdésemet, de úgy gondolom, hogy itt kapom meg a legkézenfekvőbb választ. Tudom, tudom rossz hely, majd tartom a hátam, de fontos lenne reális választ kapnom.

Szóval. Egy átlagos alkalmazott, egy számítás- és biztonságtechnikai cégnél, bolti értékesítői munkakörben, átlagban mennyit keres nettó? Egyáltalán nem várom, hogy példákat hozzatok, csak gondolom van erre valamicske rálátásotok, és tudtok ebben segíteni.

Előre is köszönöm, és bocsánat az off-ért. :R

Üdv. H

(#9732) stol válasza Hasek (#9731) üzenetére


stol
addikt

Ez nagyon változó.
Függ a valós képzettségtől, nem pedig a papírok menyiségétől.
Függ az országrésztől és attól, hogy menyi kiegészítő munkakört kell még betölteni.
De nagy általánosságban 85-140ezer.

(#9733) liver


liver
tag

100-150ezer között.Képzettségtől és régiótól függően ahogyan az előttem szóló is mondta.Viszont 100ezer alatt éhbérnek tartom,már abból kiindulva,hogy a mekibe keresnek 100ezret és ahoz nem kell sok ész.

"Próbáltad ki-kapcsolni,be-kapcsolni?Akkor világít az oldalán a gomb?Nem!Akkor be kéne kapcsolni":-)

(#9734) Vangelis válasza liver (#9733) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nálunk 70-80 a plafon számtech boltban.. hajrá borsod, mondjuk ezt se termeljük ki:(
HAlál van!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#9735) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

Eladtam 2db Pio Blu-ray írót plusz 20db LG 25GB RE lemezt. Nos, egy kis probléma adódott... a Pio író nem ismeri fel az LG újraírható lemezét. Szar a lemez vagy az író nem komálja az olcsónak mondható LG lemezt?

Hm, már most rettegek előre... nem kis ára van a lemezeknek, mikor jönnek vissza reklamálni, hogy így meg úgy... Egy "írott filmet" meg simán beolvasott.

Nekem külső LG van de azzal ugye nincs ilyen probléma. Kollégák, Ti már szembesültetek ezzel a felvetéssel?

(#9736) Hequila válasza Hasek (#9731) üzenetére


Hequila
őstag

63k volt a nettóm boltosként... plusz némi kajajegy, hogy egyek, és ne pofázzak a kicsi fizetés miatt. Jász-Nagykun-Szolnok Megye
Szakképzettségem is van (Számtech. műszerész). Pályakezdőként meg pattogni nem lehet (errefelé legalábbis).
Majd' elfelejtettem, hogy általában 12-13 órákat dolgoztunk.
Jah, ez nem is a panasztopik? Akkor itt hagyom abba.:B

[ Szerkesztve ]

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#9737) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Nos, megszeretném köszönni mindenkinek a válaszát! Sokat segítettetek. :R

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#9738) Kicsirics77 válasza Hequila (#9736) üzenetére


Kicsirics77
veterán

nemcsak számtekboltosként ennyi a zseton
lassan olyanok leszünk mint régen a románok :DDD

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#9739) DocHoliday válasza TheReMiXeR (#9735) üzenetére


DocHoliday
csendes tag

Egyik kollégám két haverja is ilyen lemezt kapott az író mellé, mindkettő használhatatlan volt. Amit a legutóbb eladtam író, amellé is ilyen volt, ő eddig nem jelzett vissza. Fene tudja, én mindenesetre nem vagyok túl bizakodó a lemez minőségét illetően.

Illetve egy kérdés! Valaki esetleg nem tud véletlenül valami jogszabályt, törvényt, azt illetően, hogy az át nem vett garanciális (mondjuk egy cserélt) termék X idő (pl. 1 év) után értékesíthető? Mintha annó olvastam volna ilyesmit, de nem mernék rá megesküdni, hogy létezik ilyen.

[ Szerkesztve ]

Lumia 1320

(#9740) stol válasza Vangelis (#9734) üzenetére


stol
addikt

Aztán merre vagy BAZ-ban, ha nem vagyok indiszkrét?

(#9741) Vangelis válasza stol (#9740) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Kbarcika

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#9742) nyunyu


nyunyu
félisten

Melohelyen csengetnek, ajtot nyitok.
Ket "erosen kopaszodo" ketajtosszekreny all a bejaratnal, egybol villannak elo az igazolvanyok, VPOPtol jottek razziazni. :Y

Nezek nagyokat, hogy most meg mi van, aztan kiderult, hogy valami szeszcsempesz banda utan szimatolnak a hazban.
Kollegat gyorsan kifaggattak, kit ismer a hazban, nem latott-e semmi gyanusat, kie ez meg ez a kisteher, aztan mentek is tovabb az eggyel alattunk levo nyugdijashoz informaciot gyujteni...

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#9743) kisi


kisi
aktív tag

Miskolc- 72-75k.. :(((

(#9744) bullseye válasza nyunyu (#9742) üzenetére


bullseye
addikt

képzeld ugyanezt BSA kampány közepén, otthon, rendőrséggel... tiszta csengőfrász...
ők is valami lerakatot kerestek

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#9745) Vangelis válasza nyunyu (#9742) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nálam már pár éve voltak, 2 VPOP + 4 vagy 4 APEH.

Remek volt:)

-30000.- + 2 hét bezárás!:(

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#9746) liver válasza Vangelis (#9745) üzenetére


liver
tag

Mi nem tetszett nekik,hogy be kellett zárnod?

"Próbáltad ki-kapcsolni,be-kapcsolni?Akkor világít az oldalán a gomb?Nem!Akkor be kéne kapcsolni":-)

(#9747) Vangelis válasza liver (#9746) üzenetére


Vangelis
nagyúr

A választék a folyosón, találtak 3 henger lemezt, ami nem kelett volna, hogy hátúl a folyosón legyen:(

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#9748) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Többször láttam már javításra visszahozott terméken pl wifi adapteren ráírva, hogy nem ismeri fel a gép.De azt nem értem, ezt hogy a fenébe sikerült összehozni?De azt se igazán értem mikor egy játékot azzal az ürüggyel hoznak vissza hogy nem lehet telepíteni mert ki ír valamit.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#9749) Dzoli válasza Vangelis (#9745) üzenetére


Dzoli
tag

Én megtaláltam a kiskaput a bezárás elkerülésére. ;]
Venni kell 1 kempingágyat, és ha legközelebb jönnek, nyilatkozol, hogy ott is laksz, mert kirakott otthonról az asszony, és nincs máshová menned. :)
Így a bezárás nem foganatosítható, és eltekintenek tőle, úgyis csak a bírságra hajtanak, mert azután osztják nekik a prémiumot. Rogy roha............... APEH ellenőr, ott ahol van.

https://forexklub.hu /Tőzsde, CFD, Forex kereskedés/

(#9750) eziskamu válasza Jégkokó (#9748) üzenetére


eziskamu
addikt

És tényleg nem ismerte fel egy gép sem vagy az illető nem tudott telepíteni? Nekem volt pont egy hónapja olyan új wifi stickkel "szerencsém", amit első nap még boldogan használtam, másnap pedig már egy gép sem látta ha bedugtam. Van ilyen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.