Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9951) biker válasza bullseye (#9950) üzenetére


biker
nagyúr

ez tetszik... meg az oldal is, nem is ismertem eddig

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#9952) localhost válasza net84 (#9940) üzenetére


localhost
Közösségépítő

A keresett adat nem található :(

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#9953) bullseye válasza biker (#9951) üzenetére


bullseye
addikt

Thx! Igyekszünk, kérem...
És remélem ez is tetszeni fog. Szervízeseknek is jobb előre készülni az új technológia kihívásaira...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#9954) nyunyu


nyunyu
félisten

Fater telephelyen probaltam sikertelenul internetet szerelni (Tre-nek meghaladta a tudasat a T-Com vonal+T-Online internet osszevonasa egy uj T-Home csomagba :W 3 ora 1212-vel veszekedes utan sem sikerult beelesiteniuk a regi-uj felhasznalonevet. :O Nekem Datanetnel anno 10 perc alatt elinteztek a csomagvaltast...)

Kozben beesett valami regi ugyfele, az meselte a kovetkezo telefonhivast:
-Tessek kert szakuzlet!
-Van nekem egy regi nadragom, amit kihiztam, szeretnem bovitetni.
-Mi azzal nem foglalkozunk, kerthez szukseges dolgokat arulunk.
-De hat ide az ujsaghirdetesbe az van ideirva, hogy szabo.
-Igen, az a nevunk.
-De nem a szabo foglalkozik szabas, varras, ruha bovitessel?
-Igen, a szabo az, de minket ugy hivnak, de nem azzal foglalkozunk.
-Akkor hibas az ujsaghirdetesuk, miert reklamozzak magukat szabonak?
-Szabo Kerttechnika van odairva...

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#9955) localhost válasza nyunyu (#9954) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Szabó KERTÉSZ-nadrág? Hmmm?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#9956) shteer válasza 04ahgy (#9942) üzenetére


shteer
titán

a lapról a lefogatókeretet nem akarod eladni nekem? ;]

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#9957) Dzoli


Dzoli
tag

Erőből sok minden megoldható. :W

https://forexklub.hu /Tőzsde, CFD, Forex kereskedés/

(#9958) liver válasza Dzoli (#9957) üzenetére


liver
tag

Jól látom,hogy kitépte a monitorkábelt? :Y

"Próbáltad ki-kapcsolni,be-kapcsolni?Akkor világít az oldalán a gomb?Nem!Akkor be kéne kapcsolni":-)

(#9959) localhost válasza liver (#9958) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Nem! Erőből, kézzel belecsavarta a rögzítőcsavart :) :R

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#9960) Overlocker válasza 04ahgy (#9942) üzenetére


Overlocker
veterán

Sajnos kollegánk elfelejtett fotózni...Múltkor hoztak be egy gépet, asszem AM2-es AMD volt. A gyári hűtőt, a műanyag kis védővel együtt rakták rá procira és úgy működött nem tudom mióta..a gép más okból jött be szervizre. no comment.. :DDD

(#9961) degh válasza Overlocker (#9960) üzenetére


degh
tag

nekem ma hoztak be egy gépet, hogy mindig kikapcsol. belenézek, és annyit látok, hogy az egyik procihűtő lefogató nincs a helyén, megböködtem óvatosan a bordát, és az elég nagy instabilitást mutatott, szal még a paszta se tartotta, csak a felső fül...
takarít>paszta>vissza helyére, és 3 órája megy.

[ Szerkesztve ]

8

(#9962) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Nekünk ma nem hoztak be egy gépet se igy nem néztünk bele, de cserébe nem is eszünk ma :(.. ismét egy minuszos nap--- idén a sokadik :(

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#9963) nyunyu válasza Vangelis (#9962) üzenetére


nyunyu
félisten

Faterom tegnap ujjongott, hogy vegre megrendeltek egyben 1 egesz kamion tetocserepet, iden immaron masodszor.

Ehhez kepest, mikor utoljara nala dolgoztam, 2001. januar-februarban hetente ment el 3-4 kamion, tavaszi-nyari szezonban mar boven 10 folotti, elso felevben eladtunk ~300 kamionnal.

Most elso negyedev utan tart kb. 20 kamionnyi arunal :(

Ugyhogy mindharom nagy teherauto+pot forgalmija+rendszama onkormanyzatnal leadva, hogy ne kelljen sulyadot+kotelezot fizetnie utanuk, havi 1-2 fuvart meg elintezteti a fuvaros haverjaval, munkasok felvaltva jarnak dolgozni, stb...
Munkasoknak persze nem tetszik, mert fele lovebol nem lehet megelni...

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#9964) net84 válasza localhost (#9952) üzenetére


net84
őstag

ez az én gondom is...végigzörögtem már az összes nagykert, aki hivatalos gigabyte forgalmazó :(

Read only...

(#9965) Biznisz Elek


Biznisz Elek
aktív tag

Na a másik topicban már be is jelentkezett egy "remélem nem jön hozzám vásárolni" user :DDD

LINK

▂▃▅▇█▓ eladó domain nevek - bizniszelek.hu ▓█▇▅▃▂

(#9966) szumo


szumo
senior tag

Tavaly november végén, december elején jelentkezett nálam egy leányzó, hogy baj van a laptopjával, mert két heti adatkupaca elveszett. A PINK táskából előhúzott egy HP-t, ami felnyitás után kiderült majd 400e HUF-os ára ellenére vírusirtó hiányában benyelt egy trójait, ami aktiválta is magát. Mondtam, hogy egy win. újratelepítésre van szüksége a gépnek, meg egy rendes vírusirtóra. Nálam is hagyta a gépet Vistával, driver cd-kkel. Gyorsan felment az oprendszer, majd több órányi frissítés következett SP1-re. Felraktam a kiegészítő programokat a legfrissebb drivereket, majd átadtam a gépet. Mikor mondta, hogy a legfrissebb drivereket tettem fel a netről, azt a választ kaptam, hogy: de a gyári cd-n lévők azok amiket hozzá adtak, és ebből neki milyen baja lesz, hogy én ezt tettem. Három nap múlva telefon, hogy nem megy a DVD-olvasó a gépben. Mondtam hozza vissza megnézem. Visszahozta :O :F Beraktam egy dvd-t, a játék telepítése azonnal indult. Majd még másik 5 db pluszos minuszos dual layeres dvd-t belepróbáltam, mindet vitte. Majd jött a kérdés, hogy miért nem az a jelszókezelő menti a jelszavait, ami eddig.
Mondtam, hogy a programok mind tudják, amiket telepítettem. Erre - De az neki nem jó, mert nem azt szokta meg. Elég higgadt szoktam lenni, de a pumpa elkezdett feljebb-feljebb menni bennem. Főleg, mikor megjegyezte, hogy aki előttem csinálta a gépet, mindent profin beállított neki. Na itt nyeltem egy nagyot. Majd elmagyaráztam a szőke hölgyeménynek, hogy minden informatikus más más programot preferál, és bárhogy is, de a saját stílusait állítja be. De kötötte az ebet a karóhoz, hogy neki az a program kell. Mire megkérdeztem hogy tudja e a nevét, mert biz én nem néztem meg a félig kifeküdt gépén. Erre durcásan távozott, és a fejemhez vágta, hogy minek vállalom el a munkát, ha nem értek hozzá.
De nem ez a poén mert ezért nem szaporítottam volna a szót. Karácsony előtti hétvégén, ismerősökkel épp bontjuk a hurkának valót, mikor csörög a telefonom. Kimászok a féldisznóból, nagyából a vért is letörlöm a kezemről, és mikor felveszem a telefont, ez az aranyos cukipofa leányzó beleszól a telefonba. Köszönök illedelmesen, mire válaszként: Már megint nem olvas a DVD mikor vihetem a gépet?
Pillanatok alatt reagáltam, hogy januárig már nem tartózkodok a nagyfaluban, addig nem tudok semmit tenni. Szerencsémre azóta nem jött, és nem is hívott.
Az isten mentsen mindenkit az ilyen nagytudású lúzertől.
Még most is a hideg ráz, ha visszagondolok az esetre. Sajnos az írásom nem tudja elég jól visszaadni a beszélgetések hangulatát, de egy informatikai horrorfilmben jól megállná a helyét.

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#9967) localhost válasza Biznisz Elek (#9965) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Mert biztos valaki odaküldte őt! gonooooooooooooosz!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#9968) Biznisz Elek válasza localhost (#9967) üzenetére


Biznisz Elek
aktív tag

Ezt nem figyeltem :R , de akkor is :W

▂▃▅▇█▓ eladó domain nevek - bizniszelek.hu ▓█▇▅▃▂

(#9969) adik


adik
őstag

[link]

Ne is mond! Meg sem tudom számolni hány lába volt elgörbülve szerencsétlen AMD procinak, amit ma láttam. Tulaj töredelmes bevallása szerint kezdődött azzal, hogy hangos a hűtő (- egy-két lapát letört :D ), és hogy ezt ő ki tudja cserélni, mert hát persze, hogy ki tudja cserélni (emlékszem a srácra, és arra, is hogy önbizalomdúsan válaszolt, tök amatőr dolgokat igenis meg szoktam kérdezni, kb minden második alkalommal azért kiderül, hogy igazam van). Szóval ki is cserélte a hűtőt (tx-2-őt vett helyette), de azért amikor hozta vissza a gépet panaszkodott, hogy az újonnan felszerelt lefogató kerettel (az eredetit letörte) azért meggyűlt a baja, és olyan furán áll, és nem indul. De most már nagyon kéne, szóval nézzem meg. Hát a lábak fele csálén állt, a proci meg persze nem feküdt emiatt normálisan, nyilván az eröltetés miatt tört el a keret is. De legalább belátta, és nem problémázott azon, hogy ezt valahogy nem lehet garban elsütni. Mi gyorsak voltunk, nem oktattuk ki (azt hiszem tényleg nem volt rá szükség) a munkadijat meg - akudt munkahiányban - nem számoltuk fel neki - öröm és bódottság.

Kettő, csipkebokor vessző!

(#9970) localhost


localhost
Közösségépítő

Igenis most már egyértelmű, hogy a másik topic mégiscsak ellentopic - most már bevallottan is, érdekes, ezt eddig kikérték maguknak.
De lehullt a lepel!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#9971) MR_Joe válasza adik (#9969) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Jézusom... :DD

Hozzám érkezett egy gép, hogy kékhalállal megáll és nem értik miért. Eddig szépen működött, de most pár napja valamiért megáll.. gép szétbont, a pókháló rengetegen kívül egy félig kicsúszott ramot találtam a gépben..csoda hogy nem ment szerencsétlen gép? Csoda hogy elkezdett bootolni. Kiderült hogy pár napja költöztek, és hát valamelyik költöztető ledobta a gépet..

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#9972) Thulcandra


Thulcandra
senior tag

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#9973) johniee válasza Thulcandra (#9972) üzenetére


johniee
senior tag

Ez miez? :DDD Valamelyik júzer így rakta össze a gépet? ;]
Nem romlik el ettől az alaplap? :Y

[ Szerkesztve ]

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#9974) dave93 válasza Thulcandra (#9972) üzenetére


dave93
őstag

:DD :C :C

(#9975) bullseye válasza Thulcandra (#9972) üzenetére


bullseye
addikt

most mér, a Zeen Loops-ban is az a feladat, hogy mindent szépen összekössünk, ne maradjanak kiálló csatlakozások...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#9976) szumo válasza Thulcandra (#9972) üzenetére


szumo
senior tag

Nekem kellett néhány másodperc mire leesett, és akkor a fejem is az asztalra. :)

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#9977) Pacák válasza Thulcandra (#9972) üzenetére


Pacák
senior tag

Ez van, ha adnak egy csomó ajándék sata kábelt az alaplaphoz. A kistudású júzer meg mindet fel akarja használni, mert ezt diktálja az ösztöne. :DDD :N

Nuclear launch detected

(#9978) micro válasza Pacák (#9977) üzenetére


micro
addikt

De gondolom tudja az elmeleti max 300 KB/s-et. :DDD

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#9979) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

Gép alkatrészenként : 85.620.-
Akciósan összerakva / tesztelve : 83.990.-
Júzer siránkozása után meg a kedvem miatt : 79.620.-
Júzer adna ezért : 77.000.- Ft-ot

Nem kötöttünk üzletet. Elment... kinéztem a kirakaton keresztül, X5-ös béemvével ment el.

(#9980) stol válasza TheReMiXeR (#9979) üzenetére


stol
addikt

Hát, én a 10% haszonból 7,5%-ot nem engedék el a júzer 2 szép szeméért :DDD

(#9981) TheReMiXeR válasza stol (#9980) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

A muszáj az néha nagyúr... és most a muszájok korszakát éljük...

(#9982) vallas válasza Thulcandra (#9972) üzenetére


vallas
senior tag

A "hurok" biztos lehúzta a gép teljesítményét :C :C :C

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#9983) nyunyu


nyunyu
félisten

Ha mar SATA kabelnel tartunk:
Merre lehez kapni _rovid_ SATA kabelt? Ertsd 10-15 centi.
PATAbol is kellene egy 20 centis 80 eres, 1 eszkozhoz.

Erosen atrendeztem a gepemet, aztan nincs hova hajtogatnom a standard kabeleket...

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#9984) liver válasza TheReMiXeR (#9979) üzenetére


liver
tag

Ez annyira tipikus...Én már jó ideje nem adok kedvezmény senkinek(kivétel a törzsvásárlók),mert rendszerint mindig azok kérik akiknek nem lenne rá "szükségük"...az Olcsó Jánosok meg menjenek a multiba és tegyenek a bevásárlókosárba a mosópor mellé egy számítógépet....

"Próbáltad ki-kapcsolni,be-kapcsolni?Akkor világít az oldalán a gomb?Nem!Akkor be kéne kapcsolni":-)

(#9985) localhost válasza liver (#9984) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Köszönöm a javaslatot! :C


(a mi cégünk multi-áruházon keresztül is értékesít gépeket)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#9986) Vangelis válasza localhost (#9985) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Tesco PC ... zsír minőség lehet:D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#9987) localhost válasza Vangelis (#9986) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Ne hergelj, Nem Tecso! : :Y

Ez minden, amit mondani tudok, kérem kapcsolja ki!

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#9988) Pacák válasza nyunyu (#9983) üzenetére


Pacák
senior tag

Ilyesmiket brand PC -ben látni csak. :) Nekem is van egy féltett kincsként őrzött 40eres, egy eszközös, PATA kábelem egy Olivetti 286 -ból, talán max 20cm hosszú az egész. Otthon a tartalék P3 -ban ezen van a DVD, egy szűköcske fekvő házban.

Szvsz kérdezz körbe Bordoi -nál, meg tejesembernél a hardverapróban, ők foglalkoznak használt brand házakkal, amikben előfordulhat még ilyen kábelek.

Nuclear launch detected

(#9989) stol válasza nyunyu (#9983) üzenetére


stol
addikt

Én csavarhúzónyélre tekerem fel és spirálkábelként kb. 10cm a teljes hossz feltekerve és anyira húzod szét, ami neked kell.
ATA kábelt meg a 2. csatinál elvágom és van 10cm-es ATA kábel is...

(#9990) stol válasza TheReMiXeR (#9981) üzenetére


stol
addikt

Ne haragudj, de 2e HUF-ért összerakni, tesztelni, installni és még ebédelni is belőle LEHETETLEN!
Egyszerűen jobban jártál, hogy nem vette meg.

(#9991) stol válasza localhost (#9987) üzenetére


stol
addikt

Akkor vagy cora, vagy madaras teszkó :DDD

(#9992) kisi válasza stol (#9991) üzenetére


kisi
aktív tag

Hamár így emlegeted, akkor madaras tescsó :)

Tegnapi emberke:
Nézegeti a 2,5" külső vinyókat, majd megfog mellőlük egy mobil racket, és megkérdi:
Tessék mondani, ennek mennyi a kapacitása, mert én ezt szeretném...

Múltkori eset:
Vevőszolgálat, 300mbs, w router..
Ebből egy alkatrész hiányzik, szakemberrel is megnézettem, és az egyik led nem villog, ezért szeretném visszacserélni... (szervízre visszavettem..)
ui: nem tudjátok, miskolc környékén hol javítanak Asus monitort? beteg lett szegény,. pedig alig 1 hónapos.. (expert a beszállító, de a mailra közel egy hete nem válaszolt a supportjuk..)

[ Szerkesztve ]

(#9993) sasa311 válasza stol (#9990) üzenetére


sasa311
veterán

Nézd, amikor ez a 2 verzió van:

- 2e HUF-ért összerakni, tesztelni, installni és még ebédelni

- 0 HUF-ért nézni egész nap a plafont 0 bevétellel aztán nem ebédelni...
:U

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#9994) blackvinyl válasza kisi (#9992) üzenetére


blackvinyl
tag

ment privi :R

Olvasd el (végig) mielőtt privátot írnál. Köszi! http://bit.ly/1e0TBbE

(#9995) stol válasza kisi (#9992) üzenetére


stol
addikt

ASUS-t felhívod és háztól-házig viszik :K

(#9996) stol válasza sasa311 (#9993) üzenetére


stol
addikt

Nálunk enyire nem gáz a helyzet azért :(((
LEgszarabb bevétel január óta 110 ezer volt napi szinten.

(#9997) localhost válasza stol (#9991) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Akár igent, akár nemet mondanék, segítene?
Inkább SEMMIT nem mondok.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#9998) shteer válasza micro (#9978) üzenetére


shteer
titán

így még a 300MB/s-et is :)

..szerintem jónak tűnik

(#9999) micro válasza shteer (#9998) üzenetére


micro
addikt

Khm :B

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#10000) TheReMiXeR válasza stol (#9996) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

Nálunk meg jönnek a napi 30ezrek... Melyik a jobb? 0 vagy 2ezer :C

ÉÉÉÉSSSS YESSSZ enyém a 10000-dik :C

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.