Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9501) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

telefon :
-olyan USB-s wifi adaptert keresek amibe még UTP-t is lehet kötni

személyesen :
-úúú ez ronda laptop, nem tetszik (MSI)
-ááá ez se tetszik, ez még rondább (Asus)
-úúú ez meg de nehéz (Toshiba)
Természetesen laptop legyen ne csak "netbook", 12 de maximum 15,4-es kijelzővel. 2 maggal 2 giga rammal nagy vinyóval, mindennel... max 120ért. JAA és gyönyörű legyen.

személyesen :
-sharp tévéhez távirányítót keresek, de csak gyárit
-ez számtech bolt, nem tartunk

személyesen :
-tonert keresek XY nyomtatóba
-13.990.- gyári, 5000.- utángyártott
-ááá utángyártott nem jó, mert azzal csak 1000 oldal jön ki, míg a gyárival 1200-1300
-2db utángyártottal tud nyomni 2000oldalt és csak 10ezer
-ááá inkább eredetit kérek

(#9502) szumoo válasza TheReMiXeR (#9501) üzenetére


szumoo
senior tag

Az utolsóhoz csak ennyit fűznék hozzá: :W :D

A nyúlon túl?

(#9503) 1010 válasza TheReMiXeR (#9501) üzenetére


1010
őstag

idióta,biztos mikroszkoppal nézik a nyomtatas minőségét
annak idejen én se tudtam rabeszélni a barmokat hogy ha csak szöveg kell akkor jó a lézer
mert olcsobban jön ki egy oldalra,utángyártott tonerrel meg főleg

(#9504) glutamin válasza Rizzo (#9494) üzenetére


glutamin
őstag

Van azért a Tescóban is jó fúro, ami viszi a betont, de az nem 1890 Ft-ba kerül.

Na itt van egy lyen:

ez már viszi a falat rendesen és kb 9e. Én már beruháztam egyre:D

Bár lehet, hogy OBI-ban vettem.

[ Szerkesztve ]

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#9505) Zofren


Zofren
aktív tag

Végtelen számú matematikus bemegy a kocsmába.
Megszólal az első:
-Kérek egy sört!
Megszólal a második:
-Kérek egy fél sört!
Megszólal a harmadik:
-Kérek egy negyed sört!
...
K. anyátokkal szórakozzakozatok, mondta a csapos, és kirakott két sört.

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#9506) glutamin válasza Zofren (#9505) üzenetére


glutamin
őstag

Okos csapos:D

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#9507) ^Clown válasza moha bácsi (#9491) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Nem tudok egyebet elmondani. Kérem, kapcsojja ki. :W :W :W

(#9508) degh válasza Zofren (#9505) üzenetére


degh
tag

ez nagyon nagy :DDD

8

(#9509) as_Rock válasza Zofren (#9505) üzenetére


as_Rock
őstag

Tóthéknál a csapos szépen belenyomott volna 1-1 korsóba 1/2 és 1/4 résznyi habot, ami még fél óra múlva is ugyanott áll a korsóban :DDD

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#9510) Zofren válasza degh (#9508) üzenetére


Zofren
aktív tag

ha belegondolsz, akkor a 2 korsó sörből marad is a csaposnak vmennyi :D

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#9511) TheReMiXeR válasza glutamin (#9504) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

Na az ilyen játékszer 1percet bírt ki egy lépcső szétszedésénél :C

(#9512) ollie válasza Zofren (#9510) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

ja, végtelenűl kicsi adag :)

***

(#9513) glutamin válasza TheReMiXeR (#9511) üzenetére


glutamin
őstag

Lépcsőt nem próbáltam vele. Sima betonfalat jól fúrja. Én igazából egy 10-15e ft-os márkás kézifúró helyett vettem. Tehát kb 12 ropioból van egy pici fúróm a puhább anyagoknak (fa, tágla), ez a nagyobb meg a betonfalhoz.

Mondjuk lehet, hogy sima falfúráshoz jobb lett volna egy kicsi márkás, mert ez nagyon erősen veri a falat. Panelben sok a vékony válaszfal és lyuk helyett könnyen átüti egy-egy kavicsnál.

Gondolom egy Hilti-t nem lehet kiváltani ezzel. Nyilván puhább ötvözetből vana bele, hogy ilyen olcsón tudják gyártani, ami miatt hamar megadja magát falbontásnál.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#9514) as_Rock válasza glutamin (#9513) üzenetére


as_Rock
őstag

Főfalaknál, ahol nem gond, ha kicsit durvábban fúr jók ezek is, de kicsi 4-8 centis betonfalakhoz a profibbakat használják.

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#9515) 1010 válasza as_Rock (#9514) üzenetére


1010
őstag

es a kasszafurok vajon mit hasznalnak? :U

(#9516) Zolás válasza 1010 (#9515) üzenetére


Zolás
addikt

bemegy a boltba és kér egy kasszafúrót :DDD
Mégis mire gondoltál? Van hozzá szakbolt :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#9517) sbazsi válasza stol (#9450) üzenetére


sbazsi
veterán

én meg jártam már úgy, hogy egy venti vásárlásnál nem akartam céges (se semmilyen) számlát kérni.
pénz oda, venti és egy blokk ide, és viszlát)
kérdezgették nevet meg címet, mondván anélkül nem megy. rühellem amikor arra hivatkoznak, hogy ilyen a rendszer.
pont nem kellett volna, de nem akartam vacakolni névvel címmel egy 400 ft-os tétel miatt.
de ha már úgyis ott szívattak (vallattak az adatokról, és addig nem adták oda), valamint felb@szták az agyam, végül áfás számlát kértem.
pechükre addigra kinyomtatta a számlát.

értem én, hogy csak a munkáját végezte, és tényleg úgy van megcsinálva a rendszer, de akkor csináljanak másfajta rendszert.
addig meg járok máshova...

(#9518) fekeandras válasza sbazsi (#9517) üzenetére


fekeandras
őstag

"arra hivatkoznak, hogy ilyen a rendszer." Na én ilyenkor szoktam bediktálni a bűvös Gipsz Jakab nevet ...

(#9519) nyunyu válasza fekeandras (#9518) üzenetére


nyunyu
félisten

Megboldogult Mistral mindig "APEH kelet-pesti igazgatosag" cimere allitotta ki a szamlat, ha a vevo nem kert nevreszolot.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#9520) fekeandras válasza nyunyu (#9519) üzenetére


fekeandras
őstag

Az igen! :C

(#9521) SystemRoot válasza nyunyu (#9519) üzenetére


SystemRoot
őstag

lol.:)
Mit csinált a Mistral egyébként hogy behalt?

(#9517) sbazsi

Én megmondtam volna hogy hagyjon békén, találjon ki bármit és írja be azt.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#9522) stol válasza SystemRoot (#9521) üzenetére


stol
addikt

Hosszú lenne leírni :DDD
Azért nem garoztak már a végefelé, mert nagykerfelé is tartoztak nem kevéssel és a nagyker visszatartotta a garos cuccokat.

(#9523) tonyr


tonyr
csendes tag

nekem ez a legjobb... haver, pcbolt... pont ottvoltam.. el se hinném ha vagyok ott..
bejön idösebb ur, kb 50... dvd irot vásárolt mult nap, visszahozta a következö problémával: nincs hozzá magyar leirás... haver net legajjárol keres egyet kinyomtat (olyanok voltak rajta hogy hogyan szereld be a házba az irot, stb...) :D
erre papi bepiul azt feljelentéssel fenyegetözött, hogy mo-on mi az hogy 1 termékhez nincs magyar leirás ! kiderült hogy a gondja a következö volt:
az iro mellé kapott nero help-je volt angol !!! :DD
mondta haver hogy az ajándék, és angol nyelvü a szoftver... nemérdekelte papit követelte h adják vissza a pénzét vagy feljelentést tett...
iro nélkül távozott :f

(#9524) Pötyi válasza SystemRoot (#9521) üzenetére


Pötyi
őstag

A Mistral Váci úti boltja helyén kínai étterem nyílt... Ha majd járok arra, lefotózom és feltöltöm... :D

QNX is cool!

(#9525) Lenry válasza Pötyi (#9524) üzenetére


Lenry
félisten

hmmm... lejárt garanciájú alaplap édes-savanyú mártásban, enyhén átsütött processzorral :D

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9526) ^Clown válasza nyunyu (#9519) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

De egy ratyi egy hely volt az a Mistral...

(#9527) stol


stol
addikt

Teljesen OFF-Topic, de kihagyhatatlan :DDD

Épen kajáltam, amikor lesem a feliratot, mire belémhasít.....

TÍBÁTTÖR VAZE!

:W

(#9528) eziskamu válasza ^Clown (#9526) üzenetére


eziskamu
addikt

Hát BP-n lehet az volt, de Debrecenben sok speckó cuccot és márkát először csak ott lehetett kapni, a konkurencia később állt át. Lásd: márkásabb, minőségibb tápegységek.

(#9529) ^Clown válasza eziskamu (#9528) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Az árukészletével nem volt gondom. Inkább a kiszolgálással, de azzal nagyon. Az ragadt meg nagyon, amikor zárás előtt negyed órával be merészeltem lépni a szent üzletükbe, erre az egyik eladó gyerek felpattant, és elég hangosan elkezdett veszekedni a főnőkével vagy a kollégájával, hogy "én ezt nem szolgálom ki, mindjárt zárás van!". Aztán szóltak neki, hogy az nem úgy megy... Nem kértem bonyolult dolgot, 2 perc alatt megvoltunk (nyomtatópatron), de ez azért egy kicsit sok volt. Tudom, ez egy boltos topic, de akárhányszor oda betettem a lábamat, mindannyiszor bunkók és lenézőek voltak velem (pedig én tipikusan az a fajta vagyok, aki jó hangosan köszön - még a mekiben is).

(#9530) eziskamu válasza ^Clown (#9529) üzenetére


eziskamu
addikt

Debrecenben nem nagyon volt ilyen gond (nem ütöttek el az átlagtól :DDD ) , a végén meg már aki maradt jól álta a sarat. Az se volt gond ha néha kisebb szatyor apróval fizettem. Mondjuk már akkor nem is volt nagy forgalmuk, és mivel egyedül volt, nem kellet apróért szaladnia (vagy csak türelmes volt :) ) .

(#9531) Csepy válasza stol (#9527) üzenetére


Csepy
senior tag

Nagy kár, hogy az ott németül van, nem angolul... :W

Regards: Csepy

[ Szerkesztve ]

Regards: Csepy

(#9532) 1010 válasza stol (#9522) üzenetére


1010
őstag

kezdjel csak neki van idonk elolvasni,ugy latom tudsz egyet mast errol,
kezdheted azzal hogy az irhato cd es dvd ken nem volt artisyus matrica....... :U

(#9533) stol válasza 1010 (#9532) üzenetére


stol
addikt

Szerintem a nem hivatalos import adathordozó minden tekintetben kismiska volt a nagykerek felé mutatott anyagi tartozáshoz képest ;)
Az artisjus matricás dolog azértis érdekes, mert TE is bizonyára szívesen vásárolsz 50-60HUF-ért minőségi DVD-t, mintsem 230HUF--ért egy címke különbséggel :DDD
Kihasználták, hogy sok nagykernél 90napos halasztott utalás van, de eztán is csak +60 nap után szólítanak fel fizetésre.
Ergo 150 napig nem fizettek semmit, sokszor eztán se :DDD
Mivel országos franchise rendszerű boltról volt szó, gondolhatod mekkora adósságot halmoztak fel...
Akkoriban volt 8-10 nagyker akivel kapcsolatbanálltak és mindenkivel eljátszották a dolgot. :Y

[ Szerkesztve ]

(#9534) wombation válasza net84 (#7966) üzenetére


wombation
tag

:))

"Sose végy semmit aminek nyele van. Azzal valószínűleg dolgozni kell."

(#9535) sasa311 válasza stol (#9533) üzenetére


sasa311
veterán

Azt nem tiltja a törvény, hogy a mezei júzer a tótoktól rendeljen DVD-t, azt viszont igen, hogy Magyar bolt matricátlan lemezt áruljon :)

Amúgy az artiszjusz matrica a parkolódíjjal egykategóriás szabadrablás kb :(

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#9536) Pacák válasza as_Rock (#9514) üzenetére


Pacák
senior tag

Panelban a 6cm -es válaszfalat óvatosan lehet csak fúrni ezekkel a mezei SDS fúrókalapácsokkal. Felújításnál 4cm mély lyukakat gyártottunk, négy lyukból kettő kicsit ledobta a túloldalon is a betont - javítgatni kellett. :)

Nuclear launch detected

(#9537) TESCO-Zsömle válasza moha bácsi (#9491) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ez a bolt 'itt' van a Dunakeszi Auchan-ban...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#9538) stol válasza Pacák (#9536) üzenetére


stol
addikt

Az hagyján!
Én gyári hiltivel 2,5óra alatt ütöttem át egy födémet egy családi kertesházon! :DDD
40cm-es betonfödém :U
2napig meggyőződésem volt, hogy maradandó halláskárosodást szenvedtem :F

(#9539) degh válasza stol (#9538) üzenetére


degh
tag

aztán megszoktad!? :DDD

8

(#9540) glutamin válasza Pacák (#9536) üzenetére


glutamin
őstag

Így van. Nekem meg olyan gondom akadt ezzel, hogy a konyhafalra kéne vagy 8 lyuk a felső polcnak, de a másik oldalon a fürdőszoba csempéi sorakoznak. Szóval nem mertem belevágni. De előbb utóbb valamit ki kell találnom rá.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#9541) stol válasza degh (#9539) üzenetére


stol
addikt

Mondhatni, minden csoda 3 napig tart, így harmadnapra a hallásom is visszatért :K

(#9542) lúzer válasza TESCO-Zsömle (#9537) üzenetére


lúzer
veterán

és mi akar lenni ez a %szél%?

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#9543) eziskamu válasza lúzer (#9542) üzenetére


eziskamu
addikt

[link]
Feltehetőleg a legelső :)

[ Szerkesztve ]

(#9544) lúzer válasza eziskamu (#9543) üzenetére


lúzer
veterán

ááááááá, ez fájt :O ;]
eszembe nem jutott volna, hogy sale

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#9545) 1010 válasza stol (#9533) üzenetére


1010
őstag

jo,jo,
de miert jott apeh es vam plusz negy szakerto,hogy megneze mien video kareszok vannak ott emg penriveok a vaci uti uzletbe?csak nem emaitt,lehet afat se fizettek,meg hogy nem is jelentettek be a dolgozokat

[ Szerkesztve ]

(#9546) liver válasza 1010 (#9545) üzenetére


liver
tag

A sok szürkeimportba buktak bele....akkora mennyiséget már nem tudtak "lepapirozni".Meg a Mistrál pályafutása során sok céget "megevett", vagyis az üzlet tulajdonosa, illetve a boltban számlát kiadó cég gyakran változott.
De színfalak mögött senki nem ment csődbe.Nagyon is jól jártak a tulajok.

"Próbáltad ki-kapcsolni,be-kapcsolni?Akkor világít az oldalán a gomb?Nem!Akkor be kéne kapcsolni":-)

(#9547) TESCO-Zsömle válasza 1010 (#9545) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

LINK

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#9548) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

Elég alkesz kinézetű cirka 150cm-es fazon kezében csíkos szatyorral bejön...
-segíthetek? (látom, nem tudja hová csöppent)
-szétnéznék! (kb. meg is sértődött...)
-csak tessék...
Éppen a harmadik percét tölti bámészkodással, mikor kolléga is megkérdi :
-tudok segíteni?
-elemlámpa van?

(#9549) Pacák válasza glutamin (#9540) üzenetére


Pacák
senior tag

Nálunk 3cm mély lyukakig nincs gond, a problémák ez fölött jöttek elő. Szigorúan mérni kell a fúrásmélységet - és lehet, hogy szívás, de kicsivel 2,5cm felett kikapcsolom a ütvefúrást, onnan csak simán fúrok.

Nuclear launch detected

(#9550) santaclaus


santaclaus
csendes tag

Tegnap este zárás utáni telefon:

- Jó napot! Azt szeretném megkérdezni hogy a szkájp program mennyibe kerül?

:W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.