Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8051) diegho válasza bandus (#8048) üzenetére


diegho
nagyúr

ez egy nap volt, ami nem érte meg, de van olyan nap, hogy lazán 20-30k feletti a tiszta haszon, sőt... nem tudom mi volt eddig a rekord egy napi tiszta haszonban, mert forgalmat szoktuk csak napira megjegyezni, de szerintem volt már 100k feletti napi tiszta haszon is.

(#8052) neduddki válasza bullseye (#8050) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

akkor a lajtvert ma meg se nezd:- )))

udv

neduddki

p.s. hat kerem ez egeni izlesek kerdese, kacsanal kifizet elhoz az max visszavisz

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8053) Hydra SR


Hydra SR
addikt

Hétvégi sztori:
rack szekrényt raktunk rendbe, eredetileg is a saját munkánk csak közben elqrták és kezdeti tapasztalathiányból adódóan a dokumentáció nem volt elég részletes, hogy ezt bizonyítani tudjuk, ők meg nagy k*csögök és letagadják. Sebaj, megcsináljuk ingyé'. Node a k*csögösködés folytatódik: EON storage kiszed, földre lerak, scsi kábel kilóg a végéből. Kollégám arra megy, lába hozzáér (!) a kábelhez. Helyi IT szagember beszól:
-Na most nagyon gyorsan szedjétek le róla azt a kábelt, mert ettől fog tönkremenni!

OK, leszedjük, nem vitázunk.
Másnap jön az EON szakembere (aki nem hozzánk tartozik, őt az ottani IT hívta ki, és a házcsere is az ő ötletük volt!), mert át kell rakni az egész storage-ot egy másik házba. Megcsinálja. Utána pakolunk vissza a szekrénybe. Láss csodát, storage nem indul. Na, az IT-s csóka már mondja is, hogy hááá persze, mert rúgdostuk a kábelt, azért nem indul, pedig előtte működött és azóta nem csináltak vele semmit!
-De bakker, hát most raktátok át egy másik házba, ízekre szedtétek!
-Akkor is!

Ilyen esetben, ha kábelénél fogva megsuhintok egy 730W-os redundáns tápot fejmagasságban és az eltalál valakit, az büntetendő törvényileg? :(((

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#8054) Zofren válasza Hydra SR (#8053) üzenetére


Zofren
aktív tag

csak kicsuszott a kezedbol, munkahelyi baleset :)

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#8055) diegho válasza Hydra SR (#8053) üzenetére


diegho
nagyúr

kölcsönadhatom a boltba felfüggesztett adóságdezintegrátorunkat (szamuráj kard), attól biztosan megváltozik a véleménye a dologról :D

(#8056) Integra válasza Hydra SR (#8053) üzenetére


Integra
titán

nem hiszem, ő esett el a kábelekben és pont a földön heverő tápba arcolt bele...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#8057) Mr X válasza Integra (#8056) üzenetére


Mr X
veterán

Sziasztok!

Bocs, hogy bepofátlankodok ide, de szükségem lenne segítségre. Notebookot szeretnék vásárolni, részletfizetéssel. Kérem, aki tud segíteni ezügyben, keressen meg privátban.

Előre is köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#8058) bandus válasza diegho (#8051) üzenetére


bandus
veterán

sry, akkor nem szóltam :R :B

esetleg egy olyan kérdésem lehet, hogy mondjuk egy 150k-s gépen mennyi a tiszta haszon?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#8059) Lenry válasza bandus (#8058) üzenetére


Lenry
félisten

én olyan 5%-ra tippelnék

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8060) bandus válasza Lenry (#8059) üzenetére


bandus
veterán

áá, azt nemhinném, hogy csak 7,5k lenne a haszon,úgy biztos nem lehet megélni, vagy nagyon sok gépet kell eladni.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#8061) adalbert1 válasza bandus (#8060) üzenetére


adalbert1
veterán

Szerintem ez attól függ, hogy kinek mit lehet eladni 150k-ért. ;]

szerk.: neduddki : ilyen esetben az lenne a legcélravezetőbb, ha összehasonlítaná egy nagyker és kisker árlistáját, márha a nagykerhez hozzá lehet valahogy férni nem kereskedőknek is...

[ Szerkesztve ]

(#8062) neduddki válasza adalbert1 (#8061) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

gepet akar venni a gyerek es msot kivancsi mennyiore vagjak meg a kereskedo:- )))

udv

neduddki

mod: off

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8063) Pötyi


Pötyi
őstag

A mai nap folyamán egy hölgyismerősömnek hoztam pendrájvot a nagykerből. Elötte persze azért megkérdeztem, hogy van valami konkrét kívánsága? Milyen gyártmány legyen és mekkora kapacitású? Azt mondta tök mindegy, csak RÓZSASZÍN legyen... :D

(Lásd www.cukivagyok.hu: "A rózsaszín a legszebb szín a világon!") :D

QNX is cool!

(#8064) neduddki válasza Pötyi (#8063) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8065) bullseye válasza Pötyi (#8063) üzenetére


bullseye
addikt

ne is törődj vele, azonnal elfelejti, amint meglátja a Mickey egér alakú MP3 lejátszót, ami most járt nálunk... na az cukiság!

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#8066) Hydra SR válasza bullseye (#8065) üzenetére


Hydra SR
addikt

Lehet még überelni:
Fender Hello Kitty
:W

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#8067) diegho válasza bandus (#8058) üzenetére


diegho
nagyúr

150k-s gépen? Ez sokmindentől függ, de 10%-nál nem szokott több lenni. De pl januárban volt olyan nap, hogy 14 gépet raktunk össze egy nap alatt, ráadásul ott volt amelyiken adatmentés stb szóval az a nap elég konkrét volt bevétel szinten, ha minden nap olyan lenne már lecseréltem volna a toyotát egy lexus-ra :D

(#8068) localhost válasza bandus (#8058) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Persze attól függ, hogy TE mit értesz tiszta hasznon!
Az alkatrészek árára rátett hasznot?
Vagy ebbe te is beleérted még azt is, hogy a cég irodát bérel, alkalmazottakat tart el (köztük nem produktívakat is!) , szervizel is (összeszerel, beépít, tesztel, telepít), víz és fűtésdíjat iparűzési adót és miegyebeket fizet, sofőr, beszállítás-kiszállítás és GARANCIÁT vállal minimum egy évre.... ha ezt mind hozzáadod, megdöbbennél, milyen kicsi a TISZTA HASZON! :(

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#8069) localhost


localhost
Közösségépítő

Nagyon off, de.... [link]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#8070) Lenry válasza Hydra SR (#8066) üzenetére


Lenry
félisten

és tudod milyen kib*szott drága ez a gitár? Szegeden van egy hello kitty bolt, itt volt egy... hát kva drága

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8071) Zofren válasza Lenry (#8070) üzenetére


Zofren
aktív tag

itt is van egy hello kitty bolt. néztem unokahugomnak egy pénztárcát. 16 000 ft, mert rajta van a hellokitty. sima farmer anyagbol volt. inkább nyomtattam neki hellokitty kifestot :D olcsobb volt, de nem is orult neki :D

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#8072) stichus válasza Lenry (#8070) üzenetére


stichus
tag

2 is van, ha jól tudom

(#8073) Lenry válasza stichus (#8072) üzenetére


Lenry
félisten

2 ilyen bolt is van? Jeeez... én csak a nagyÁ mellettiről tudok... de elég sokkoló az is...
okés ,hogy valami rózsaszín, meg macska van rajta, hogy de hogy egy nyamvadt sematikus macskafej miatt tízszer drágább legyen bármi... :(

hohóóó... Boltosok... épp most volt szó róla, hogy nincs túl nagy haszon egy konfigon... tessék rózsaszínre festeni a házat, rámatricázni egy hello kitty-t és máris +50k-t ér :DDD

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8074) stichus válasza Lenry (#8073) üzenetére


stichus
tag

úgy emlékszem, láttam a plázában

(#8075) bandus válasza localhost (#8068) üzenetére


bandus
veterán

én cska az alkatrészek árának a hasznára gondoltam. amiből majd az áramot, üzlethelyiséget, alkalmazottat fizeted.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#8076) ML320 válasza Lenry (#8073) üzenetére


ML320
aktív tag

Az elmúlt 3 évben 1, azaz egy darab rózsaszínt házat adtam el. Azt is én vittem el :P

Ember tervez, Isten perverz...

(#8077) Lenry válasza ML320 (#8076) üzenetére


Lenry
félisten

jó hát az is igaz, hogy a hello kitty célközönsége, és a PC boltokban komolyabban vásárolgató kockák társadalma közt nincs túl nagy átfedés :U

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8078) ML320 válasza Lenry (#8077) üzenetére


ML320
aktív tag

Csak fél pont. Barbi házra kaptam megrendelést.

Amúgy az ötlet nem rossz, csak a célközönség kicsi és csóró. Modelleztem, és csináltam pár haverral egyedi házakat. Mostanság egy-egy egyedi festés még bejön, de még sajna nem BP-en lakom, és a vevők igényeit kitalálni meg egyre nehezebb. Manapság a matricázáson gondolkodom még, de már ezt az ötletet is lenyúlták.

Ember tervez, Isten perverz...

(#8079) Hydra SR válasza Lenry (#8070) üzenetére


Hydra SR
addikt

Oszt' még mp3-at se játszik le :DDD

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#8080) Zofren


Zofren
aktív tag

Legyetek szivesek mutatni olyan nyomtatót, ami színes, max 700 Ft bele az utángyártott patron és jelenleg is kapható a nyomtató. Ma már a 3. ember jön be ilyen kívánsággal. A canon ip 1500-öt keresték.

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#8081) tope válasza Zofren (#8080) üzenetére


tope
addikt

Canon S100-as (otthon van egy) széria ilyen volt amibe BCI-24 patron kell (600Ft a fekete+színes), de találtam neked egyéb festék árakat, hátha van ezek között olyan is, ami jó a mostani nyomikba.
CANON UTÁNGYÁRTOTT PATRONOK
BCI-24 black - 230Ft
BCI-24 color - 320Ft
BCI-3BK - 460Ft
BCI-3C - 360Ft
BCI-3Y - 360Ft
BCI-3M - 360Ft
BCI-6BK - 360Ft
BCI-6C - 360Ft
BCI-6Y - 360Ft
BCI-6M - 360Ft
PGI-5 BK - 370Ft
CLI-8 BK - 320Ft
CLI-8 CY - 320Ft
CLI-8 MG - 320Ft
CLI-8 YL - 320Ft

(#8082) Zofren válasza tope (#8081) üzenetére


Zofren
aktív tag

cli-8-as sorozat az jó. patron beszállitommal el kell beszélgetnem, miért a 3000Ft-sat hozza. vááá :(

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#8083) TheReMiXeR válasza Zofren (#8082) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

...hát a canon nem fog neked a csippelésről oktatást nyújtani :))

...és sokan mikor ráeszmélnek mit kell csinálni a patronnal inkább marad az eredetinél...

...mondjuk én szinte csak fotóra használom és szvsz nem vennék bele 300Ft-os pátronyt...

...de ez az én saját véleményem... ...nem kéretik emiatt megtámadni, hogy "Már pedig az utángyártott milyen qrvajó és hogy milyen hülye vagy"... (ez a forómozóknak szólott)

(#8084) diegho válasza TheReMiXeR (#8083) üzenetére


diegho
nagyúr

márpedig az utángyártott kvajó és hülye vagy :DDD

(#8085) nyunyu


nyunyu
félisten

Hajaj, kellett nekem nyaralo kollegak helyett bevallalni a hetvegi supportot. :W

Ma reggel 8-kor zenes ebreszto, kedvenc diszkonk az, egyik gepen nem birnak napot zarni, szar a rendszer.

Beolvastatom a hibauzenetet, szerver eppen a napot zarja, de elotte volt valami nyomtatos hibauzenet is, akkor ujrainditotta a gepet, hatha megjavul, de jott a szerver napot zar hibauzenet.

Jo, vnc a szerverre, ezer nyomtatohibas ablak nyitva.
Bezar, printszerver progi, ettermi szerver progi ujraindit.

Mondom a csajnak, nezze meg a nyomtatot, hogy be van-e dugva, be van-e kapcsolva, van-e benne papir, jol van-e befuzve...
Atnezi, szerinte jol van.
Jo, probalja ujra a napzarast.

Nem mukodik, szar, vigyukinnen. :O

Kozben szerveren megint ezer nyomtatohiba ablak...

Kozben hallom, ahogy odamegy egy ferfi, valamit babral a nyomtaton, nyomtato mechanika zaj, jeee mukodik, sikerult napot zarni...

Csak tudnam mit lehet elrontani a lenyomom a nyomtato tetejen a kallantyut, ezzel felnyilik a fedel, kihajitom az elfogyott guriga veget, aztan behajitom az uj tekercs hopapirt, hogy kilogjon a vege a nyomtatobol, aztan racsukom a fedelet muveletsoron, amit elvegezni otodannyi idot vesz igenybe, mint vegigolvasni ezt a hosszu mondatot.

Jaaa, hogy fejjel lefele rakta bele a gurigat??? De hat ott a bazinagy piktogramm a nyomtato fedelen belul, hogy lefele kell letekerednie a papirnak, nem felfele...
kulonben lathatatlan tintaval porkolne a karakterhalmazt a honyomtato, ha sikerulne tovabbitani a papirt.

Aztan megint csorog a tetves telefon, annak meg lejart a szoftverlicensze...
Szombaton??? Kollegano mindig csutortoki lejarattal szokta csinalni.
Aha, eltunt a rendszerbol a regi licenszuk, biztos alaplapcsere volt, aztan elfelejtettek felhivni az ugyfelet, hogy telefonon diktalja mar be a hosszu szamsort, hogy rendes licenszet kaphasson, az ideiglenes helyett. :(

Kozben az USBs poharalatetem is rakoncatlankodik, igy hol egerem nincs, hol meg billzetem. :W
Raadasul az elobb telefontoltonek konnektorkereses kozben levertem az ADSL modemet, kicsuszott belole az UTP, elszallt a netem is.

Szoval jol indul ez a nap... :O
(2 oraja kezdtem irni ezt a hozzaszolast :( )

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#8086) diegho válasza nyunyu (#8085) üzenetére


diegho
nagyúr

részvétem :(

(#8087) nyunyu válasza nyunyu (#8085) üzenetére


nyunyu
félisten

kulonben lathatatlan tintaval porkolne a karakterhalmazt a honyomtato, ha sikerulne tovabbitani a papirt.

Elkepzelem azt a szitut, 2diplomas HP garantaltan csorogne, hogy kifogyott a festek a nyomtatobol, most azonnal vigyek neki 10 festekszalagot.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#8088) nyunyu


nyunyu
félisten

Na jo, mostantol tenyleg bevezetem a julius 1-tol ervenyes ceges szabalyt, miszerint amelyik szamot nem ismeri fel hivo szerint a nalam levo supportos telefon, azok az ugyfelek nem fizettek elo a hetvegi supportra, TEHAT fel sem kell venni a telefont.

Ha nagyon akar valamit, akkor ugyis csorogni fog hetfon, de akkor mar nem nalam. :DDD

(Leugrottam sarki boltba fel oracskara valami reggelinek valot venni, kozben megint megtalaltak ketten is a pitianer kerdeseikkel...)

Hetvegi supportra elo nem fizetett ugyfelnek a 2 perc alatt beallitom VNC-n at moka az 4000+faba kerul ;]

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#8089) nyunyu


nyunyu
félisten

A fenebe, igy is megtalaltak a skotok.

Eddig kb. 3 kollega mutatta meg nekik a pontgyujtokartya rendszer beallitasait.

Ehhez kepest 2 hetig nem csinaltak semmit, erre egy szep napos szombat delutan nekiallnak allitgatni, de nem birtam rajonni hogyan sikerult ugy elkonfiguralniuk, hogy az osszes sima ettermi fogyasztast is a pontgyujto kartya nemletezo egyenlegebol akarja a rendszer levonni. :Y
Persze nem sikerul, mert nincs annyi penz a kartyan, igy most senkinek nem tudnak szamlat adni...

Neten at nem megoldhato a problema, raadasul a normalis ugymenetet nagymertekben akadalyozza, igy szallhatok ki a Belvaros masik vegebe...

Sebaj, asszem leveszem oket egy uveg Chivasra, ha nem akarjak, hogy a fonokom kiszamlazza a hetvegi buntetotarifaval a kiszallast+minimum masfel oras szopast.

Bar viszkiszakuzletuket ismerve, nem biztos, hogy tartanak ilyen kommersz skot viszkit. :DDD
Egye fene, 18 eves single malttal is fizethetnek.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#8090) finest válasza TheReMiXeR (#8083) üzenetére


finest
őstag

Mostanában merült fel egy komámban, h resettert kellene venni ilyen Canon BCI/CLI chipekhez. Foglalkozik valaki már itt ezzel? Mibe fáj mostanában a chippelés?

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#8091) net84


net84
őstag

Holnaptól 5 napra megpróbálom magam elzárni a munkától...igaz a nyaralás első estéjére már bejelentkezett a szállónk tulajdonosa, hogy át kellene beszélni az épület wlan hálózatának az átkonfigolását, átáállítását és az esetleges átszerelését. A piát már behűtötte, legalább arról sem kell gondoskodnom az első napon :DDD

Ez után a hét után nem is árt egy kis pihenés. A napok néha összezavarodtak. Szerda délelött és csütörtök egész nap egyedül voltam. A szervíz sem panaszkodhatott, ott is csak egy ember volt bent, még szerencsére, mert különben a wc-t sem tudtam volna meglátogatni. Csütörtökön már szelektáltam az emberek között. Aki bunkó formában kezdte, vagy nem bírta kivárni, míg az elötte lévő befejezi és elmegy, azokhoz én is úgy viszonyultam.
Az egyik ilyen idióta UTP kábelt szeretett volna, megkértem, hogy várjon egy kicsit, ezután hátralépett, mert addig ott áll a pult elött és mondta a mondókáját. Rákerült a sor, közöltem vele az árat, erre benyögte, hogy az sok, mert látott máshol olcsóbbat. Azt nem értem, hogy miért kell egy sz*r*s 500 huf-os kábelért végigjárni az egész várost, hol a legolcsóbb. Biztosan nem sürgős nekik. Kifelé menet még morogtak egy sort. A legszivesebben utánnuk dobtam volna a monitort.
A másik kiakasztó manus notebook-ot keresett. Már az elején flegmázott és nagyképüsködött. A prímet az vitte, amikor elkezdett alkudozni. Aztán amikor mondtam neki, hogy kb. 800 forintot tudok engedni a notiból, megsértődött és megint elkezdett flegmázni. Az ilyen bunkó menjen a tacskóba meg a médikusba vásárolni. Még egy darabig mormogott, hogy ez vicces kedvezmény (az, de az ~8k-s haszon is az, amibe még az is bent van, hogy felrángatunk rá egy winfost), elkezdtem levegőnek nézni, amit észre is vett, úgyhogy távozott egyből.
Aztán pénteken telefonált az éppen szabin lévő kolléga "kedves" vájfájvos rojteres ügyfele (ML320 - tudod kiról van szó?).
Bemotatkozott, majd megkérdezte:
- vannak nálad vagy ráérsz most egy kicsit?
- hát nemigazán van most időm (csak 2 ügyfél várt éppen rám)
- akkor gyorsan elmondom. a gépre menet közben felkötötttem egy satás hdd-t, de a gép kis idő múlva leállt, azóta nem hajlandó elindulni. Lehúztam a hdd-t, de úgy sem indul el. Mi lehet a gond?
- menet közben kötötted rá a tápra?
- igen.
- akkor esetleg tápegység?
- gondolod? vanm is itthon másik tápom, megpróbálom akkor azzal, majd jelentkezzek, hogy mi lett az eredmény. Helló!
- ok! helló!

kis idő múlva újra jelentkezett:
- igazad volt, de csak a 12V-os ág nem megy, kimértem. Ki javít tápot?
- passz! esetleg x, de nem biztos, hogy bevállalják.
:W
szerencsére voltak normális emberek is, akik tudták díjazni a segítséget és képesek voltak kivárni a sorukat és azt is, hogy majd fél órát kellett várni egy odd cserére, mert méretre kellett reszelni a tálca takarólemezét, hogy beférjen a helyére.
Tiszteletet érdemelnek az ilyen emberek. :R

Az UPC viszont elmehet a fenébe! Az még csak haggyán, hogy kiszámlázzák a számlát is, de az, hogy 5ször kell újraindítani az eszközöket, hogy elfogadja a rendszerük a már beregisztrált új routert. Kemény egy óra alatt sikerült elfogadtatnom vele, igaz az elötte lévő eszközre is azt mondta, hogy nincs regisztrálva a rendszerbe, holott elötte 2 nappal még arról ment a net...

Read only...

(#8092) ML320 válasza net84 (#8091) üzenetére


ML320
aktív tag

Az az illető még nem, de más megtalált. :(((

A múlt héten szabinak indult a dolog, a végén betegszabi lett belőle. Ebből adódik, hogy se mobilon, se vezetékesen nem lehetett elérni. Mit csinál a jó ügyfél? Idejön a munkahelyre, hogy már kezdésnél elkapjon. Tehát ha 8-kor nyitunk, akkor már 7-től itt szobrozik. Fél 8-kor jövök be, az ajtóban áll, és persze fel volt háborodva, hogy vasárnap miért lehetett felhívni...
Egy pillanat, még ki kell riasztanom. Addig is állj még pár percet az esőben ;]

Egy másiknak megmondtam, hogy nem leszek, és a mai hétfőn egyeztessünk. Sikerült 8.01-kor telefonálnia, hogy akkor hogy áll a gép.
A talpán. 4db aranyos kis műanyag tappancson. ;]

Ember tervez, Isten perverz...

(#8093) Vangelis


Vangelis
nagyúr

ismét hétfő!!!!

éljen:)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#8094) Zofren válasza Vangelis (#8093) üzenetére


Zofren
aktív tag

egy: remek. már elegem van belole. behozza család (apu, anyu, gyerekek) a számitogépet, mert hogy rossz és még garanciás. nézem a garanciapapirt és kiderul nem is nálam garanciás, hanem az egyik műszaki áruházban vette decemberben. neki mindegy javitsam meg. végul megértetette, ha én javitom akkor legalább 3000ft, ha átballag 100 métert, akkor ingyen lesz.

ketto: pentium4es géphez új monitor kell, mert nem mutatja a programokat. (nem, nem a dvi csatlakozora gondol a fiatalember)

[ Szerkesztve ]

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#8095) ML320


ML320
aktív tag

Ma is eljátszották:
- Helló! Nokia telefonhoz kellene töltő.
- Őőőő.... Ez egy számtech üzlet, tőlünk 30 méterre van a Nokia márkaszervíz, azt náluk lehet kapni.
- Tudom, de ők még zárva vannak.
- :F :U Vazze, krumplira nincs szükséged?!?!?

Ember tervez, Isten perverz...

(#8096) net84 válasza ML320 (#8092) üzenetére


net84
őstag

hogy jól induljon a napod :DDD
Én tegnap este wlan-t szereltem és közben egy kb. 3 hete újratelepített gép gazdája telefonált, hogy mit hol talál a mentések között. Természetesen nem lett meg a program, amit keresett, holott biztosan átmentettem, mert telepítés nélkül is működik, ezért nem is szenvedtem vele. 10 percel később életre kelt a hálózat, így üzentem neki, majd betömörítettem a progi egyik nálam lévő verzióját (micsoda szerencse, hogy hordok magamnál notit nyaraskor is), és megpróbáltam elküldeni. A második próbálkozás után írja, hogy annyira nem fontos, ráér, majd ha hazaérek. De ezért 5 percen belül 2szer fel kell hívni elötte...
Pénteken viszek egy gépet :DDD 1 hete vitték el tőlünk, tegnap indiánosat játszott, és elkezdett füstjelekkel kommunikálni. :)

De látom azért te sem unatkozol.

Még szerencse, hogy a pogis elöbb nyit, mint mi :)

[ Szerkesztve ]

Read only...

(#8097) Vangelis válasza net84 (#8096) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nálunk már akartak levelet feladni, mikor rendel az orvos... pepsi kólát is akrtak venni.

Videó filmet kölcsönözni, és telefonokhoz.. alaktrészeket, hűtőjavítás...

Ahh PC alkatrészt mé nem akar senki venni:)...:(

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#8098) localhost válasza Vangelis (#8097) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Öreg néni nylonharisnyát, azt mondta látta a kirakatban. Máig sem tudom mit nézett annak.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#8099) #54715584 válasza localhost (#8098) üzenetére


#54715584
törölt tag

IDE kabel? :D

(#8100) localhost válasza #54715584 (#8099) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Ide -kábel a kirakatban ? LOLLOLOLOL

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.