Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23551) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Alig várom, hogy vagy ma este vagy reggel hívogassanak a gépek miatt!!!!

Legelső kb 6:30 körül lesz hajnalban! De lehet holnap kibírják 7 óráig!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#23552) ViZion válasza Vangelis (#23551) üzenetére


ViZion
félisten

-Jónapotbódogkarácsont! Itt vagyok a züszlet előtt, mikor teCCiknyitni? Kaptama laptopot, vagyis nem, ez nótbúk, de valami nem jó, nem jön be a winDOS, csak fekete a képernő és kiír valamit. Délre készenlenne vindózzal? A zikszpékellene, mert azt ISMEREM. :K

Ő a Te ügyfeled, biztosan hívni fog! :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#23553) Gézengúz válasza ViZion (#23552) üzenetére


Gézengúz
addikt

Ugyanmár ki az aki ilyenkor bekapcsolva tartja a telefonját :)Már tegnap du. óta kikapcsolva :)

(#23554) maláj válasza Gézengúz (#23553) üzenetére


maláj
őstag

pl. én de a zárt csoportot azért rátettem biztos ami tuti alapon :DDD

(#23555) adotanacsado válasza Jorus (#23549) üzenetére


adotanacsado
csendes tag

nem csak amcsieknal van ez a renccer hanem eszakon is meg pl a taljanoknal...
ott 24en a csalad egyutt diszit,utana vacsora,esti mise majd csicsika es 25en hajnalban erkezik bappo natale az ajandokokkal...

"szerénység!ne tömjénezze magát!szerénység!ha én valamit szeretek magamban, az a szerénység."

(#23556) Vangelis válasza ViZion (#23552) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ma már két géppel végeztem.... előbb vitték el....

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#23557) ViZion válasza Vangelis (#23556) üzenetére


ViZion
félisten

Nekem egy laptop van rendbetenni, péntekre. Meg egy régi XP-s gép, tele munkákkal, 2×320 GB WD vinyó, mindkettő egyben. XP sír, h nincs hely, a második alig félig van. Megy az "anyagmozgatás", hogy legyen egy rendszer partíció, és két adat... Valami b.szott lassan halad, nem tudom miért. Mondjuk ~160 GB-t átmásolt már, meglesz innen hamar :)

Kaján, szokásos veszekedésen (2 fiú... nagyobb RC autót kapott, kicsi meg "mezei" markolót, van harc.) túl, BF3 előtt... :D
Boldog Karácsonyt mindenkinek!

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#23558) Jazzos


Jazzos
tag

Merry Krikszkraksz! :D

(#23559) TESCO-Zsömle válasza Jazzos (#23558) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Fejjel lefelé tartod. :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#23560) Intelligencs válasza Vangelis (#23551) üzenetére

Te! Gépes ember! Hallod! Nem megyen a gípezet! Tennap este szokás szerint beleöntöttem oda a gombok közé a fél deci vöröst, mostan reggel meg mán nem megy! Bisztosan nem a bor mijatt, asztat minden héten be szok önteni, az mán amojan népszokásunk nekünk otthol. Mikor tudol kijöni amikor neked is jó? 1 órán bellül jó lene, hallod. De asztán garancijába csinájjad meg, alig 10 éve nálad vettem meg a cd írót, gondolom annak a garanciája érvényes asz egész gípezetre. Na siess gyorsan. Várlak. Meg a kiss család is, nem tud senkise farmolni. S.O.S.

The Amiga, Born a Champion

(#23561) Mardel92 válasza Intelligencs (#23560) üzenetére


Mardel92
tag

Ez de ismerős :D Pont a múlthéten jött be a kedves ember, 3 éve vett egy használt gépet és lengette a számlát, majd mondogatta mellé, hogy nem áll fel a vindóz.... Persze fel volt háborodva, hogy fizetnie is kell. "Há itvettem tűletek, még a papíja is mögvan".

Másik, nem is olyan rég bejött egy ember, hogy nem megy a levelezés, valaki menjen már ki. Kimentem, bekapcs, hát nem a levelezés nem megy, egy Saját gépet sem nem lehetett megnyitni, annyira romokba volt az oprendszer, de az okosnak ez tűnt csak fel, hogy az outlook nem nyílik... Persze rendszertelepet, ott, azonnal 1 óra alatt, mert várja a spameket...

(#23562) ViZion válasza Mardel92 (#23561) üzenetére


ViZion
félisten

Nekem hoztak vissza 1 hónapos laptopot is pár hónapja...
Jöttek érte, mondom ennyi lesz. Apuka morcosan: hát ez nem gari, mert most vettük és mász@r, milyendologez? Mondom: küldhetem a gyári szervizbe is, ott ~8k-ért megmondják, h a gépnek nincs baja, csak a sok vírus... Leszedtem a vírusokat, felébe sem került és csak 1 nap volt. Akkor mi a probléma?
Hát a gari, a fizettem, a...
Áljunk meg! Ha megveszi az új, garis autót és a sarkon nekimegy a fának, akkor azt is gariztatja? Miért tölt le ennyi sz@rt, mert torrent indult még bekapcsolás "előtt" ;] , a halom crackelt játék, a sok sz@r rátelepítve, igazán csoda, h 1 hónapot ment.

ööö...ööö... a fiam.
Ennyi. Kiderült, h apuka engedte a fiát netezni... az meg jól telenetezte ;] Amilyen vörös volt a feje, kíváncsi lennék mit kapott a srác :D

Volt egy vevő, az meg pókerezett (sok pénzel, online), ha bukott, ütött, amit ért. Vett már 3 monitort... :P

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#23563) Mardel92 válasza ViZion (#23562) üzenetére


Mardel92
tag

Nem véletlen hangsúlyozom mindenkinek, hogy ez biza nem szoftveres garancia, volt pár kellemetlen perc belőle...

(#23564) MacCaine válasza Mardel92 (#23563) üzenetére


MacCaine
őstag

Szoftverre garancia? :F Hol?

(#23565) Vangelis válasza ViZion (#23562) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ilyet nem szabad csinálni! :)

Azt kell mondani, hogy az internet ilyen!

nincs kecmec!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#23566) Mardel92 válasza MacCaine (#23564) üzenetére


Mardel92
tag

Sehol, de minden kedves vásárló azt hiszi, ha gépet vesz, akkor a szoftveres részét is ingyé csináljam gari időn belül...

(#23567) Agyasima


Agyasima
senior tag

Kiváló vállalkozó új telephelyet nyit, kéri tőlünk, legyen VPN a két telephely közt. Mondjuk neki, nem a profilunk, nem vállaljuk. Akkor ajánljunk valakit. Ajánlunk. Az megcsinálja. 3 hónap múlva minket(!) hív üvöltve, hogy nem megy a VPN, csináljuk meg. Ingyen. Mostazonnal. Azóta mindhárom telephelye csődbe ment. Lehet más partnerekkel is hasonlóan bánt?

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#23568) szumo


szumo
senior tag

Boldog karácsonyt!
Vagy kinek mi tetszik!

Nekem megvolt az utolsó perces rohanás, ahogy másoknál is olvastam. De dec 23-óta gép elé is most ültem le igazából. :)

A mutassam már meg, hogy lehet a win7 telepítőt elindítani a laptopontól a hogyan tudok linuxot telepíteni a win7 mellé laptopra, és a gép nem indul, mert valami olyat ír, hogy no disc............

Erre mind volt kb 2 napom mert mikor is hoznák ezeket, ha nem csütörtök késő délután.

1. uefi bios, mondtam, hogy hagyja nálam a laptopot és a win7 telepítőt, ból is leginkább a matricát és értesítem ha kész.
2. adatmentés, sdd szétszabdalása (na nem kisbaltával), újraosztás (mint anno a földeket), egy jóféle ubuntut a kezdőnek.
3. gép miszlikre szed, ha már szét van szedve újrapasztáz, mert 2010 óta nem hiszem, hogy volt, toolbar-talanítás, és kész.

Az első gépért jöttek, örültek, vitték. A másodikat mint egy 1,5-2 óra alatt oda is tudtam adni a gazdájának. (Amikor elfogyott a csak még egy utolsó kérdés). A harmadik gép gazdája még vasárnap délután értemjött, mert megint nem ment a gép. Kicseréltem a tápkábelt, azóta nincs gond (azt nem hozták mikor nálam járt a gép)

23-án hazajöttem, itt nincs térerő se t-nyálas se pannóniás, így boldogság van amíg vissza nem megyek. :)

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#23569) Hequila válasza szumo (#23568) üzenetére


Hequila
őstag

Nekem tegnap (Karácsony másnap) már volt 4 nem fogadott hívásom a céges számon...
Ma meg tömegesem hozzák a vackaikat, hogy idén azé' még legyen kész!

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#23570) maláj válasza Hequila (#23569) üzenetére


maláj
őstag

2x-es szorzó mellett kész lehet :K

(#23571) gozso válasza Hequila (#23569) üzenetére


gozso
senior tag

ma nem munkanap van? (volt) :Y

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#23572) Jorus válasza gozso (#23571) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nem, ma "szombat" volt, pihenőnap. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#23573) Armahun válasza Jorus (#23572) üzenetére


Armahun
addikt

Nem péntek? :D
Vagy most 2 szombat lesz egymás után.

[ Szerkesztve ]

Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség. Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy.

(#23574) ViZion válasza Armahun (#23573) üzenetére


ViZion
félisten

Bizony, két szombat! A ****** (tudjuk kik) ezt is elintézték! ;] :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#23575) -=RelakS=- válasza ViZion (#23574) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Tudtommal ez csak az 5 napos munkarendben dolgozókra vonatkozik.
Papírbolt pl ma zárva volt Gödöllőn, de holnap nyitva lesz ... genius :C

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#23576) adax01


adax01
tag

El döntöttem befejezek minden elektronikával és számítás technikával kapcsolatos tevékenységet.
Ez a végleges és meg másíthatatlan döntésem a jövőben ne zavarjatok ilyesmivel senki se soha többet mert nem fogok vele foglalkozni.
Mert úgy látom h számomra a számítástechnika egy bevehetetlen vár, pedig szívesen dolgoznék benne de már nem érdekel.

Eldöntöttem befejezek minden elektronikával és számítás technikával kapcsolatos tevékenységet. Ez a végleges és meg másíthatatlan döntésem.

(#23577) ViZion válasza adax01 (#23576) üzenetére


ViZion
félisten

Legalább aláírásodban javítsd ki.... eldöntöttem egy szó, mert az igekötő az ige előtt áll... :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#23578) -=RelakS=- válasza ViZion (#23577) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Biztos spanyol, és ez a neve :))

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#23579) MacCaine válasza adax01 (#23576) üzenetére


MacCaine
őstag

Mit fogsz csinálni helyette?

(#23580) adax01 válasza ViZion (#23577) üzenetére


adax01
tag

Direkt van úgy .

Eldöntöttem befejezek minden elektronikával és számítás technikával kapcsolatos tevékenységet. Ez a végleges és meg másíthatatlan döntésem.

(#23581) adax01 válasza MacCaine (#23579) üzenetére


adax01
tag

Más értelmes dolgot.

[ Szerkesztve ]

Eldöntöttem befejezek minden elektronikával és számítás technikával kapcsolatos tevékenységet. Ez a végleges és meg másíthatatlan döntésem.

(#23582) ViZion válasza adax01 (#23580) üzenetére


ViZion
félisten

Aham... akkor már értem miért tűnik nehéznek a számtech. :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#23583) MR_Joe


MR_Joe
aktív tag

"El döntöttem befejezek minden elektronikával és számítás technikával kapcsolatos tevékenységet".... utolsó hozzászólásoddal már megdöntötted saját korábbi döntésedet... a gépelés is számítástechnikai tevékenység :DDD

[ Szerkesztve ]

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#23584) MacCaine válasza adax01 (#23581) üzenetére


MacCaine
őstag

Felnőttfilmekben fogsz szerepelni, vagy mi? :)

Titok egyébként? Nyertél a lottón? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#23585) adax01 válasza MacCaine (#23584) üzenetére


adax01
tag

Nem csak elegem van egy időre belőle.
Elmegyek kubikosnak vagy ilyesminek még nem tudom.

[ Szerkesztve ]

Eldöntöttem befejezek minden elektronikával és számítás technikával kapcsolatos tevékenységet. Ez a végleges és meg másíthatatlan döntésem.

(#23586) Gondwana


Gondwana
addikt

(a problémàkat nem csak megoldani, hanem megkerülni is lehet!)

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#23587) ViZion válasza adax01 (#23585) üzenetére


ViZion
félisten

Igen, többnyire ez a megoldás a legtöbb problémára az életben... csak kikerüljük és kész. Oh..., w8!
A problémákat elodázni lehet, kikerülni nem sokat, amit ki lehet az nem is probléma. Ősi dakota mondás: "Az idő bármilyen jelentéktelen dolgból hatalmas problémát csinál.". Szal. nem elfutni kell, hanem megoldani. Boldogabb leszel és kicsit felnőttebb. Arra gondolni sem merek, ha pár csaj visszautasít akkor... :U
Ez a dal erőt ad! :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#23588) localhost válasza ViZion (#23557) üzenetére


localhost
Közösségépítő

HIBAJELENSÉG:
A windows folyton azt írja, hogy nincs elég hely a wincheseteren...
Megnéztem, tényleg azt írja, tényleg nincs elég hely.
Aztán bólógattam és ennyiben maradtunk, mert én úgy láttam, hogy a 15GB (tizenöt!) SSD-n nem is nagyon lesz szabad hely.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#23589) E.Kaufmann válasza adax01 (#23576) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

"Mert úgy látom h számomra a számítástechnika egy bevehetetlen vár, pedig szívesen dolgoznék benne de már nem érdekel."
Na én pont így érzek a nőkkel :(
Bár még nem lettem sztájliszt ;]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#23590) 5teve válasza localhost (#23588) üzenetére


5teve
senior tag

le kell törölni mindent róla és:
- nem fog jelezgetni
- lesz 15GB-nyi szabad hely ;]

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#23591) ViZion válasza localhost (#23588) üzenetére


ViZion
félisten

Jah! Szépen rádobsz egy jó linuxot, van skype, chrome, faßook, startlap, etc... és marad 12 GB hely! :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#23592) ati012 válasza adax01 (#23581) üzenetére


ati012
senior tag

Másból se könnyebb megélni...
Terveid?

(#23593) MR_Joe válasza ati012 (#23592) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

"Másból se könnyebb megélni..." - dehogynem... adjak tippeket? :DDD

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#23594) gozso válasza MR_Joe (#23593) üzenetére


gozso
senior tag

hm... a politikusi pálya elég jól fiadzik :)

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#23595) MacCaine válasza gozso (#23594) üzenetére


MacCaine
őstag

Ja, csak a gerinc-, és arcműtét a drága. :)

(#23596) Lenry válasza MacCaine (#23595) üzenetére


Lenry
félisten

közpénzen semmi sem drága

plusz ha jól csinálod, egy idő után magától sorvad a gerinc és vastagszik az arcbőr, szóval az evolúció megoldja neked ingyen. csak igazán elkötelezettnek kell lenni a pálya mellett :K

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#23597) MacCaine válasza Lenry (#23596) üzenetére


MacCaine
őstag

Naja, csak amíg elsorvad, meg megvastagszik, azt az időt folyamatos hányingerrel kibírni elég nehéz. :)

(#23598) Lenry válasza MacCaine (#23597) üzenetére


Lenry
félisten

ne hisztizzél, most akarsz sok pénzt keresni vagy sem? :D

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#23599) MacCaine válasza Lenry (#23598) üzenetére


MacCaine
őstag

Nem mindegy, milyen áron. :)

(#23600) gozso válasza MacCaine (#23595) üzenetére


gozso
senior tag

tévedsz: eleve csak gerinctelenül, és vastag arcbőrrel lehet felvételizni :)
a szép köpönyeg (beépített forgatóval) már gyári tartozék :)

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.