Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24851) Kicsirics77 válasza toydog55555 (#24847) üzenetére


Kicsirics77
veterán

ne panaszkodj heti szinten kinlódok ilyenekkel meg régebbi 478-as cuccokkal :DDD

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#24852) MR_Joe válasza Kicsirics77 (#24851) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Hasonló.. bár nem heti szinten :DDD Múltkor elémtoltak egy kis cerka 2,4-es (s478) gépet, 20gb hdd-vel, 512 rammal, valami csoda via-s lappal, integrált videoval, hogy ezt kéne eladni és összerakni valami újabb gépet belőle. Ők olyan 20-25e-t kérnének a gépért és egy 5-öst még rádobnának az újra... mondtam hogy fordítva még talán rendben is lehet, de a bizományos értékesítést nem bonyolítanám, azt csinálják ők :D

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#24853) Kicsirics77 válasza MR_Joe (#24852) üzenetére


Kicsirics77
veterán

ha kell 478-as lap van pár darab :DDD

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#24854) ViZion válasza Kicsirics77 (#24853) üzenetére


ViZion
félisten

Ha lesz időgépem, akkor veszek majd! :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#24855) DeltaPower válasza MR_Joe (#24852) üzenetére


DeltaPower
őstag

Én olyan kérdést kaptam a héten, hogy LGA775-ös lapba milyen procit vegyen E8400 helyett, ami kihajtja neki az R7 260X-et... :U

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#24856) Jorus válasza DeltaPower (#24855) üzenetére


Jorus
nagyúr

A "kihajt" a kedvenc, PH!-n tanult kifejezésem. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#24857) DeltaPower válasza Jorus (#24856) üzenetére


DeltaPower
őstag

Bizony-bizony :K Bár mióta kicseréltem a 7750 mellett az X2 250-et egy FX-6300-ra, azóta úgy érzem némi létjogosultsága mégis van ennek a kifejezésnek :B

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#24858) Kicsirics77


Kicsirics77
veterán

Akkor egy idevágó kérdés:
6600 gt-hez elég az e4300 ,hogy kihajcsa?:DDD

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#24859) Pttypang válasza Jorus (#24856) üzenetére


Pttypang
veterán

Az előbb "kihajtottam" egy réz lapot, akkor én most alkatrész lettem? :Y

Everybody lies.

(#24860) cbmfan válasza DeltaPower (#24855) üzenetére


cbmfan
senior tag

lásd aláírásom :DDD

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#24861) MR_Joe válasza Pttypang (#24859) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Itt a falu végéről meg a teheneket szokták kihajtani minden nap. A tulajnak biztos elég erős hozzájuk a processzora :DDD

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#24862) shteer válasza Kicsirics77 (#24853) üzenetére


shteer
titán

hibás mind vagy van jó is köztük? ;]

7végén át kellett mennem a szomszédba, megnézni a gépet miért nem indul.. i845-ös msi lap, bios-ban egyetlen egy ide eszköz sem jelent meg, a lap elfelejtette felismerni őket

addig már megnézték páran, új hdd-t akartak vetetni velük

..szerintem jónak tűnik

(#24863) pycur válasza shteer (#24862) üzenetére


pycur
tag

Előttem már szakértettek meg gépet, aminek nem volt hangja. Megállapították, hogy rossz a hangfal, vegyenek másikat. De a hiba nem szűnt meg. Utána jöttem én, rossz helyre dugták be a hangfalat, most már van 2 hangfaluk :D

Az agy a hardver, az ész a szoftver, az IQ pedig a verziószám. :D

(#24864) oriic válasza DeltaPower (#24855) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem olyan hülyeség amit kérdezett amúgy. 775-ös lappal is el lehet lenni akár évekig. Toljon bele egy Xeon procit, vagy egy QX9770-t és máris nem kell CPU limit miatt aggódnia. :)

Más kérdés hogy a proci ára láttán dobna egy hátast.:DDD (mondjuk xeon-t már viszonylag olcsón lehet kapni, de az ugye nem megy bele mindenbe)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#24865) shteer válasza pycur (#24863) üzenetére


shteer
titán

ha vesznek elosztót, használhatják mindkettőt ;]

..szerintem jónak tűnik

(#24866) Ygg válasza oriic (#24864) üzenetére


Ygg
senior tag

Ez szép-szép, csak ezekkel mindig az a bajom, hogy drágábban éri el ugyanazt, vagy kevesebb teljesítményt, régebbi architektúrája lesz, több éves, régi alkatrészek, gar. nélkül.
Ilyenkor szokott sokszor bejönni, hogy megvan a proci, de kihal a lap.
Meg ha nem egy high-end lapról van szó, akkor nem is tenném bele a felsőkategóriás procit.
Mert mondjuk hiányzik majd egy USB3, etc, ami az új lapon már alap, vagy könnyen elérhető...
Ilyenkor én mindig azt javasoltam, hogy eladni, amíg van értéke, és venni új gépet, min 3 év garanciás alkatrészekből.

(#24867) gozso válasza Ygg (#24866) üzenetére


gozso
senior tag

hat, ha usb 3 nem is, sata3 hiányozna. én is fájó szívvel, de ezért váltam meg a high -end 775 cuccaimtól :(

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#24868) ViZion válasza Ygg (#24866) üzenetére


ViZion
félisten

+1
De sokan ilyenkor azt gondolják, hogy "lehúzni" akarod őket az új géppel. Akkor szoktam röhögni, mikor a mittomén codegenes-celeronos 4 éves gépet fényezik, hogy nagysok pénzért vették ám a csúcsgépet régebben, biztos ma is tuti... Mikor mondom, h ez soha nem volt csúcs, akkor meg csak néznek...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#24869) oriic válasza Ygg (#24866) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mai napig van olyan ismerősöm aki nem akarja eladni 775-ös lapját, hiába magyarázom neki érdemesebb lenne váltani.

Live-Die-Respawn

(#24870) vgyuri válasza pycur (#24863) üzenetére


vgyuri
őstag

Vesznek egy mélynyomót és megvan az 5.1 :)

Vizion: Nem fontos mindent elmondani a nem hozzáértőknek, ha szerintük anno csúcsgép volt, akkor hagyd meg őket a hitükben.

[ Szerkesztve ]

(#24871) Mercutio_ válasza vgyuri (#24870) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ja, csak mivel beszamittatnak ezért ha rájuk hagyod azt mondják majd a hátad mögött, hogy lehuztad őket és fillérekért szamoltad be a csúcs gepuket ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRÁK:Orient Bambino II Bigsize, Seiko SNXF05, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#24872) TaaT válasza ViZion (#24868) üzenetére


TaaT
veterán

"De sokan ilyenkor azt gondolják, hogy "lehúzni" akarod őket az új géppel."

Havert is megkérdezik hogy mennyiből tudna összeválogatni egy olyan gépet amivel már lehet játszani pl WOT, azt mondja hogy 80 (használt cuccokból). Erre visszakérdeznek: és 40-ből? Merthogy szerintük le akarja húzni. :o

Give them hell Ukraine!

(#24873) ViZion válasza TaaT (#24872) üzenetére


ViZion
félisten

Pár hónapja volt ilyen kérés: BF3-ra gép, fHD monitorja van, most már szeretné frankón csapatni, olyan 50k a keret... Mondom akkor egy VGA. Ja, hogy régi a gép? Akkor még 100k-t dobjunk rá, vagy vegyen egy svga monitort :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#24874) ollie válasza Kicsirics77 (#24858) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha ez komoly kérdés volt: állíts be 266-os FSB-t a procinak, azt feszültség állítás nélkül is kell bírnia bármelyik 775-ös lapban, és elég lesz a teljesítménye.

***

(#24875) toydog55555


toydog55555
csendes tag

5 perc volt mire ez a sz' eljutott az egérig, további félóra mire felismerte az USB egeret :W
200mb-nyi képért 40 percet kellett szenvedni.
Ez az amit korábban képként feltöltöttem, kifújattam 11 bar-ral, enyhe ködöt csinált az udvarra.

[ Szerkesztve ]

(#24876) Vicoo válasza toydog55555 (#24875) üzenetére


Vicoo
senior tag

Mi a fene ez a WinXp Seven Lite istenverése?

(#24877) Pttypang válasza toydog55555 (#24875) üzenetére


Pttypang
veterán

Ennél értelmetlenebb programokat, több verzióban párhuzamosan feltelepíteni nem lehetett volna? :D

Everybody lies.

(#24878) toydog55555 válasza Vicoo (#24876) üzenetére


toydog55555
csendes tag

Nem tudom, de klónozta magát, induláskor 2 is van belőle :W
Crytec210: Személyesen ismerem a tulajt, soha nem volt normális az egyén

[ Szerkesztve ]

(#24879) Kicsirics77 válasza ollie (#24874) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Persze csak annyira mint lentebb a rézlapos hsz. :DDD

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#24880) Speed® válasza ollie (#24874) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

6600GT mellé húzni kellene az E4300at..? :) Jó kis proci, én szerettem..anno 3GHzre pöckölve mindenre elég volt..sőt, még ma is az lenne szinte.
Kicsit el vagyunk kényeztetve a mai megoldásokkal, úgy érzem :)
Nemrég még 4.5re tolt 2500Kt használtam, aztán volt ugye némi b@zdmeg..mostanra állt össze a gép, i5-3330al..diliből megnéztem, mit bír végre, de alapon megy azóta is..nincs, ami megakasztaná..oké, nincs mellette űber VGA sem, hogy ne haj'csa ki, de furamód nem érzem hiányát annak a 1.5GHznek, amivel visszafejlődtem..vagy csak öregszem? :)

(#24881) ollie válasza Speed® (#24880) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Öregszel. ;]

***

(#24882) cbmfan válasza Speed® (#24880) üzenetére


cbmfan
senior tag

bizony öregszel. :DDD

ismerőstől kaptam egy kupacnyi VHS-C kazettát, hogy csináljak belőle valami lejátszható formátumot. visszaraktam ideiglenesen Q9400 procit, az megy stabilan 4.4 GHz-en 2.66 helyett, 550 MHz FSB-vel. azért jól jön a több, mint dupla teljesítmény ilyenkor.

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#24883) Agyasima


Agyasima
senior tag

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#24884) shteer válasza Speed® (#24880) üzenetére


shteer
titán

és ezt a biológiai veszélyes hulladékot vajon mi hajtaná ki? ;]

"szikrázott a gép és nem indul"

..szerintem jónak tűnik

(#24885) Speed® válasza shteer (#24884) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

A gazdájának kéne magától kihajítani, veszélyes hulladék tárolóba.
Hozzám is sokszor érkeztek olyan gépek, amiket pl. erős nikotinos porréteg védett a kozmikus sugárzástól, esetleg itt-ott egér/cica/nyuszi/stb. kisállat vizeletfoltok tarkítottak EMI pajzsként..az utóbbi időkben azzal kezdtem a bevizsgálást, ha ilyennel szembesültem, hogy közöltem a kedves ügyféllel, kitakarítva hozza vissza vagy számoljon 2-3000 +díjjal, ha én csinálom. Volt aki sértve érezte magát, de a következő alkalommal érdekes mód nem úgy érkezett a gép..vagy nem hozta többet..különösebben nem érdekelt. Más igénytelensége ne az én gyomromat túráztassa..

(#24886) shteer válasza Speed® (#24885) üzenetére


shteer
titán

egyetértek. visszakérte :) biztos elteszi emlékbe ;]

..szerintem jónak tűnik

(#24887) adax01 válasza shteer (#24884) üzenetére


adax01
tag

Ohh szegény ez meg hogy járt? :DD :DD

Eldöntöttem befejezek minden elektronikával és számítás technikával kapcsolatos tevékenységet. Ez a végleges és meg másíthatatlan döntésem.

(#24888) adax01


adax01
tag

Ez milyen szmötyi?
A kártya gpuja nem csoda hogy el volt szállva . :Y

De hogy mi lehet ez az izé rajta?

Eldöntöttem befejezek minden elektronikával és számítás technikával kapcsolatos tevékenységet. Ez a végleges és meg másíthatatlan döntésem.

(#24889) Speed® válasza adax01 (#24888) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

wärmeleitpaste ez is, ha minden igaz..vízgázos ismerősöm használ hasonlót.

(#24890) adax01 válasza Speed® (#24889) üzenetére


adax01
tag

Azt mondta az illető hogy még ment a kártya egy darabig miután ezzel meg kente de egyszer csak sisteregni kezdett és vége lett neki, hát nem is csodálom. :W

Eldöntöttem befejezek minden elektronikával és számítás technikával kapcsolatos tevékenységet. Ez a végleges és meg másíthatatlan döntésem.

(#24891) shteer válasza adax01 (#24887) üzenetére


shteer
titán

kapott ez szerintem mindent ami folyékony - de amit te dobtál be képet, azon se hővezető paszta/ragasztó van :)

..szerintem jónak tűnik

(#24892) Speed® válasza adax01 (#24890) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Jobban megnézve valami szilikonos cucc..mondjuk az nem vezető..
Nem merném kijelenteni, hogy ettől murdelt meg..lehet korral is járt.

(#24893) adax01 válasza Speed® (#24892) üzenetére


adax01
tag

Azt mondta hogy előtte még ment neki rendesen ezt felkente és utána pusztult meg neki szerintem meg főtt a gpu a rendes hővezetés hiánya miatt.

[ Szerkesztve ]

Eldöntöttem befejezek minden elektronikával és számítás technikával kapcsolatos tevékenységet. Ez a végleges és meg másíthatatlan döntésem.

(#24894) Speed® válasza adax01 (#24893) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Mérj rá, vezeti-e az áramot..ki tudja. Végeredmény szempontjából mindegy.
Egyébként gonosz leszek, de ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Értem ez alatt azt, hogy aki így pasztáz meg egy GPUt, meg is érdemli :S

(#24895) adax01 válasza Speed® (#24894) üzenetére


adax01
tag

Hát nem működik mert ki lett próbálva.

Eldöntöttem befejezek minden elektronikával és számítás technikával kapcsolatos tevékenységet. Ez a végleges és meg másíthatatlan döntésem.

(#24896) Speed® válasza adax01 (#24895) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

:) Nem a kártyára értettem, hanem a kencére. Derüljön ki, ha veszélyes..

(#24897) TESCO-Zsömle válasza adax01 (#24888) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Kizárt.

Sima szilikonzsírban nincs semmi, amitől megmurdelhetne. A legtöbb paszta alapja szilikonzsír vagy -olaj. Nem éppen hővezető anyag, de megfelelően felhordva nem sokkal ad rosszabb eredményt a "rendes" cuccoknál. Ennek oka, hogy azon a vastagságon nem nagyon jönnek ki az eredmények, így -szinte- bármi lehet ott, csak ne gáz legyen...

A fotó nem a legjobb, de innen nézve legfeljebb mennyiségi probléma lehet, bár az meg csak túlmelegedést okoz. Ha a kártyának van védelme, abba se hal bele, csak használhatatlanná válik a fagyások miatt.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#24898) ViZion válasza Speed® (#24892) üzenetére


ViZion
félisten

A szilikongumi jól szigetel, mi forró ónba dobáltuk, majd kivetted és megfogtad... langyos volt. Szal. frankón megsütötte, nem értem a rendszer miért nem kapcsolt le előtte...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#24899) ati012 válasza shteer (#24884) üzenetére


ati012
senior tag

Én kihajtanám, huhúú de még mennyire örülök az ilyen fincsi égett cuccoknak.
Annyira őrült tudok lenni, hogy még pénzt is adok érte.

(#24900) cbmfan


cbmfan
senior tag

csak a szokásos... :DDD

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.