Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23568) szumo


szumo
senior tag

Boldog karácsonyt!
Vagy kinek mi tetszik!

Nekem megvolt az utolsó perces rohanás, ahogy másoknál is olvastam. De dec 23-óta gép elé is most ültem le igazából. :)

A mutassam már meg, hogy lehet a win7 telepítőt elindítani a laptopontól a hogyan tudok linuxot telepíteni a win7 mellé laptopra, és a gép nem indul, mert valami olyat ír, hogy no disc............

Erre mind volt kb 2 napom mert mikor is hoznák ezeket, ha nem csütörtök késő délután.

1. uefi bios, mondtam, hogy hagyja nálam a laptopot és a win7 telepítőt, ból is leginkább a matricát és értesítem ha kész.
2. adatmentés, sdd szétszabdalása (na nem kisbaltával), újraosztás (mint anno a földeket), egy jóféle ubuntut a kezdőnek.
3. gép miszlikre szed, ha már szét van szedve újrapasztáz, mert 2010 óta nem hiszem, hogy volt, toolbar-talanítás, és kész.

Az első gépért jöttek, örültek, vitték. A másodikat mint egy 1,5-2 óra alatt oda is tudtam adni a gazdájának. (Amikor elfogyott a csak még egy utolsó kérdés). A harmadik gép gazdája még vasárnap délután értemjött, mert megint nem ment a gép. Kicseréltem a tápkábelt, azóta nincs gond (azt nem hozták mikor nálam járt a gép)

23-án hazajöttem, itt nincs térerő se t-nyálas se pannóniás, így boldogság van amíg vissza nem megyek. :)

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.