Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24501) szumo válasza cbmfan (#24500) üzenetére


szumo
senior tag

Te tényleg valami scriptet használsz. :DD

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#24502) Penty


Penty
tag

A lap alján az a csiga besz*ás! :DD

[link]

(#24503) ViZion válasza Penty (#24502) üzenetére


ViZion
félisten

Spongyabob, Csigusz.
Amúgy durván nyomja, flash-ban, ha nincs ékezet a betűkészletben, akkor bizony ott nincs. Ennyi. Helyesírás, fogalmazás valahol a 0 alatt. Szégyen. Remélem csak valami hack tényleg, mert ilyen iskolás szintet sem elérő munkát bűn kirakni. Lesittelném olyan helyre, ahol nemhogy PC, de áram sincs. :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#24504) gozso


gozso
senior tag

hívta már valaki?

lehet, megpróbálom :DDD

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#24505) Kicsirics77 válasza gozso (#24504) üzenetére


Kicsirics77
veterán

azt megvárom :DDD

felvenni és mehet valahová fel a MESTER hangja :DDD

[ Szerkesztve ]

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#24506) LÁZ válasza gozso (#24504) üzenetére


LÁZ
addikt

hanghivást...hanghivást...(skandálá a nép)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#24507) gozso válasza Kicsirics77 (#24505) üzenetére


gozso
senior tag

ezt te is tudod hogy nem lehet megtenni az engedélye nélkül...:(

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#24508) Mercutio_ válasza gozso (#24504) üzenetére


Mercutio_
félisten

Hajrá!!!

Skacok, nem tudjátok az új GTX 750/750 Ti kártyák mikor lesznek más kiskerekben is, nem csak ipon/bluechip/Aqua? (Persze iponnál jobb árban ;] )

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#24509) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Ramiris-ból tud vki rendelni?

(#24510) localhost válasza Sanyi.mTs (#24509) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Igen. Hétfőn. Vagy a hétvégén de az mindegy.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#24511) localhost válasza ViZion (#24503) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Mi lenne a nagyobb... ha azt állítanám, hogy emberünk nálam tanult, vagy az, hogy én őtőle tanultam. ? Hmmm ?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#24512) Kicsirics77 válasza localhost (#24511) üzenetére


Kicsirics77
veterán

mindkettő :DDD

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#24513) ViZion válasza localhost (#24511) üzenetére


ViZion
félisten

...bannolnálak az univerzumbóóóóól ;] :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#24514) Sunsetjoy válasza localhost (#24511) üzenetére


Sunsetjoy
tag

Erről ez jut eszembe... :)

[link]

"Tőlem tanulta..."
"Ügyes, Kirby!"

A Google csak akkor az igazi barátod, ha értesz angolul :) | http://sunsethungary.atw.hu/

(#24515) cbmfan válasza szumo (#24501) üzenetére


cbmfan
senior tag

bizony :DDD bár néha működik, néha nem :)

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#24516) bimbilla09


bimbilla09
tag

végem van...

(#24517) adax01 válasza bimbilla09 (#24516) üzenetére


adax01
tag

:W :DD

Eldöntöttem befejezek minden elektronikával és számítás technikával kapcsolatos tevékenységet. Ez a végleges és meg másíthatatlan döntésem.

(#24518) #21346560 válasza adax01 (#24517) üzenetére


#21346560
törölt tag

Kár, hogy az aláírásodat nem vagy képes megfogadni.... (no meg kijavítani a helyesírási hibát benne)

(#24519) MasterMark


MasterMark
titán

Kiderült már egyébként, hogy ez tök komoly, vagy csak poén?

Én komolyan rendelek egy weblapot akkor már. :DDD

Switch Tax

(#24520) ViZion válasza MasterMark (#24519) üzenetére


ViZion
félisten

Helló. Valami baja van a szemednek? :U :)
Kőzetgyapot 50-es táblákban van, legalábbis felénk. Tüzép telep, talán 10 db van egy "bálában".
Remélem segítettem :R

Híres lett a Pista, juhhé! :DD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#24521) MasterMark válasza ViZion (#24520) üzenetére


MasterMark
titán

Miért lenne baja a szememnek, nem olvastam arról hogy ez most igazi-e vagy nem. :D

OBI-ban van 12-es csomagban is, de nyilván azért keresek, mert annyi nekem nem kell. :DDD Ergo akinek megmaradt pár azt én átvenném. Sokat nem segítettél ezzel mondjuk. :D

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#24522) ViZion válasza MasterMark (#24521) üzenetére


ViZion
félisten

Vegyél egy 12-es packot, maradékot átveszem. Ez segített? :U

Ha házig hozod, akkor iszunk rá egyet-kettőt és kifizetem a 2250 Ft-ot!

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#24523) MasterMark válasza ViZion (#24522) üzenetére


MasterMark
titán

Mennyiért? 4500 a 12, ha a felét kifizeted, akkor mehet...

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#24524) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Kiborítóak vagytok, számtechboltosok. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24525) 5teve válasza macilaci78 (#24524) üzenetére


5teve
senior tag

számtech boltosok memoárjai, azaz amikor kiborítunk... :D

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#24526) ati012 válasza 5teve (#24525) üzenetére


ati012
senior tag

azaz amikor hőszigetelünk.

Van itt előttem egy kilowattostáp, egy g7700 -s lap. Össze kéne házasitani őket.

(#24527) ViZion válasza ati012 (#24526) üzenetére


ViZion
félisten

...mi kell, pap? vagy az egyik izraeli gyártmány? Szombat van, a rabbi nem ér rá. :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#24528) Mr.Csizmás válasza ViZion (#24527) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DDD elhatárolódok

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#24529) adax01 válasza #21346560 (#24518) üzenetére


adax01
tag

AZ aláírásomban az direkt van így.

Eldöntöttem befejezek minden elektronikával és számítás technikával kapcsolatos tevékenységet. Ez a végleges és meg másíthatatlan döntésem.

(#24530) cbmfan válasza adax01 (#24529) üzenetére


cbmfan
senior tag

mindegyik? :)

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#24531) Jazzos válasza cbmfan (#24530) üzenetére


Jazzos
tag

Már bocs, de így kellene kérdezned:

Mind egyik?

:D

(#24532) ViZion válasza Jazzos (#24531) üzenetére


ViZion
félisten

Ne piszkáljátok! Gértcsi lászló nagy tísztellöje a zúr! ;] :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#24533) adax01 válasza ViZion (#24532) üzenetére


adax01
tag

:DD :)) :C :W

Eldöntöttem befejezek minden elektronikával és számítás technikával kapcsolatos tevékenységet. Ez a végleges és meg másíthatatlan döntésem.

(#24534) MasterMark válasza ati012 (#24526) üzenetére


MasterMark
titán

Akusztikai panelhoz kell. :DDD

Switch Tax

(#24535) ViZion válasza MasterMark (#24534) üzenetére


ViZion
félisten

hmmm... nem valami jól csillapít, azt gondolom tudod. Vagy ezt számoltátok ki oda?
Nem kötekedni akarok, segíteni.
...szinte bármihez képest.
HangELNYELŐ szivacs, az kell. Van vastagabb is, keményebb, puhább... frekitől függ melyik. Conrad, Somogyi electronics, árgép. :R

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#24536) MasterMark válasza ViZion (#24535) üzenetére


MasterMark
titán

Mihez képest?

Ez csak amolyan low-budget megoldás lenne.

Switch Tax

(#24537) ViZion válasza MasterMark (#24536) üzenetére


ViZion
félisten

bármihez képest... mi a főút felöli falra kívül 8 cm hungarocell, belül 5 cm kőzetgyapot+gipszkarton szigetelést raktunk. A fal nem hideg, de hangban semmi különbség.

MÁS:
Adott két MSI laptop, tök hasonlók, egyik kijelző halott. Zsanér meg minden fain, csak az egyiknek tűs, másiknak becsúszós szalagkebeles a vége. Kérdésem, hogy a kijelző felöli végében is mások, vagy beforrasztottak, esetleg van esély, hogy ott egyformák? :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#24538) MasterMark válasza ViZion (#24537) üzenetére


MasterMark
titán

Nem hangszigetelésnek kell. :)

Switch Tax

(#24539) Jorus


Jorus
nagyúr

Elnézést az OFFTOPIC postért, de kikívánkozik. :)

Írtunk ki céges beszerzési pályázatot vírusvédelmi rendszerre, elküldtük az AVG, Avast, ESET, Symantec, Sophos, TrendMicro, Symantec vezérképviseleteinek, disztribútórainak, kiemelt partnereinek. Határidőre 2, azaz kettő darab ajánlat érkezett be. :) Én értem, hogy 300 munkaállomás és 30 szerver licenszelése nem egy nagy üzlet, hiszen potom 4-8 milliót lehet csak elkérni a licenszekért éves szinten, na de sok dolog azért nincs vele, csak át kell adni a kulcsokat elektronikusan. De nem mozgatta meg a cégeket a dolog. Valahogy nem értem. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#24540) Jazzos válasza Jorus (#24539) üzenetére


Jazzos
tag

Nekem nem küldtétek. Persze, mert én drágább vagyok, nem közvetlen a gyártó. Viszont cserébe szolgáltatnék, hihhhhetetlen gyorsan tudok válaszolni hihhhhetetlen (magas) árakkal. :D

(#24541) ati012 válasza ViZion (#24537) üzenetére


ati012
senior tag

Általában a kijelző csatlakozói mindig egyformák, legalábbis amig méretben egyeznek.
Tehát 15.4-es betört kijelzős laptopba szinte bármilyen 15.4-es kijelzőt bele pakolhatsz.

Jorus: én konkréten fényesre nyalnám a fényes fémes valagatokat mert az üffél az első. :)) Rossz hozzáállás ez bármekkora cég részéről is. Ha nincs kapacitásuk az ilyen apró tételekre akkor meg bővítsék a droid állományt.

(#24542) macilaci78 válasza Jorus (#24539) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Szerda este munka vége előtt fél órával jön az ügyfél, hogy neki pályázathoz alvállalkozói ajánlat kell. 2 óra alatt végre kezembe került a kiírás is, helyszíni fotók, bejárás már nincs.
Cél: hétfő reggel fél kilenckor leadni a sok alvállalkozói ajánlat allokálásával a pályázatot több példányban szignózva, nemzeti szín szalaggal, közjegyzői ellenjegyzéssel, és digitálisan. Kollégáimnak 17:00-kor kiesik a toll a kezükből, szombaton nyista, hétfőn 8:35-kor megy át ügyfélnek az ajánlat, hívom. 5 perce leadtam.

És én vagyok ostorozva, miért nincs forgalom.

A hab a tortán, a fővállalkozó árai alá mentek 55%-kal, aznap délután fél egykor megvolt a nyertes pályázat. :W

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24543) cOxeR válasza Jorus (#24539) üzenetére


cOxeR
Ármester

Előbb el kellene dönteni, mit is szeretnétek vásárolni... aztán piszkálni vele "az egész" piacot.
Ez olyan, hogy írsz egy körlevelet az összes bútorgyártó cég képviseletének, hogy ágyat szeretnél venni... tudod mit vonnak le ebből a cégek? Komolytalan a vásárló... vagy csak egy körképre van szüksége, ergo komolytalan a vásárló. :U

(#24544) föccer válasza Jorus (#24539) üzenetére


föccer
nagyúr

Milyen határidőt adtatok? 2 óra? :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#24545) Jorus válasza cOxeR (#24543) üzenetére


Jorus
nagyúr

Vírusvédelmi rendszert írtam, de nyilván ez a 35 oldalas pályázati anyagban kibontva értendő, a téma határain belül relatíve pontosan paraméterezve, hogy mire van szükség (nyilván tól-ig kritériumokkal), milyen funkciókra szerver- és kliensoldalon, milyen platformokon milyen válaszidőkre, milyen kezelési lehetőségekkel bíró menedzsmentfelületre, CAL-okig lebontva, milyen maximális erőforrásigényre szerver- és kliensoldalon, a menedzsment szerver milyen virtuális és milyen fizikai layer-en fusson, ésatöbbi ésatöbbi. Nem arra voltunk kíváncsiak, hogy egy adott terméket ki ad olcsóbban, mert akkor felhívjuk a gyártót és megkérdezzük; hanem arra, hogy a jelenleg használt rendszert ugyanolyan, de legalábbis hasonló funkcionalitással mire, mennyiért lehet lecserélni. Minden cég olyan terméket vagy termékek kombinációját ajánlhatta az általa forgalmazott palettáról, amilyet megfelelőnek gondolt.
A szemforgatós szmájlikat sosem tudom értelmezni, így azokat megtarthatod a fiataloknak.

föccer: egy hónap :)

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#24546) föccer válasza Jorus (#24545) üzenetére


föccer
nagyúr

Ha ennyi paraméter volt, akkor lehet simán lehetett, hogy 1: nincs ilyen funkcionalitású termékül és túl kicsi a megrendelés, hogy megérte volna adoptálni, 2: úgy voltak vele, hogy ááá, ezzel még rá érünk foglalkozni, aztán hopp, letelt.

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#24547) Jorus válasza föccer (#24546) üzenetére


Jorus
nagyúr

Csak olyan cégek forgalmazóinak küldtük el az anyagot, akiknek vagy van olyan termékük, vagy a termékeik egy csoportja együtt lefedi azt a funkcionalitást, ami megfelel a kritériumoknak; az egyedüli AVG kivételével, mert ott nem volt túl közlékeny a forgalmazó. Egyébként az általad említett első esetben az az eljárás, hogy válaszként megírja a cég, hogy nem kíván/tud ajánlatot beadni, és annyi.
Tavaly ERP-rendszert cseréltünk, ott sem adott gyártó adott termékének árára voltunk kíváncsiak, hanem a piac ajánlataira. Érdekes módon, ott mindegyik cég szeretett volna pályázatot beadni, lehetőleg többet is. :) Igaz, az egy 70-100 misis sztori volt. Jött a Synergontól kezdve a Microsoft-on át az SAP-ig mindenki.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#24548) 800.henrik válasza Darkness (#24408) üzenetére


800.henrik
senior tag

[link]

A processzor füsttel működik. Ha kijön belőle a füst, nem működik tovább....

(#24549) cOxeR válasza Jorus (#24545) üzenetére


cOxeR
Ármester

A legtöbb cég ilyen esetben kiteszteli az általa szimpatikus pár gyártót a saját kis környezetében vagy akár az összeset is kapacitás függvényében... aki ezt nem teszi meg a végén kap a pályázat során egy anyagot, amire egy cég azt mondja, hogy ez a legjobb és megfelel a pályázat minden egyes pontjának (amit a marketing bullshit úgy is alátámaszt, ebben biztos lehetsz)... én ezzel sosem értettem egyet... sőt sok olyat láttam már, hogy megvásároltak valamit, aztán kínok közt várták, hogy végre lejárjon a licence és végre áttérhessenek másik termékre... mert nagyon nem azt kapták, ami a valóságban a legjobb választás lett volna. (olyanra is volt már példa, hogy párhuzamosan vettek mást...)
Az biztos, ha valamit letesztel egy adott cég (ebben számtalan segítséget kaphat a forgalmazó cégektől)... akkor kiderülnek az egyediségeik... ami csak ilyenkor kerül a felszínre... az említett metódust így továbbra se tartom túlzottan jó döntésnek.

1 hónap kellően elegendő idő, aki akart az tudott ajánlatot adni, aki nem meg így járt... ezen meg kár forrongni.

Tudod értelmezni a szemforgatós szmájlit, max. nincs kedved hozzá. ;)

(#24550) MacCaine válasza Jorus (#24547) üzenetére


MacCaine
őstag

Egy külön szervert kellene beállítanotok, ami a hálózati forgalmat ellenőrzi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.