Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24751) #21346560 válasza shteer (#24750) üzenetére


#21346560
törölt tag

és az ugyan az mint az eladási :P

(#24752) cbmfan válasza Speed® (#24748) üzenetére


cbmfan
senior tag

de tudtam, hogy valaki előhozza Xeon témát is.

tudom, hogy papíron teljesítménye ugyanaz, és kismillió darab van belőle, de még mindig nem egy Extreme szériás processzor. most mondjam azt neked is, hogy okosabb maradtál volna, ha csendben maradsz?

valaki mutasson már nekem egy jelenleg eladó QX9770 procit a többször emlegetett 50k alatt bárhol! nincs? tudom. semmi értelme okoskodni, pláne egy modtól nem vártam volna ezt.

sejtettem, hogy ez lesz, ritkább, drágább dolgot esélytelen itt eladni. megy külföldre ez is, mint a többi eddigi dolgaim.

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#24753) Speed® válasza cbmfan (#24752) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ha eltérő véleményed van, azt lehet minősítgetés nélkül is közölni :S
Nem mint admin írom a véleményem, hanem mint rendszeres aprózó.
A tények makacs dolgok..a Xeon 200MHzel gyorsabb a QXednél is ;p
Nyilván, abban igazad van, hogy ritka darab a QX..de ennyiért jó vicc..
Írod, ismered a helyi viszonyokat..kb. mazochizmus volt meghírdetni..
Zárjuk ezt le itt..nyilván más szemmel nézzük, attól még elfér tőlem..

(#24754) dvdbackuper válasza Speed® (#24753) üzenetére


dvdbackuper
őstag

ráadásul a Xeon belemegy egy arra alkalmas s775 lapba és akkor nem kell 50k egy prociért, max 15k
ezt nem tom miért írtam ide, töröljétek, ha nem ide való :DD

(#24755) TaaT válasza cbmfan (#24752) üzenetére


TaaT
veterán

"megy külföldre ez is, mint a többi eddigi dolgaim."

Épp mondani akartam hogy külföldön kell az ilyeneket árulni. Idehaza nincs ilyenre vásárlóerő.

Nekem van itthon egy ilyen [link] meg sem próbálom itthon értékesíteni mert a felét nem adnák meg érte mint amit külföldön. :)

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#24756) mongi


mongi
senior tag

Vádat emeltek a Kazincbarcikai McGiver ellen :D

"A férfi jövedelemmel nem rendelkezett, így internetelőfizetést sem tudott vásárolni, ám hulladék anyagokból, így kutyakonzerves dobozból és egy rozsdás parabolaantenna-tányérból működőképes vevőeszközt épített, amely felismerte egy szolgáltató rádióhullámú hálózatát - ismertette az esetet a szóvivő.

A férfi ezt a szerkezetet egy laptophoz csatlakoztatta, és egy program segítségével feltörve a rendszert, létező előfizetők azonosítójával csatlakozott a hálózatra, amelyet jogosulatlanul, ingyen használt.

Emiatt a rendszerben kimaradások jelentkeztek, a szolgáltató pedig bemérte az illegális vevőberendezés helyét és felderítette az elkövetőt is. Mivel az elektronikus hírközlő hálózat közérdekű üzemnek minősül, így a vádlott cselekménye 2-től 8 évig terjedő börtönnel is büntethető.

(MTI)"

Azért élelmes a ember ha csórni kell, vagy ingyen kell valami... :N

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#24757) cbmfan válasza TaaT (#24755) üzenetére


cbmfan
senior tag

így van. itt csak nagyon kis réteg értékeli az ilyeneket, de fikázni tud mindenki.

marad bécsi számtech boltos ismerősöm, csak ki kellene menni hozzá. vagy ebay, de akkor ~12% bukó.

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#24758) LÁZ válasza cbmfan (#24757) üzenetére


LÁZ
addikt

10%-ért szivesen találok fuvarost, aki kiviszi neki :DDD :DDD ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#24759) cbmfan válasza LÁZ (#24758) üzenetére


cbmfan
senior tag

inkább veszek 25 Euróért egy vonatjegyet :)

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#24760) wwenigma válasza mongi (#24756) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Betiltanam azt szolgaltatot aki machoz rendelt fix ip-vel vedi csak a halozatat... ^^ még csak spec chipsetu wlan cucc se kell hogy lelogoltassa az ember...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#24761) gozso válasza mongi (#24756) üzenetére


gozso
senior tag

felnégyelni, a 4 testrészt a vár fogára tűzni...
és mindenki reméli hogy a 8 évet fogja kapni :DDD

röhej

[ Szerkesztve ]

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#24762) Jazzos


Jazzos
tag

Heti legjobb "javításom":

Java összef*sta magát, újra kéne tenni. Uninstallni nem tudod, új install xy error code-dal leállt. Csináltam már ilyen, nem újdonság. :D Guglin azért rákerestem, a Microsoft program eltávolítóját ajánlják (eleve miért nem ez működik a programok eltávolításánál :D, mindegy...). Nem fut le, miért is tenné. Valami szerverhibára hivatkozik, és felajánlja, hogy erre a hibára van egy diagnostic tool, amit akár le is futtathatnék. Nosza, rajta, legyen. Persze az nem talált semmit, nincs hiba. :D Kicsit kezdett Monthy Pythonos lenni a jelenet, de aztán beugrott, hogy egyszer már ezt megoldottam máshogy is. A komplett java development kitet fell kell rakni, az nem nézi az előző telepítést, és faparaszt módon feltelepít mindent. A 99%-ban is haszontalan dolog mellett épp az alap javat is.
Számítástechnika, én így szeretlek. :))

(#24763) ViZion válasza Jazzos (#24762) üzenetére


ViZion
félisten

Az új fix it tool nem jó, a régi, amit már nem ajánlanak (user clean up vagy mi, csak rövidítése van, lusta vok, nem keresem meg mi az...) az viszont win7-en is szépen leabálta amit kellett nálam, utána mehet az install.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#24764) oriic válasza Jazzos (#24762) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Rendszervisszaállítás nem játszik ilyenkor?

Live-Die-Respawn

(#24765) Jazzos válasza oriic (#24764) üzenetére


Jazzos
tag

Most épp nem kellett, megoldottam így. Nem tudom mióta állt fenn a probléma, ott lehet több visszaállítási pontot is végig kellett volna zongoráznom.

(#24766) localhost válasza oriic (#24764) üzenetére


localhost
Közösségépítő

A rendszervisszaállítás a gyengék fegyvere, a MS marketingbullshitje. "Meg kell próbálnunk menedzselni a megfelelõen elõkészített értékláncot." - innen [link]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#24767) Mercutio_ válasza mongi (#24756) üzenetére


Mercutio_
félisten

Tavaly szeptemberi esemény [link] csak valamiért megint eloasta a média.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#24768) #21346560 válasza Mercutio_ (#24767) üzenetére


#21346560
törölt tag

Elég bulváros a cikk, mert a vevő helyén nem a konzerv doboz található. A konzerv dobozban van a vevő egység (ha rázúmolsz elég jól látszik). Gondolom időjárás elleni védelemnek volt csak a doboz...

(#24769) ViZion válasza #21346560 (#24768) üzenetére


ViZion
félisten

Az nem hír akkor. Kutyakonzervvel, mekis tálcára kivetíteni a netet befőttesüvegből, na az hír. ;] :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#24770) Akybron válasza #21346560 (#24768) üzenetére


Akybron
aktív tag

1000 éves, a GigaHertzek világában használt antenna típus. Can-tenna néven futnak a homemade változatok, előszeretettel használják wifi hatótáv hosszabbításra.
Lényegében egy darab drót van a konzervdobozba dugva, onnan elvezetve koaxkábellel a wifi-hez.
Trükközni lehet, ha a darab drót helyére közvetlenül egy USB-s wifi stick-et teszel.
Parabola nélkül is működik, de a parabolával még tovább növelhető a hatótáv. Keskeny nyalábot hoz létre, cserébe nehezebb belőni.

Munkahelyemen van gyári parabola nélküli változat. Két épület volt összekötve vele addig, amíg nem lett kiépítve földkábel.

[ Szerkesztve ]

73&DX HA5OJN

(#24771) #21346560 válasza Akybron (#24770) üzenetére


#21346560
törölt tag

Biztos tuti megoldás :DDD

(#24772) gozso válasza Mercutio_ (#24767) üzenetére


gozso
senior tag

érdekes, itt még ezt írják:
"információs rendszer vagy adat megsértése" vétségének... ez meg nem hiszem hogy 2-8 év... bár nem vagyok jogász :)

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#24773) Pttypang válasza #21346560 (#24771) üzenetére


Pttypang
veterán

De egyik se az, wtf :D

Everybody lies.

(#24774) mongi válasza Mercutio_ (#24767) üzenetére


mongi
senior tag

Nem is arról volt szó hogy friss a hír alapja, de most jutott ítélethozatali szakaszba sztori, és az a 2-8 évet én kicsit soknak tartom az elkövette cselekmény tükrében is. :R
Azért egy csalános pötsverést megérdemelne a szolgáltató is aki így "védte" azt a wifi rendszert amin az adatok száguldoztak... :W

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#24775) Gézengúz válasza gozso (#24761) üzenetére


Gézengúz
addikt

Hányat ? :U

(#24776) Kicsirics77 válasza Gézengúz (#24775) üzenetére


Kicsirics77
veterán

ha hányat akkor egyet se :DDD

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#24777) axioma


axioma
veterán

Egy furcsa kerdesem van, hatha nem nalunk vannak paranormalis jelensegek, hanem van hiheto magyarazat...
Van a birtokomban egy megpusztult winchester, amin a gyartasi datum 2013 junius, es nagyker adatai alapjan sorozatszam szerint garis, 2 ev el ra [de kene az eredeti kereskedo, akin keresztul be kene adni]. A vicces viszont az, hogy tuti biztosnak gondoljuk, hogy azota semmilyen vinyo nem kerult a haztartasunkba. Volt ugyan korabban, hogy kaptunk egy haldoklo, de garis darabot, de azt me'g 2012 szeptembereben gariztatta a ceges beszallito, kaptunk ujat. Azt gyanitjuk, hogy ez a fenti darab lett helyette. Erre mutatna az is, hogy wd green, de fekete felirattal, ami az illeto szerint pont a garira kiadott daraboknal jellemzo elteres. Ez igy mind szepen osszepasszolna, ha nem lenne rajta egy evvel kesobbi a gyartasi datum, mint ami a csere datuma alapjan hiheto...
Szoval szerintetek letezik, hogy a cimken igy elszurtak rajta a datumot? Mi tuti nem nezegettuk mikor megkaptuk, szoval attol me'g lehetne. De me'g csak nem is evvaltaskor, hanem juniusban, ezt se latom tul eletszerunek.

[ Szerkesztve ]

(#24778) wwenigma válasza axioma (#24777) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Csekkold le szériaszám alapján WD-nél a paramétereit. [link]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#24779) axioma válasza wwenigma (#24778) üzenetére


axioma
veterán

Koszi, ezt mondja:

Ha 2 ev garis, akkor a rairthoz kepest stimmel a 2015, de ebben se gyartasi datumot, se a 2 evet nem latni (mert 3-mal meg pont hiheto lenne, juni 5-en gyartottak csak 2012-ben, 25-en kerult itthon ker.forgalomba onnan el a gari, es ezt kaptam meg szeptember vegen fizikailag - vagy nincsenek ilyen atfutasi idok?).
Amugy raadasul azert sem egyszeru a dolog, mert egy Hitachi helyett kaptam, na ezt vajon hol kene tudnia a WD-nek, egyaltalan kell-e erdekelje?

Ami itt inkabb kerdes, elismerem a 2012-es gyartast, de onnan is benne van a 2 evben. Mar ha ervenyes kell legyen a kicsereltre is ujra nullarol a 2 ev (az eppen hogy 2-n belul volt, es a torvenyi 1 evre van csak tudtommal hogy kotelezo az ujraindulast vallalni).

[ Szerkesztve ]

(#24780) StSanya válasza axioma (#24779) üzenetére


StSanya
őstag

Hitachi HDD gyártását felvásárolta a WD, kicsivel a Samsung - Seagate vásárlását követően. (Egy gyár kivételével, azt a Toshiba-nak kellett átadnia, hogy ne maradjon kétszereplős a HDD piac.) Így simán kaphattad Hitachi helyett.

Most annyira nem néztem mit írtál, mert nehéz dekódolni az ékezet hiány miatt (az én hibám), de nem lehet hogy három év _gyártói_ gari van rajta, ami a 2012-es gyártás miatt 2015-ig tartana?

"Használati utasítás amatőröknek való! A profik rengeteg ideig szívatják magukat, majd fórumoznak egy kicsit..."

(#24781) axioma válasza StSanya (#24780) üzenetére


axioma
veterán

Bocs az ékezetekért, de magyaron meg normális tempóban kódot írni esélytelen (béna helyen levő jelek), így nekem ez a kínszenvedős, állandóan visszatörölgetős... [plusz amikor én kezdtem még emailbe se volt tanácsos ékezeteket rakni, az angol megy jobban gépelni].
Semmi gond nem lenne a 3 évvel, csak hogy a hardveren magán rajta van a címkén egy 2013. június 5. mint gyártási dátum... ez kavarja meg a dolgokat. Igazából az érdekelt volna, ti sokkal több kacifántos esetet láttok, volt-e már ilyen, hogy későbbi a dátum mint ahogy fogyasztóhoz kerül. Hihetetlen ez is, de az is hogy újabb vásárlású (cseréjű, akármijű) legyen. Már azon is gondolkodtam, hogy 3 éves garis volt az eredeti (nem követem a hw-ügyeket, köszi a felvásárlási infót), és így cserélték 3 évre, hogy az adatbázisban jókor járjon le, de ez pláne hihetetlen előzékenység lenne a cégtől hogy akkor 3-at adna egy 2 évesre pláne cserére, és abból a szempontból is logikátlan, hogy vajon az első évben akkor ezt hogy tudták volna garira bevenni.
Igazából az is a gond, hogy a papírja egy sok hw-t adó-vevő közvetítőnél van, és nem találja, hogy ez akkor melyik lehet (és mikor is kéne keresni, és az eredetinek a papírján van vagy újat adtak de akkor azt is milyen dátummal...). Addig meg nem tudjuk gariztatni, amíg nincs meg.

(#24782) dvdbackuper válasza axioma (#24781) üzenetére


dvdbackuper
őstag

én is dolgoztam egy gyárban, ha nekünk javítani kellett valamit, és címkét is kellett cserélni rajta, mindig az aktuális dátum került rá :R

(#24783) StSanya válasza axioma (#24781) üzenetére


StSanya
őstag

Semmi gond a gépelésért, írtam, hogy az én hibám. :)

Ha jól értem ez egy céges cucc? Az nem lehet, hogy valaki ott csereberélt?

A hivatalos WD garancia alapján lehet a WD Green HDD-kre 2 és 3 év gari is, attól függően hogy "Component Drive"-ként vagy "Retail Kit" értékesítik.

Itt az is bekavarhat, hogy ha ez egy "Refurbished" azaz korábban a gyárba hiba miatt visszaszállított és javított termék. Arra nem tudom, hogy van a garancia.

Ilyesmi a címkéje, azaz a "Green" ellenére fekete?

Nagyban: [link]

[ Szerkesztve ]

"Használati utasítás amatőröknek való! A profik rengeteg ideig szívatják magukat, majd fórumoznak egy kicsit..."

(#24784) axioma válasza StSanya (#24783) üzenetére


axioma
veterán

Hat most nincs nalam a keszulek, de ma pont beszeltunk rola, es igen, ezt mondta aki probalta megoldani, hogy green cimkes de fekete, es szerinte ez a cserekent adottakra jellemzo.
A sorozatszam alapjan garis, azzal nincs gond, csak ez keves a gariztatashoz (amugy meg lenne mar oldva).
En igazabol elso korben nem szolhatnek egy szot se, az eredeti vasarlastol 3 ev is tuti letelt, tehat ha eloszor nem romlik el, akkor most mar "ingyen" tehetne'. Csak ez a hihetetlen datum zavar, az tuti hogy aznap mar nalunk porgott (ha elerheto lenne, talan talalhatnek rajta erre eleg eros gyanut ado datumot).
Ha nem lesz meg, az se tragedia, csak ha lehet a cimken elirva a datum, akkor megkerem a kozvetito szemelyt, hogy nezze meg az egy evvel korabbiak kozott.

(#24785) azbest válasza axioma (#24781) üzenetére


azbest
félisten

Amikor a seagate merevlemezemet küldtem vissza gyári garanciába, akkor a kapott refubrished csere készülék megörökölte az eredetileg vásárolt garanciaidejét*. Tehát attól függetlenül, hogy tegnap vagy két éve gyártották, akkor is a beküldött hibásra eredetileg érvényes garanciát adták rá. Gondolom ez hasonlóan lehet a WD-nél is. Ha megvan az eredeti winyó sorozatszáma, akkor lehet meg tudod azt is nézni a rendszerben és valószínűleg ugyanazokat a dátumokat találod.

* Nekem 5 év garis seagate volt és kb 3 év után pusztul el, az itteni bolt, nagyker már mind újjáalakult áfanemfizetés miatt, így magam postáztam vissza a legközelebbi felvevőhelyre. Ekkor már a desktop winyókra max 3 évet adtak, de mivel nekem még az 5év garisból volt, így a csere is megörökölte. Azóta szegény csere is elpusztult, de nem tudom, hogy végül beküldte e gariztatni ismerős, akinek átadtam még korábban.

[ Szerkesztve ]

(#24786) ViZion válasza axioma (#24784) üzenetére


ViZion
félisten

a fekete címkés a refurbished, azaz a javított HDD, amik pl. vezérlő vagy motor hibásak lettek, javítják, nagyon letesztelik és eladják olcsóbban. Gyakorlatilag új, valamennyi -alaposan törölt- írással a lemezen. Ha van gari, az jó, de azt nem tudom, hogy tudnád érvényesíteni. Valami papírod csak van még, vagy valami boltos ismerős?

azbest: meg kellene kérdezni WD-t is, én úgy tudom, hogy a csere terméknek saját gar ideje van. Nem 3 év, mint az újnak, lehet, h csak 1 év vagy kevesebb, de nem a régi folytatódik.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#24787) azbest válasza ViZion (#24786) üzenetére


azbest
félisten

Ha a gyártó árulta refubrished-ként, akkor valószínű a kevesebb gari. Viszont, ha normál termék cseréjekor adták, akkor az eredeti vásárlás a mérvadó. Persze ettől még lehet neked van igazad. Ha jól értettem, akkor lekérdezéskor hosszabb garit jelzett, szóval így a garis cseredarabra tudok gondolni. A kisker / nagyker is meg tudja kavarni, ha a hibás helyett újat adott és másnak adta el a csereként kapottat, de a gyári garit ez nem befolyásolja szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#24788) axioma válasza ViZion (#24786) üzenetére


axioma
veterán

Koszi hogy ennyien probaltok segiteni!
A papir megtalalasa a rairt gyartasi datumhoz keresve nem sikerult. Es nekunk mint tulajoknak biztosnak tunik hogy regebbota nalunk van... de akkor sztem megkerem, hogy keresse a cserekori papirjai kozott (9 honappal korabban), vagy az egy evvel korabbi gyartasi datumnal, es ha ott sincs, akkor nem foglalkozok vele. Ez ilyen nem ceges hanem magancelu beszerzes, amit a ceges beszerzo csinal, intez mindent es hazhoz jon, egyedul a papirok maradnak nala - nem reszleteznem... az eredeti se az en vasarlasom volt, hanem kaptam gratisz valakitol, hogy o nem foglalkozik vele mert tesztprogik szerint halalan van, ha elintezem a garit az enyem, ez a beszerzo akkor siman atvette es csereltette, ott nem volt ilyen fura helyzet. Mar ha ez az a darab, de mi mas lenne, csak a datum nem stimmel, es - akar amiatt - a papir nem kerult me'g elo ami hozza tartozik.

(#24789) StSanya válasza axioma (#24788) üzenetére


StSanya
őstag

S ha te postáznád ki RMA (Return Merchandise Authorization)-ban? Így kihagynád a kiskert és a nagykert.

Itt majd elmondják a többiek a részleteket.

"Használati utasítás amatőröknek való! A profik rengeteg ideig szívatják magukat, majd fórumoznak egy kicsit..."

(#24790) Vicoo


Vicoo
senior tag

Budapesten eladóként (márkabolt mondjuk) mennyi a reális nettó kereset szerintetek?

(#24791) Melack válasza Vicoo (#24790) üzenetére


Melack
veterán

Milyen terület?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#24792) Vicoo válasza Melack (#24791) üzenetére


Vicoo
senior tag

IT

(#24793) Melack válasza Vicoo (#24792) üzenetére


Melack
veterán

Laptop/PC ilyenek? 120-150k, de az már maximum. Ha minden be van jelentve persze.

iStyle anno úgy hirdette, hogy fix 80k + bérlet + jutalék.

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#24794) Vicoo válasza Melack (#24793) üzenetére


Vicoo
senior tag

Akkor jó, mert ilyesmi árat hallottam én is , de ismerve az országot az sem lepett volna meg ha ez bruttó. Csak hát az nettó 80 lenne mondjuk , ami semmire sem elég...

ja igen, plusz a jutalék

[ Szerkesztve ]

(#24795) Jorus válasza Melack (#24793) üzenetére


Jorus
nagyúr

210-230.000 bruttót bolti eladóként egészen biztosan nem fog keresni itthon. Kézbe 80, részmunkára bejelentve valószínűbb.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#24796) ViZion válasza Jorus (#24795) üzenetére


ViZion
félisten

Az a durva, hogy virágkötő szomszédasszony 120k nettót kap, igaz 9-18 h, meg a névnapok durvák, de fizetik...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#24797) oriic válasza ViZion (#24796) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, tényleg furcsa fizetéseket kapnak az emberek. Én pl 113at kapok durván 7órára, és csak emberekkel kell beszélnem, ismerős 80-at kapott pár hónapja és egy szalag mellett állt.Eladóként boltban 90-et akartak adni 10 óra melóért. WTF?

Live-Die-Respawn

(#24798) szumo válasza Jorus (#24795) üzenetére


szumo
senior tag

Ennyit a magbecsülésről :P

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#24799) Hequila


Hequila
őstag

Több számtekbótba' dolgoztam, mindenhol minimálbérért. Volt kollégám napi (nem túlzok) 12-13 óra munkáért, + szombat 6 óra + felelősség kap ~95 nettót jutalékkal együtt. Nem egy aranybánya ez a szakma kéremszépen...

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#24800) cbmfan


cbmfan
senior tag

végén én sem kaptam többet 120 ezernél. és ennek még örülnöm is kellett... főnök meg "okosan" gazdálkodott a bevétellel.

és 24800 :DDD

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.