Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24201) ViZion válasza frescho (#24200) üzenetére


ViZion
félisten

Biztosan jobb, mert az a VGA már újabb széria... mondjuk a régi idle megeszi a kis 7750-et, de semmi baj, egészség és boldogság legyen!

mongi: magam a NPE-t használom ritkán, sokkal megbízhatóbb szvsz a Bitdefender linuxos verziója, ahol a winDOS el sem indul. Ott tutira nem fut vírus a scan közben...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#24202) mongi válasza ViZion (#24201) üzenetére


mongi
senior tag

Kösz, majd meghesselem!
Amúgy van Linux cd-bootos kergetőm is bár az nem annyira tuti, mert szegény csak Panda alapú. Policia vírus takarításokkor jól jött :D

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#24203) mongi válasza ViZion (#24187) üzenetére


mongi
senior tag

Mindenféle játékra masina :D Ismerős a szitu, Lakatyos Winetou-k szoktak ilyet tőlünk is kérni, ilyenkor jön az "ocsoértkellgép",pl ilyen:
jipponyon:

ASROCK FM2A55M-VG3+
12.027 Ft
AMD A4-4000 3.00GHz FM2 BOX
10.427 Ft
WD 160GB AV 7200rpm 8MB SATA WD1600AVJS
10.236 Ft
ELIXIR 2GB DDR3 1600MHz CL11 M2X2G64CB88G7N-DG
5.128 Ft
XDL Basic X-01 Fekete-Piros
4.178 Ft
TRACER Be Cool 420W Silent
6.648 Ft
Összesen:
48.645 Ft

Alapszinten 1280x720-ban na jó, 800x600-ban azért "játszhat vele" az T. user ;] Igaz azt is max 2-3 éves játékokkal :))

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#24204) SityiSXT válasza mongi (#24202) üzenetére


SityiSXT
őstag

Ferrari / Alonso / (most mar) Raikkonen rajongok csak ezt hasznaljak, ha liveCD-s virnyakkergetesrol van szo!
(Nem mellesleg en ezt kedvelem a legjobban, meg registry editor is van benne)

(#24205) mongi válasza SityiSXT (#24204) üzenetére


mongi
senior tag

:C :R :C :R :))

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#24206) shteer válasza SityiSXT (#24204) üzenetére


shteer
titán

:K

..szerintem jónak tűnik

(#24207) Jazzos


Jazzos
tag

Office 2000 Small Business-t kellene újratelepítenem, de csak a kulcs van meg, CD sehol. Tudnátok valami tippet adni, hogy mit csináljak?

(#24208) cbmfan válasza Jazzos (#24207) üzenetére


cbmfan
senior tag

mint szomszédokban, mikor Feri végén meg akarja venni az eredeti mikroszoft vindóz kilencvenötöt, komment youtube-on:

Torrent, Feri, Torrent!

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#24209) Jazzos válasza cbmfan (#24208) üzenetére


Jazzos
tag

Az volt az első. :D Kb. a kilencedik lépés, hogy ide írtam. :D

(#24210) Balinov válasza Jazzos (#24209) üzenetére


Balinov
félisten

2000-nel nem tudom, hogy muxik, de 2007-nel mar a kulcs hatarozza meg, milyen setuppal telepuljon. tudom, 7€-ert vettem ceges kedvezmennyel 2007 SBE Office-t. szvsz megprobalnam egy Office 2000 iso-val.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#24211) macilaci78 válasza Jazzos (#24209) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Írni a supportnak, hogy adott kódhoz meg tudják-e mondani, melyik telepítő kell? Aztán letölteni a Microsoft-ról? :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24212) szumo válasza Jazzos (#24207) üzenetére


szumo
senior tag

Emlékeim szerint a SB egy kiegészítő volt, az alap Office 2000 mellé.
Ne 2000 nem most volt, ezért mérget ne vegyetek rá. :P

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#24213) Josi válasza szumo (#24212) üzenetére


Josi
aktív tag

Az SB-ben nem volt benn az Access, az csak a profban volt ha jól emléxem.
Ami tuti benne volt:
- Microsoft Excel 2000
- Microsoft Outlook 2000
- Microsoft PowerPoint 2000
- Microsoft Word 2000

Amiben bizonytalan vagyok:
- Microsoft FrontPage 2000

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#24214) ViZion válasza Jazzos (#24207) üzenetére


ViZion
félisten

Kódot törölni, Libre Office telepíteni... Problem solved. :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#24215) Jazzos


Jazzos
tag

Itt van, miket tartalmaz a 2000 SB : [link] :D
Sajnos 2000-ben még nem a kód válaszott, mindhez külön telepítő volt. Tuti, hogy SB, mert megvan a komplett borítólap kóddal együtt beszkennelve, rajta öles betűkkel a termék. Csak a CD nincs már sehol. A Microsoft gondolom pont lexarná, hogy hogyan telepítem újra, szerintem adnának egy ötletet, hogy vegyem meg a 2013-at. :D

(#24216) gozso


gozso
senior tag

na, egyszerűen az agyam eldobom :(
hogy 223-szor magyaráztam el: a 128-as ssd-re NE akarja már felmásolni a képeit (15mb/db), ha ott a 2tb vinyó...
nem, nem és nem akarja megérteni.... :( :W

jövő héten ssd ki, rendszer hdd-re át...

[ Szerkesztve ]

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#24217) ViZion válasza gozso (#24216) üzenetére


ViZion
félisten

... miért nem a mappáit helyezed/symlinkeled át? Doksik, képek, asztal, etc... Nem is tudná, h az a HDD-n van.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#24218) KaiotEch válasza gozso (#24216) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Miért ne másolja? Másolja ha akarja, csak majd tegye át a HDD-re :D Tegyél ki neki egy ikont, hogy IDE MÁSOLJ MINDENT, vagy linkelj át tényleg mindent :)

(#24219) gozso válasza ViZion (#24217) üzenetére


gozso
senior tag

és ezt hetente hányszor tegyen meg?

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#24220) gozso válasza ViZion (#24217) üzenetére


gozso
senior tag

az idióta progi, amit használ a fényképezőgépéhez, csak oda engedi...

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#24221) Armahun válasza gozso (#24220) üzenetére


Armahun
addikt

Ha a képek mappa tulajdonságainál törlöd az alapértelmezett helyeket és csak a merevlemezen létrehozott fényképeknek szánt mappát adod meg akkor se oda pakolja?

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#24222) #21346560 válasza gozso (#24220) üzenetére


#21346560
törölt tag

W7 totál jól meg van oldva... tök fölös bármilyen progit használni fényképezőről másoláshoz :U

(#24223) ViZion válasza gozso (#24219) üzenetére


ViZion
félisten

Kaptál választ. Nem is kell törölnöd, csak D:-n csinálsz egy képek mappát, oldalsáv jobb klikk könyvtárak, képeken tulajdonság, mappa befoglalás, ott hozzáadod, alapértelmezett, kész.

Keress rá win symlink dologra, olyan is van.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#24224) #64791808 válasza gozso (#24220) üzenetére


#64791808
törölt tag

1., Mit keres a rendszer partíción a dokumentumok és egyéb user folderek rootja?

2., Mért nem jó neked az SSD-n a képek könyvtár? Mért kell vitatkozni az ügyféllel? Elmondtad neki, hogy szakmailag nem megfelelő, amit kér. Ha ennek ellenére úgy dönt, hogy felülbírálja a te szakmai döntésedet, akkor hadd tegye. Majd ha betelt az SSD, behozza a gépet, rendberakod, 8k+áfa.

Mottó: nem lehet valakivel akarata ellenére jót tenni.

Mottó 2: mindenkinek jogában áll hülyének lenni.

(#24225) szumo válasza #64791808 (#24224) üzenetére


szumo
senior tag

Mennyire igazak a mottók :D

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#24226) mongi válasza szumo (#24225) üzenetére


mongi
senior tag

Úgy látszik a 2. mottó igaz a The Guardiannál dolgozókra is: A Snowden-akták megsemmisítése :W

Csak azt nem értem, minek kellett szétflexelni a laptopokat, alaplapokat is :DDD

[ Szerkesztve ]

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#24227) gozso válasza #64791808 (#24224) üzenetére


gozso
senior tag

gondolom elhiszitek hogy mindent elkövettem már... egyébként a sztori hosszabb, talán rávilágít az ügyfélre...

kezdetek: kell egy gép, de fekete legyen ám! állítása szerint ha minden fekete egy gépben, a káros sugarak kevésbé tudnak kijönni belőle, illetve a kozmikus sugárzás, és egyéb rezgéshullámok elnyelődnek. nem röhög, ez tök komoly, kb 1 óráig fejtegette...nos, lőn a konfig, mindenre igent mondott, a teljesítmény adatok nem nagyon rázták meg, csak FEKETE legyen a gép...
nem is volt gond, ház ugye van, fekete alaplap van, feket hűtőbordás ramokkat kicsit keresni kellett. közöltem: fekete hdd valószínű nem lesz, de az ssd az megoldható, chiftec-nek volt fekete tápja.... ismét mondom, az adatok nem érdekelték az ügyfelet, a konfig másodlagos szempont volt (asrock, i5, 8gb ram, coolermaster ház, chiftec táp, 2tb hdd, jogtiszta win, office) korrekt módon teljesen rám hagyta a dolgokat, de a szín mindig előkerült...

az összerakásnál elszorult a gyomrom: az alaplap hátlapi lemeze az nem fekete... illetve a kábelek (power switch, rst, hdd led stb... szintén színes...
leszállítva... hümmögés: ez így nem lesz jó... jönnek a sugarak majd...ok, kábeleket beharisnyáztam, megoldva... de a hátlap... kínomban mondtam hogy egy fényező haver megcsinálja 5k-ért.... bólintás, vigyem csináltassam. meglett...(kevesebb volt :)...)
viszont amikor kezdte feszegetni hogy a chipset hűtő, illetve a cpu cooler se fekete még... na, ott bedühödtem...
ja, igen a gép az jó, gyors meg minden... de a színe...

ezek után is én vagyok a hülye? :R

[ Szerkesztve ]

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#24228) mongi válasza gozso (#24227) üzenetére


mongi
senior tag

Csak nem Feri-bátyánk fejlesztett? :DDD

[ Szerkesztve ]

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#24229) Sunsetjoy válasza gozso (#24227) üzenetére


Sunsetjoy
tag

Az ilyennek egy valami kellene. Fekete szigetelőszalag. A szemére, hogy ne lássa amíg körbetekeri az ember egy feketére fújt betonkockán lógó fekete kötéllel :D

A Google csak akkor az igazi barátod, ha értesz angolul :) | http://sunsethungary.atw.hu/

(#24230) gozso válasza gozso (#24227) üzenetére


gozso
senior tag

módosítás: nem a chipset hűtő a gond, hanem a portok színe... elírtam :(
a konfignál kihagytam a 128gb-os ssd-t...
alaplap majdnem jó színben

ja igen, a gép a következőre van használva: fényképek tárolása... kb. esetleg net... 5 különböző vinyóról szedtem össze a képeit kb 1tb-nyi méretben.
fényképez, mániákusan mindent: hangyák nemi élete, öregasszony sétál, esik az eső, sáros föld...ilyenek... nem a képeket nem dolgozza fel, nem szerkeszti...nincs photoshop ilyesmi... csak vannak... mert szépek

[ Szerkesztve ]

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#24231) TESCO-Zsömle válasza gozso (#24227) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

(asrock, i5, 8gb ram

Miért nem AMD Black Edition? ;]

sz: Amúgy vannak full fekete lapok, pl az Asus-tól, Gigabyt-tól és az EVGA-tól, valamint ott vannak a BeQuiet full fekete CPU-hűtői és tápjai is, ha csak a színe a lényeg. GEIL Black Dragon - Borda nélküli fekete nyákos ram, stb...

pl:

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#24232) DeltaPower válasza TESCO-Zsömle (#24231) üzenetére


DeltaPower
őstag

ez se jó, a hátlapnál a portok nem feketék! :DDD

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#24233) TESCO-Zsömle válasza DeltaPower (#24232) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Van, aminél 1-2 kivétellel azok. Azt a párat meg le lehet ragasztani vmi fekete vacakkal.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#24234) macilaci78 válasza gozso (#24230) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Erről a leírásról felismertem a tagot. Nem hittem volna, hogy telik neki ilyen gépre. :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24235) #21346560 válasza gozso (#24227) üzenetére


#21346560
törölt tag

pedig nagyon messze nem kellett volna menni fekete cpu cooler ügyében

(#24236) Szakbarbár válasza gozso (#24216) üzenetére


Szakbarbár
aktív tag

Nálunk is volt hasonló. Japán managernél az XP sikít, hogy nincs hely a C meghajtón. Asztal mappa kb 30-40 GB volt, már nem emlékszem pontosan.
Javaslat: ne tároljon nagy méretű mappákat az asztalon, hanem másoljon mindent a D partícióra és onnan linkelje az asztalra.
Következő alkalommal amikor ott jártam:
Asztalon egy Shortcut mappa, és abba belemásolva minden :W :DDD

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#24237) Sethdobaloah válasza gozso (#24230) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

silverstone ft02, vagy bármelyik elforgatott alaplapos ház (persze feketében)
Külön kiemelhető, hogy a gonosz cégek nem gyártanak full fekete alaplapot (vagy nsa kényszeríti őket legalább 1 port színesen tartására), de ezek a házak árnyékolják a színes portokat, hogy hozzá már ne jusson a sugárzásból.

...csak én vagyok helikopter?

(#24238) ati012 válasza macilaci78 (#24234) üzenetére


ati012
senior tag

ti össze játszatok? :D

(#24239) ViZion


ViZion
félisten

Szerintem el kellett volna magyarázni, h a gép az egy darab fekete doboz, nem lehet kinyitni, mert akkor kééész. Jó annak, akinek van ideje és idegrendszere az ilyen retardokkal foglalkozni. Sugárzásban amúgy van valami, de nem fekete,hanem a fém árnyékolja. Igen, fém háztetőnk van és ha lenne pénzem akkor az oldalára a szigetelésre kapna fémhálót (nem, a "csibedrót" nem jó, van rézből ilyen cucc, direkt parásoknak). Sokat jelent, árnyékolja, földeli az elektromágneses sugárzást. Ne mondja senki, hogy nem árt, maximum nem mérhető a hatása, de a kettő nem ua. :K

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#24240) -=RelakS=- válasza ViZion (#24239) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

És ezzel meg is oldanád, hogy otthon senki ne zavarjon mobilon :C

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#24241) ViZion válasza -=RelakS=- (#24240) üzenetére


ViZion
félisten

Így is részleges a lefedettség, emeleten használhatatlan...
Bizony, ez is egy extra, szal. KELL! :K

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#24242) gozso válasza ViZion (#24239) üzenetére


gozso
senior tag

az a rézháló Mo bizonyos területein, nem sokáig maradna meg :DD

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#24243) Szakbarbár válasza gozso (#24242) üzenetére


Szakbarbár
aktív tag

Nagyfeszültséget kell belevezetni, akkor egész sokáig fent marad :DDD Csak ne felejts el kitenni figyelmeztetést!

[ Szerkesztve ]

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#24244) frescho válasza Szakbarbár (#24243) üzenetére


frescho
addikt

Nehogy azt hidd, foldkabelt kihuztak ugy, hogy aram volt benne. Felnyitottak az aknat, kotelet kotottek ra, azt a zsiga vonohorgara es gyite. A megoldas az lett, hogy az aknafedel nyitas erzekelot kapott, ami a NOC-ban riasztott.

https://frescho.hu

(#24245) ViZion válasza gozso (#24242) üzenetére


ViZion
félisten

Nálunk 400m-re már lovári a hivatalos nyelv. Ezt a rácsot a vakolat alá rakják, szal. nem két perc lehámozni, kicibálni a dűbeleket, etc... ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#24246) BlacKSouL válasza gozso (#24227) üzenetére


BlacKSouL
addikt

El kell magyarázni, hogy a fekete úgy viselkedik, mint a fekete lyukak. Igaz, hogy kifelé belőle nem fog jönni sugárzás, de a Napfolttevékenységek és napkitörések káros részecskéit úgy magába vonzza, mint a fekete lyuk, és ha azok egyszer benne vannak, akkor soha többé nem jönnek majd ki, és egyszercsak váratlanul fel fog robbanni, mint a szupernova.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#24247) gozso válasza BlacKSouL (#24246) üzenetére


gozso
senior tag

megadhatom a számodat? ;]

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#24248) ViZion


ViZion
félisten

Laptop zsanér, Acer... Nem hajlik, kijelzőből atomra szedve lehetne csak kiszerelni... WD40? Vagy mit tegyek? Nem akarom ezt szerelgetni egész este... :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#24249) PhilBrick válasza ViZion (#24248) üzenetére


PhilBrick
őstag

(#24250) sketchifun válasza PhilBrick (#24249) üzenetére


sketchifun
senior tag

Fater lába is büdös volt. Kérdeztem bratyómat, mit tegyek vele, elviselhetetlen. Annyit mondott, WD40.

Bevált. :DDD

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.