Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24051) localhost válasza G@ben (#24050) üzenetére


localhost
Közösségépítő

c:\store\képregények\garfield ?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#24052) Sunsetjoy


Sunsetjoy
tag

EH, én csak Búvár zsebkönyveket találtam 38-at :D
KJK nekem még papíralapú van, pár tucat.

A Google csak akkor az igazi barátod, ha értesz angolul :) | http://sunsethungary.atw.hu/

(#24053) localhost válasza localhost (#24045) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Vevő visszalépett, tehát mégis! :W

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#24054) SityiSXT


SityiSXT
őstag

Bucó, Szetti és Tacsi - rémlik valakinek?

(#24055) DeFranco válasza SityiSXT (#24054) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Persze

(#24056) ViZion válasza SityiSXT (#24054) üzenetére


ViZion
félisten

Jah. Meg a Galaktika is.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#24057) axioma válasza SityiSXT (#24042) üzenetére


axioma
veterán

Az epub egy specko html tartalom (css stb.-vel) zipje, szoval azert ez nem "annyira" nagy technikai bravur hogy megoldottak, inkabb csak hogy valaki ezt gondosan vegigcsinalta, na az tenyleg eleg elszant volt...

(#24058) szumo válasza localhost (#24053) üzenetére


szumo
senior tag

Na mi a helyzet azzal a HP notival?
Közben hörcsöggé változtam, egy íngyulladás miatt.

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#24059) ViZion válasza szumo (#24058) üzenetére


ViZion
félisten

akkor most Te jópofa vagy? :Y :))
...bocs, jobbulást! :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#24060) szumo válasza ViZion (#24059) üzenetére


szumo
senior tag

Nincs baj, már megszoktam, mert ez minden télen 1x utólér.
Fel vagyok rá készülve 2-3 nap és elmúlik :DDD

[ Szerkesztve ]

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#24061) mongi


mongi
senior tag

Titeket is időnként társalkodónőnek néznek? Van ugyanis egy idősebb fazon aki mindenféle hülyeséggel traktál rendszeresen, persze mikor már indul mindig eszébe jut még egy kérdés mint Columbonak :((

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#24062) E.Kaufmann válasza mongi (#24061) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Valld be, hogy te voltál :DDD

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#24063) #21346560 válasza mongi (#24061) üzenetére


#21346560
törölt tag

Nem a nagyapám az? A dombóvári számtek boltokban sűrűn fordul meg okoskodni! :DDD

(#24064) gozso válasza mongi (#24061) üzenetére


gozso
senior tag

akarsz róla beszélni...? ;]

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#24065) mongi válasza E.Kaufmann (#24062) üzenetére


mongi
senior tag

persze, skizó vagyok és magammal beszélgetek :D

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#24066) E.Kaufmann válasza mongi (#24065) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Látom nem érted :) Valld be hogy te vagy a bűnös, ha már Columbo ennyire rádszállt

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#24067) mongi válasza E.Kaufmann (#24066) üzenetére


mongi
senior tag

Na így már leesett, csak kissé feszült vagyok mert most lépett le egy Columbo házaspár is. :W

A fene megette ezeket, kérdezgetnek, én korrektül válaszolok, megmutatom, elmagyarázom, persze nem vásárolnak majd elhúznak a vérbe. Mindeközben meg a többi fizetős meló áll mert velük baxakodok. :(
Majd pár nap vagy hét múlva hozzák be az új szarukat amit persze máshol vettek (és persze a szarabbat mert az "ócsóvótateszkóban" (persze nem volt olcsóbb mint kiderül sokszor, csak szarabb) ), hogy próbáljak belőle gépet faragni. :((

Kezd elfogyni a türelmem, és ez nem túl jó ebben az iparban.
Azt hiszem ez az infó-sarok megszűnik, ha fizet akkor kapnak szakmai tájékoztatót, ha nem akkor szevaaasz... :K

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#24068) Sanyi.mTs válasza mongi (#24067) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

rakj le egy perselyt a következő felirattal: "1 kérdés 100Ft!"
:DDD

(#24069) Gézengúz válasza mongi (#24067) üzenetére


Gézengúz
addikt

valami hasonlót érzek én is mostanság...pedig én nem ebből élek meg...

(#24070) gozso válasza Gézengúz (#24069) üzenetére


gozso
senior tag

miért, nekem ma Internetet kellett volna feltelepíteni a gépre... :DDD

de kompletten ám, hogy mind' rajta legyen... (60év körüli uriember)

elkezdtem letölteni... :C

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#24071) mongi válasza gozso (#24070) üzenetére


mongi
senior tag

Poresszal vagy anélkül? :D

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#24072) LÁZ válasza mongi (#24071) üzenetére


LÁZ
addikt

nem mind1 :DDD

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#24073) gozso válasza mongi (#24071) üzenetére


gozso
senior tag

az szerepel a letöltési lista első helyén...

majd plasztikusabban is megpróbálom leírni a helyzetet... ideges, izzad�

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#24074) Gézengúz válasza gozso (#24073) üzenetére


Gézengúz
addikt

Feri bátyánkat akkor sem übereli senki :)

(#24075) localhost válasza szumo (#24058) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Meg kéne műteni a zsanérját... Zsanérom sincs, de láttam XATERÁN 5 eft-ért.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#24076) pycur válasza localhost (#24075) üzenetére


pycur
tag

Általában az nem egy nagy művelet. Én is cseréltem már. Yt videó alapján szétszedni a gépet, moncsit leakasztani, kép első műanyagát körbe lecsavarozni és lepattintani, zsanért kicsavarni, újat becsavarni, és fordított sorrendben összerakni :)
Kb 1-1,5 óra.

Az agy a hardver, az ész a szoftver, az IQ pedig a verziószám. :D

(#24077) localhost


localhost
Közösségépítő

Megcsinálod nekem ?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#24078) Mardel92 válasza localhost (#24077) üzenetére


Mardel92
tag

Ha neked jó, a 17. kerületben pár ezresért vagy jóféle házi sörért megcsinálom neked :D (Noti pontos típusa se ártana.) Amúgy tuti a zsanér a rossz? Általában inkább a műanyag házba süllyesztett anyák szakadnak ki, lazulnak meg. Maga a zsanér elég masszív cucc, a felfogatásai a problémásabbak.

(#24079) ViZion


ViZion
félisten

Nah, jött egy cerka 2,8 GHz gép... 0,5 GB rammal. Természetesen W7 ultimate fent (meg is lepődtem, h nem a 64 bites...), valami széthegesztett verzió, ami csak lehet kalóz progi rajta (DT pro, TC, WinRAR, és játékok minden szvsz...). Természetesen 200 féle toolbar, speedup és optimizer. Amin igazán habzom, hogy halom hack progija is van a kis majomnak... ezek természetesen a vírusírtó áldozatai lesznek ;] .
..amúgy vírusírtó nincs rajta, gondolom nem fért el. :D

Játszáshoz miért kell hack (multiban, single bocsánatos, ott nem teszed tönkre más játékát)? Ha béna, akkor rohadjon meg okosan játszon, taktikázzon. Így csalással boldog? Ma is belefutottam pár ilyen köcsögbe BF3-on, száradjon le a pöcsük miután kistesót csináltak maguknak...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#24080) cbmfan válasza ViZion (#24079) üzenetére


cbmfan
senior tag

erre csak annyit mondok, hogy xbox sign out!

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#24081) deicide válasza ViZion (#24079) üzenetére


deicide
veterán

Ejj, de cizelláltan fogalmaztad meg a "Bassza az an**át" kifejezést. :DDD

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#24082) ViZion válasza deicide (#24081) üzenetére


ViZion
félisten

:R
Nem szeretem a csalókat... UrT-ben vannak modik, lehet kiszavazni, de ahol ez sincs, ott elb...szák a játékot. Nem tudom, utána azt hiszik valaki felnéz rájuk? Ha velem vannak, akkor is telesz....nám a nyelőcsövét. ;] :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#24083) frescho válasza deicide (#23941) üzenetére


frescho
addikt

Meg azt, hogy romlik a memoriaja.

A TX-es lap Pentiumokhoz volt, mig az 5x86 egy turbozott 486 volt. Bar elegendo erovel lehetett a kettot hazasitani, de az tuti, hogy meg egy nyikkanast sem adott volna ki magaval. A 286-os lapokon 99%-ban foglalat volt, abbol lehettt csavarhuzoval kikapni az IC-ket.

A csaladi ZX-81 kitet Apam hozta angliai kikuldetesbol. Emlekszem, hogy nem sokkal korabban mutattak be a Deltaban, amit minden vasarnap egyutt neztunk. Kesobb ez lett az elso sajat gepem, amikor Fater +4-re upgradelt.

https://frescho.hu

(#24084) localhost


localhost
Közösségépítő

"Segítségre lenne szükségem.. :
A Számítógépemben 2 Winyó van mind a 2 seagate barracuda .. a lényeg hogy van 1 SATÁS és 1 ATÁS.. a Satáson van a rendszer ami tök jól működik semmi baja.. elméletben az ATÁS is jó amin nagyon sok fontos adat van Be is van kötve pörög is mikor bekapcsolom a gépet, a Bios is felismeri De nem hozza ki a Windows7.. ergo nem mutatja pl a sajátgép de ez kb 1 hete van.. azelött rendesen kihozta mint külön merevlemez demost eltünt.. kérlek segítsetek mert nagyon nemjó ez így :S
(Atáson nincs Jumper egyáltalán.. csak a Satáson master slave)"

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#24085) cbmfan válasza localhost (#24084) üzenetére


cbmfan
senior tag

ez a kérdés ugye csak vicc tőled, és csak idézted valahonnan?

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#24086) 5teve válasza cbmfan (#24085) üzenetére


5teve
senior tag

mivel idézőjelek közé idézetet szoktak rakni. :D

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#24087) localhost válasza cbmfan (#24085) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Gyanúsítasz ? :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#24088) localhost válasza localhost (#24087) üzenetére


localhost
Közösségépítő

"vírusirtó nem kell,csak vonzza a vírusokat s lassítja a gépet"

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#24089) cbmfan válasza localhost (#24087) üzenetére


cbmfan
senior tag

simán! :DDD

amúgy ez honnan?

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#24090) Gézengúz válasza localhost (#24088) üzenetére


Gézengúz
addikt

ha már vírusoknál vagyunk...ezt a rohadást alig bírtam eltávolítani, MSIL/Riskware.Crypter csak külső oprendszer alá bedugva a winyót sikerült..a tulajnak sikerült leszednie egy ezzel megfertőzött Minecraft.rar-t..... :W a telepítést így sem úszta meg mert átírta elég sok windows mappa tulajdonjogát, egyszerűbbnek láttam egy telepítést

[ Szerkesztve ]

(#24091) ViZion válasza Gézengúz (#24090) üzenetére


ViZion
félisten

Jajj. Sírva könyörgöm, ne legyél n00b! :D ;]

1. Avira vagy BitDefender live letölt, pendrive-ra telepít.
2. Pendrive bootol, ezek linuxon futó gyári antivírusok, frissítenek majd scan, tök automatikusan, bolondbiztos
Avirában talán mér némi registry-szerkesztő is van.
3. amíg az AV frissül, felcsatolom a win partíciókat és törlés (csak shift+del, mert amúgy linux is lomtárazná):
sys vol infó, hiberfil, pagefile, temp tartalma (mappát nem), átnézés progi files-be és még azon belül a common files-ben is törlöm, amiről tudom, h f@s. Utána user folderek takarítása, minden fura nevűt, ismeretlent az app datából...

Közben beizzít az AV engine, szépen átnyálazza az egészet, kiírja, kitörli. Reboot win-be. Win7-nél nincs para, ott a win fájlok ritkán fertőződnek, XP-nél sajna kiírthatja a fél OS-t is egy fain vírus.

0. lépésként win-be bootolva uninstall, amit lehet és tudom, h csak retek (toolbarok, optimalizálók, fizetős crackelt sz@rok, amik helyett van free)

Amiket telepíteni szoktam: WinCDemu (DT helyett), 7Zip, SMPlayer, Adobe reader, Chrome, G.Earth, flash (ha IE-t használna), Avira, meg ilyesmik...

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#24092) DeltaPower válasza ViZion (#24091) üzenetére


DeltaPower
őstag

DT Lite miért nem jó? :U

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#24093) ViZion válasza DeltaPower (#24092) üzenetére


ViZion
félisten

Mert jelent haza, fut örökké, etc... WinCDemu-t kipróbálod és nem akarsz majd mást :K

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#24094) DeltaPower válasza ViZion (#24093) üzenetére


DeltaPower
őstag

Nem jelent, azt a tűzfal elintézi :D De majd megnézem ezt amit ajánlottál.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#24095) Armagedown


Armagedown
őstag

Ez már zsíros meló volna :))

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#24096) Gézengúz válasza ViZion (#24091) üzenetére


Gézengúz
addikt

Tudtam, hogy valami ilyen live cucc kéne csak nem tudtam mit szedjek le...Mondjuk legalább most van egy friss ropogós win7...

(#24097) oriic válasza Armagedown (#24095) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Muhaha. Nem ért hozzá, de fotóboltolt az kell nekijje. :DDD

Live-Die-Respawn

(#24098) BlacKSouL válasza oriic (#24097) üzenetére


BlacKSouL
addikt

a "számítógépes embertől" ;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#24099) ViZion válasza BlacKSouL (#24098) üzenetére


ViZion
félisten

Bizony, mert az ad számlát! :K

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#24100) cbmfan


cbmfan
senior tag

24100 :P

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.