Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#63151) Hajdi válasza ollie (#63149) üzenetére


Hajdi
senior tag

Semmit... a Metro safe modban beüzemel, /felajánlja/ de következő indításnál megint semmi.

"The Man Who Sold the World"

(#63152) ollie válasza Hajdi (#63151) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az oprendszer a régi, igaz?

***

(#63153) #57919488


#57919488
törölt tag

Micsoda? Alice vegre normalis arat kapott? :C :Y

(#63154) Hajdi válasza ollie (#63152) üzenetére


Hajdi
senior tag

Maradt igen.
Közben a Nevewinter-t megoldottam Arc-on keresztül. Úgy tűnik a Steam-el lesz a bibi :3

[ Szerkesztve ]

"The Man Who Sold the World"

(#63155) Joe Swanson


Joe Swanson
senior tag

Sziasztok! Lenne egy sürgős kérdésem. Vettem ma egy rustot 4 kulcsba. Nem aktiváltam, semmi. 4 óra múlva eltűnik az inventorymból. Ilyenkor most mivan? A gyereknek 3 éves volt az accja. Kulcsaim még mindíg az accján vannak.

[ Szerkesztve ]

(#63156) csaba951 válasza Joe Swanson (#63155) üzenetére


csaba951
veterán

Azért én nem zárnám ki, hogy nem a Steam gyengélkedik megint... Ha 6-12 óra múlva sincs meg, akkor tényleg keresd meg az eladót!

(#63157) Joe Swanson válasza csaba951 (#63156) üzenetére


Joe Swanson
senior tag

Rendben. Persze most offline az eladó. Ha nem kerül elő a rustom, akkor mi a következő lépés?

(#63158) ollie válasza Joe Swanson (#63157) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem írt ki valamit a steam, hogy baj volt a fizetéssel, ezért eltávolították a játékot?

***

(#63159) DeFranco válasza ollie (#63158) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Kéz alól vette. Szerintem esélyes, hogy lehúzták.

(#63160) genndy válasza Joe Swanson (#63155) üzenetére


genndy
addikt

Nem az a játék ami régiózáras lett? Sőt rosszabb esetben még gift-záras is? Mert akkor keresztet vethetsz rá.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#63161) csaba951 válasza Joe Swanson (#63157) üzenetére


csaba951
veterán

Akkor is offline-nak mutatja az ember, ha a kliensben nem, de a böngészőben be van lépve. Én pl. majdnem mindig offline vagyok és böngészőben Marketozom. Az üzeneteket viszont ilyenkor is megkapom, tehát ha akarok, akkor tudok válaszolni a megkeresésekre.

Hogyan továbbra nincs sok ötletem, mert eddig csak egyszer vertek át (és ebben szerintem a Steam volt a hibás), a többi próbálkozót sikerült lepattintanom! Cserélgetni szinte csak a saját fiókjaim között szoktam, ami kell azt meg saját fiókról veszem meg. :)

Ha semmi üzenetet nem kaptál róla, hogy levették a fiókodról, akkor esélyes, hogy ez valami üzemzavar, pár óra múlva megcsinálják.

#63160 genndy
De igen, ez volt az, de a kiadó 1-2 nap után levetette a trade/gift zárat (hetekkel ezelőtt). Így ha most cserélt, akkor ez a dolog egyszerűen nem érinthette.

[ Szerkesztve ]

(#63162) maross válasza Joe Swanson (#63157) üzenetére


maross
veterán

nem veszunk rustot negy kulcsert, mert ennyiert nem lehet megvenni. csodak nincsenek, csak tanulsagok.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#63163) Joe Swanson


Joe Swanson
senior tag

Köszönöm a válaszokat! Remélem visszakapom a giftem. Most meg írok egy-két sort az eladónak.

(#63164) szami777 válasza Joe Swanson (#63163) üzenetére


szami777
addikt

De amúgy simán lehet, hogy a steam a ludas, nekem is tűntek el már dota 2 kulcsok hosszú órákra a raktáramból. (itemek megmaradtak, ráadásul a csere előzmény mutatta, hogy megkaptam őket)

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#63165) FollowTheORI válasza eami (#63139) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ezen a héten 2 fóliás kártyát pörgettem ki, és most kaptam ebben a pillanatban egy Blackgate booster pack-ot is. Jó szériában vagyok... és a Playfire is tejel rendesen.

Ejjj le is kopogom akkor... :R :DDD

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#63166) Joe Swanson


Joe Swanson
senior tag

Még mindíg nem került elő. Steamtől e-mail se semmi nem jött. Remélem előkerül a giftem.

(#63167) csaba951 válasza Joe Swanson (#63166) üzenetére


csaba951
veterán

Szerintem mehet is a hibajegy a Supportnak, hogy eltűnt egy gift az Inventorydból. Mindenképpen küldjél egy képet a traderől, amelynek során rendesen lekönyvelték az Inventoryba. Meg, hogy eltelt azóta több mint 8 óra, adják vissza ízibe!

Inventory -> More -> View Inventory History

[ Szerkesztve ]

(#63168) Assimilator válasza $p@rr0w (#63117) üzenetére


Assimilator
őstag

ITT tudsz keresni, rendezni kb. 50 milliárd szempont szerint, köztük az általad említettekre is. Csak a bővített keresésre kell kattintani.

(#63169) Joe Swanson válasza csaba951 (#63167) üzenetére


Joe Swanson
senior tag

Szia! Nem vagyok sajna nagy angolos, ha megkérhetnélek tudnál küldeni egy vázlatot, hogy mit küldjek a steamnek? Előre is köszönöm!

(#63170) tomsolo válasza Joe Swanson (#63169) üzenetére


tomsolo
őstag

Gimme ma gift back. ASAP. :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#63171) Agyzuzo válasza Joe Swanson (#63169) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Dear Gabe,

My Half-Life 3 Special Edition gift mysterously disappeared from my inventory last night while the moon was shining with a particular pale and orange light and I was having a great good night sleep dreaming of my wonderful gaming experience of tomorrow. I was shocked by this the next morning (almost drowning in my chocolate milk which I was having from my Freeman mug) while I was trying to activate what was already missing like it was never existed. Please have pity on my pathetic soul and give my gift back before it is too late and Xen dominates our beloved planet.

Kindest regards,
freeroam12

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#63172) BigBlue69 válasza Agyzuzo (#63171) üzenetére


BigBlue69
őstag

Half Life 3 kicserélhető tetszőleges címre. Mehet első hozzászólásba . ;]

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#63173) Joe Swanson


Joe Swanson
senior tag

Lefordítani, nagyjábol tudok, de írni, beszélni nemnagyon, szval ne hülyüljetek légyszi :D

[ Szerkesztve ]

(#63174) csaba951 válasza Joe Swanson (#63173) üzenetére


csaba951
veterán

Szerintem meg tök jó lett! Ha emberhez kerül, akkor ezt a jegyet tuti kinyomtatja majd, meg körbeadja a kollégáknak! :))

(#63175) #65537792 válasza Agyzuzo (#63171) üzenetére


#65537792
törölt tag

:DDD Jó! Saját? Vagy találtad?

(#63176) Joe Swanson válasza csaba951 (#63174) üzenetére


Joe Swanson
senior tag

De most komolyan, kérlek, segítsetek! :)

(#63177) Agyzuzo válasza #65537792 (#63175) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Iderögtönöztem. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#63178) Agyzuzo válasza Joe Swanson (#63176) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Halál komolyan mondom - nyugodtan küldd ki azt amit írtam, csak írd át benne a játék nevét. :) Gebasz nem lesz belőle, még az is lehet, hogy segítenek. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#63179) #65537792 válasza Joe Swanson (#63176) üzenetére


#65537792
törölt tag

Figyu a steam-nél is többnyire kockák dolgozni(az más kérdés milyen, geek kocka vagy gémer kocka :) ), de szerintem érteni fogják.

(#63180) Joe Swanson válasza #65537792 (#63179) üzenetére


Joe Swanson
senior tag

Okés :D

(#63181) FollowTheORI válasza #65537792 (#63179) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Vagy indiai takarítónők... ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#63182) BigBlue69 válasza Joe Swanson (#63180) üzenetére


BigBlue69
őstag

Ha robot választ kapsz küld el mégegyszer:D :DDD

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#63183) Joe Swanson válasza BigBlue69 (#63182) üzenetére


Joe Swanson
senior tag

Okés, elküldtem :D

(#63184) genndy válasza Joe Swanson (#63183) üzenetére


genndy
addikt

Mindenképpen adj tájékoztatást a fejleményekről :)

Agyzuzo: nem vagy teljesen normális :DDD , de tényleg jópofa a szöveg, kíváncsi vagyok mit reagálnak.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#63185) djculture


djculture
félisten

Mivan kinjukban behozták a steamre a Tom Clancy's ghost recon online-t is?

(#63186) ayo válasza djculture (#63185) üzenetére


ayo
addikt

manapság mindent beraknak steamre. pár hónapja alig tudom követni, hogy mikor mi jelenik meg és persze szűrni a szemetet. jó dolog, ha sok minden bekerül, de ez már kicsit már több, mint kéne.

http://jateknaplo.blog.hu

(#63187) djculture válasza ayo (#63186) üzenetére


djculture
félisten

Ez akkor jött ki mint a bf3 azt tudom, volt is béta kódom hozzá de egyszer nem néztem meg :) Most meg látom behozták steamre de eléggé betyár lenne egy startel packért 3000-et kifizetni:) Annyira meg már ismerem ezeket hogy ha nem vesz az ember egy kezdő csomagot késsel szaladgálhat gatyában agyonig felszerelt szuper komandósok ellen :D

[ Szerkesztve ]

(#63188) ayo válasza djculture (#63187) üzenetére


ayo
addikt

én megjelenéskor néztem, de nem nagyon vonzott. gondolom store fórumnál majd tuti megírják, hogy megéri a pack v nem. legtöbb esetben mondjuk eléggé szenvedés f2p-t 0 pénzzel nyomni

http://jateknaplo.blog.hu

(#63189) ViharVadász válasza djculture (#63187) üzenetére


ViharVadász
őstag

Eddigi értékelések alapján picikét több a negatív értékelés mint a pozitív, pedig ha minden igaz sok mindenen újítottak a játékon mielőtt feljött volna Steam-re. Lehet, hogy csak rontottak a helyzeten?:D Kíváncsi leszek rá én mindenesetre :)

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#63190) cskamacska válasza ayo (#63188) üzenetére


cskamacska
addikt

Sajnos minden F2P játék a grindról szól, jobb esetben részben olyan dolgokért, amelyek nem érdekelnek. Planetside 2, Tribes Ascend, War Thunder, World of Tanks mind ment nálam a kukába, mert vagy fizettem volna az élőréjútásért, vagy elfoglalta volna az az egy játék minden időmet, nekem meg egyik sem ér annyit.

Hardcore F2P MMO őrültek(ide WoT mániákust akartam eredetileg :D ), akik úgy hiszik, hogy lieblingjük teljesen fair fejlődést/tárgy szerzést tartalmaz, és egy fillért nem kell rákölteni, azok megmondhatnák mennyit játszanak vele, és mennyit bármi mással. Van egy tippem. :U

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#63191) ollie válasza cskamacska (#63190) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igazából havi kb 3000Ft elég a WoT-hoz ahhoz, hogy gyorsan tudj fejlődni benne (kb ennyibe kerül a prémium account 1 hónapra), és ez még olcsó egy átlag MMO havidíjhoz képest. Talán másfél évig játszottam aktívan, és időnként most is előveszem.

***

(#63192) cskamacska válasza ollie (#63191) üzenetére


cskamacska
addikt

3000 forint az pont az átlag MMO havidíj, de ekkor még nem vettél tárgyakat(ami magas szinten simán előnyhöz juttat), nem konvertáltál free XP-t(ami végül is a járműben ragadt XP-d kimentése), nem vettél új garázs helyet, és semmiképp nem vettél új premium tankot a vadiúj nemzet választékából, amit kigrindolni rendes játékban(adott esetben rosszabb statokkal, vagy matchmaking-gel) egy fél életbe telik még prémium fiókkal is. És akkor hol ingyenes ez a játék? ;]

Az külön poén hogy szint váltáskor az igen sokba kerülő új elviekben jobb tank gyengébb mint a kisebb szintűek amelyeket felfejlesztettek mindenféle mesefegyverzettel amely fegyverzetek kifejlesztése megint csak iszonyat pöcsölésbe kerül. Magyarul ha az ember csak végigszaladna a fán az nem alternatíva mert mindig a lövegcső rossz oldalán lesz így ha nem akarja ágyútöltelékként végezni szépen fokozatosan évek munkájával juthat előrébb. :U

Na akkor inkább ne lássak soha több fél-arcade tankos lövöldét. :((( Nem is látok, van helyette Men of War: Assault Squad 2 (ami a direkt control miatt egyébként is félig lövölde), Wargame: Red Dragon, és a WoT-nál lényegesebben valósághűbb Graviteam Tactics: Operation Star. 2-3 WoT havidíjból az egész pakk beszerezhető. :R

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#63193) #65537792 válasza cskamacska (#63192) üzenetére


#65537792
törölt tag

Látszok, hogy csak nagyon, nagyon halvány fogalmad van az egészről. Meg amúgy is kit érdekel, hogy Te mennyit költesz egy játékra?

(#63194) ollie válasza cskamacska (#63192) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Maradjunk annyiban, hogy vagy alig játszottál vele, vagy nem voltál jó a WoT-ban.

***

(#63195) #65537792 válasza cskamacska (#63192) üzenetére


#65537792
törölt tag

Most komolyan klikkelős stratégia játékokat hasonlitasz össze a Wot-al?

(#63196) cskamacska válasza #65537792 (#63193) üzenetére


cskamacska
addikt

Nyilván nincs, aki nem vert rá még két átlagfizut, és 2 évet az életéből, azokkal a tudatlan potyautasokkal én sem szívesen beszélek. :K

Igazából nem akartam megzavarni a WoT hitűeket, csak a WoT egy olyan játék, amit nagyon akartam szeretni(már akkor volt benne francia és angol tank is, amit a második világháborús játékok 90%-a nem mondhat el magáról), és nagyot koppantam mikor kiderült, hogy "ez nem mehet így tovább". :(

De azért barátok remélem még lehetünk, tessék itt egy süti:

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#63197) #65537792 válasza cskamacska (#63196) üzenetére


#65537792
törölt tag

2011-es accom a van a Wot és 18 ezer forintomban van összesen a játék. Menj dolgozni, aludni vagy csajozni, mert látszik, hogy itt éled ki magad.

Meg Ollie-nak lehet igaza van. Egy bot voltál a játékban és kész.

[ Szerkesztve ]

(#63198) DeFranco válasza #65537792 (#63197) üzenetére


DeFranco
nagyúr

návészékédjétékmán :) láwcsi van, péntek van. mindenki igyon meg egy nagy pohár vizet 'szt haladjunk

(#63199) Pocok256 válasza cskamacska (#63196) üzenetére


Pocok256
veterán

Osztom a véleményed én is így voltam vele, hogy értelmes fair play játékot lehet játszani vele, de ez nem igazán így van vagy meggebedsz és napi 18 órát töltesz előtte vagy fizetsz vagy szívod a fogad. Szokásos "pay to win" nagyon is igaz erre a játékra.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.