Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20951) Gergello


Gergello
addikt

Nasl-t nézitek?
Mikor fog Idra közvetíteni, jövőhéten?

[ Szerkesztve ]

(#20952) P00By válasza Gergello (#20951) üzenetére


P00By
nagyúr

Jól elhadarta az időt...

(#20953) P00By válasza P00By (#20952) üzenetére


P00By
nagyúr

Mármint az időpontot... Így én sem értettem sajna.
Nincsen facebook oldala vagy hasonló ahova kiírja?

(#20954) h.adam.92


h.adam.92
őstag

hűű mit találtam :B

egy nagyon kezdetleges zerg build tree-nek tűnik, ebben még lurker is volt.. :U :O

viszont úgy tűnik, h a roach warren volt először az ultralisk cavern :C

[ Szerkesztve ]

(#20955) rt06 válasza kovsol (#20950) üzenetére


rt06
veterán

en meloban szoktam neha nezni, 1920*1440-ben elfer a sarokban

Gergello: igen, ez a mostani a week4, es elvileg a week5-nek fog o kozvetiteni

kivancsi vagyok, meg birja-e alni, hogy elfogult legyen

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#20956) Alg válasza h.adam.92 (#20954) üzenetére


Alg
veterán

És a queen is fejlődött volna úgy látszik...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#20957) h.adam.92 válasza Alg (#20956) üzenetére


h.adam.92
őstag

az a swarm clutch sztem tudom micsoda.

egy régebbi zerg ingame vidiben olyan van, hogy a spire fölött ilyen kis repülő bogárcuccok voltak és azok támadták azokat, akik a spire közelébe mentek. szal lehet h azt a queen csinálta.

de persze meglehet h ugyan úgy a lárvaköpés.
ha érdekel vki, sztem meg tudom kereseni jutubon és be tudom linkelni.

(#20958) föccer válasza h.adam.92 (#20957) üzenetére


föccer
nagyúr

Ez hülye kérdés volt itt, ebben a topikban ;]

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#20959) Gergello válasza rt06 (#20955) üzenetére


Gergello
addikt

Kösz! Kíváncsi leszek rá.

(#20960) h.adam.92 válasza föccer (#20958) üzenetére


h.adam.92
őstag

hát ez hihetetlen, hogy nics róla HD videó, hogy látszódjon... :/

egy pillanat, előkapom a DVD-met, amin van egy pár SC2 videó, amikor még nagyon alpha fázisban volt a játék és adok róla képet, hogy mire is gondolok :D

szerk.:

azok a kis sárga cuccok, a videón szépen rárepülnek a vikingre és támadják

[ Szerkesztve ]

(#20961) Alg válasza h.adam.92 (#20960) üzenetére


Alg
veterán

Érdekes most a battle report-okat is nézni... férfi banshee, gyors hydra, nighthawk, és 12 percnél 4 marauder 3 marine-os T sereg :DDD (ja meg persze immortal warp-in)

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#20962) h.adam.92 válasza Alg (#20961) üzenetére


h.adam.92
őstag

jaja a warpos imo nagyon idakúr :DDD

(#20963) föccer válasza h.adam.92 (#20962) üzenetére


föccer
nagyúr

Maphack-be még mindig lehet ;]

Volt róla egyszer valmi vod, hogy a srác amikor visszanézte a rep-et, csak pislogot, amikor lewarpolta az immót az ellenfele ;]

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#20964) h.adam.92 válasza föccer (#20963) üzenetére


h.adam.92
őstag

jaja, erre én is emlékszem, azt a vidit énis láttam :DDD

(#20965) sith7 válasza föccer (#20963) üzenetére


sith7
nagyúr

De még úgy is kikapott :))

(#20966) föccer válasza sith7 (#20965) üzenetére


föccer
nagyúr

Hát, aki eljut arra a szintre, hogy maphacket akar használni, az nincs azon a szinten, hogy egy közepesen jó játékost megveerjen. Még maphackal sem. Anélkül meg kb ezüst ligánál nem jutnának feljebb.

Most néztem egy kis when cheese fail-t. Z-knek kötelező darab ;]

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#20967) rt06 válasza föccer (#20966) üzenetére


rt06
veterán

azt tudtad peldaul, hogy dimaga el volt tiltva a tsl3-tol (azt hieszem attol, es mindn egyeb tl szervezeseben zajlo ligatol), exploit hasznalata miatt
pedig o nem egy ezust szintu jatekos

szerk.: kozben nezem, abuse-kent van emlitve, lehet nem exploit volt, hanem masfele visszaeles

mas: rajottem, hogy mi a baj a jatekommal - tulzottan koncentralok
az iment megittam 2 sort, majd nyertem zsinorban 7 jatekot
fogtam csizt, buntettem fastexpand-ot, buntettem 1base roach-ot

a tovabbiakban azt hiszem, nem jatszom joaznon

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#20968) h.adam.92 válasza rt06 (#20967) üzenetére


h.adam.92
őstag

miaz az exploit?

(#20969) rt06 válasza h.adam.92 (#20968) üzenetére


rt06
veterán

valaminek a kihasznalasa (jelen esetben bug kihasznalasa)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#20970) sith7 válasza rt06 (#20967) üzenetére


sith7
nagyúr

:C :C :C

(#20971) kovsol válasza rt06 (#20955) üzenetére


kovsol
titán

az a gond én délelőtt epret árulok piacon/vásárban délután szedem, és ma kivételesen ráérek 6ra menni, amúgy 5 kor szoktam, szóval így nehéz lenne követni a dolgot, de ma délutánom és a holnapi nap szabad végre :)) így lehet játszok is kicsit (amúgy ha felmerül valakiben miért tolom ezt a rabszolga melót, azért mert saját földeken saját termesztésű eper így ha én nem szedem vagy árulom akkor plusz egy embernek kellene fizetnünk napi 5e Ft -t kb)
amúgy írom már a cikket az eper termelésről, majd ha kiraktam logoutra belinekelem ide is.

May the Force be with you!

(#20972) sith7 válasza kovsol (#20971) üzenetére


sith7
nagyúr

A munka nem szégyen, ha meg pénzed is van belőle, pláne ...

(#20973) rt06 válasza kovsol (#20971) üzenetére


rt06
veterán

te legalabb a szabadban dolgozol

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#20974) Eagl3 válasza kovsol (#20971) üzenetére


Eagl3
veterán

Favágás után eperszedés... éles váltás. ;]

(#20975) rt06 válasza Eagl3 (#20974) üzenetére


rt06
veterán

nem feltetlen, lehet ezt is stihl-lel szedi ^^

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#20976) föccer válasza rt06 (#20975) üzenetére


föccer
nagyúr

;]

Egyébként dimaga milyen bud-ot használt ki? Egyébként ez szerintem kevésbé elítélendő, mint a direkt maphack. Már csak azért is, mert a bugot elvileg az ellenfél is ki tudná használni...

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#20977) oxox válasza Eagl3 (#20974) üzenetére


oxox
addikt

lehet baltaval szedi :D ...latom cyla beelozott :D

nincs semmi baj a mezogazdasagi munkaval...a hetvegen az sc2 szunetben pl fater pulykait "nezegettem"...csak kishazankban serto a paraszt kifejezes, mindenhol mashol megbecsult/megfizetett munka.

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#20978) rt06 válasza föccer (#20976) üzenetére


rt06
veterán

versenyeken tobbnyire mindennemu exploit tiltott, ugyanolyan megiteles ala esik, mintha maphack-elnel

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#20979) oxox


oxox
addikt

jo volt a tegnapi game...(thx focceling + alyr) szeretek ket zerg tarsasagaban jatszani, mert akkor nem kell rushra szamitanom, es nyugodtan mehetek economyra :))

sajna a cannon rush kimaradt :D ...mondjuk nem ertem, hogy kerultunk platinaba ?! :F

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#20980) Eagl3 válasza föccer (#20976) üzenetére


Eagl3
veterán

Ha ezzel szedné, akkor a strandon árulná az eperturmixot... :DDD

(#20981) Alg válasza föccer (#20976) üzenetére


Alg
veterán

Példa: volt régebben a Shakurason egy olyan hely, ahová ha leraktál egy 2x2-es épületet (jellemzően dark shrine-t) akkor az nem látszott a térképen, és nem volt támadható.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#20982) h.adam.92


h.adam.92
őstag

sunterr most tolja EGiNkA ellen

http://www.teamliquid.net/video/streams/iNkA

(#20983) kovsol válasza Eagl3 (#20974) üzenetére


kovsol
titán

és eper után jön a csemege kukorica ;) amúgy ezzel jóval többet lehet keresni mintha amíg nem találok a diplomámnak megfelelő rendes állást és elmennék addig gyári munkásnak, mi már több évtizedet toljuk ezt szóval számomra ez megszokott

May the Force be with you!

(#20984) oxox válasza kovsol (#20983) üzenetére


oxox
addikt

posta van, vagy csak eloreutalassal :P ?
Faterral Tiszaparton arultuk a fott csemege kukoricat...ill. foleg O arulta, en elveztem a a gyerekkort, a nyarat, es a Tiszat

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#20985) h.adam.92


h.adam.92
őstag

nogame=>placement2v2=>loose=>diamond league <3 bnet, kivi vok meddig maradunk itt xD

(#20986) iSonic válasza h.adam.92 (#20985) üzenetére


iSonic
addikt

bnet én így szeretlek <3

(#20987) kovsol válasza iSonic (#20986) üzenetére


kovsol
titán

mi olyan rég nem toltunk együtt lehet masterbe rak majd be le kellene tolni még karácsony előtt a placmentet :DDD

May the Force be with you!

(#20988) Alg válasza oxox (#20984) üzenetére


Alg
veterán

Meg a kukoricát, gondolom :DDD
Ejj jó is volt az, nem kellett szakdogát írni :U

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#20989) föccer válasza kovsol (#20987) üzenetére


föccer
nagyúr

Karácsonyig tart a season2?

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#20990) kovsol válasza föccer (#20989) üzenetére


kovsol
titán

csak mondtam egy távoli időpontot :)) amúgy gondolom kb egyforma hosszúak lesznek a szezonok, szóval akár még lehet karácsony is a vége

GSL nek van valahol ágrajza? Mert ez ahogy mutatja a gomtv oldalán a Menetrend alatt nem igazán látom át

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#20991) Ghoosty


Ghoosty
őstag

Régen írtam, mert új melóm van, aztán itt még sokat kell tanulni, meg nem látom még mennyire engedik a netezést.

Egyelőre megint visszatértem Terranhoz. Tegnap volt 1 jó meccs, 1 vicces és néhány undorító a végére.

A jó meccsen ZPvsTP alias mi voltunk. Láttam, hogy fast expre megy, így gyorsan be is ízzítottam egy fast factoryt és kicsit játszok hellionnal. Nagyon szépen sikerül is kírtanom szerintem vagy 30 dolgozót vegyesen, viszonylag kevés veszteséggel, meg pár zelát és linget is. Itt sajnos elkövettem egy hibát, mert eröltettem tovább a harasst, amikor már bőven előnyben voltunk, meg a mikrózgatás miatt, nem expeltem időben, aztán rögtön kettőt is, akkor meg nem tudtam elkölteni a mineralt. Ez még nem is lett volna olyan nagy baj, csak jól elrejtette a készülődő broodlordokat, így teljesen váratlanul ért minket és nekem meg nem volt starportom, mert addig semmi szükségem nem volt rá. A tartalékok miatt le tudtam dobni gyorsan 3-at is, kifostam 8-10 vikinget, de addigra már szétszedték az egyik expemet, meg Sittes expjét is, így hiába állítottuk meg őket, sajnos pürrhoszi gyűzelem volt. A játékon nagyon élveztem, de bukás volt. :(

A vicces játszmánk elég rövid volt. Elmentem felderíteni 1 db scv-vel. Kicsit lassú volt az ellenfél, mert még nem kezdte el gyártani a barakkot, hát megcsípkedtem kicsit az scv-jét, erre rámküldött vagy 4-et. Mondom jó, most veszített vagy 25 mineralt. Elmentem megnézni a másikat is, az még mérgesebb lett a csípkedésre és rámküldte az összes scv-jét. Próbáltam menekíteni az enyémet, de erre szembe találkoztam a másik játékos összes scv-jével. Magamhoz képest meglehetősen jól sikerült a multitask, mert már kész volt 1 marine és épült a második barakk és a mineral line is telítve volt scv-vel. Tudtam, hogy ez a kis mókázásom annyira hátráltatta őket, hogy mehetek 2 marine-nal támadni és nyertünk is. De nem ez történt. 2 vagyon scv megjelent a bázisomon. A második marine még nem volt kész az elsőt gyorsan a szedők közé raktam, és az SCV-ket a+clickel ráküldtem az ellenfélre, úgy, hogy egyszerre 3-4-nél több ne tudjon harcolni. A marine-t nem tudtaák támadni, közben elkészült még 2 és Sittes is megjött 2 zelával, aztán mikor elfogyott a támadó "sereg", ki is léptek.

Asszem már egy kicsit sokat is írtam, de említek pár szót az undorító meccsekről is. Igazából mi játszottunk undorítóan, de nagyon hatékonyan. Én 6 rax-ot nyomtam, orbital cc-vel, gáz nélkül, csak marine-t ezerrel. Sittes meg csak zelát, de néha nem bírt magával és felment stalkerig meg warpolt is. Gyakorlatilag pár perc múlva megjelentünk egy valag marine-nal, folyamatos 6db-s utánpótlással, meg zelákkal, amiket a marine-ok miatt még kimirkózni se nagyon tudtak. 2-3 ilyet is játszottunk és rájöttünk, hogy ez undorító noskill taktika. Legközelebb csak akkor játszom ilyet, ha nagyon mérges vagyok.

Bocs a wall of textért.

(#20992) _OldBoy_ válasza kovsol (#20990) üzenetére


_OldBoy_
tag

Itt megtaláltsz minden infót az eddigi GSL-ekről.

A "pillage" féle drophackről hallottatok? Ma a csákó felmászott NA GM #1-re, sorban szivatja szegény pro-kat.

---> http://silver2master.com/ <--- OldBoy #863

(#20993) Alg


Alg
veterán

Sheth online

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#20994) oxox válasza Ghoosty (#20991) üzenetére


oxox
addikt

3v3 randomban az utobbi idoben egyre tobb ilyet sikerul megfoni. tegnap pl. kettot is.

elso PZZ mi Vs PTZ ok...
gyerek szinten 6 barakk, meg ket gw + lingek.....szerencsere az elso pusht fogtuk nagy nehezen, es vesztesegekkel (nalunk ket exp mar lent volt mire megerkeztek), majd ataltak stalker+roach+tomenytelen marin-ra....masodik pusht csak ugy tudtuk fogni, hogy az egyik zerg hach-e banta (en imo, colora probalkoztam...1-1et sikerult lehozni).....a gazdasagi folenyunk (meg igy is) viszont visszanyalt nekik...meg ide-oda kellett rohangalni mert csaknem adtak fel....aztan hipp-hopp mienk lett a mapcontrol, es nem is hagytuk kicsuszni a kezunkbol...

masodik
PPP mi PZT ellen...ez meg korabbi rush volt...zeak marinok lingek...egyik csapattarsat falat szetkaptak (erre ki is lepett), a main-jet nagy nehezen sikerult megvedeni, az osszes szedojevel egyetemben...lehanytam vagy 8-9 gate-et, es toltam az egysegeket...sentryvel szepen elszeparaltam oket, es a megmaradt tarsal main-rol mainre mentunk :D

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#20995) iSonic válasza Alg (#20993) üzenetére


iSonic
addikt

már 2 órája..

(#20996) Alg válasza iSonic (#20995) üzenetére


Alg
veterán

15:53-kor kaptam a mailt...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#20997) föccer


föccer
nagyúr

Teamplay valaki?

Üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#20998) rt06 válasza föccer (#20997) üzenetére


rt06
veterán

omw

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#20999) sith7 válasza Ghoosty (#20991) üzenetére


sith7
nagyúr

Remélem ma is nagyon mérges leszel :DDD

(#21000) kovsol


kovsol
titán

Vanvanth nevű játékost nem is ismerem még és A++++ játékosnak írják :F míg MVP és Boxer pl csak B :F

May the Force be with you!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.