Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20551) kovsol


kovsol
titán

UP :U

ma várható valami jó stream amúgy ?

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#20552) h.adam.92 válasza kovsol (#20551) üzenetére


h.adam.92
őstag

most hogy mondod ragetv már nem volt egy ideje :O

(#20553) LinogeOW válasza _OldBoy_ (#20546) üzenetére


LinogeOW
aktív tag

:C

(#20554) kovsol válasza h.adam.92 (#20552) üzenetére


kovsol
titán

most megy és elég jónak igérkezik
VirusNaama vs WhitRa

kellymilkies's Streamen is ez a mérkőzés megy, de azt a vinnyogást nem mindig bírja ki az ember füle :DDD

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#20555) iSonic válasza h.adam.92 (#20552) üzenetére


iSonic
addikt

majd lesz :D

(#20556) kovsol válasza kovsol (#20554) üzenetére


kovsol
titán

most hogy WhitRa elvérzett 2-1 re, meglesem mTwDIMAGA streamjével mi a helyzet, bár jobban ürülnék neki ha nem oroszul beszélni közbe :B

May the Force be with you!

(#20557) rt06 válasza kovsol (#20556) üzenetére


rt06
veterán

a multkor hallottam egy interjujat, lehet akkor sem orulnel sokkal jobban, ha angolul beszelne

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#20558) kovsol válasza rt06 (#20557) üzenetére


kovsol
titán

Mr.Bitternél mikor volt vele ZvZ oktatás akkor azért érthető volt szerintem az angolja

lol és ilyen literes dunctos üvegből iszik :DDD

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#20559) h.adam.92 válasza iSonic (#20555) üzenetére


h.adam.92
őstag

nagyon helyes, már hiányzik xD

(#20560) P00By válasza kovsol (#20558) üzenetére


P00By
nagyúr

Én si azt néztem :D HC ;]

(#20561) killerjohn válasza P00By (#20560) üzenetére


killerjohn
addikt

kérhetek egy linket ? :U

(#20562) Alg válasza kovsol (#20558) üzenetére


Alg
veterán

Sheth stream-jét is tudom ajánlani, minden kérdésre igyekszik válaszolni, és kommentálja a meccsen hogy mit miért csinál... szerintem a legjobb Z stream

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#20563) Winner_hun válasza killerjohn (#20561) üzenetére


Winner_hun
félisten

Kérhetsz
;]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#20564) P00By válasza killerjohn (#20561) üzenetére


P00By
nagyúr

[link] Már nem streammel :)

(#20565) Eagl3 válasza P00By (#20564) üzenetére


Eagl3
veterán

De Idra igen.

(#20566) LinogeOW válasza Eagl3 (#20565) üzenetére


LinogeOW
aktív tag

10ezren nézik.. durva. :K

(#20567) Alg válasza LinogeOW (#20566) üzenetére


Alg
veterán

Gyűlik neki a reklámpénz...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#20568) kovsol válasza Eagl3 (#20565) üzenetére


kovsol
titán

most nyomtam rá, és látom grand master rank1, sőt most látom sc2rankingson, hogy world rank1 80% win rateval, pedig ő elég hamar ki szokott lépni, ahogy láthattuk az előbb is

de Dimaga a 72-15 stattal se piskóta és vannak még jobbak is

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#20569) sith7


sith7
nagyúr

Aki esetleg nem látta élőben [link]

(#20570) Eagl3 válasza kovsol (#20568) üzenetére


Eagl3
veterán

Ahogy néztem pár meccsét, messze jobban játszott az ellenfeleinél. Pedig a GM ligában elég nehéz a többitől ennyire kimagasló játékost találni.
Kár, hogy emberileg egy pöcs. :D

(#20571) kovsol válasza Eagl3 (#20570) üzenetére


kovsol
titán

szponzoroknak jó ha pöcs, mert így több a balhé körülötte és többen beszélnek róla :B

May the Force be with you!

(#20572) rt06


rt06
veterán

nasl.tv masnal sem megy?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#20573) kovsol válasza rt06 (#20572) üzenetére


kovsol
titán

ha erre gondolsz akkor nálam megy a kép és a hang is, előbb dumált a két kommentátor, most meg csak valami embléma és zene megy

mod: most megy a közvetítés már, de akadozik a kép 480p ben is néha :(((

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#20574) rt06 válasza kovsol (#20573) üzenetére


rt06
veterán

nem, erre gondoltam, bar most bejon (de tetulassan)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#20575) kovsol válasza rt06 (#20574) üzenetére


kovsol
titán

végülis egyről beszélünk, csak más a keret, de a beágyazott videó egy forrásból jön

May the Force be with you!

(#20576) kovsol


kovsol
titán

mikor nézem ezt a stealker, sentry, colo vs roach, hidra, corruptor viadalt mindig lever a víz, egyszerűen nem tudom eldönteni mi lesz a vége a sok FF miatt

May the Force be with you!

(#20577) rt06 válasza kovsol (#20575) üzenetére


rt06
veterán

a video igen, de nekem maga a site sem jott be

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#20578) Alg


Alg
veterán

Pff Artosis... együtt sírt IdrA-val hogy P imba meg Z UP, váltott P-ra, és az összes szermbejövő zerg megveri... ;] ez a 4gate amit most csinált meg kb. platina szint volt...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#20579) rt06 válasza Alg (#20578) üzenetére


rt06
veterán

hat, az a platina lehet tulzas
en mar ezustben is csak harombol egyszer baszom el a supply limit-et

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#20580) Alg válasza rt06 (#20579) üzenetére


Alg
veterán

Ráadásul lazán megmutatta a 4gatet a drone-nak, mondjuk akár egy ling is látta volna a rámpáról.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#20581) rt06 válasza Alg (#20580) üzenetére


rt06
veterán

megmutatta? mintha direkt az o kedveert csinalta volna...

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#20582) kovsol válasza Alg (#20578) üzenetére


kovsol
titán

ki váltott protossra ? meg mit néztek ti ?

May the Force be with you!

(#20583) Alg válasza kovsol (#20582) üzenetére


Alg
veterán

Artosis... eredetileg Zerg volt, NASL előtt váltott P-ra IdrA nagy haverja

NASL-t nézünk

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#20584) rt06 válasza kovsol (#20582) üzenetére


rt06
veterán

artosis
ha nezel gsl-t, o az az iszonyat elfogult faszkalap, akinek olyan rettento tenyerbemaszo kepe van (es akivel mindenfele baromsagokat olvastatnak fel)
csinalt egy 4gate-et, es orom volt nezni nezni, ahogy tobb ponton is elkurta

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#20585) kovsol válasza rt06 (#20584) üzenetére


kovsol
titán

ő a magasabb nagy orrú ugye ? :DDD
jah hát dumálni róla mindig könnyebb mint csinálni, azért MC valamit tud mégis csak nem ? :B

May the Force be with you!

(#20586) JSaN válasza kovsol (#20585) üzenetére


JSaN
addikt

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#20587) rt06 válasza JSaN (#20586) üzenetére


rt06
veterán

nem hagynak teged hotlinkelni

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#20588) kovsol válasza rt06 (#20584) üzenetére


kovsol
titán

elolvastam róla az írásokat, és azért ez a durva: "Once dreamed of becoming a guinea pig farmer." :W na meg vegetáriánus, szóval már alapból hülyének gondolom, és tengeri malacokat akart mellé tenyészteni

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#20589) Alg válasza kovsol (#20588) üzenetére


Alg
veterán

Most miért? Azok is vegák...

Sheth nem szereti SixjaxTerran-t (alias RootKitty, alias SixjaxPrincess, alias alias alias van vagy 10 smurf-je) :U

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#20590) rt06


rt06
veterán

uuuhhh, tlo jaccik nasl.tv-n

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#20591) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Játékon belül nem lehetett bugot jelenteni? Vagy csak én nem találom?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#20592) Alg válasza Winner_hun (#20591) üzenetére


Alg
veterán

Szerintem csak fórumon lehet... mit találtál?

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#20593) Winner_hun válasza Alg (#20592) üzenetére


Winner_hun
félisten

Elkezdtem játszani aztán mindenféle összevisszaság lett a probe-jaimnál. Fogalmam sincs hogy mit nyomhattam félre.
Kamerát tedd rám és az elejét nézd csak (a többi nem lényeg, nem lett egy jó meccs) [KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#20594) Alg válasza Winner_hun (#20593) üzenetére


Alg
veterán

WTF.... beragadt a shift gombod? :F

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#20595) iSonic


iSonic
addikt

TLO-nak ez a taktikája nagyon menő ^^.

(#20596) Alg válasza iSonic (#20595) üzenetére


Alg
veterán

Mit csinált?
Pont lemaradtam, szobatársam bezavart...

Csak annyit láttam hogy Incontrol fetreng

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#20597) rt06 válasza Alg (#20596) üzenetére


rt06
veterán

shattered temple, levegoben kozeli poziciok (hat es kilenc ora), 1-1-1 nyitas, aztan marine drop, kozben 3-4 hellion bantja a parasztokat, kesobb jott egy banshee is (meg elott egy viking is leszallt, elterelesnek, hogy besurranhassanak a hellion-ok a parasztok koze)
ezzel kb vege is lett (29-2 volt a termelok aranya, ha ol hallottam)

kozben felelmetes medivac mikro (tuz alatt allo hellion-ok felkapkodasa), s mindezt ugy, hogya ket kommentator rettento durvan ellene szurkolt (mert nem akartak, hogy az osszes mai meccsuk 0:2 legyen)

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#20598) föccer válasza Winner_hun (#20593) üzenetére


föccer
nagyúr

Semmi bug nem volt. Ahogy osztani akartad volna a probekat, vagy beragadt, vagy véletlen rajta felejtetted az ujjadat a shift-en.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#20599) rt06 válasza föccer (#20598) üzenetére


rt06
veterán

tobbszor megnezve az elso par masodpercet, ketlem, hogy olyan sebesseggel tudna osztani a probe-okat
ha megnezed ugyanis, latni, hogy mind egyfele indul, majd mikor odaernek, pontosan egyszere indul meg 5 probe 5 kulobozo iranyba

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#20600) föccer válasza rt06 (#20599) üzenetére


föccer
nagyúr

Ha bekapcsolod a kamera nézetét, akkor viszont mutatja, hogy útvonal van adva a proboknak az egyik mineral field-től a másikig. Innen gondoltam, hogy ez lehetett a ludas a dologban...

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.