Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  SoundBlaster X-Fi (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#12701) PrinceHerceg válasza mattheus (#12700) üzenetére


PrinceHerceg
őstag

Tán rossz helyre dugta? :C

[ Szerkesztve ]

(#12702) zack válasza mattheus (#12700) üzenetére


zack
nagyúr

Azt mondta az erősítőből húzta csak ki a kábelt, így eszembe sem jutott a másik végét nézni hogy jó helyen van e. De valójában a hangkártyából húzta ki, viszont az "optical in"-be dugta vissza. :DDD

Nincs mese. Továbbképzést kell tartanom rendrakás előtt. ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12703) zack


zack
nagyúr

Azt nem tudjátok véletlenül miért lehet, ha a "DTS Neo: PC"-t bekapcsolom Music módban, miért nincs hang és miért ír hibát Foobar alatt? :F

Hibakód:

Unrecoverable playback error: Unknown error code (0x8889000A)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12704) Maotun válasza Petyyyyy (#12695) üzenetére


Maotun
őstag

Na kipróbáltam a linkelt drivert még roszabb lett minden kikapcsolás után a lejátszó eszközök: TV , Head set, creativ külső hangszórók közül a hangkari és a külső hangszóró ikon eltünik????
ujra indítom a driver exe filet és megint van de ezt minden bekapcsolás után el kell játszani :W :W :W
Win7 64 bit ultimate, az oprendszer ssd.-n MI lehet a hiba???

(#12705) Petyyyyy válasza Maotun (#12704) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Szinte szőrszálig egyezik a rendszered az enyémmel, szóval nagyon ajánlott egy Win újrahúzás, mert ez már nem a második drivered amit próbálsz. Ha van elfekvőben vinyód arra is telepíthetsz + az X-Fi driver, hogy lásd működik-e. Ha eltűnik a sok szemét, szerintem fog is.
Az eltűnt ikonokra a megoldás jobb klikk után Letiltott/Leválasztott eszközök megjelenítése lehet.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#12706) Maotun válasza Petyyyyy (#12705) üzenetére


Maotun
őstag

Ez is megoldás lehet de úgy döntöttem megválok X-Fi XtremeGamer Fatal1ty Pro hangkártyámtól, és Asus sonar D 1 lesz helyette :O

[ Szerkesztve ]

(#12707) PrinceHerceg válasza zack (#12703) üzenetére


PrinceHerceg
őstag

Valószínűleg érzékeli a progi, hogy mivel akarod megetetni, ergo szedd le hozzá a DTS kiegészítőt! :K

(#12708) Petyyyyy válasza Maotun (#12706) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Én azért mindenképp kipróbálnám a win reinstallt előtte. Mikor nem szólalt meg az XFim szintén gondolkoztam egy Xonaron, de egy alaplap csere megoldotta a gondot. Szóval ne merészelje feladni ilyen könnyen kollega.
X-Fi want you!

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#12709) PrinceHerceg válasza Petyyyyy (#12708) üzenetére


PrinceHerceg
őstag

:C Creativék meg a pénzünket... :C

[ Szerkesztve ]

(#12710) Satyricon


Satyricon
addikt

Csőtök

Elite Prohoz most ez a legújabb pax driver? [link] :F

Szerk.: Win7 64 bitre lesz

[ Szerkesztve ]

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#12711) zack válasza PrinceHerceg (#12707) üzenetére


zack
nagyúr

Ezeket külön kell telepíteni? :Y A Creative oldalán nem találok semmit. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12712) PrinceHerceg válasza zack (#12711) üzenetére


PrinceHerceg
őstag

Szia!

Nem, ez nem Creás progi, hanem Foobar2000 kiegészítő. Javaslom tehát, hogy tégy egy próbát vele... ha nem megy még így sem a dolog, akkor pedig a bitmélységhez és a mintavételezéshez kell nyúlni a továbbiakban! :K

Csabi: igen, jelenleg ez a legfrissebb PAX csomag.

[ Szerkesztve ]

(#12713) Satyricon válasza PrinceHerceg (#12712) üzenetére


Satyricon
addikt

Köszi.

Letöröltem a régi drivert, majd regcleaneres pucolásba kezdtem. Feltettem ezt az újat, de ahogy elnéztem idáig, se a JetAudioban, se a Fifa 08-ban, se a Fifa 13-ban nincs hang! Foobar okés, és az Aimpban is van hang. Ki használja közületek Win7 64 biten ez a drivert? NIncs vele gondotok? :F

Egyelőre lusta vagyok újratenni... :F

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#12714) lee56 válasza Satyricon (#12713) üzenetére


lee56
őstag

Én még a "2013 V1.10ALL OS Stable Drivers. Default Tweak Edition"-t használom. Gondoltam adok még kis időt hogy csiszolgassa a 2014-es drivert, úgy látszik jól döntöttem, hogy nem siettem el az újítást :)

No Comment

(#12715) Fandango válasza zack (#12703) üzenetére


Fandango
veterán

Milyen formatumot akarsz lejatszani, aminel hibat ir?

(#12716) Perzeusz


Perzeusz
tag

Sikerült megcsinálnom a csatlakozókábelt! Kábelvégi tűk hiányában magát a kábelt raktam be a csatlakozóba. Előtte persze bevontam egy kis ónnal egy forrasztópáka segítségével.
Tökéletesen működik :)) :)) (még a végén kell vennem egy normális fejhallgatót is...)
Ha valakinek tanács kell, szóljon!
Ezzel teszteltem :)

2 db WD Red 2TB eladó

(#12717) zack válasza Fandango (#12715) üzenetére


zack
nagyúr

Lossless-t hallgatok. Elméletileg megoldódott, de csak az ASIO4ALL programmal és az asio support plugin hozzáadásával.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12718) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Sziasztok!

Az Auzen oldala nem elérhető, nekem pedig szükség lenne az alap driverre a Prelude 7.1-hez, mert nem működik sem a DanielK sem a PAX csomag nélküle.
Valaki tud a segítségemre lenni bármilyen módon is? :U

:R

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#12719) Lord Myn válasza Darko_addict (#12718) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Hm, tényleg nem működik... Megszűnt volna? Nekem megvannak a gyári driver-ek, el tudom őket küldeni.

"War does not determine who is right - only who is left."

(#12720) Darko_addict válasza Lord Myn (#12719) üzenetére


Darko_addict
őstag

Google-ben sokat kerestem az infot, és állítólag már január elején nem volt oldaluk, többen írták, hogy kaputt, nincs többé Auzentech. Már 2013. júniusában nem lehetett elérni őket telefonon, szétkapcsolt híváskor.
Király lenne, ha át tudnád küldeni; Google Drive, Dropbox, Mediafire, bármilyen formában jó!

Köszönöm előre is!

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#12721) HSM válasza Darko_addict (#12720) üzenetére


HSM
félisten

Itt vannak az Auzentechhez való PAX-ok: [link].
Illetve feltöltöttem az általam ismert legfrisebb hivatalos Auzen drivert a Prelude-hez dropbox-ra: [link]

Nagy kár értük, ha becsukták a boltot. :(

[ Szerkesztve ]

(#12722) PrinceHerceg válasza HSM (#12721) üzenetére


PrinceHerceg
őstag

Én sem szívesen temetném őket, mert abszolút nem rossz cég a PC-s hangiparban! :K

(#12723) Darko_addict válasza HSM (#12721) üzenetére


Darko_addict
őstag

Kiváló, köszönöm!

Állítólag a Tech Support-juk és az Ügyfélszolgálatuk is siralmas volt, sokan gúnyosan mondták, hogy nem is bánják, ha ilyen hozzáállással egy-egy "bolt" eltűnik a piacról.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#12724) HSM válasza Darko_addict (#12723) üzenetére


HSM
félisten

Nekem szerencsére nem volt szükségem supportra, mindig ment rendesen a kari az aktuális driverrel, pedig már több, mint 4 éve megvan.... Amúgy ez tök tipikus, mindig ha a csőd szélére kerül egy vállalkozás, az első dolog, amiből látszik, hogy nincs rendes support. :( Kár értük.

(#12725) Lord Myn válasza Darko_addict (#12720) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Csak este tudtam volna elküldeni, mert jelenleg is munkahelyen vagyok még. De közben megelőztek... :R

Kár a cégért, minőségi hangkártyákat csináltak. RIP :(

"War does not determine who is right - only who is left."

(#12726) Lord Myn válasza HSM (#12724) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Most már nekem is jól megy a gyári driverekkel, amióta belőttem a pagefile-t. Azóta minden 100%-ig OK!

"War does not determine who is right - only who is left."

(#12727) Satyricon válasza Darko_addict (#12720) üzenetére


Satyricon
addikt

Az a durva, hogy nemrég rendelni akartam tőlük 1 Prelude-ot az Elite Pro alá, de furcsán néztem, mikor láttam, hogy már nem kapni. O.o? Hát mostmár tudom miért... :((

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#12728) HSM válasza Lord Myn (#12726) üzenetére


HSM
félisten

Ezt örömmel hallom. Nekem is ez volt a tapasztalat, bár magamtól az életben nem jöttem volna rá szerintem hogy azért, mert évek óta ki van kapcsolva a lapozófile-om. :DDD

(#12727) Satyricon: A Prelude-ot már tudtommal nagyon régóta nem gyártják. :( Mondjuk használtan rendszeresen fel szokott pár kedvező árú bukkanni. :)
Pl. épp tegnap tettek ki egyet HA-ra. :) Minőségi kari, szerintem ha nem nagyon gyilkolta a tulaj pl. 2db VGA között vagy zárlatos táppal, úgy simán jó vétel olcsón használtan.

[ Szerkesztve ]

(#12729) Satyricon válasza HSM (#12728) üzenetére


Satyricon
addikt

Ó basszus köszi hogy szóltál! :DD Szinte minden héten 2x is megnézem apron, nem-e tett ki valaki Prelude-ot. asszem tegnapelőtt néztem utoljára, akkor még nem volt.

Igazából elsősorban nem a tudása miatt venném, mert az Elite Pro-val közel egy szinten vannak... Hanem azért venném, mert kitaláltam egy nagyon látványos mod-ot a karinak, és azt szeretném megvalósítani ;]

Úgyhogy ha sikerül jó áron beszereznem 1 Prelude-ot, azonnal nekiállok a modnak! Kellőképp látványos lesz, azt előre megjegyzem! :B

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#12730) HSM válasza Satyricon (#12729) üzenetére


HSM
félisten

Azért próbáld ki gyárilag, kíváncsi lennék, hogy tetszik a hangzása az Elite Pro-hoz képest. :) Ja, és a hátsó front csatiról nézd, a fejhallgató csati nálam annyira nem szól nagyon brutáljól, csak kicsit brutáljól. :DDD

Kívácsi leszek majd amúgy a MOD-ra is, mindeképp linkeld majd be. :)

[ Szerkesztve ]

(#12731) PrinceHerceg


PrinceHerceg
őstag

Csabi, mit forgatsz már megint a fejedben? :P

+ Skacok, egyszer össze kéne jönni, egy hangkari találkozóra, nem? Én pl szívesen meghallgatnék, egy Auzentech Prelude 7.1-et, pláne ha tényleg igaz és mint írtátok kihaló félben lévő fajta... ;]

[ Szerkesztve ]

(#12732) Satyricon válasza HSM (#12730) üzenetére


Satyricon
addikt

Egy rendkívül jófej PH!-s tag tavaly nyáron kölcsönadta pár hétre a Prelue kariját, akkor volt alkalmam összehasonlítani a két karit. Igaz nem nagyon kedvelte egymást a két kari, de azt hiszem rájöttem az óta, mit lehet ellene tenni. Am túl sok különbséget nem hallottam a két kari közt, bár lehet azért, mert a bal fülemre az eddig megélt pár fülműtét miatt nem hallok tökéletesen :(

A modot pedig mindenképp belinkelem, ahogy ígértem is! :K

PrinceHerceg: Míg be nem szerzem a karit, addig maradjon titok. Addig legalább tökéletesítem a mod-ot, és beszerzem a hozzávalókat! :P Viszont ha meglesz a kari, Te leszel az első ember, akit beavatok priviben! Hálám jeléül, az eddigi segítségeidért! :R

Ja, nem hangzásbeli modra gondolok, hanem optikai tuningra. Lehet a mod felét már páran kapizsgáljátok :DDD

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#12733) Vidual


Vidual
csendes tag

Sziasztok!

Ma vettem egy Audigy 2 Zs hangkártyát (PCI-os), azonban a neten talált drivert nem lehet telepíteni, mert azt írja, hogy nem talált a program kompatibilis eszközt (mindezt angolul). Rendszer: Win7 64 bit

Valaki tudna nekem segíteni?

-Zsolt

Kép:

[ Szerkesztve ]

(#12734) Petyyyyy válasza Vidual (#12733) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Esetleg ebben vagy ebben a topikban tudnak segíteni. Ez X-Fi only.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#12735) PuMbA válasza Vidual (#12733) üzenetére


PuMbA
titán

Nem jó drivert teszel fel :) Neked nem P17X support pack kell (ha elolvasod, ahonnan letöltötted akkor nem is találod meg benne, hogy támogatja az Audigy 2 ZS-t), hanem Audigy series support pack :)

[ Szerkesztve ]

(#12736) Vidual válasza PuMbA (#12735) üzenetére


Vidual
csendes tag

Bocsánat, hogy rossz helyre írtam, de amit elsőnek találtam SB-s blogot, az kihalt, és valaki ezt a blogot linkelte be, így keveredtem ide.
Egyébként ez az eredeti kép, az előzőt egy korábbi hozzászóló üzenetéből másoltam.

[link]

És ez az a progi, amit letöltöttem (innen az összeset) [link] De sajna az összesnél ezt írja ki.

Arra gondoltam, hogy lehet ezek csak frissítések. De akkor mi az alap program, amit le kellene töltenem, és ezeket hozzárakosgatnom?

Előre is köszönöm a választ!

-Zsolt

[ Szerkesztve ]

(#12737) bitovi válasza Vidual (#12736) üzenetére


bitovi
tag

Próbáld meg inkább Win XP-n vagy tedd be egy másik gépbe próbaképpen.
Kezdetnek ennyi!

[ Szerkesztve ]

(#12738) PuMbA válasza Vidual (#12736) üzenetére


PuMbA
titán

http://hotfile.com/dl/178010903/d9e2120/Audigy_SupportPack_4_5.exe Mindent szedj le és csak ezt rakd fel :)

(#12739) djrobaa


djrobaa
aktív tag

Erre valaki tudna nekem mondani valamit? A gépem többi adata az adatlapomon. Lehetséges, hogy nem férnek össze az alaplappal? Bár ezt nem hinném, mert sokáig müködik rendesen de aztán gondol egyet és nem akar müködni. Most kivettem és az integráltat hallgatom, de nagyon nem tetszik a hangja. Valaki segítsen kideríteni mi a hiba. Esetleg, hogy milyen drivert próbáljak ki stb... Van 3 féle PAX és a Creative féle gyári driver is.

.:: iPhone 13 Pro 128GB ::. Fanatec CSR Elite Wheel - CSR Elite Pedals

(#12740) zsizsef válasza HSM (#12721) üzenetére


zsizsef
senior tag

A Pax-osról mi a véleményed? Érdemes adni neki egy lehetőséget?

(#12741) HSM válasza zsizsef (#12740) üzenetére


HSM
félisten

Soha nem használtam. :) A gyári tökéletesen kiszolgált, mióta megvan a kari, pedig nem tegnap vettem, hanem jópár éve.

(#12742) mattheus


mattheus
őstag

Ha esetleg valakit érdekel, akkor most akciós a creative Sound Blaster Zx.
Most 109 Euroba kerül. Ennyiért nem annyira rossz vétel

http://en.europe.creative.com/p/sound-blaster/sound-blaster-zx

(#12743) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Gondoltam nosztalgiázok kicsit, elindítottam egy kis Gyűrűk ura - harc középföldéért-et. Nézegetem a beállításokat, kipipálnám az EAX3 lehetőséget, erre beszól a program, hogy nem kompatibilis a hangkártyám. :DDD Erős a beszólás úgy érzem.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#12744) HSM válasza Petyyyyy (#12743) üzenetére


HSM
félisten

Microsoft bug, vagy feature... XP után kiirtották a directsoundot, szóval ha eax kell, vagy XP, vagy elvileg az Alchemy programmal lehet XP felett életre kelteni.

(#12745) Petyyyyy válasza HSM (#12744) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Alchemy-vel sikerült, köszi!

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#12746) Satyricon


Satyricon
addikt

Sziasztok

Csináltam pár X-Fi Elite Pro-s háttérképet. Kb 50%-ban netről szedett képekből/logokból áll, a többi 50%-át pedig saját kezűleg szerkesztettem. Ha van rá iény, feltehetem valamelyik tárhelyre. ;)

Szerk.:
Ja, csak Elite Pro-sat csináltam még, de lehet lesz Gamer Fatal1ty Pro-s is.

[ Szerkesztve ]

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#12747) Petyyyyy válasza Satyricon (#12746) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Utóbbira lenne is igény. :K

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#12748) PrinceHerceg válasza Satyricon (#12746) üzenetére


PrinceHerceg
őstag

Előbbire is, szóval priviben át is dobtam a @ címem! :DDD

(#12749) Satyricon


Satyricon
addikt

Ok uraim, este feldobok párat, és ide belinkelem!

Szerk.:
Viktor, Neked meg megy emailben IS! :DDD Am van már valami fejlemény a pár nappal ez előtti dologgal kapcs.ban? Vagy még mindig monitor gondjaid vannak? :F

[ Szerkesztve ]

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#12750) Lacza_26 válasza Satyricon (#12749) üzenetére


Lacza_26
aktív tag

Helyes.

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  SoundBlaster X-Fi (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.