Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9102) celeron


celeron
senior tag

Sziasztok!

Nemrégiben vásároltam egy Sony VAIO svf1521b1ew típusú notit. Tudom nem egy erőmű az a proci ami köré épül a dolog (Pentium 987), viszont teljesen hétköznapi dolgokra kell (netezés, word, excel, stb), plusz szerettem volna ha minőségi gyártótól vásárolok. Lényeg a lényeg, hogy a rendszer teljesen buta dolgokat művel, például befagy, majd mikor meg akarod nyitni a task manager-t, kiírja hogy fájlrendszerhiba. Vagy másik dolog hogy van rá eset amikor meg sem nyitja a mappákat/taszkokat. Tehát ilyen kis idegesítő szoftveres bugokat művel. Segítségeteket szeretném kérni a gariztatással kapcsolatban, mert ahol vásároltam ott közölték hogy ők nem foglalkoznak ezen termék gariztatásával és írjak a Sonynak. Milyen tapasztalataitok vannak a Sony garanciával, mennyire rugalmasak, mennyi idő amíg távol lesz a gép mondjuk egy ilyen esetben (tudom nem jósok vagytok, csak akinek már volt ilyen az tud egy közelítő időt mondani).
A másik dolog meg, hogy lehet-e kérni hogy a rendszert cseréljék le garanciában (értem ez alatt hogy win 8.1-ről mondjuk win 7-re, vagy ez felejtős). És ha nem akkor járhat-e garanciavesztéssel, ha én nyúlok bele a dolgokba (mert pl fel szeretném osztani a winyómat, szeretnék rá linuxot is ilyesmi, vagy törődjek bele hogy egy ilyen változtatással úszik a gar?)
Köszönöm válaszotokat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.