Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4451) deakgyuri válasza OLE-3 (#4445) üzenetére


deakgyuri
tag

A Vaio Control Center-ben lehet hozzárendelni a funkciókat.Legjobb tudomásom szerint ha a funkciógombok (Fn+F2, Fn+F3, Fn+F7) mennek, akkor a Control Centerben is látszódnia kellene.

[Lehet, hogy igaz ami nem...][Lehet, hogy nem igaz ami igen...][Vagy nem...]

(#4452) s_


s_
tag

deakgyuri: Le lehet azt tölteni, csak egy kis guglizás kell, a vaio update meg felfrissíti a legújabbra.

Más: Olyan kérdésem lenne, az aksi 100%-on van, de amint lehúzom a tápról levált 88%-ra, ez normális? gondolom nem, meghalt volna az aksi? az érdekes lenne mert kb fél éves a gép vpceb2z1e.

(#4453) spyduck válasza mahoni (#4449) üzenetére


spyduck
nagyúr

Nézd meg ezt: [link]

Amúgy van vmi Win7-es progi is ugyan ilyen.

(#4454) Zaparozset válasza hoolio010 (#4048) üzenetére


Zaparozset
tag

Szia!
Gyakorlati tapasztalatot írok le kereskedőként.
Vaio FW szériás készüléket vásároltak, majd hozták vissza 1-2 hét elteltével, hogy törött (lötyögött) a bekapcsoló gombját. Elküldtük szervizbe, az általad is hívott telefonszámon. A készülékért kijött a futár, elvitte a gépet, majd visszahozta. A vásárló nevében jártunk el és azt gondolom nem kértünk különleges bánásmódot, mivel tudtuk, hogy nem a mi hibánk volt.
A készüléket térítésmentesen megjavították. Ezen mi is nagyon meglepődtünk és nem is kérdeztünk semmit :D
Megoldás még az lehet, ha nincs más út és még nem regisztrálták a gépedet a call centerben akkor valaki ismerőssel, családtaggal felhívnám őket, hogy nem tölt a gép és kiküldetném. Ha így is pénzbe kerül akkor úgy is értesítenek (erről nincsen tapasztalat, de én ezt tartanám reálisnak).

A csatolt képen látható, hogy miről is van szó.
Üdv

[ Szerkesztve ]

Sz.F.P.

(#4455) spyduck


spyduck
nagyúr

Én komolyan el vagyok ájulva a Sony gépektől. Ma feltelepítettem egy EB2 -t (core i5 & Ati HD5650)

30 perc használat után a
CPU: 40 fok
GPU 45 fok

Gép alja HIDEG :Y Mi a ....... :F
A HP EliteBook 8540p-m nem ilyen és 2x annyiba kerül :((( Jó persze minőségi különbség azért van de ennyit nem ér a dolog.

(#4456) spyduck válasza Zaparozset (#4454) üzenetére


spyduck
nagyúr

A Support előtt le a kalappal. Nekem egy hibás Eb1-ben csináltak meg 3 nap alatt.

(#4457) alvarezlopez


alvarezlopez
tag

Nah üdv ismét!

A német CW1 Sonymat még a hét elején teljesen leformáztam, kapott egy magyar Vindózt. A kulcs működik a magyar Win7el is :))) Felpakoltam rá a drivereket, amit a support oldalról pikk-pakk le lehet tölteni. Csak beírod a laptop vonalkódját és kiadja ami neked kell.
A gép piszkosul halk és hűvös. Játék közben azért oldalt létrejön egy hősugárzó, ami a kollégista napjaimban ilyenkor igencsak jól jön :D De hozzá teszem a laptop teste nem melegszik fel!

Szeretném megvédeni az NBS -t, mivel tényleg egy zsírúj Vaio-t vettem, azzal a teljesítménnyel, amit ígértek.

Van viszont pár FN gomb, ami valamiért nem működik. (fényerő, zoom) Ezek főleg azok, amelyek a kijelzőre vonatkoznak. + van egy gomb ami nemtudom mire való. Az van ráírva VAIO :D Nálam ez kikapcsolja a hangot és be. De gondolom nem ez az eredeti funkciója.

Örülnék a fényerős FN gomboknak, meg annak amivel kijelzőt lehet váltani. Valaki tudja ennek a problémának a megoldását?

[ Szerkesztve ]

(#4458) thesound válasza earny (#4357) üzenetére


thesound
őstag

nekem is csinálta már a héten kétszer :W (újraindítás megoldotta)
mi a **szom ez? :F

nem telepítettem semmit, nem szedtem le semmit, egyik héten így működött most meg... pörgött proci (50-70%) --> pörgött a venti is --> futo folyamatok/alkalmazások megnéz, semmi nem használja a procit, de a feladatkezelő aljában írja, hogy proci terhelés 50-70% között ugrált... újraindítom és már normálisan megy(!), pedig nem indítottam el vagy állítottam le semmit... két ugyanolyan indulás...

(sőt a héten wifizés közben volt egy kékhalál a win7-nél :S... (nem nincs szarrá telepítve a gép... kb. 1-1,5 hónapja programok szintjén hozzá sem nyúltam...MSE vírust nem találál, privatefirewall is van...))

4 hónapos gép és már szervizben is járt a vinyó miatt :( .... pedig úgy vigyázok rá, mint a hímes tojásra :S

ha valaki megkérdezné milyen gépet vegyen... :( :W

találkozott már valaki hasonlóval erny-n kívül?

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#4459) alvarezlopez válasza thesound (#4458) üzenetére


alvarezlopez
tag

Ez a procijárat ugrálás nagyon vírusszagú. Jah mielőtt azt mondanád van vírusírtód, az teljesen mind1. Vírusok ellen nem lehet védekezni, csak megelőzni.

[ Szerkesztve ]

(#4460) spyduck válasza alvarezlopez (#4457) üzenetére


spyduck
nagyúr

Itt is van: [link]
Életem első Sony telepítésénél hasonló gondjaim voltak, google-el megtalálva egy ugyan ilyen régi hozzászólása segített :R

(#4461) alvarezlopez


alvarezlopez
tag

Köszi!
Egyébként melyik "segédprogramot" érdemes letölteni a létfontosságú drivereken kívül? Ami azért nem lassítja le a gépet.

[ Szerkesztve ]

(#4462) spyduck válasza alvarezlopez (#4461) üzenetére


spyduck
nagyúr

Csak azokat amik a linkben szerepelnek.

(#4463) hoolio010 válasza Zaparozset (#4454) üzenetére


hoolio010
csendes tag

Az jo, ugy latszik tennyleg pofara megy, vajon ehez mit szolna Deak Gyorgy (support)?!
Nekem ugy kezdtek, hogy 400-800 font kozott.
Azota mar megjavittatam egy szervizbe 80 fontert es termeszetesen a garanciat buktam.
Koszonet a supportnak.

Sony Vaio VPCF12M0E/B

(#4464) deakgyuri válasza hoolio010 (#4463) üzenetére


deakgyuri
tag

Szerintem először nézz magadba, és gondold végig, hogy a Support hibája-e az, hogy egy kiállított gépet veszel és még arra sem veszed a fáradtságot, hogy ellenőrizd, hogy mit veszel. :C

Arra sem veszed a fáradtságot, hogy utánaolvass, hogy az adott (FW1, FW2, FW3, FW4, FW5) szériákat is csak akkor javítják ingyen, a a külső rész van letörve/kilazulva, nem pedig a belső, mint neked.

Elkezdhetjük a személyeskedést is, de szerintem az nem lenne jó senkinek úgyhogy a béke legyen veled.

[Lehet, hogy igaz ami nem...][Lehet, hogy nem igaz ami igen...][Vagy nem...]

(#4465) hoolio010 válasza deakgyuri (#4464) üzenetére


hoolio010
csendes tag

Nem ertem!

Idezlek:
"Soha nem említettem olyat, hogy a supportnál lennék. :U
Nem is élek Magyarországon :) "

Akkor most mi van, valami nagyon jo baratod dolgozik a sony-nal vagy mire irtad, hogy ne szemelyeskedjek?!

Birom az ilyen gerinctelen embereket, igazi supportos vagy! :C

Sony Vaio VPCF12M0E/B

(#4466) Tibe


Tibe
aktív tag

Sziasztok!

Fentebb vki írta hogy EB3S1E-t keres, a vaterán van 219.000-ért vacsi új 2 év garanciával magyar billel, windózzal. Ez a legjobb vétel ebből a típusból! Máshol ugyanezt 250-280 között árulják!

http://szamitastechnika.vatera.hu/laptop_tablet_pc/sony/uj_sony_vaio_vpceb3s1e_notebook_nagyon_jo_aron_1436342778.html

(#4467) alvarezlopez


alvarezlopez
tag

Miért van az, hogy a számítástechnikával foglalkozó fórumokban mindig szívják az emberek egymás vérét. Ez tuti, hogy a kockaságnak egy mellékhatása :D

(#4468) Solar_Wind válasza alvarezlopez (#4467) üzenetére


Solar_Wind
senior tag

Ez nemcsak a számtech fórumokra igaz, hanem úgy általában a magyar fórumokra.

(#4469) jon_snow


jon_snow
csendes tag

Hello

PCG-71211M-ben (VPCEB2M1E) hol talalom a cpu-t?
nincs veletlenul valakinek egy service manualja?:) vagy egy cpu replacement guide-ja? :E
szeretnem picit upgradelni...

(#4470) deakgyuri válasza hoolio010 (#4465) üzenetére


deakgyuri
tag

Valóban, írtam, hogy "Soha nem említettem olyat, hogy a supportnál lennék.", de azt sem mondtam, hogy nem.Az is igaz, hogy nem élek Magyarországon, de nem értem, hogy miért idézted ezt?
Nem tudom, hogy miért fontos az, hogy ki és hol él, dolgozik mivel a probléma az, hogy hibát követtél el ( az hogy törötten vetted vagy te törted le, nem változtat a tényen, hogy TÖRÖTT ) és a Sonytól és az ott dolgozóktól követeled, hogy "fizessenek" a te figyelmetlenséged miatt.

A gerincességről és a tökösségről is beszélhetnénk, de egy értelmetlen vitában nem veszek részt, mert a tényeken nem fog változtatni.

A témát én lezártam, sok boldogságot!

[ Szerkesztve ]

[Lehet, hogy igaz ami nem...][Lehet, hogy nem igaz ami igen...][Vagy nem...]

(#4471) deakgyuri


deakgyuri
tag

(#4467) alvarezlopez, (#4468) Solar_Wind

Azonos véleményen vagyunk.Mindegy, hogy milyen fórumról beszélünk, mindenhol lesznek puffogók, akiknek még az sem fekszik, hogy ha valaki segíteni szeretne...

(#4469) jon_snow

Hali,

Nem pont azonos modellek, de szerintem segíthet.

1

2

3

[Lehet, hogy igaz ami nem...][Lehet, hogy nem igaz ami igen...][Vagy nem...]

(#4472) earny válasza deakgyuri (#4470) üzenetére


earny
tag

Hagyd... ne ereszkedj le az ő szintjére, mert legyőz a rutinjával...

(#4473) spyduck válasza spyduck (#4455) üzenetére


spyduck
nagyúr

Ma kicsit hidegebb volt a boltban valamint nem volt telepítés csak precízen felmatricáztam az Sony EB2 -t (core i5 & Ati HD5650). 1 órán keresztül be volt kapcsolva és a HWinfo32 a következő ereedményeket mérte:

CPU: 30 fok
GPU 35 fok

A venti 2 percenként bekapcsolt 30s-re. A gép olyan hideg mint egy hűtő, én komolyan nem értem.
Ha letakarítom a gyári Win7-et és felrakok egy magyart, sony-s szutykoktól mentesíve akkor a venti be se kapcsol.
Mi ennek a magyarázata :F Melyik program felelős ezért?
Egyeszűen még mindig nem hiszem el, h ilyen jók a SONY gépek, próbáltam már mindenfajta gépet de ilyen hűtést még nem b.sztam..... :C

(#4474) spyduck válasza Tibe (#4466) üzenetére


spyduck
nagyúr

Mi a különbésg az EB1, EB2, EB3 modellek között?
Egyiken matt a palmerst másikon fényes, ezen kívül nem sok különbséget látok.

(#4475) Tibe válasza spyduck (#4474) üzenetére


Tibe
aktív tag

Apróságok, igazából időrendi sorrendben jöttek, először ebből a szériából az EB1 jelent meg aztán azt leváltotta az EB2 kisebb ráncfelvarráson esett át, asszem nagyobb a proci benne illetve már a touchpad is tud görgetni stb... és jelenleg az EB3 van piacon de már az is kifutó modell.
Szal aki i5-ön és 5650-en gondolkodik az EB3-at vegye mert ez a legfrissebb modell, és gondolom az elődök gyerekbetegségeit itt már orvosolták.

(#4476) Tibe válasza spyduck (#4473) üzenetére


Tibe
aktív tag

Igen ez engem is meglepett, nagyon csendesek és hűvösek ezek a notik.... nem tudom én sem mit tud a Sony amit a többiek nem, mindenesetre jó ajánlólevél mert mint tudjuk a számtechalkatrészek élettartamának legnagyobb ellensége a hő! :)

(#4477) thesound válasza thesound (#4458) üzenetére


thesound
őstag

na nézegettem ezt azt, és svchost nyomja meg a procit néha, de akkor újraindításig úgy is marad :S... nem a noti hibája... ez valami winfos "királyság"....

még nyomozok mi is okozza pontosan... neten sokat lehet olvasni róla, de igazi megoldást nem láttam még... egy furcsa... 3 hónapig nem jött elő, és egy hete csinálja (tűzfal, vírusírtó van, és tudatos usernek tartom magam, eddigi pályafutásom alatt nem sikerült benyalni vírust...)
pl most olyan volt, hogy 3 óráig minden ok volt és utánna pörgött fel a proci (venti)

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#4478) hoolio010 válasza thesound (#4477) üzenetére


hoolio010
csendes tag

Windows Update & svchost.exe 100% CPU használat & svchost.exe 0x745f2780 hibakód - egy lehetséges megoldás!

Katt

Sony Vaio VPCF12M0E/B

(#4479) CyberPunk666 válasza Tibe (#4476) üzenetére


CyberPunk666
senior tag

Igen, az én notim (gyári sony windows) eb2s1e, és a venti csak akkor kapcsol be, ha játszom, vagy frissít a vírusirtó. Amúgy ilyen office, utorrent hasonló sima progik simán mennek passzív hűtéssel, pedig a utorrent az tekeri a winyót...

(#4480) thesound válasza thesound (#4477) üzenetére


thesound
őstag

mióta ezt beírtam, azóta nem csinálta... jááájjj winfos :N

(#4478) hoolio010: köszi, ha ismét előjön kipróbálom

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#4481) Tsabee


Tsabee
csendes tag

Sziasztok!

Vettem egy vpceb3s1e notit.A kérdésem az lenne,hogy normális dolog az,hogy bekapcsolástól megy a venti alapjáraton és le sem áll csak mikor kikapcsolom a gépet?
Természetesen ha erősebben terhelem akkor magasabb fordulatra vált,de terhelés után mindig visszaáll alap fordulatra.
A gyári win7 van rajta.Lelőttem pár programot pl sony gate,mcaffe,norton.
Frissitve van rajta minden.Inditópultból pedig kiszedtem 1-2 dolgot.Majd kipróbáltam,hogy az összes progit kiveszem és így inditom,de a helyzet változatlan.
Mértem hőmérsékletet és 35C körül van a proci,40 az alaplap és 30 a vinyó.Azért ennél az értéknél nem kellene folyamatosan mennie.Everest ír 59C-ot PCH-ra,de ez valami hülyeség lehet,mert mindig ennyit ír sosem változik(bekapcsolás után is és 8 óra használatnál is).
Jah és most hallottam meg csak eddig elnyomta a venti nekem is cicereg scrollozásnál.Ez inkább itt a fórumon hallható gondolom amikor a képeket tölti be vagy nem tudom.Nem minden oldalnál csinálja.

Az a gond bajban vagyok,mert ezt a gépet online rendeltem és ma vagyok a 8. napon amikor visszaküldhetem indoklás nélkül.De akkor is megvagyok lőve milyen gépet vegyek....De mivel folyamatosan használom nem akarok 1-2 hónap múlva szervízzel bajlódni.

Feltettem képet a hőmérsékletről alap állapotban:

[link]

Thx

[ Szerkesztve ]

(#4482) spyduck válasza Tsabee (#4481) üzenetére


spyduck
nagyúr

Én sony telepítést azzal kezdem, h leszedem a gyári win-t vagy rátelepítek. Onnantól kezdve be se kapcsol a venti. A cicergés intel betegség, elvileg a speedstep okozza.

(#4483) cseth válasza spyduck (#4482) üzenetére


cseth
csendes tag

Csak annyi meg, hogy a cicerges halkithato/megszuntetheto ha kikapcsolod a c3/c6 supportot BIOS-ban.

készköszkész

(#4484) earny válasza spyduck (#4482) üzenetére


earny
tag

Namost én nem értek valamit.
Nekem bekapcsoláskor elindul a ventilátor. Még nem fut sem a windows sem semmi.
Ma reggel direkt ráfigyeltem. A gép tuti hideg volt, mert kintről hoztam be. Ennek ellenére elindult a venti.
Most ilyenkor mi van? :N

(#4485) Tsabee válasza spyduck (#4482) üzenetére


Tsabee
csendes tag

Igen olvastalak elötte,hogy te legyalultad ami fent volt.Megnéztem és 7. napon vagyok tehát le tudom tesztelni még most,hogy felteszem újra a win7-et.
Gyakorlatilag mi lenne a teendőm?Szedjek le torrentről egy OEM win7-et és tegyem újra?
Ahogy olvasom itt van neki egy rejtett particiója amiből vissza tudja állitani az eredeti állapotot.Gondolom azt nem kéne bántanom.Azért kimentem elötte biztos ami biztos.
Bár hogy tudom visszavarázsolni ha vmit elbaltázok nem tudom :F

Köszi a cicergés magyarázatot cseth neked is.Csak azért említettem,mert Flam kollégának ez volt az egyik gondja.

(#4486) zoli010 válasza Tsabee (#4485) üzenetére


zoli010
csendes tag

Nekem az everest szerint, es hallhato is a gpu ventilator 100%-on megy pedig nem fut semmi progi.

Otlet?

(#4487) Flam válasza zoli010 (#4486) üzenetére


Flam
aktív tag

Nekem 30%-on szokott alapjaraton.
Nezd meg nem-e fut valami folyamat a hatterben ami indokolja.
Esetleg a catalystba ha ati kartyad van nezd meg hogy a powerplay be van e kapcsolva.
Aksirol is 100%on porog?

(#4488) cseth válasza Tsabee (#4485) üzenetére


cseth
csendes tag

A varazslat nem tul nagy ha valami rosszul sul el. Ha kimented lemezekre annyi az egesz, hogy bebootolsz lemezrol, es vegig vezet a folyamaton. Ha meghagyod a rejtett particiot, akkor F10 asszem es fullos visszaallitas.

Ja, es annyi, hogy a visszaallito DVD-ket Windows alol kreald a Sony progijaval :)

[ Szerkesztve ]

készköszkész

(#4489) earny válasza Tsabee (#4485) üzenetére


earny
tag

Na kíváncsi leszek. Majd írd le a tapasztalataidat léci.
A többieké alapján már hajlok én is arra, hogy gyalu és szűz rendszer rakok fel.

(#4490) Tsabee válasza cseth (#4488) üzenetére


Tsabee
csendes tag

Köszönöm!
Annyira nem zavar ez venti,de sztem nem kellene mennie egyfolytában ilyen hőmérsékleti adatok mellett.Bár tegnap este amikor nagy csend volt azért jó érzés volt amikor kikapcsoltam a gépet és nincs duruzsolás.
Mindegy ezért biztos nem küldöm vissza a gépet,mert beleszerettem :-)
Azért remélem ez a win újrahúzás segít benne.

zoli010 Nekem is alapjáraton 30% ha terhelem erősebben akkor szokott magasabbra menni.

earny Megírom valszeg délután kezdek neki.

[ Szerkesztve ]

(#4491) zoli010 válasza Flam (#4487) üzenetére


zoli010
csendes tag

Nvidia 330m

Mar ujra telepitettem miatta a gept is de nincs valtozas, porog mint allat 100%-on.
Ja es a proci venti sem kapcsol ki, egyfolytaban megy.

(#4492) spyduck válasza zoli010 (#4491) üzenetére


spyduck
nagyúr

A venti alapjáraton mindig megy de az halk kb 2000rpm ami sztem baromi jó. Sony-s windowsal percenkét bekapcsol ès sübít vagy 4000rpm-en.

Lentebb kérdezték, h a VGA hűtő miért megy 100%-on? Azért mert nincs benne külön VGA hűtő:)

(#4493) Tibe válasza Tsabee (#4481) üzenetére


Tibe
aktív tag

Hazai forgalmazótól vetted a notit? Azért kérdezem mert itthon amiket forgalmaznak EB3S1E-ket azokba I5 460-as procik vannak, a tiédben pedig 540-es van.

(#4494) Tsabee válasza spyduck (#4492) üzenetére


Tsabee
csendes tag

A venti alapjáraton ott a vga-ra gondoltál ugye?

Tibe Igen hazai.Észre sem vettem.Megnéztem a rendszerben itt viszont 460-az ír.

(#4495) spyduck válasza Tsabee (#4494) üzenetére


spyduck
nagyúr

A vga-t és cpu-t 1db venti hűti.

(#4496) Tsabee válasza spyduck (#4495) üzenetére


Tsabee
csendes tag

Aham!Akkor viszont nem értelek,mert nekem alapjáraton 2400 rpm tolja.Akkor hiába rakom újra a wint,ha ez mindig menni fog.
Mert én ezt furcsáltam,hogy állandóan megy a venti.Az elözző notimnál nem így volt csak terhelés/melegedés esetén kapcsolt be majd ha elérte a normált leállt.Itt viszont gép beapcsolástól kezdődően kikapcsolásig 2400 vagy gyorsabban pörög.

(#4497) Flam válasza spyduck (#4492) üzenetére


Flam
aktív tag

Fakkja!
Most már nekem is felmerült a gyalulás és másik winfos felhúzása, beleültettétek a bogarat a fülembe...
Főleg mert egy idő után nekem is 2800-3000 között forgott a ventilátor alapjáraton is, néha meg ha aksiról ment akkor ilyen 2400 -as fordulatszámon. Hatalmas zajszint beli különbség volt/van.
Bár egyelőre legyen kész a gépem, illetve találja meg a szerviz, hogy miért "zúg, cicereg" és küldjék vissza. :D

(#4498) Flam válasza Tsabee (#4496) üzenetére


Flam
aktív tag

Szerintem a 2400 teljesen normális! A százalékokban meg csalhat az everest.
Tedd fel az AIDA64-et Finalwire gyártótól, igazából ez az új everest verzió és nézd meg azzal, hogy hány százalékot ír ki. 2400-as fordulatszám (EB2Z1E-nél) teljesen normális és elviselhető hangerő volt.

[ Szerkesztve ]

(#4499) spyduck válasza Tsabee (#4496) üzenetére


spyduck
nagyúr

Ha gyári Sony Win7-el használod akkor a következő dolgok történnek:
-lassú boot
-1-2 percig 2400rpm --> 30 másodpercig 3000rpm

Ha új Win7-et raksz:
-folyamatosan 2400rpm
-nagyon gyors lesz a gép

Meg lehet oldani, h törölgetsz meg hasonló. Én pl az újratelepítés híve vagyok, mert arról tudom, h biztosan jó lesz.

Amúgy a folyamatos 2400rpm a notebookok körében nagyon jónak számít. Az EliteBook 8540p pl.: 2200repm-en megy tápról, 960rpm-en akksiról, a gép alja pedig picit langyos. Egy Sony gép esetén mindig 2400 rpm-en megy a venti ami nem olyan agy különbség, viszont a gép alja mindig hideg. Nekem a Sony megoldása nagyon tetszik, egyik gyártó consumer modelljénél sem figyeltem még meg ilyen jó hűtésrendszert. Én ha egyszer lecserélem az EliteBook-om akkor csak is Sony vagy Apple gépet fogok venni.

(#4500) Tsabee


Tsabee
csendes tag

Értem köszönöm!
Én a régebbi notimból indultam ki ami csak akkor szólalt meg ha már izzadt a melegtől.Tény,hogy a burkolat is melegebb volt.Ennél a sonynál ez hihetetlen hogy nem melegszik.
És az is igazhogy az egy sokkal gyengébb gép volt.

Viszont most leírom a tapasztalatomat.
Mai bekapcsolásnál szokásosan beindult a venti bootolásnál.Majd felállt a win és lekapcsolt.Ilyen még nem történt.Most is halkan megy,de everestben számokban nem látok különbséget talán annyi hogy 2400 helyett többször 2340-et látok,de eddig nem volt sosem 2400 alatt.

Tehát ha 1 venti hűti a procit és vga-t akkor ez egy másik venti amit eddig hallottam méghozzá ami kivezeti a hőt a szellőzőn.

Tulajdonképpen nem tudom mitől vette vissza magát,mert végül nem húztam újra a wint és az utolsó indulás óta nem állitottam semmit.Igaz az inditópultból minden ki van szedvede és pár program törölve lett,de azóta már 2 inditás is volt és nem változott semmi.
Lehet rá kellett aludnia egyet :)

Szóval most elértem amit akartam csak nem tudom hogyan :) ,de legalább tudom nem lehetetlen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.