Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4901) Flam válasza earny (#4900) üzenetére


Flam
aktív tag

kapkodtál biztos, amikor elraktad. :P

(#4902) earny válasza Flam (#4901) üzenetére


earny
tag

Este kikapcs, reggel elrak.
Tuti nem volt bekapcsolva. Láttam volna.
Bár reggel 4:30-kor sokmindent látok/nem látok :DDD

(#4903) Tyren válasza earny (#4900) üzenetére


Tyren
aktív tag

Lehet, hogy mégse kapcsolt ki. Néha velem megesett, hogy rámentem a kikapcsolásra és vártam, de még azelőtt lecsuktam a gépet, hogy minden lámpa elaludt volna. Ennek az lett az eredménye, hogy nem kapcsolt ki, hanem az utolsó pillanatban "sleep" módba ment át. Ugyanakkor be van neki állítva, hogy néhány óra alvásban töltött idő után menjen át hibernálásba. Ilyenkor beindul a gép és hibernálja magát. Kivéve, ha valami beakad neki és belefagy a hibernálásba.
Talán ez történhetett veled is. De ez csak egy tipp.

Amúgy nemtom, hogy a zötyögés mennyit árt a winyónak, de jót biztos nem tesz neki. Ugyanakkor, ha valaki úgy tervezi, hogy évente (max kétévente) úgyis vesz új gépet, akkor kb mindegy... És azért mondjuk meg, hogy egy számítógépet azért vesz az ember, hogy használja és nem azért, hogy babusgassa, egyszer úgyis elromlik és le kell cserélni...
Szintén csak egy vélemény

''A barátaid megtanítanak arra, amit tudni szeretnél, az ellenségeid pedig arra, amit tudnod kell.''

(#4904) Bee-Beep válasza earny (#4900) üzenetére


Bee-Beep
tag

Szia!
Nagyon rossz helyen van a ki-bekapcs. gomb a vaiokon.
Ha csak az ölemben tartom és nem figyelek oda, előfordul, hogy egy igazításnál elküldöm szundizni.
A legömbölyített fedlap sem védi túlságosan a véletlen benyomódástól.
A táska belső gyűrődései képesek bekapcsolni. :(
Sajnos figyelni kell!
Nézz utána, talán biosból, vagy valami programmal lehet-e állítani a gomb működését...
Vagy esetleg, mit tegyen a gép, amikor a fedlap zárt állapotban van.
Üdv, Bee

Attól, hogy paranoiás vagy, még nem biztos, hogy senki nem akar kicsinálni...

(#4905) Solar_Wind válasza Bee-Beep (#4904) üzenetére


Solar_Wind
senior tag

Hát igen, már nekem is volt többször olyan, hogy át akartam rakni a gépet máshová, aztán sleep lett a vége. Sorozatosan előfordul. De az ergonómiára már panaszkodtam :) (mindent a jobb oldalra pakoltak, stb.)

(#4906) Bee-Beep válasza Solar_Wind (#4905) üzenetére


Bee-Beep
tag

Engem csak a bekapcs. gomb tud igazán zavarni, bár lehet más a gépünk elrendezése is.
Nekem vpceb3l1e-m van.
Erre igazán figyelhettek volna a tervező bácsik! :(

Attól, hogy paranoiás vagy, még nem biztos, hogy senki nem akar kicsinálni...

(#4907) Flam


Flam
aktív tag

Mostanában random megfagy (kékhalál) vagy semmire nem reagál a gépem... :S
Éjszakánként történik, hagyom futni a gépet be van állítva az alvó mód X perc után de most már 4. alkalommal fordul elő az elmúlt 1 hónapban.
Egyszer volt kék halál, a többi az annyi mintha be lenne kapcsolva a gép csak épp sem billentyűzetre, sem tácspadra sem egérre nem reagál.
Eseménynaplóba belekukkantottam a mai történés után és valami wlansvc.dll ellenszenveskedik azzal, hogy nem reagál a beállított DNS, bár kétlem, hogy a tényleges összeomlást ez okozná...

A régebbi "összeomlásokkal" kapcsolatban sajnos semmit nem sikerült kiderítenem.
Bárkinek hasonló jelenség? Esetleg tipp?

(#4908) cseth válasza Flam (#4907) üzenetére


cseth
csendes tag

[link]

Probald meg, hatha segit. Igaz angol, de az erdekes resz a Let me fix it myself

Ez csak akkor okesz ha hibernalas is van, nekem mar egyszer ez bejott.

[ Szerkesztve ]

készköszkész

(#4909) No.01


No.01
őstag

Lehet hulye a kerdes, de Assist, Web es Vaio gombok mit takarnak valojaban? :U

[ Szerkesztve ]

(#4910) deakgyuri válasza No.01 (#4909) üzenetére


deakgyuri
tag

Mikrokapcsolókat takarnak :C

Egyébként:
Assist - Windowsban > Megnyitja a Vaio Care-t
Assist - kikapcsolt állapotban > Elindatja a REcovery Center-t/Vaio Care-t
Web - Windowsban > Megnyitja az alapértelmezett böngészőt
Web - Kikapcsolt állapotban > Megnyitja a gyorsweb elérést -10-30s alatt
VAIO - Windowsban > Megnyitja a Media Gallery alkalmazást
VAIO - Kikapcsolt állapotban nincs funkciója

[Lehet, hogy igaz ami nem...][Lehet, hogy nem igaz ami igen...][Vagy nem...]

(#4911) No.01 válasza deakgyuri (#4910) üzenetére


No.01
őstag

LOL :DDD

Azert koszi! En kis naiv meg azt hittem, h a teljesitmenyt allitja...

(#4912) #50487040


#50487040
törölt tag

Üdv!
Akkumulátor problémám van 2 éves 3 hónapos FW21Z gépemmel, ami a korához képest nem lenne csoda, de nem az a baj, hogy gyorsabban merül, hanem az, hogy 60-80%-os töltöttség táján (ilyen nagy szórásban) megáll a töltés, viszont a töltésjelző lámpa tovább világít, és azt írja, hogy töltődik. Újratelepítettem a Power Management-et, a Battery Care Function ki-bekapcsolgatásával sikerül kicsit feltornázni a töltési szintet. Ha beállítom 80%-ra, akkor ott lekapcsolja a töltést, de ma már ezt sem érte el. Egy szerviz szerint az akku elektronikája bolondulhatott meg. Everest szerint 19% az elhasználódás mértéke, ez normálisnak tűnik.
Ha valaki találkozott már ezzel a jelenséggel, kérem, írja meg. Esetleg ez az akku lassú halálának a menete? Esetleg valaki használ utángyártott akkut?
A válaszokat előre is köszönöm.

(#4913) earny válasza Flam (#4907) üzenetére


earny
tag

Jól tom Te lepucoltad az eredeti rendszert és "szűz" windowst raktál fel?
Ha igen, akkor valszeg ez lesz a bibi. (?)
Ha nem, akkor passz. Nekem még soha nem fagyott ki a közel fél év alatt ilyen szinten. Kék halált még nem láttam. (kopp kopp kopp) Pedig csomó minden baromságot raktam fel/töröltem. Már gondoltam is rá, hogy vissza kéne állítanom az első napokban csinált imageből a rendszert.
Néha a firefox szokott megfagyni és ki kell lőni. De az olyan. Már megszoktuk...

(#4914) earny válasza Bee-Beep (#4904) üzenetére


earny
tag

Az van beállítva, hogy hibernálódjon ha becsukom.
Hibernálásból pedig csak a bekapcs gombbal jön vissza. Még az sem lehet, hogy összenyomódott gép és a kijelző megnyomott valamit.
A bekapcs gombot sztem tuti meg nem lehet letiltani... Különben hogyan kapcsolod beeee???? :DDD :DDD :DDD :DDD

(#4915) earny válasza Tyren (#4903) üzenetére


earny
tag

És azért mondjuk meg, hogy egy számítógépet azért vesz az ember, hogy használja és nem azért, hogy babusgassa, egyszer úgyis elromlik és le kell cserélni...

Ez ok. Csak csak csak nem akarok úgy járni, hogy valami mechanikai sérülés miatt elszáll a vinyó és kuka lesz rajta minden adat. Haver épp most dobta el 2 év összes fényképét, mert megmakkant a hdd.

(#4916) Solar_Wind válasza earny (#4915) üzenetére


Solar_Wind
senior tag

Biztonsági mentés néha érdemes csinálni.

(#4917) deakgyuri


deakgyuri
tag

(#4912) Brumi63

Szerintem keresztet vethetsz rá.Nemsokára eléred azt az állapotot, hogy csak 50% majd 30% majd pedig 0%.... :O

(#4914) earny

Egyetértek > A bekapcs gomb letiltása nem igazán lehetséges.

A felébredés lehet valami ütemezett feladat miatt is...

(#4915) earny

Gratulálni tudok haverodnak.2 év alatt nem csinálni mentést...

(#4916) Solar_Wind

Én a következőket teszem a fontos, de tényleg nagyon fontos adataimmal (családi képek, hivatalos dokumentumok...) Marad a HDD-n de kiírva a külső winchesterre és DVD-re illetve egy online tárhelyen is elhelyezve.Szerintem ez az egyik legbiztosabb módszer jelenleg.(Minél több helyen kell tárolni az adatokat.)

[ Szerkesztve ]

[Lehet, hogy igaz ami nem...][Lehet, hogy nem igaz ami igen...][Vagy nem...]

(#4918) God_ot


God_ot
tag

Annyit beszéltünk az S szériáról, hogy megkivántam a kicsikét és hétvégére bekóstoltam egyet (S13V9E).

Hangsúlyozom, hogy szigorúan szuverén vélemény, és nem fogom a konfigurációt ecsetelni, azt mindenki el tudja olvasni a kirakatban .-)

Első ránézésre tetszetős kis gép, teljesen más hatást kelt, mint egy E séria. Az anyaghasználat és a színárnyalat különbségek is meggyőztek.
Tehát első ránézésre jó tapasztalalataim vannak a géppel, és ugye, bár senki nem vallja be, ez az egyik legfontosabb szempont. (Nagyon fonotos a belső, dehát ha csúnya a csaj hozzá se szólsz, hogy kibontakozhasson a belső, igazi énje).

Kicsit elkalandoztam, ez még sokszor elő fog fordulni...

A külcsínyhez még annyit hozzátennék, hogy a fényérzékelős világító billentyűzet nekem nem lett a kedvencem, végül is működik, sötétben is tudtam pötyögni (dehát ki az a ... , aki sötétben akar gépelni). egy szó mint száz, jó, szép, de fölösleges.

Ami nekem a legmeglepőbb volt, a gép súlya. Hogy érzékeltetni tudjam a dolgot. Benyomtam a Kőbánya blúzt jútúbon és egy kézben tartottam a gépet, amig cigiztem kint az udvaron. fílinges volt, szal maradtam 2 cigire és lenyomtam még a Tetovált lányt meg a Füst és lábdob -ot ... és semmi, nem görcsölt be a kezem és le se akart szakadni, stb.
Ennek a könnyű-ségnek az egyetlen hátulütője számomra, hogy olyan sérülékenynek tűnik maga a gép, főleg az LCD. Dehát nem lehet golyóálló és könnyű is egyben, és nem teniszütőnek tervezték gondolom, szal ez szerintem belefér a dologba.

A másik meglepi az akksi volt. Bírta a gyűrődést, ami ritka kincs manapság. Egész hétvégén nem kellett töltenem, mondjuk nem is használtam sokat, de kikapcsolt állapotban is van töltöttségvesztés (100%ról kb. 4-5 nap alatt csontra merül az akksi géptől, márkától függetlenül) és a kis mocsok bírta .-)

A meglepetések sora még nem zárult ezzel, sőtt. Az I5-ös proci nem sípol!!! IGEN, ÍZLELGESSÜK MÉG EZT EGY PICIT. Az I5-ös proci nem sípol!!! nem tudom mi történhetett, de ez van. El lehet adni az ipari mennyiségben megvásárolt füldugókat.

A WLAN és a WWAN nagyon stabilnak bizonyult, egyszer sem dobott szét. A hang gyengusz, idegesítően halk, de mondjuk csodát nem is vártam tőle. Kicsit keveslem az USBt(3db) kártyaolvasó marhaságok helyett rakhattak volna inkább USB 3.0át, de legalább a retek eSATA nem került bele, ez is valami, ne legyünk telhetetlenek.

Mondjuk a HDD Shock Protection kiverte nálam a biztosítékot, amint megmozdítottam a gépet feljött a figyelmeztetés, szal ezt az alkalmazást rövid úton legyalulnám a gépről és persze ezen kívül még futott 100 felesleges alkalmazás, de ehez képest a gép meglepően gyors volt.
De természetesen ezzel nem elégedtem meg, elindítottam az összes Vaios csodaprogramot, betoltam 4 torrentet tölteni, küldtem át másik gépről képeket bluetooth-on, majd DVDről elkezdtem filmet nézni. Szerette a kicsike :-D , de végül is megoldotta, lassult de nem vészesen.

Az LCD is meggyőzött, ölbe véve is tudtam megfelelő szögbe dönteni, és a képminősséget is jól visszaadta. A fémyérzékelős szemkímélő kontraszt- és fényerőbeállítás is jól üzemel, nem lett vérvörös a szemem, bár ahoz nem használtam eleget, hogy ezt ténylegesen megállapítsam.

Mindent összevetve faja kis gép és még mindig tartom, hogy a F.om se adna 3k eurót egy Z13 ért ha kb. ugyan ez megvan 900-ért is.

Köszöntem szépen,

[ Szerkesztve ]

God_ot

(#4919) deakgyuri válasza God_ot (#4918) üzenetére


deakgyuri
tag

Azért egy pár tesztet - teszt eredményt letolhattál volna a torkunkon :DDD

[ Szerkesztve ]

[Lehet, hogy igaz ami nem...][Lehet, hogy nem igaz ami igen...][Vagy nem...]

(#4920) God_ot válasza deakgyuri (#4919) üzenetére


God_ot
tag

jó az úgy is kedvcsinálónak :-D

God_ot

(#4921) No.01 válasza God_ot (#4918) üzenetére


No.01
őstag

Tok jo iras, de az i5-es proci es a sipolas kozotti osszefugges nem tiszta szamomra... :U

(#4922) God_ot válasza No.01 (#4921) üzenetére


God_ot
tag

majd az lesz :-D

God_ot

(#4923) No.01 válasza God_ot (#4922) üzenetére


No.01
őstag

Fejtsd mar ki egy kicsit kerlek... most allok vasarlas elott te meg elulteted a fulembe a bogarat... :(( ;]

(#4924) Bee-Beep válasza earny (#4914) üzenetére


Bee-Beep
tag

Segíts nekem kérlek, hol írtam olyat, hogy tiltsd le a bekapcs. gombot!
Rád nézve minősítés, ha már egy segíteni próbálóról feltételezel ekkora ökörséget.
A bekapcsoláshoz szűkséges nyomva tartási időre gondoltam.
Összenyomódásra sem céloztam, mert az sem történhet meg roncsolódás nélkül.
A táskában lévő bélés gyűrődése annál inkább okozhat ilyet, mivel a gomb a gép szélén van!
Ha most ezek után ecseteled, hogy a táskádban nincs is bélés illetve nem gyűrődhet, mert hiperállatkarbonszálasszarvasbőr, hát én falnak megyek!
Azt értsd csak meg, hogy segíteni próbáltam pár ötlettel, hogy elindítsalak a gondolkodás rögös útján, talán magad is megtalálod a megoldást!

Attól, hogy paranoiás vagy, még nem biztos, hogy senki nem akar kicsinálni...

(#4925) earny válasza Bee-Beep (#4924) üzenetére


earny
tag

Na haragudj! Én egyáltalán nem csipkelődésből, vagy b..gatásból írtam a hszemet.
Úgy látszik elgurult a gyogyószered, ha ennyire a szívedre vetted.

Egyébként itt írtál olyant, hogy tiltsam le a gombot:
vagy valami programmal lehet-e állítani a gomb működését..

Amit deakgyuri olvtárs is letiltásnak értelmezett: (asszem :DDD )
Egyetértek > A bekapcs gomb letiltása nem igazán lehetséges.

Én soha nem írtam erre a topikra senkinek rossz indulatból. Gondolom más sem. Ez nem az a topik. Pont ezért nem kéne minden posztot nagyítóval végignézned és respektálnod minden szóra külön külön. Az ilyen emberek miatt tart az index fóruma is ott ahol... Azt is azért hagytam ott, mert csak az egymásba belekötés és anyázás ment.
Én jóhiszemüleg leírtam a történetem, hogy ha valaki esetleg találkozik ilyennel ne ijedjen meg, nem egyedi eset és nem biztos, hogy a gépe a hibás.
Mindegy... tanultam az esetből. Mostantól csak olvasni fogom topikot. Bizonyos posztokat meg ignorálni fogok. Ennyi.

(Legalább most már kezd értelmet nyerni az aláírásod. :) )

(#4926) God_ot válasza No.01 (#4923) üzenetére


God_ot
tag

A regebbi verziójú i3, i5 prociknak van egy hangyányi mellékhatása. Magas frekvencián sípol, de normál esetben csak csendes szobában hallható. De ha jól tapasztaltam, ezt a problétát az újakban sikerült kiküszöbölni.

God_ot

(#4927) No.01 válasza God_ot (#4926) üzenetére


No.01
őstag

Arrandale fele regi procikra gondolsz?

(#4928) Flam válasza Bee-Beep (#4924) üzenetére


Flam
aktív tag

lecsukott állapotban a gépet nem lehet bekapcsolni. Legalábbis az enyémet nem.
Nyomkodtam össze-vissza lehajtott tetővel és meg sem moccant, így szerintem a laptop táskás gyűrődéses dolog teljes mértékben kizárható.

(#4929) deakgyuri válasza Flam (#4928) üzenetére


deakgyuri
tag

Megcáfolnám, mert nekem sikerült elindítani lecsukott állapotban.

Elegendő ha egy toll, kulcs, aprópénz van a táska aljában és a VAIO az oldalára állítva van elhelyezve.

De hozzátenném, hogy nem egyszerű mutatvány.

[Lehet, hogy igaz ami nem...][Lehet, hogy nem igaz ami igen...][Vagy nem...]

(#4930) God_ot válasza No.01 (#4927) üzenetére


God_ot
tag

igen, de nem mindegyik, ahogy tapasztaltam i7 nél apszolút elhanyagolható volt weddig is a dolog, és kijavították az i3, i5nél is ezek szerint

God_ot

(#4931) Bee-Beep válasza deakgyuri (#4929) üzenetére


Bee-Beep
tag

Nekem is sikerült....
Bekapcsolt a dög!

Attól, hogy paranoiás vagy, még nem biztos, hogy senki nem akar kicsinálni...

(#4932) No.01


No.01
őstag

Na en is berendeletem a kis Vaio-mat... Kivancsi vagyok majd 5 ev aktive Dell hasznalokent mikent fog ram hatni...

meg 3 het mire megyek erte, de mar addig is lenne 2 kerdesem:

- Milyen alkalmazasokat erdemes megtartani a gyariak kozul es melyeket erdemes torolni?
- szeretnek mar az elejen egy visszaallitasi pontot letrehozni (tanulva az elmul evek esemenyeibol :B ) ezt hogyan tehetem meg a legkonyebben?

Elore is koszi!

(#4933) Bee-Beep válasza No.01 (#4932) üzenetére


Bee-Beep
tag

Szia!
A progikat, amiket adnak hozzá, mind hasznosnak találom!
Először töröltem mindet, mert azt hittem attól lassú a gépem.
Valami miatt újra telepítettem és hagytam a progikat, hogy megnézzem mire is valók.
Aztán egyszer csak begyorsult a gép! Gondolom a frissítések letöltögetése foghatta meg a gépet.
Most már minden rendben van és gyors a gép is. Minden rajt van amit alapból telepít.
A visszaállítási pont kérdése engem is érdekelne, úgyhogy várom én is egy gyakorlott felhasználó hozzászólását!
Üdv, Bee

Attól, hogy paranoiás vagy, még nem biztos, hogy senki nem akar kicsinálni...

(#4934) deakgyuri


deakgyuri
tag

(#4932) No.01
(#4933) Bee-Beep

Fix lépéseket nem tudok adni, ezért elmondom, hogy én miként kiviteleztem:

Telepítés > Update > Általában használt programok

Mikor minden kész > Start > Vezérlőpult > Biztonsági mentés és visszaállítás
1, Lemezkép létrehozása > Tanácsos külső winchesterre (EB2Z1E/BQ 45GB-ot hoz létre)
2, Rendszer-helyreállító lemez készítése

Visszaállítás:
Lemez berak > Boot > Külső winyó rádug > Visszaállít > Örül

[Lehet, hogy igaz ami nem...][Lehet, hogy nem igaz ami igen...][Vagy nem...]

(#4935) rinpocse válasza deakgyuri (#4934) üzenetére


rinpocse
tag

Helyes válasz! :C

(#4936) dropopi válasza God_ot (#4926) üzenetére


dropopi
aktív tag

Melyiket érted régebbi verziósnak? Főként i5-nél érdekelne. Melyik az amelyik már nem sípol? Pl az i5 560M-es melyik "sípolási kategóriába" tartozik?
Köszi. ;)

(#4937) Bee-Beep válasza deakgyuri (#4934) üzenetére


Bee-Beep
tag

Köszönöm!
45Gb??? :O

Attól, hogy paranoiás vagy, még nem biztos, hogy senki nem akar kicsinálni...

(#4938) No.01 válasza deakgyuri (#4934) üzenetére


No.01
őstag

Kulso HDD akkor minek lemez? :U

Tesom Samsungjanal ezt nagyon ugyesen megoldottak (igaz az kulon letrehoz egy particiot a vinyon igy csokkentve annak kapacitasat) de ott 3-4 kattintasbol vissza allitottam mi ndent.

(#4939) thesound válasza No.01 (#4938) üzenetére


thesound
őstag

winboot lemez szükséges, ha a windows partíció mentését akarod visszaállítani

(de amikor csinálod, akkor win7 korrekten kiírja, hogy ez kell, miért és mit kell csinálni)

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#4940) No.01 válasza thesound (#4939) üzenetére


No.01
őstag

Sima DVD eleg ugye?

(#4941) Solar_Wind válasza No.01 (#4940) üzenetére


Solar_Wind
senior tag

Igen, de 3 kell belőle. Legalábbis nekem annyi kellett. Másoknak négy, vagy kettő :)

(#4942) No.01 válasza Solar_Wind (#4941) üzenetére


No.01
őstag

Na mostmar kezdem magam nagyon hulyen(ek) erzni...
kulso HDD 45GB + 2, 3 vagy esetleg 4DVD meg pluszba??

(#4943) deakgyuri


deakgyuri
tag

(#4939) thesound
Igazad van, de ha az Win nem hajlandó beindulni, akkor kell a BOOT lemez.Egyszerúbb, mint egy teljes visszaállítás, majd lemezkép visszaállítás.

(#4940) No.01
1 DVD / 1 CD

(#4941) Solar_Wind - (#4942) No.01
Szerintem 2 különböző dologról beszélünk.
- Vaio Recovery Lemezek - 3 DVD > A gyári állapotot lehet visszaállítani
- Windows Recovery - 1 DVD / CD + A lemezkép a külső winyóra > Ez tulajdonképpen egy BOOT lemez és arra szolgál, hogy a mentett lemezképet vissza tudd állítani, ha a Windows már nem hajlandó beindulni.Ezzel a lemezkép létrehozásakori állapotot lehet visszaállítani.

[ Szerkesztve ]

[Lehet, hogy igaz ami nem...][Lehet, hogy nem igaz ami igen...][Vagy nem...]

(#4944) Bee-Beep válasza deakgyuri (#4943) üzenetére


Bee-Beep
tag

:O
Na most akkor lehetne szájbarágósan? :B
Nekem arra lenne szűkségem, hogy amikor kész van a telepítésem (recovery partícióról)
és meg van minden frissítés, plusz még feltelepítettem az általam használt programokat,
létrehozhassak egy telepítő lemezt (vagy többet :o ;) ).
Remélem csak nekem volt bonyolult, ahogy leírtam :U

Attól, hogy paranoiás vagy, még nem biztos, hogy senki nem akar kicsinálni...

(#4945) sEKTOr


sEKTOr
csendes tag

Hy-all.
Most vettem egy F12 m1e lapost. Jól bírja esténként az sc2-t, de dolgozik a hűtés benne, mint az állat. Érdemes ezek alá ventis padot rakni, vagy elég a sima is, mert az alja viszont nem meleg max. néha langyos?

Ill. még egy dolog.
A Vaio Recovery Lemezekkel akkor is helyre tudom állítani a gépet a gyári Vaios-ra, ha esetleg a HDD bedöglik és kap egy másikat?
Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#4946) Bee-Beep válasza sEKTOr (#4945) üzenetére


Bee-Beep
tag

Igen, szerintem helyre lehet állítani...
Nekem pont ezért lenne szűkségem ezekre a telepítő lemezekre, mivel a gari nem terjed ki a szoftverekre (ezt olvastam).

Attól, hogy paranoiás vagy, még nem biztos, hogy senki nem akar kicsinálni...

(#4947) God_ot válasza dropopi (#4936) üzenetére


God_ot
tag

ez a baj, hogy ez teljesen random, szal nehéz ezt így behatárolni. 2011es gépben biztos nincs, előtte meg mindegyiknek van hangja, de ha nem extrém, akkor észre se lehet venni. Csak azért írtam bele mert én kifejezetten éjjel a csendben hallgattam meg és nem sípolt.

God_ot

(#4948) sEKTOr válasza Bee-Beep (#4946) üzenetére


sEKTOr
csendes tag

Hmm. érdekes ezek szerint a Windowst-se lennének kötelezők visszarakni egy esetleges akár garis HDD-csere után? Tényleg ki kell írnom ezeket a lemezeket. Azért kérdezem mert egy másik lapin próbáltunk egy olyat hogy: Le lett formázva a HDD !pontosan! olyan Windowst mint amit kaptunk hozzá feltelepítettünk és a gép alján lévő matricás kóddal nem engedte beaktiválni....

(#4949) Solar_Wind válasza deakgyuri (#4943) üzenetére


Solar_Wind
senior tag

Bocs, igazad van.

(#4950) earny válasza Bee-Beep (#4944) üzenetére


earny
tag

Hú haver nehéz ember vagy.
Úgy tűnik a bekapcsoló gombos sztoriban sem én voltam a hunyó, hanem te nem értetted meg a lényeget.
Ha a fentebb leírtak alapján nem világos, akkor add vissza a diplomádat. (gondolom bölcsész) :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.