Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4251) God_ot válasza néha (#4246) üzenetére


God_ot
tag

Hi,

Hétfőn megnézem, de így fejből passzolnék hogy milyen winyó van benne alapból.

Mindenesetre csak a "vaio driverek" jók, külsős driver, még ha az az eredeti gyártótól is van nem fog működni.

de a legegyszerűbb: támadj bele a VAIO Update (ha jól gondolom a tiédben az 5ös van) progiba és azon keresztül töltsél le mindent, ami van a géphez, ha van bármi új driver az megtalálja.

Ha ez se megy akkó adatmentés és recovery (feltéve hogy nem törölted le a rejtett partíciókat)

[ Szerkesztve ]

God_ot

(#4252) God_ot válasza MikÁsz (#4248) üzenetére


God_ot
tag

:K

vagy keress egy pontosan ugyan ilyen gépet amihez van RDVD és arról told fel, elméletileg menni fog, de hangsúlyozom: elméletileg, garanciát nem vállalnék rá.

God_ot

(#4253) thesound válasza MikÁsz (#4250) üzenetére


thesound
őstag

Innen le tudod szedni az összes 'Preinstalled Drivers and Utilities'-t

http://support.vaio.sony.eu/computing/vaio/downloads/preinstalled/index.aspx?l=en_GB&m=VPCEB2Z1E_BQ

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#4254) hcpetrov


hcpetrov
csendes tag

Sziasztok!

Van egy SONY VAIO VGN-FS215B laposom. Azt vettem észre, hogyha több minr félórát megy a proci hőfoka (Everest) felmegy 67°C-ra.

A mai napon pedig 88°C volt. Adatokat másoltam LAN kábellel egy másik gépről.

Szerintetek mi lehet a hibája?

A gépre felraktam win7-et, a merevlemezt kicseréltem egy 120 GB-osra (a gyári 60-as helyett)

Várom segítségeteket!!!

Peti

(#4255) God_ot válasza thesound (#4253) üzenetére


God_ot
tag

Megpróbálhatod, de nem lesz ott az összes. Minimum a hotkeys hiányozni fog, vagy még sokkal több. Rengeteg driver csak a gép rejtett partícióiban ill. az RDVDn van meg és nem tölthető le sehonnan.

God_ot

(#4256) deakgyuri válasza God_ot (#4255) üzenetére


deakgyuri
tag

A funkciógombok működésre bírhatóak.

Ugyanakkor az észrevételeim azok számára, akik esetleg a jövõben hasonló problémába futnak:
Valóban a Vaio-s funkciógombok, extrák esetében teljes Windows7 újrahúzás után a telepítési sorrend a legfontosabb tényezõ minden funkció újbóli mûködéséhez. A neten talált variációk közül nekem (Vaio VPCF11M1E/H) az alábbi mûködött:
Fontos, hogy, mint azt TigerCat is írta [#3324], minden telepített program után indítsuk újra a gépet!
1. VAIO Shared Library - Mindenképpen ezzel kezdjük a telepítéseket.
2. VAIO Control Center
3. VAIO Setting Utility Series
4. VAIO Control Color Setting
// Én ezeket követõen telepítettem fel az összes drivert (chipset, graphics, stb.)
5. VAIO Event Service (Fn gombkezelés)
(A lista elkészítéséhez az alábbi leírást használtam: forum.notebookreview.com/sony/ (A linkre kattintva megtalálható a részletes angol leírás.))
A számozott programok sorrendjét kell tartani! A 4. és 5. lépés között a driverek telepítése nem okozott gondot.
Amelyek még ezután sem mentek, azok a Fn+ fényerõ szabályzó gombok, illetve az én modellemen található Assist/S1/VAIO extra gombok, és a fénymérõ szenzor.
Csak ezt követõen csatlakoztattam a netet, majd rögtön indítottam egy Windows Update-et. A frissítések telepítése után tökéletesen mûködik minden. (Az állam leesett, hogy végül a WinUpdt oldotta meg az utóbbi problémát.)
A hozzászólóknak ezúton is köszönöm a segítõ válaszokat!

Idézet egy korábbi hozzászólásból.

[ Szerkesztve ]

[Lehet, hogy igaz ami nem...][Lehet, hogy nem igaz ami igen...][Vagy nem...]

(#4257) Flam


Flam
aktív tag

scrollozás közben vinnyog a gép az mit jelent?!

(#4258) deakgyuri válasza Flam (#4257) üzenetére


deakgyuri
tag

Érdekes, és pontosan milyen scrollozás közben?

Weboldal és touchpaddal görgeted?
Ha ugyanazon oldalt csak a fel le nyilakkal görgeted akkor is vinnyog?

Jelenleg egy EB2Z1E van nálam tesztelésen.

Amikor ír/olvas a HDD akkor halk sípoló hangja van, de csak akkor hallani, ha egy kicsit megemelem a gép elejét és onnan hallgatom.

[ Szerkesztve ]

[Lehet, hogy igaz ami nem...][Lehet, hogy nem igaz ami igen...][Vagy nem...]

(#4259) Zodicus válasza God_ot (#4243) üzenetére


Zodicus
senior tag

:R Értem én, de egyszer megtaláltam az eredetijét. Most simán csak USB-s webcam nak látja.

(#4260) Flam válasza deakgyuri (#4258) üzenetére


Flam
aktív tag

Honlapoknál tűnt most fel. Touchpad, home - end gombokkal is, illetve le-fel nyilakkal is cicereg vagy nyüsszög, az feltűnt, hogy hol hangosabban, hol halkabban egyelőre nem tudom mikor hangosabb mikor halkabb...
Aztán könnyen lehet, hogy teljesen normális alapzaj...

Winchester: dec. 20. óta kétszeresére nőtt az érték, 1887-ről 3764-re...
Ez mennyire normális? :P

[ Szerkesztve ]

(#4261) thesound válasza Flam (#4260) üzenetére


thesound
őstag

Nálam szerencsére nem cicereg (vagy nem hallom).

Nekem ez a parkolásos cucc nem nő (nyilván ki-bekapcsoláskor 1-2-t), csak játék közben, de akkor 1-1,5 óra játék alatt vagy 100-200-at. Most 1600-nál járok. Azt szoktam számolgatni, hogy mikor (kb. mennyi év) múlva érem el ezzel a növekedési ütemmel a 300.000-600.000-et. Elvileg ennyit bírnak a vinyók üzembiztosan... bár nyilván modellje, használati környezet, szokások és a szerencse is nagymértékben befolyásolja ezt.

(bár majd alkalom adtán ezt a sleep-es dolgot is ki fogom próbálni, ahogy írtad)

megyek meglopom a fáról a szaloncukrot :DDD

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#4262) Solar_Wind válasza thesound (#4261) üzenetére


Solar_Wind
senior tag

Lekopogom, hogy az enyém sem "visít". Akkuról sem. Biztos kifogtam egy szerencsés példányt.

(#4263) Flam válasza thesound (#4261) üzenetére


Flam
aktív tag

Én már nem tudom... Komolyan kezdem feladni :D
De számomra akkor is furcsa, hogy a te vinyód kevesebbet mutat annak ellenére, hogy idősebb. :)

Én meg anyósjelölt főztjére várok :)

(#4264) Vidala válasza Vidala (#4200) üzenetére


Vidala
senior tag

Csak egy kis kiegészítés ehhez a gépről (hátha érdekel valakit):
Most teszteltem játékkal is, egész pontosan a Dragon Age: Origins-al. Nem is annyira a teljesítménye az érdekes számomra, hanem a zaj/hőfok: tehát a venti hangja azért még kicsit erősödött a 3D mark-hoz "képest", de még így is sem mondható hangosnak, az elfogadható szinten marad, pontosabban nem találom zajosabbank az általam még ismert Acer travelmate-hez képest. Ezzel viszont a hőfokot szépen kordában tartja, a burkolat/billentyűzet sehol nem melegedett fel számottevően, bőven a langyos kategórián belül marad. Csak a balra kifelé távozó levegőn érződik, hogy azért izzad a GPU.

CoVboy Forever!

(#4265) Flam válasza thesound (#4261) üzenetére


Flam
aktív tag

azt hiszem nekem akkor is gyorsan nő, megírom a supportnak hogy 20.-án volt a szülinapom ugyan már legyenek jó fejek és cseréljék ki a komplett gépet.

btw. disznóölésen túl :D zsirkirály a hurka. :P

(#4266) Zodicus válasza Flam (#4265) üzenetére


Zodicus
senior tag

Erre kíváncsi leszek, majd írd meg a történet végét!

(#4267) Flam válasza Zodicus (#4266) üzenetére


Flam
aktív tag

szerintem szimplán leszarják :D úgyhogy kár erre több időt fecsérelni :P :D

u.i. 4188 most per pill... sajnos hétvégén alig volt használva... kezdődik reggel az aksi+hálózat. :)

[ Szerkesztve ]

(#4268) God_ot válasza deakgyuri (#4256) üzenetére


God_ot
tag

A funkció gombokra igen, de a többi még mindig bukta :-D

God_ot

(#4269) God_ot válasza Zodicus (#4259) üzenetére


God_ot
tag

Sajna nincs más mód, esetleg kereshetsz neten drivert hozzá - de ez vagy-vagy.

Ha biztosra akarsz menni, akkor recovery.

God_ot

(#4270) Shrek89 válasza Zagaran (#4240) üzenetére


Shrek89
csendes tag

Szia! Hasonló problémám van nekem is, új kijelzőt oyan 25 és 40 ezer között szerelnek be szervízben, de kicserélni kurvára nem nehéz homemade, youtube a jó barátunk, és használtan kijelzőt pölö a hardverapro.hu-n 10-15 ezerért seftelhetsz. A vaio vgn-f-hez 16:9 es wxga (1280x800) fényes kijelző való, 30 pines, a csavar még ott lehet, hogy a sony dupla fénycsövessel szállít (CCFL dupla csöves), olyan meg ritkán akad, de elvileg a sima fénycsöves is jó bele, csak kihagysz szépen egy ccfl csatlakozót.

(#4271) Shrek89 válasza hcpetrov (#4254) üzenetére


Shrek89
csendes tag

Poros a hűtő, vagy nem forog/nem fúj rendesen a ventilátor, vagy újra kell pasztázni a procit. Ez kurvára nem nehéz homemade, thermal pasta ebay-en kb 1 dollár, azt megveszed, szétszeded a gép alját (youtube a jóbarátunk) körömlakklemosóval levakarod a régi pasztát és teszel rá újat, majd összerakod a gépet megint. Portalanítás ugyanígy, csak jó tüdő vagy egy sűrített levegő spray kell hozzá:) Ha a ventillátor tönkrement (törött, csapágy meghalt stb) akkor újat kell venni (ez is az interneten a legegyszerűbb, ebay, pchub.com stb...) és kicserélni. Szervíz ezért simán elkér 15ezret, pedig mondjuk egy ezresből megoldható. És YOUTUBE!!! Minden fenn van.

(#4272) zoli010


zoli010
csendes tag

Hi

Az en problemam a kovetkezo, a 3 honapos ;aptopom nem tolt, vagyis tolt, de csak 79%-ig, mi lehet a problema?
Ha szervizeltetem a gepem is el kell kuldenem, vagy eleg csak az akksit?

(#4273) zoli010


zoli010
csendes tag

Esetleg valami tipp?

(#4274) ro_bert17 válasza zoli010 (#4272) üzenetére


ro_bert17
őstag

Csak egy tipp. A vaioknak is van egy akkumulátor kímélő opciója. Sajnos a pontos nevére nem emlékszem, de a lényeg, hogy eleve csak 80%-ig tölti az akksit. Nincs bekapcsolva?
Azt hiszem a power management speciális beállításainál tudod keresni.
Szerk: Vaio Control Center, power management, battery care néven nézd meg esetleg.

[ Szerkesztve ]

(#4275) zoli010 válasza ro_bert17 (#4274) üzenetére


zoli010
csendes tag

legnagyobb tiszteletem, valszeg soha nem jottem volna ra hogy tegnap reggel bekapcsoltam ezt a funkciot ugy, hogy azt sem tudtam mi az, remelem ez lesz a hiba, holnap toltom.
Koszonom a segitseget.

(#4276) hcpetrov válasza Shrek89 (#4271) üzenetére


hcpetrov
csendes tag

Szia!
Amiket írtál már megnéztem ismerőssel. Mindegyik rendben volt. Procit is újra kentük pasztával.

Ennek elemére melegedett fel a gép.

Sajnos tegnap a töltő (ami megy a hálózatba) elfüstölt :(
Szerencsére az akksi nem volt bennt a gépben, amikor tönkre ment a töltő.
Lehet hogy táphibája volt a laposnak és azért melegedett a proci?

Ebayről szereztem egy akksit (természetesen ami kompatibilis a géppel), amit ha bedugtam a gépbe akkor el se indult, csak hálózatról volt hajlandó működni.

Azért köszönöm a segítséget

Üdv

(#4277) earny válasza zoli010 (#4275) üzenetére


earny
tag

Nem véletlenül van ez a kímélő üzemmód!
Ha nem akarod, hogy hamar megmurdeljek az akksi, akkor használd. ;)

(#4278) earny


earny
tag

Vinnyogás:
Nekem egyetlen esetben csinálja: ha ACDSee-vel megnyitok egy képet teljes képernyőn és belenagyítok, aztán a kurzormozgató gombokkal görgetem erre-arra. Akksiról és hálóról is. Érdekes. Mondjuk egyáltalán nem zavar :) .

Parkolás:
41 nap 8 óra működési idő mellett ez a helyzet:

Szerintetek ez kóros?
A gépet elég sokat használom. Melóhelyen, aztán mikor hazaérek, akkor már kapcsolom is be. 11 napig otthon voltam, végig be volt kapcsolva, csak néha ment alvó módba. Film, rádió, játék, net, letöltések mentek végig.
Nem ülök mindíg előtte... a power managementben 20 perre van állítva a viníó kikapcsolás. Ha minden 20 perc után tényleg ki is kapcsol majd vissza, akkor 24 óra alatt 72, egy hát alatt 504 lenet a parkolások száma nem többezer!! Jó ok... menet közben is parkoltassa, akkor viszont számoljunk kicsit!
40 nap 8 óra üzemidő, az 968 óra, vagyis 58080 perc, (116160 félperc) tehát a 113470 db parkolás azt jelenti, hogy kb fél percenként parkoltat egyet. Ezt hallanom kéne nem??
Itt ülök reggel 6-óta a gép előtt és 1-2 alkalommal hallatszott nagyobb (a kikapcsoláskor is hallható) kattanás.

Jajj bocs... 40 nappal számoltam nem 41-el.
Tehát: 992 óra 59520 perc 119040 félperc.
Tökmindegy, csak mondom javítom mielőtt megköpköd valaki :)

Biztos, hogy az az érték amit nézünk az a parkolások számát jelzi?
Biztos, hogy az ilyen magas érték hibás működésre utal?

Én úgy vagyok a témával, hogy amíg nem könyököl ki az egyik olvasófej a tácsped mellett, addig nem nagyon érdekel, hogy mi mennyi. Ha nagyon nagy hiba lenne, akkor az sentinel sem írná, hogy nincs szükség beavatkozásra, meg minden rendben.
Nem hiszem, hogy a wd megkockáztatna egy hibás széria kiadását. Vagy ha igen, már hallanunk kellett volna róla.
Azt gondolom, hogy felesleges naponta/óránként/percenként nézegetni az értékeket egy nohány hetes/hónapos merevlemeznél. Ha hibás lenne, már előjött volna a hiba.

Mindazonáltal kíváncsi lennék a sony és a wd álláspontjára is. Van nekik nálunk valamilyen képviseletük, supportjuk?

[ Szerkesztve ]

(#4279) thesound válasza earny (#4278) üzenetére


thesound
őstag

Én írtam annó a WD-nek is, jött egy ilyen leszarom válasz, hogy nézzem meg a linkelt doksit a vinyójuk 600.000 parkolást bír üzembiztosan a specifikáció szerint. (nyilván üzemeltetés, környezet, szerencse...stb.)

Sony supportnak jeleztem ezt és cserélték szó nélkül a vinyót (Sony supportnak pirospont). Az új vinyó (Toshiba) parkolása csak játék közben nő (akkor viszont 1-1,5 óra alatt 100-200-at is), egyéb esetben nem. Igaz az alvó módot nem próbáltam még. (lehet hülyeség, de mikor játszom ugye pörög a vga... nem lehet hogy valami más szívja el a kraftot a hdd elől és akkor parkolgat ad-hoc módon a hdd?)
Nálam most majd két hónap (működési idő 19 nap a sentinel szerint) után 1800 a parkolások száma, ezt nagyjából normálisnak ítélem meg én, bár van itt olyan VAIO tulajdonos, akinek kb. a be-kikapcsolások számát hozza. (na ez a 100%-osan normális, ha a hdd nincs kikapcsolásra állítva x időközönként)

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#4280) thesound válasza thesound (#4279) üzenetére


thesound
őstag

lejárt az idő...

Annyit tennék hozzá, hogy az eredeti vinyó kattant egy szépet hallhatóan minden egyes parkolásnál.... ezért figyeltem fel rá.
Az új vinyónál nem hallok semmit.

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#4281) God_ot válasza earny (#4278) üzenetére


God_ot
tag

Hi,

Hivatalos minősségben itt senki nincs a Vaio-tól (nem is lehet).

A válasz a kérdésedre:

Maga a parkolások száma (ameddig ez nem zavarja a gép normál működését) egy teljesen fölösleges információ egy normál felhasználó számára. (nem mellesleg ezt egyetlen szervíz sem méri, ha hangos emiatt a HDD kidobják és kész)

Tehát ezt nézegetni időpocsékolás, de ha valaki ráér ilyesmire, szive joga ezzel foglalkozni.

Viszont amig ez nem idéz elő rendellenes mőködést, egyetlen szervíz sem fogja "megjavítani", ergó kicserélni emiatt a HDD-t, legyen akár milliós nagyságrendű parkolás egy 2 napos gépen.

[ Szerkesztve ]

God_ot

(#4282) zoli010


zoli010
csendes tag

Sziasztok!

Valoban az volt a problem hogy beallitottam a vaio battery care-t. Koszonom a segitseget.

Mas; Ma vettem eszre hogy ha a monitort kikapcsolam a display off gombal akkor ha bizonyos szogbe forditom a gepet latszik az ablak, szemmel alig eszrevehetoen.
Egyaltalan nem zavaro mert szembol eszre sem veszem, csak kerdem, hogy ez normalis?

thx

(#4283) earny válasza zoli010 (#4282) üzenetére


earny
tag

Igen
Csak a háttérvilágítást kapcsolod ki a gombbal.

(#4284) earny


earny
tag

Amint mondtam felőlem lehet 10 csillió is a parkolások száma, meg a sentinel is elmehet a sunyiba (pl a külső vinyómra 9 hónapja mondja, hogy azonnal cseréljem ki :D)
Én csak értetlenségemet próbáltam kifejezni.

(#4285) zoli010 válasza earny (#4283) üzenetére


zoli010
csendes tag

Koszi a gyors valaszt, ha a hattervilagitast kapcsolom ki vele akkor nem kene latnom semmit, vagy igen?
Na mindegy, fo, hogy nincs problema.
Nalad is ez van ha megnyomod a display off gombot?

(#4286) #08207360


#08207360
törölt tag

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni! Szeretnék venni egy vaio laptopot, viszont nem nagyon értek a műszaki dolgokhoz..:S. Mikre figyeljek oda, mi a jó? Találtam egyet, szeretném megkérdezni, hogy ez megfelelő-e netezéshez, film nézéshez, meg dolgoznék is rajta: [link] köszönöm előre is a segítséget! :)

[ Szerkesztve ]

(#4287) Flam válasza #08207360 (#4286) üzenetére


Flam
aktív tag

Paraméterekből adódóan tökéletesen megfelel minden általad felsorolt dologra :)

(#4288) earny válasza zoli010 (#4285) üzenetére


earny
tag

Nem, mert nincs olyan gombom... :(
Az előző laposon volt ilyen gomb és ott (is) úgy működött, hogy a monitor kikapcsolásakor csak a háttérvilágítást kapcsolta le.Napfényben, vagy egy lámpa által a kijelzőt megvilágítva simán lehetett látni a kijelző tartalmát.

(#4289) Solar_Wind válasza earny (#4277) üzenetére


Solar_Wind
senior tag

Akkor is érdemes ezt bekapcsolni, ha legtöbbször hálózatról meg a gép?

(#4290) zoli010


zoli010
csendes tag

Egesz nap megy a gepem, a toltot le fel huzogalom, amikor feltoltott le huzom a mikor lemeruloben van, akkor visszadugom.
Ez nem problema?
Hogy hasznaljam?

(#4291) earny válasza zoli010 (#4290) üzenetére


earny
tag

Ha fel, le húzogatod, akkor egy idő után jó lesz. :DDD

(#4292) zoli010


zoli010
csendes tag

meg egy kerdes:
az utobbi napokban eleg hangos lett a gepem, kiderult hogy a gpu ventilator folyamatosan 100%-on porog, ugy, hogy nem fut semmi progi.
Tipp?
A gep 3 honapos.
Eddig csendes volt.
De van amikor meghulyul es a processzor is elkezd dolgozni mint allat, a turbo boost gadget mutatja, hogy az i7-es proci 100%-on megy ugy, hogy nem fut egy program sem. A gep 2 nappal ezelott volt ujra rakva. Nod32 van rajta, szerimtem nem virus, mert a virus irto sem talal semmit a gpu ventire pedig a virus sem magyarazat.
Ja, a legujabb gpu driver van fenn.
Nvidia GEFORCE 330M 1GB

[ Szerkesztve ]

(#4293) Pint válasza zoli010 (#4292) üzenetére


Pint
csendes tag

Elvileg azt be tudod állítani a VAIO Control Center - ben...van ott egy olyan hogy Power options - Balanced, Performance és Silent. Ha Silent - ra teszed, akkor megszűnik a ventillátor zaj...persze ha a GPU - t akarod használni egy komoly játéknál, akkor állítsd vissza.

Ez nálam a VPCZ1 - en így tökéletesen működik...

Reality is a state of mind

(#4294) Pint válasza zoli010 (#4290) üzenetére


Pint
csendes tag

Vaio Control Center - Battery Care funkciót kapcsold be. 80% - ig tölti a telepet, de ezáltal nem csinál teljes ciklust, így viszont kíméli az aksit is. Ettől jóval lassabban használódik az aksi...

Reality is a state of mind

(#4295) ro_bert17 válasza zoli010 (#4290) üzenetére


ro_bert17
őstag

Az ilyen mértékű rendszeres töltés/merítéses ciklusok sokasága nem fog használni a notid akkujának. A notebook akkuk kapacitása véges. Bizonyos számú töltés/lemerítést követően elveszti kapacitását. Viszont ne legyen feltétlen használaton kívül.
Pl. az egyik ideális helyzet, ha folyamatosan hálózatról használod a géped, de mondjuk havonta, két havonta egyszer lemeríted/feltöltöd.
Ha sokat szoktál játszani, vagy az i7-s procid folyamatosan nagy terhelésnek van kitéve ami által jobban melegszik a noti, akkor meg lehet inkább célszerűbb lenne akku nélkül használni, ugyanis az akksik legnagyobb ellenségei a túl extrém hideg/meleg viszonyok. Minden ami szélsőség. Tehát a gyakori fullra töltés/fullra merítés is.

(#4296) spyduck


spyduck
nagyúr

Ma feladtam egy Hibás Sony Vaio EB1-est, teszteljük a szervizüket :DDD
Amint vége van a műveletnek beszámolok, az ügyfélszolgálat 10/10.

(#4297) Flam válasza spyduck (#4296) üzenetére


Flam
aktív tag

Nekem sem az ügyfélszolgálattal van, volt bajom sajnos :S
Ők valóban 10/10. :)
UPS szopatott, meg úgy néz ki, hogy nem vinyó gond volt... :(

(#4298) Flam


Flam
aktív tag

Azt mondjátok meg nekem légyszi, hogy mitől függ a CPU ventilátorának a sebessége, mivel semmivel sincs jobban meghajtva mint szokott lenni és most valamiért mégis 2400-2500 körül mozog, máskor meg 3000 körül szokott lenni...
Annyi most a különbség, hogy máskor nincs bent az aksi és hálózatról megy, most meg bent van az aksi is és hálózatról megy.
Az az 500 fordulat percenkénti különbség pedig nagyon sokat számít zajszintben.

(#4299) zoli010 válasza Flam (#4298) üzenetére


zoli010
csendes tag

nekem is meghujult a laptopom, ˝nagyon˝ hangos. Nej tudok rajonni mi lehet a baj a hep 4 honapas a windows friss, valszeg reinstal majd ha nem oldodik meg szerviz. Ami ejlitesre melto dolog lehet, hogy patricionaltam a vinyot.

B.U.E.K!!!

[ Szerkesztve ]

(#4300) God_ot válasza zoli010 (#4299) üzenetére


God_ot
tag

Ami ejlitesre melto dolog lehet, hogy patricionaltam a vinyot.

ez a mondat minden pénzt megér :))

[ Szerkesztve ]

God_ot

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.