Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2181) gege71.hu válasza gege71.hu (#2179) üzenetére


gege71.hu
addikt

VAIO FW sorozat WINDOWS 7 64bit telepítési segédletek.:

Nos aki az FW(pl.: VGN-FW21E) soroztú VAIO-ra szeretne zökkenőmentesen 64 bites WIN7-et feltenni itt egy rövid angol nyelvű leírás, benne pedig linkelve egy 2 darabos RAR csomag amiben megvan minden installer amik kellenek.(rapidshare-es úgyhogy nem lesz gyors a letöltés(nekem órákig tartott :( )
Egy nem működött nekem , mégpedig a 64 bites Memory stick olvasó ami maga a hiányzó Alapvető rendszerezköz amire előző hozzászólásomban hivatkoztam.
A Windows 7 64bites Ricoh memorystick driverét egy MSN LIVE-os fickó cuccai közt találtam meg:
Itt:(saját msn live(messenger) acc kell, hogy be tudj lépni és letölteni).
File itt:04 Ricoh Memory Stick Host Controller (R5C592) - 6.3.0.61 (07.07.09).rar
Ha közvetlen nem engedné az msn live oldala akkor itt a főkönyvtár amiben mellesleg az emberke úgy latom az összes drivert/utilt összeszedte ami az FW vaio sorozathoz kell windows 7 64bit-hez.
Ennek a címe itt:
http://cid-fcd8f26363abad22.skydrive.live.com/browse.aspx/Driver%20FW%20Win7%2064bit
Ez utóbbit ki kell csomagolni és eszkozvezérlőből manuálisan kell frissíteni, másként nem tud telepulni a nyavalyás :)
Letöltés után töröljétek a filenévben a rar után az alávonás karaktert, valamiért így szedi le :F (_)

Remélem sok tökölődéstől, felesleges googlizástól, bosszankodástól megszabadítok ezzel a pár infóval néhány fórumtársamat.

gege

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.