Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:41:15

LOGOUT.hu

A Sony 2010. május 11-én bejelentette a MILC (tükörnélküli cserélhető lencsés) fényképezőgépcsaládjának első két tagját, a NEX-3, és NEX-5 gépeket, APS-C méretű szenzorral. A piaci várakozásnak megfelelően az APS-C vázak rövid, de gyors evolúciója után 2013.október 13-án megjelent az első full frame méretű érzékelővel szerelt Sony MILC ILCE-A7 néven. Az összefoglaló a rendszert átlátni próbál segítséget nyújtani.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19015) szazbolha válasza Ed Parker (#19012) üzenetére


szazbolha
addikt

Én Nikonról jöttem át Sony-ra. 50%-ban mert a Nikonra macera volt adaptálni régi objektíveket és 30% a szenzorstabi miatt. Amit elveszettem a Sonyra váltással az az AA filter nélküliség, ami Nikon belépő szinten is meg volt és nekem régi vágyam volt. Meg a kihajtható-forgatható LCD. De ez nem lényegi.
.
Volt 600-as telém, és bár tudja az ember, hogy FF vázon más lesz a telézés, mégis meglepő a különbség ha nem tudsz közel menni és vadaspark helyet vad állatokat akarsz fotózni.

Szóval azt kaptam az A7ii-vel amit vártam, de még mindig szeretnék mellé egy 20-25Mpixeles APS-C MILC-et szenzorstabival és AA filter nélkül és jó zajtűréssel, amin műxik a Canon/Nikon AF. És teljesen elektronikus zárral... sorozat lövés se rezgesse már meg az állványon és ne is zajongjon.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.