Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic

Hozzászólások

(#1651) vinti válasza siofok (#1626) üzenetére


vinti
csendes tag

Sziasztok,
nekem dettó ez volt a gond, alaphelyzetbe állítottam az IE-t azóta minden ok.

vinti

(#1652) Jazz válasza McClane (#1649) üzenetére


Jazz
veterán

Biztosan nem. Azon eset óta ilyen, amit leírtam. (új skype uninstall, régi install, és volt-nincs friend list)

free your mind

(#1653) kraftxld


kraftxld
nagyúr

A Skype business csak angolul van?

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#1654) tomika0622


tomika0622
csendes tag

Nekem olyan problémám lenne hogy routerröl megy a net (100megás) és 2.09 másodpercnél állandóan megszakad videót nem is tudok próbálni mert rögtön megszakad lassú gép és internetkapcsolatra hivatkozva holott a gépem is jó Xintem meg a netem is.
Észrevétel:Ha csak simán lehúzom a másik gépet a router egyik portjából azaz nem közvetlen kapcsolódok csak lehúzok egyet akkor a hiba megszűnik és nála viszont nincs semmilyen probléma neki XP van fent és órákat beszél.
Viszont nem ide kapcsolódik de Utorrentel is ilyen jellegű problémám van nála megy a feltöltés 3megával nálam 0.39kbit/sec a max..Router beállitás gondok? Router Dlink-615

(#1655) -conrad-


-conrad-
addikt

Sziasztok,

kaptam ma egy levelet, mert telepítettem az andriodos verziót a telefonomra. Ebben a levélben az állt, hogy előfordulhat, hogy az adataimat - köztük a logot is - megszerezhette valaki.
Tudtok esetleg valami bővebbet erről?

(#1656) McClane válasza -conrad- (#1655) üzenetére


McClane
aktív tag

Erről van szó: [link]

(#1657) Soja


Soja
aktív tag

Érdekes problémám van, hátha tudtok segíteni. A skype elindítása után telefonhívás indítása után fél másodperccel a skype összeomlik, a windows hibát észlelt, és a program működése leállt, szokásos duma. Ezt eljátszom 4x, mindig ugyanaz, viszont 5. próbálkozásra a skype hívás tökéletesen üzemel, múltkor is 3 órás hívás minden gond nélkül lezajlott rajta. És minden gép újraindítás után ezt el kell játszanom vele.
A skype-ot felfrissítettem, ami fontos lehet még, hogy win7 64bit van, és xonar hangkártya. Hallottatok már ilyenről?

(#1658) birno


birno
addikt

Sziasztok,

Az megoldható a legújabb Skype-al, hogy ha új üzenet jön, akkor jelenjen meg a taskbaron és villogjon, ne csak a tray iconján legyen egy felkiáltójel?
Régen így működött, de pár frissítéssel ezelőtt megváltozott és egyre idegesítőbb.

(#1659) fatal` válasza birno (#1658) üzenetére


fatal`
titán

Furcsa, mert nekem villog pedig a legújabb verzió van feltelepítve.

(#1660) birno válasza fatal` (#1659) üzenetére


birno
addikt

Nekem sajna nem, mondjuk lehet azért, mert nem külön ablakban jelenítem meg a beszélgetéseket, hanem ilyen kompakt nézetben, de akkor is díjaznám a dolgot, mert a tray-en soha nem veszem észre.

(#1661) fatal` válasza birno (#1660) üzenetére


fatal`
titán

Jah az lehetséges. Nekem az ablakkeret is klasszikusra van téve és a beszélgetések is külön ablakban vannak.

(#1662) erikke17


erikke17
őstag

Most hogy a lófüttybe lesz ez hogy a MS megvette Skype-t? Eljön egy kis időn belül az hogy ami van kliens nem fog menni és le kell tölteni az MS félét? Vagy hogy? Csodálatos lesz ha fognak jönni a kényszeritett frissitések mint MSN-nél -.- ÉS akkor jön az hogy XPn- már nem is lessz skype-ra lehetőség mert MS csak Vist/Win7-re csinálja meg :F Mert akkor köszönöm nem kérem, csak hogy hogy fogok igy unokatesómmal beszélgetni aki külföldön lakik? :F MS tesz róla hogy megnehezitse a dolgomat?

[ Szerkesztve ]

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#1663) kali válasza erikke17 (#1662) üzenetére


kali
legenda

lehet, hogy egyelőre még nem kell ennyire előre szaladni...

(#1664) fatal` válasza erikke17 (#1662) üzenetére


fatal`
titán

Azért van ám néhány formája még a kommunikációnak. Nem mellesleg úgy beszélsz, mintha nem lehetne WLM-et használni XP-n...

(#1665) erikke17 válasza fatal` (#1664) üzenetére


erikke17
őstag

Tudom hogy lehet használni XP-n WLM-et, csak kitudja ez a Skype-es dolog hogy sül majd el. Meg javarészt több ismerősöm van Skype-n mint MSN-en.

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#1666) Richter36 válasza erikke17 (#1662) üzenetére


Richter36
őstag

Akkor van alternatíva amin használhatod a skype fiókodat, pl ooVoo

(#1667) Vurczi


Vurczi
csendes tag

Üdv!

Nekem egy olyan problémám van, hogy hívás közben nem lehet hallani a hangot. Én hallom amit ő mond de ő nem amit én. Mikrofonnal nincs baj mert a hangrögzitövel tudok hangot felvenni. Win7 az op. rendszer és skype legújabb verziója van fent. Van esetleg valakinek ötlete, hogy hogyan tudnám megoldani ezt a problémát?

Köszi

(#1668) cvn69


cvn69
tag

Sziasztok!

Abban kérném a segítségeteket, hogy tudtok-e olyan progit ajánlani, amivel a .ezlog kiterjesztésű fájlt meg lehetne tekinteni? Ha jól csalódom ide menti a skype a beszélgetéseket. Vagy, ha mégsem ide, akkor hogyan lehet a logolt beszélgetéseket a skype-on kívül megnézni

Előre is köszi!

Üdv, cvn69

[ Szerkesztve ]

"Tévedni emberi dolog! Na de, hogy velem is megeshet... ?!?"

(#1669) fatal` válasza Vurczi (#1667) üzenetére


fatal`
titán

Skypeban a mikrofon jól van beállítva?:)

(#1670) Kobe


Kobe
veterán

skype 5.3.0.111 van a gépemen, illetve HD képes webkamera is van benne (külön skype certified cucc) ellenben videóhívásnál a HD opciót még nem sikerült előcsalnom, a videóbeállítások fül sem mutat semmit a kamera felbontásáról. Ezt hol találom, vagy kell hozzá valami egyéb kiegészítő is ?

(#1671) Kácsa válasza Kobe (#1670) üzenetére


Kácsa
aktív tag

Nem kell külön kiegészítő hozzá,persze nincs külön beállítás sem a Skype menüjében.Automatikusan felismeri a HD webkamerát,és ha megvan a sávszélességed akkor Hd-ban is fog menni.Én egy FullHD logitech C910-es kamerát használok, 2 Mbps feltöltési sebességet teljesen le tudd foglalni.Ja és 16:9 képarányú,azt is automatikusan kezeli a Skype.

ZoLee

(#1672) Kobe válasza Kácsa (#1671) üzenetére


Kobe
veterán

ehhez képest nem ismeri fel a HD webkamerát, és hiába van meg a sávszélesség, nem vált át, cska egy hangyafaxnyi kis képet mutat a beszélgetés párbeszéd ablakában.

(#1673) Kácsa válasza Kobe (#1672) üzenetére


Kácsa
aktív tag

Nézd meg,hogy a kamera szoftverének menüjében a legnagyobb felbontás van-e kiválasztva.
A "kis képet" hol mutatja ? Nálad a Skype ablakban vagy a beszélgetőpartnerednél ?

ZoLee

(#1674) Integra


Integra
titán

össze lehet kötni skype-ban accountokat?
teszem azt csináltam egységesítés miatt egy újat, és a régi, de már nem használt accountból átvenni az összes meglévő contactot.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1675) McClane válasza Integra (#1674) üzenetére


McClane
aktív tag

Olyan lehetőség van, hogy lemented a partnerlistát és a másik acc-ba helyreállítod. Nem próbáltam még, de elméletileg működnie kellene.

(#1676) Pheadar


Pheadar
tag

Sziasztok!

Nem tudom másnak akadt-e ilyen gondja, de ma amikor elindítottam a skype-ot, automatikusan elindult egy frissítés (ami nálam le volt tiltva, tehát erőltethették vagymi...), minek utána nem tudott elindulni, folyamatosan összeomlott betöltés közben.
Uninstall, letölt, újratelepít, indít, összeomlik.
Uninstall, régi verzió előkapar, felrak, működik.

Szóval távol álljon tőlem mindenféle flémelés, de most komolyan az történt, hogy a Microsoft megvette, gyorsan kidobott egy frissítést és teljesen használhatatlanná vált?
Vagy ha valakinek van megoldása, akkor örülnék neki, én szeretek frissített programokkal dolgozni.

(amúgy win 7 prof, frissített verzió)

Üdv,
Pheadar

Meg kellene próbálni boldognak lenni. Ha másért nem, legalább a példa kedvéért.

(#1677) fatal` válasza Pheadar (#1676) üzenetére


fatal`
titán

NEM jött ki új verzió, egy hetes frissítés van és valamelyik összetevője omlasztja össze (most meg nem mondom melyik, kiírja), azt nem kell ferakni és jó lesz.

(#1678) Pheadar válasza fatal` (#1677) üzenetére


Pheadar
tag

Köszi.
Mármint a frissítést ne tegyem fel, vagy az összetevőt hagyjam ki? (azt hogyan lehet?).
én csak az alap telepítővel szoktam találkozni, (már azt is túlzásnak érzem, hogy külön speciális beállítások ablak van arra, hogy milyen eszköztárak települjenek).

[ Szerkesztve ]

Meg kellene próbálni boldognak lenni. Ha másért nem, legalább a példa kedvéért.

(#1679) fatal` válasza Pheadar (#1678) üzenetére


fatal`
titán

Az összetevőt hagyd ki.

(#1680) CptMisi


CptMisi
őstag

Helló!
Mióta feltettem az utolsó frissítést, állandóan összeomlott. Most ez megoldódott (gyárilag xp sp2 kompatibilitással akarja futtatni->win7/komp. nélkül), de most olyan, mint az MSN-nel volt, hogy mindig ott van a tálcán az ablak, nem csak a minimalizált ikon. MSN-nél ezt Vista SP2-vel tudtam megoldani, de itt azzal összeomlik a Skype. :U Nem tudtok valami megoldást? :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#1681) Pheadar válasza fatal` (#1679) üzenetére


Pheadar
tag

hát bocsi a kérdésért, biztos én vagyok a láma
én még a bővítménykezelőt sem szoktam engedélyezni, nemhogy eszköztárakat, ezen kívül meg a főprogramban nem tudom milyen módon lehet összetevőt kihagyni
asszem inkább kihagyom ezt a frissítést, megvárom a következőt :D
köszi a segítséget

Meg kellene próbálni boldognak lenni. Ha másért nem, legalább a példa kedvéért.

(#1682) fatal` válasza Pheadar (#1681) üzenetére


fatal`
titán

A főprogramban sehogy, telepítéskor kell.

(#1683) szőröscica


szőröscica
addikt

Sziasztok!

Lenne egy kis problémám.
Kerítettem egy Acer Aspire One netbookot, és a skype egy érdekes hibajelenséget csinál.
Mikor beszélek valakivel, akkor egy idő után szénnéfagy, de olyan szinten, hogy a win7 kikapcsolja az átlátszó ablakos módot, és eldobja a vezetéknélküli hálózatot is.
Többször eljátszotta azt is, hogy a webkamerám csak akkor adott képet, ha én hívtam, ha engem hívtak, akkor nem....

Gondoltam, hogy valami skype bug lehet, visszatettem egy régebbit, amit két másik gépen is gond nélkül használok. Sajna ezen a notin ugyanezt a hibát csinálja. Windows xp alatt nem volt gond, nem a laptop a hibás.

Esetleg a gyári windows driverek kavarnának be? Vagy mi a fene lehet?

(#1684) Jo4e


Jo4e
csendes tag

Üdv!

Win7 Sp1-en a Skype 5.3 ezt a hibát dobja ki:

Probléma-aláírás:
Problémaesemény neve: APPCRASH
Alkalmazásnév: Skype.exe
Alkalmazásverzió: 5.3.0.111
Alkalmazás időbélyegzője: 4dac4a84

az előző verziók tökéletesen működtek :((( ez meg nem megy, akármit csinálok vele nem akar elindulni:(

A válaszokat előre is köszi:

J.

[ Szerkesztve ]

GIGABYTE GA-Z97-D3H * INTEL Core i5-4690K 3.50GHz 1150 * 16GB 1600MHz DDR3 RAM Kingston HyperX Fury Red Series CL10 Kit (2x8GB) (HX316C10FRK2) * MSI GeForce® GTX 1060 GAMING X 6G * HyperX Savage 240 GB SSD * Samsung 1Tb SATAII 32MB *

(#1685) Jo4e


Jo4e
csendes tag

"Üdv!

Win7 Sp1-en a Skype 5.3 ezt a hibát dobja ki:

Probléma-aláírás:
Problémaesemény neve: APPCRASH
Alkalmazásnév: Skype.exe
Alkalmazásverzió: 5.3.0.111
Alkalmazás időbélyegzője: 4dac4a84

az előző verziók tökéletesen működtek :((( ez meg nem megy, akármit csinálok vele nem akar elindulni:(

A válaszokat előre is köszi:

J."

Közben megoldódott, win7 komppal, de így meg tényleg az a probléma merül fel, mint az MSN-nél, ha nem rakod át Vista kompba akkor nem tűnik el az ikon a tálcáról.

[ Szerkesztve ]

GIGABYTE GA-Z97-D3H * INTEL Core i5-4690K 3.50GHz 1150 * 16GB 1600MHz DDR3 RAM Kingston HyperX Fury Red Series CL10 Kit (2x8GB) (HX316C10FRK2) * MSI GeForce® GTX 1060 GAMING X 6G * HyperX Savage 240 GB SSD * Samsung 1Tb SATAII 32MB *

(#1686) Picturemaker


Picturemaker
őstag

Üdv!

A hiba a következő: Skype elindul, hívás vagy fogadás gombra kattintáskor lefagy, Win dob egy kis ablakot, hogy para van. A lényeg itt jön - az uninstall lefut, majd mindenféle beavatkozás nélkül visszafogy a "progresszbár", az asztalra is visszapakolja az ikon és szól, hogy készen van, de a progi nem megy le.
Van valami ami le tudja teljesen pucolni a skype-t?

Köszönöm.

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#1687) McClane válasza Picturemaker (#1686) üzenetére


McClane
aktív tag

Például Advanced uninstaller free. Támogatja a 64 bites rendszereket is.

(#1688) iRon74


iRon74
csendes tag

Sziasztok!

Épp kezdem összerúgni a port az Invitellel, aminek lehet, hogy az lesz a vége, hogy kihagyom a telefont az ADSL mellől. Persze csak akkor, ha a Skype in/out megoldás működőképességéről meggyőződöm (akkor átállok arra).

Eddig arra jutottam, hogy a Skype out OK, havi kb. 1500 forintért korlátlanul hívhatok vezetékes belföldi számokat. A Skype in érdekesebb, mert erről eddig mindössze annyit tudok, hogy 21-es körzetű Online Number-t lehet venni, és azon engem elérnek. Ellenben vannak szolgáltatók, akik nem engedik a 21-es körzet hívását, vagy ha igen, akkor szinte mobilhívás árakon és mindenféle kedvezmény mellőzésével.

Bár kevésbé érdekel, hogy aki engem hív, az mennyit fizet, de azért kitolni sem szerenék senkivel. Van tapasztalatotok Skype-ra bejövő vezetékes hívásokkal? Honnan lehetne több infót szerezni a szolgáltatók hozzáállásáról és a díjakról? Hívjam fel őket egyenként (mármint csak azokat persze, akik felől hívásokat szoktam fogadni)?

Elég forró a helyzet, pár napon belül döntenem kell, ezért minden infóért hálás köszönet előre is.

Üdv,
iRon

(#1689) And válasza iRon74 (#1688) üzenetére


And
veterán

(#1690) iRon74


iRon74
csendes tag

And, köszi a linket, rá is cuppantam az ÁSZF-re :-)

A percdíj 21-es irányba 8,85Ft, ami barátinak tűnik, viszont nem tudom, hogy az alábbi megjegyzéssel mire utalnak: az Invitelt, vagy a Skype-ot kellene megkérdezni, hogy vajon Inviteltől lehet-e hívni a Skype 21-esét:

"Egyes szolgáltatók által nyújtott 21-es előhívó számok hívása technikailag nem biztosított, az aktuális elérhetőség kapcsán érdeklődjön szolgáltatójánál."

Ötlet, esetleg?

(#1691) And válasza iRon74 (#1690) üzenetére


And
veterán

Inviteles körzetben élek, van Skype-in számom, lehet hívni körzeten belülről.

(#1692) mdk01


mdk01
addikt

Hali!

Felraktam az 5-ös skypee vmelyik verzióját és gadget-et keresek hozzá win7 alá. Találtam is csak nem működnek sőt még a webcamet is kiiktatta az egyik.
Vki tud segíteni?

Nem tudom mivel lenne jobb a gadget csak kipróbálnám.

Köszi

(#1693) iRon74 válasza And (#1691) üzenetére


iRon74
csendes tag

And, nagyon köszönöm az infót :-)

(#1694) daninet


daninet
veterán

Üdv!
Folyamatos összeomlás nálam is mint másoknál. Melyik az utolsó verziószám ami működik még?

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#1695) szőröscica


szőröscica
addikt

Hello!

Sokat túrtam a netet a fentebb említett Acer Aspire One fagyás problémáimmal.
Másoknál is előfordult a hiba, sokaknak megoldotta a hibát, hogy frissítették az audio drivert. Na, nekem ez nem segít, az egyébként betonstabil gép kb. 20 perc skype-ozás után úgy elszáll, hogy a win7-en csak a restart segít. Az aerot lelövi, a hálózat nem működik.

A webkamera is szokott viccelődni, van, hogy nem látnak a túloldalon.

A kérdésem az, hogy van-e olyan skype kliens, ami nem skype kliens. :D Magyarul, van-e valami univerzális kliens, mint pl. a messengerekhez a pidgin?

(#1696) fatal` válasza szőröscica (#1695) üzenetére


fatal`
titán

Nincs (ha van is, az is sz*r). A skype protokollja teljesen zárt, így nem lehet fejleszteni semmit.

(#1697) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok! Skype + Windows7. Nem lehet azt megcsinálni, ha leviszem kis méretbe az ablakot, akkor csak az értesítési területen látszódjon az ikon? A tálcán ne legyen ott?

═════════════════════════════════════════

(#1698) Gabás válasza RootRulez (#1697) üzenetére


Gabás
addikt

Ha „bezárod”, akkor automatikusan ezt csinálja. Az nem jó?

(#1699) RootRulez válasza Gabás (#1698) üzenetére


RootRulez
félisten

Nem, a tálcáról nem tűnik el. :(

═════════════════════════════════════════

(#1700) Gabás válasza RootRulez (#1699) üzenetére


Gabás
addikt

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.