Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic

Hozzászólások

(#1751) maláj válasza kraftxld (#1750) üzenetére


maláj
őstag

igen - így csinálva már jó :)
skype uninstall, regeditbe töröl minden skype, tc-be is töröl minden skype, restart, skype web install és megy :R

(#1752) Windsurfer válasza polip (#1727) üzenetére


Windsurfer
tag

Arigatou gozaimasu :R

Motorola Defy Full Stock ^.^

(#1753) gumibogyo


gumibogyo
csendes tag

Sziasztok!
Nálam is annyi a skyp-nak:(Elolvastam a jótanácsaitokat,és meg is csinálnám a dolgot,.ha tudnám,hogy hol van az a regitry???Tudom ciki,hogy nem vágom,de ez van.Valaki tudna segíteni?Előre is köszike!

(#1754) Játékos válasza Sdmv8 (#1741) üzenetére


Játékos
addikt

:C :R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#1755) kraftxld válasza gumibogyo (#1753) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Ha nem tudod, hogy mi a registry akkor ne piszkáld :)
Kérj meg egy olyasvalakit aki tudja és meg tudja neked csinálni.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#1756) gumibogyo válasza kraftxld (#1755) üzenetére


gumibogyo
csendes tag

Rendben,köszike:)

(#1757) fatianegra válasza Vurczi (#1667) üzenetére


fatianegra
csendes tag

nekem ugyanez a problémám csak fordítva. Engem hallanak/látnak de én csak látom a partnert de nem hallom. Eddig nem aggódtam mert csak egyvalakivel volt így de tegnap megint beleszaladtam a problémába mással is. Ha tudomásodra jut valami privizzél. THX

FAK, FAKFAKFAKFAK!

(#1758) Balinov


Balinov
félisten

Sracok, kicsit tanacstalan vagyok, hatha ti tudtok segiteni.

Milyen fel/le savszelesseg kell(ene),ahoz, hogy a webcam live kepjevel egyenerteku (vagy legalabb hasonlo) minsoegu legyen a videohivas?

Adottak a kovetkezoek;
Win7,x64, Q8300,4GB ram, M$ LifeCam HD-3000 UPC kabelnet 30/3mbit, VGA : HD4870
Winxp pro, S754 A64 3400+, 1GB, MS LifeCam VX700, VidaNet Kabelnet, 8/1Mbit (4mbit/512kbit garantalt) VGA: onboard S3 Chrome, 64mb vram-al beallitva.
Winxp pro, S754 A64 3000+, 1GB, Detto ugyanaz a VX700, T DSL, 8mbit (uploadot passzolom. VGA: 7600GS

A ket xp-s gepen egy POV ill. Logi webkamot valtottam le az MS-szel. Mindkettot szemelyesen telepitettem, allitottam be a Skype-ban, kameratesztnel ablakban/full screen-nel is szemmel lathatoan nagysagrenddel jobb kep, mint a megelozo webcamoknal, viszont videohivasnal (napszaktol gyk. fuggetlenul) szemcses a kep, es hivott fel szerint a skype sokszor panaszkodik a netkapcsolatra. Hangminoseg szerencsere kivalo.

Elso korben termeszetesen az upload-ra gondoltam, nade a C2Q-os desktopomon a Cfos szerint 4-500kbit az upload, ha a LifeCam HD modban rogzit, ergo a kisebb felbontasu VX700-nal joval kevesebb a folyamatos upload. Fenyviszonyok is jok, nappali es/vagy lampas fenynel egyforma kb a kep minosege.

Mind 3 konfignal win updatelve, VGA driver, DX legfrisebb.

Lehet-e valamit ezzel kezdeni, hogy jobb legyen a kepminoseg

Koszi
Balinov

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1759) azbest


azbest
félisten

Na már megint lehalt a skype szolgáltatás?

(#1760) nyecsi44


nyecsi44
csendes tag

Sziasztok.Nálam megint nem müködik a skype :( folyamatosan teker (kapcsolódik).Egyik pillanatról a másikra kezdte ezt el csinálni.Másnál is van,vagy csak nálam?Ez emlékeztet a decemberi dologra,ott is hasonló volt.Irjatok ha nálatok is.

(#1761) nyecsi44 válasza azbest (#1759) üzenetére


nyecsi44
csendes tag

Akkor nálad is :( valahogy a múltkori után sejtettem hogy nem ez volt az utolsó :(

(#1762) daninet


daninet
veterán

Itt is dettó.. nem tud bejelentkezni utána skype működése leállt... :W

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#1763) Sirpi válasza azbest (#1759) üzenetére


Sirpi
senior tag

Itt melóban is mindenkinek elszállt, úgyhogy páran most kapálóznak, hogy messenger/gmail stb. felületen tudjanak beszélni a külsős kollégákkal.
<rosszmáj>Az MS-fiúk épp készítik elő az első saját verziót</rosszmáj>

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#1764) azbest


azbest
félisten

Nekem összehaláskor egy ismeretlen (spambot) kontakt fel akart venni... és sorban mind a három gépen ahol be vagyok jelentkezve lehalt / elszállt a skype. Most az xml törölgetés sem segít. Most lehet találgatni, hogy megint az ms bénázik, mint a múltkorinál vagy a hírekben előhozott skype visszafejtéses dolog (de az még régebbi verzióhoz volt) hozott népszerűséget a kísérletező kedvű crackereknek...

[ Szerkesztve ]

(#1765) nyecsi44 válasza daninet (#1762) üzenetére


nyecsi44
csendes tag

Nálam csak teker ész nélkül a kis ikon.Megint kezdődik :(

Azt irják ismét, hogy kevés felhasználót érint a probléma és hogy vizsgálják...ez vicc,komolyan :D

[ Szerkesztve ]

(#1766) fatal`


fatal`
titán

Legutóbb nálam működött, de most itt sem. Igaz nem száll el csak nem tud kapcsolódni.

(#1767) ibazsb


ibazsb
tag

Én 66%-os nemműködési arányról tudok beszámolni.

A megkérdezettek közel egyharmada egyetért, viszont a többit nem érti. Az egyharmad azt az egyet se érti.

(#1768) daninet válasza ibazsb (#1767) üzenetére


daninet
veterán

Van akinél bejelentkezik, de semmit nem tudsz csinálni.. 100 az a 66 :D

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#1769) ibazsb válasza daninet (#1768) üzenetére


ibazsb
tag

Igazad van csak az online állapotot néztem. Azóta már ezek a gépek is küzdenek a csatlakozással.

A megkérdezettek közel egyharmada egyetért, viszont a többit nem érti. Az egyharmad azt az egyet se érti.

(#1770) nyecsi44


nyecsi44
csendes tag

Azt irják skype-on h néhány órán belül mindenkinél helyre kell álnnia a problemnek...

(#1771) fatal`


fatal`
titán

Nálam már megy is. :)

(#1772) Draken


Draken
őstag

Mostanában nem merem frissíteni a skype-ot mert mindig hallok valami hibáról. jelenleg 5.3.0.111 verzió van fent, nyugodt szívvel frissíthetem?

(#1773) Okoska2


Okoska2
aktív tag

Jol lehalt a Skype.
Ilyet reg lattam: 79 510 people online :DDD

Milyen operációs rendszert használsz? - Lidocaint és szikét.

(#1774) fatal` válasza fatal` (#1771) üzenetére


fatal`
titán

Megint kuka. :)

(#1775) samfishR


samfishR
senior tag

mi lehet a probléma, ha akárhányszor hívnak, és fogadom, "a skype mukodése leállt" üzenet fogad.. nem csak most, hogy nem megy ez a hoki, hanem mindig, mikor én hívok, vagy engem hívnak, leáll az egész program.. (ezt már próbáltam) kösz előre is!

(#1776) erikke17


erikke17
őstag

Na már azt hittem nekem kakilt be :((( De nem :D

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#1777) nyecsi44 válasza Okoska2 (#1773) üzenetére


nyecsi44
csendes tag

És még azt merészelték mondani hogy csak kevés felhasználót érint a problem.Aham,látható :D :D
Amúgy nekem még most este is volt olyan problémám hogy hgiába voltam online én is meg egy partnerem,nem láttuk egymást,és üzenetet se tudtunk váltani.mindenki mással tudtam csak vele nem.érdekes...

(#1778) HummeRC válasza nyecsi44 (#1777) üzenetére


HummeRC
senior tag

Megy már valakinek a Skype? Már több mint két napja nem tudok bejelentkezni. :(

(#1779) fatal` válasza HummeRC (#1778) üzenetére


fatal`
titán

Ugyan ma még nem próbáltam, de tegnap este nekem már működött (napközben tegnap sem próbáltam).

(#1780) Egorov válasza HummeRC (#1778) üzenetére


Egorov
aktív tag

Nekem sem megy.... :W

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#1781) fatal` válasza Egorov (#1780) üzenetére


fatal`
titán

Most megy, de fél órája nekem is elszállt.

[ Szerkesztve ]

(#1782) Balinov


Balinov
félisten

kezdem megunni a skype nyugjeit (lasd korabbi hsz-em par nappal ezelott ill. a mostani gebaszok)

Ki mit hasznal alternativakent? Gtalk videohivas jo lenne, mukodik is, ahogy kell, csak ott ugye a kepminoseg men olyan, hiaba van 720p-s kameram nekem, 480p-s meg a hivott felnek (mindketto MS)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1783) HummeRC válasza fatal` (#1779) üzenetére


HummeRC
senior tag

Kösz, tegnap este nekem is helyre állt. Bár nem indult el magától, nekem kellett próbálkoznom. (A cikk ugye magától megjavulást ígért...) Néznék más alternatíva után, de kevés olyan van, amit ennyire egyszerű használni és a külföldi rokon mac-jére is van kliens.

(#1784) fatal` válasza HummeRC (#1783) üzenetére


fatal`
titán

A cikk nem magától javulást ígért, hanem újra bejelentkezést. Csakhogy legtöbbünknél a szoftver is elszállt magától, így nyílván nem fog magától bejelentkezni.

(#1785) csferke


csferke
senior tag

Sziasztok!

Nemcsak, hogy a Skype elszállt hanem (és ilyet még nem pipáltam) egyszerűen ELTŰNT a gépemről, mintha uninstall-t csináltam volna. :Y :F

Eltűnt a Start menüből, a Program Files-ban csak az üres mappa díszelgett.

Újra kellet telepítenem és most megint működik, de ki tudja meddig. :F

üdv

(#1786) Franklin


Franklin
addikt

Sziasztok!

Mióta megvan ez a konfigom, a skype nem működik valami jól. Amint elkezdek valakivel csetelni vagy hívni, videózni, elkezdi enni a memóriát és meg sem áll amíg fel nem falja az egészet :-)

Közben azt írja ki, hogy hiba van a kapcsolatban, megpróbálja helyreállítani. De a kapcsolattal semmi baj, szépen megy a hívás, videó, ahogy kell.

Először a legújabb verziót tettem fel, aztán megpróbáltam a 4.2-essel, de semmi eredmény.

Eredeti Win7 home premium 32bit, összes frissítéssel. Konfig többi része adatlapomon.

Ötlet valakinek?

(#1787) McClane válasza Franklin (#1786) üzenetére


McClane
aktív tag

Csináltál friss rendszertelepítést, amikor összeraktad a gépet?

(#1788) Franklin válasza McClane (#1787) üzenetére


Franklin
addikt

Igen, új win7 ment fel, előtte xp volt.

(#1789) McClane válasza Franklin (#1788) üzenetére


McClane
aktív tag

Skype kiegészítő fel van téve? Lapozó fájl be van kapcsolva? Arra tippelek még, hogy összeakad valami védelmi programmal.

[ Szerkesztve ]

(#1790) whitezo88


whitezo88
nagyúr

üdv!
win7 telepítés óta a skypeban valamiért visszahallom a fülesen saját magam (mint egy rádióstúdióban, már aki tudja milyen :D)
mit kell beállítani? elég zavaró.

(#1791) Franklin válasza McClane (#1789) üzenetére


Franklin
addikt

Nincs skype kieg és a swap is működik.

Tűzfalnak a Comodo-t használom, lehet az kavar be? Majd kipróbálom, köszi a tippet!

(#1792) TiMoN válasza whitezo88 (#1790) üzenetére


TiMoN
senior tag

Muteold le magadnak a mice-t, bár alapból úgy kellene lennie. :)

-TiMoN-

(#1793) whitezo88 válasza TiMoN (#1792) üzenetére


whitezo88
nagyúr

a mic boost volt a gond a driver progiban

(#1794) #27441408


#27441408
törölt tag

Sziasztok. Nem túl erős a laotopom és a skype baromira leterheli. Viszont találtam ezt az oldalt ahol a weben keresztül is belépheetek a skype-ba. Szeretném megkérdezni, ha itt használom a skype-t az rejt magában veszélyt? [link] az oldal a linken található. köszi :)

(#1795) fatal` válasza #27441408 (#1794) üzenetére


fatal`
titán

Nem ismerem az oldalt, de így elvesztheted a titkosítását (mert átmegy az üzenet ezen a szerveren).

Inkább egy régebbi skype verzió telepítésével érdemesebb próbálkozni, hátha az nem terheli annyira a gépet.

(#1796) #27441408 válasza fatal` (#1795) üzenetére


#27441408
törölt tag

Biztonságosnak írja a böngésző.

[ Szerkesztve ]

(#1797) fatal` válasza #27441408 (#1796) üzenetére


fatal`
titán

Az nem jelent semmit.

Attól, hogy https-en kommunikálsz még keresztülmegy ezen a szerveren, amit írsz.

(#1798) kmisi99


kmisi99
addikt

Az miért lehet hogy amikor a hangbeállításokra megyek lefagy a skype (win7 64bit) próbáltam az 5.3 mast és a 4.3 mas verziót is

(#1799) McClane válasza kmisi99 (#1798) üzenetére


McClane
aktív tag

Próbáld meg újrarakni a hangkártya driver-ét vagy a skype-ot hátha segít.

(#1800) havri1


havri1
félisten

Helló!

Pár napja újra felraktam, rég nem használtam (skype). A gépem megy állandóan, a skype is be van állandóan jelentkezve, mégis x idő után, úgy néz ki, mintha kiléptetne. Máshol vagyok, más névvel bejelentkezve, és látom, offline vagyok. Ha ráírok egy üzit, egyből online leszek.
Ez így teljesen rendben van? Csak mert, megtévesztő. Inkább lenne egy "inaktív" vagy "nincs a gépnél".
Tudok ezen változtatni?

Köszi, havri

havri

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.