Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic

Hozzászólások

(#4001) Ron Swanson válasza €uro (#4000) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

Nem kötelező letölteni. Kiraktam ide kb 10 kódot az utóbbi néhány napban, mert kedveskedni akartam. De mostmár én is jól akarok járni.

Na mindegy, itt van még egy kód: SKYPE-3U8CX-V8XKE-FNK3G-DD4BX

(#4002) €uro válasza Ron Swanson (#4001) üzenetére


€uro
őstag

Nincs azzal gond, ha jól akarsz járni. Csak erről eddig nem ejtettél egy szót sem. Akkor sem, amikor nekem privát üzenetben linket küldtél, hogy honnan tölthetem le a kódot.

Én hajlandó vagyok neked számlára utalni X összeget egy kódért. Ha gondolod a többit beszéljük meg privátban.

[ Szerkesztve ]

(#4003) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

Ajándék:
[link]

A legtöbb valszeg már fel van használva, de biztos van benne néhány működő kód. ^^

[ Szerkesztve ]

(#4004) Jarod1 válasza Ron Swanson (#4003) üzenetére


Jarod1
addikt

és ezeket hova kell beírni?

(#4005) olivera88 válasza Jarod1 (#4004) üzenetére


olivera88
veterán

Ide.[link] Én találtam működőt gyorsan. :DD

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#4006) €uro válasza olivera88 (#4005) üzenetére


€uro
őstag

Ez a helyes link!

Én is találtam a kilencedik választásra... :) Köszönöm LadyTulip!

(#4007) Jarod1 válasza olivera88 (#4005) üzenetére


Jarod1
addikt

de itt hova ? beléptem de sehol nem találom..

(#4008) €uro válasza Jarod1 (#4007) üzenetére


€uro
őstag

Belépés után nyisd meg a linket újra.

(#4009) Draken válasza Ron Swanson (#4003) üzenetére


Draken
őstag

Köszi! nekem is sikerült találni egy még működőt. Na most akkor ezzel akárhova telózhatok vagy pontosan hogyan működik ez az egész?

(#4010) csako válasza Draken (#4009) üzenetére


csako
veterán

A kódos prémiumhoz, csak ennyi jár:
- Csoportos videohívás és képernyőmegosztás
- Élő chat-ben segítenek, ha bajod van a szolgáltatással
- Reklámmentesség

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#4011) spiritex


spiritex
veterán

3-4 próbálkozás után 30 percre letiltotta a további próbálkozásaimat...

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#4012) Dumi86 válasza spiritex (#4011) üzenetére


Dumi86
senior tag

Üdv. 300.-ik alatt próbáld :R Nekem elsőre ment a 300-ik :)

Mobil: Samsung Galaxy A41 DS (2020) Android 12.0 PC: Asus K31AN , Samsung 8GB DDR3L Ram , Crucial BX500 480GB SSD , Gigabyte 720 GT 1Gb , Windows 10 Home 21H2 (19044.2075) OEM , Vivaldi 5.3.2679.61 , Eset Nod32 Antivirus 15.2.11.0

(#4013) spiritex válasza Dumi86 (#4012) üzenetére


spiritex
veterán

Elhelyezkedésileg alatta (tehát 300-nál nagyobbat) vagy számilag alatta (300-nál kisebbet)? Sajnos a 299 és a 301 sem sikerült...

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#4014) spiritex válasza €uro (#4006) üzenetére


spiritex
veterán

De ennek az egész kalózkodásnak nincs valami jogi következménye? Legális dolog ez???

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#4015) tonyrulez válasza spiritex (#4014) üzenetére


tonyrulez
őstag

Milyen kalózkodás?

4 8 15 16 23 42

(#4016) spiritex válasza tonyrulez (#4015) üzenetére


spiritex
veterán

Hát, hogy egy kamu kódgyűjteménnyel, amit ki tudja ki hozott létre kapsz egy évre szóló 72$ értékű prémium csomagot... Konkrétan, amiről itt két napja szó van. Mondjuk nekem még mindig nem sikerült a 20 próbálkozás után sem.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#4017) tonyrulez válasza spiritex (#4016) üzenetére


tonyrulez
őstag

Ha kamu lenne nem működne, ezek promóciós kódok. Nekem eddig 4 működőt sikerült kibányásznom a listából.

4 8 15 16 23 42

(#4018) Ron Swanson válasza spiritex (#4014) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

Legális.

(#4019) €uro válasza spiritex (#4014) üzenetére


€uro
őstag

Lopásnak minősül a kódok felhasználása azáltal, hogy fizetés nélkül veszel igénybe egy olyan szolgáltatást, amiért pénzt kérnek.

(#4020) €uro válasza tonyrulez (#4017) üzenetére


€uro
őstag

Hogy érted, hogy promóciós kódok? A Skype/Microsoft adta ki őket hivatalosan szabad felhasználásra?

(#4021) Ron Swanson válasza €uro (#4020) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

Igen.

(#4022) tonyrulez válasza €uro (#4020) üzenetére


tonyrulez
őstag

Skype Collaboration ... valami volt, ingyen osztogatták a kódokat, megadtál egy emailcímet, és elküldték rá a kódot.

4 8 15 16 23 42

(#4023) M0Dair válasza €uro (#4019) üzenetére


M0Dair
aktív tag

Totál legális. Év végén promóban adták őket, 1 mailcím 1 kód. De leleményesek írtak rá egy programot, így egy mailre 1000 kódot is lehetett kérni. Sokan mentettek ki akkor belőle amiket egy-két jóakaró ember megoszt, pl. itt is. :)

(#4024) M0Dair válasza Dumi86 (#4012) üzenetére


M0Dair
aktív tag

Nálam 500 alattiak működtek. :)

(#4025) €uro


€uro
őstag

Köszi srácok, most már értem. Igazatok van, szerintem is legális a kódok felhasználása.

(#4026) dethroner


dethroner
veterán

Sziasztok!
Nokia E72-n használható a skype?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#4027) BigManus válasza dethroner (#4026) üzenetére


BigManus
addikt

Szia!

Úgy rémlik használható...

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#4028) bb0t


bb0t
senior tag

skype-ban van lehetőség törölni az üzeneteket? azt tudom, hogy az összes naplót ki lehet törölni de én csak egy partnerrel való beszélgetést szeretném kitörölni. lehetséges?

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#4029) dethroner válasza BigManus (#4027) üzenetére


dethroner
veterán

Szia!
Esetleg tudnál egy működő kliens valahol? Mert sehogy sem sikerül találni Nokia E72-re :(

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#4030) tonyrulez válasza dethroner (#4029) üzenetére


tonyrulez
őstag

Ovi Store-ban nincs ott? Vagy itt. Meg ez alapján lehet hogy az időt is vissza kell állítani a telepítés erejéig.

4 8 15 16 23 42

(#4031) Walkmanfon


Walkmanfon
aktív tag

Segítség! Komolyan mondom megőrülök ez mi??? 12x raktam újra a skypeot a parancssorban hozzáadtam magam a localnetworkhöz registráltam minden dll-t kitöröltem mindent registry ból IE-is telepítettem 10,11,9 est
Mit csináljak? ( elnézést az idióta megfogalmazásért de konkrétan szétb@sz az ideg )

A válaszokat előre is köszönöm!

Sose lopj olyantól, aki gyorsabban fut nálad. "Love is trash, b*tches need cash. "-Gandhi

(#4032) Walkmanfon válasza Walkmanfon (#4031) üzenetére


Walkmanfon
aktív tag

Jó sikerült egy régebbi (pontosan az 5.2 es verzió bejött a többi nem ) akinek hasonló problémája akad rakjon fel egy régebbit. :))

Sose lopj olyantól, aki gyorsabban fut nálad. "Love is trash, b*tches need cash. "-Gandhi

(#4033) BigManus válasza dethroner (#4029) üzenetére


BigManus
addikt

Anno a Nokiaprogramok oldalról szedtem le.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#4034) dethroner válasza BigManus (#4033) üzenetére


dethroner
veterán

Havernak van ilyen telefonja, de egy műszaki antitalentum, szóval segítségre szorul :DDD Én is javasoltam neki a nokiaprogramos oldalt, csak szerettem volna tudni hogy van-e konkrét verzió még ebből ami tutira megy.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#4035) BigManus válasza dethroner (#4034) üzenetére


BigManus
addikt

Tudom, hogy régi a telefon, én nagyon szerettem. Van ott az oldalon működő verzió, de konkrétat már nem tudok.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#4036) dethroner válasza BigManus (#4035) üzenetére


dethroner
veterán

Köszi :)

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#4037) M0Dair


M0Dair
aktív tag

Pár új kód a mazsolázáshoz, még elég sok működik. :)
http://pastebin.com/J1Gibjj3

És ide kell beírni ha valaki nem tudná véletlen.

Jó hétvégét!

(#4038) kisferi


kisferi
tag

Sziasztok a segítségeteket szeretném kérni. Valaki feltudná tölteni a data.hu-ra a Skype 4.2.0.187 portable változatát? (vagy belinkelni) Előre is köszönöm a segítséget.

(#4039) toldy


toldy
őstag

Sziasztok, lenne egy olyan kérdésem hogy össze lehet vonni a korábbi skype és a microsoft fiokomat?

Az élet nem habostorta.

(#4040) olivera88


olivera88
veterán

Jelzett a Messenger Plus for Skype h van elérhető új frissítés. Ezek szerint továbbra is kompatibilis marad a Skype-val. Pedig azt írta a Skype h December elejétől nem fogja támogatni a kiegészítőket
Most akkor mi van? De nálam működik azóta is.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#4041) polonic válasza toldy (#4039) üzenetére


polonic
félisten

Igen.

(#4042) bb0t


bb0t
senior tag

még mindig az lenne a kérdésem, hogy lehet e valahogy beszélgetést törölni, adott személynél?

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#4043) csako válasza bb0t (#4042) üzenetére


csako
veterán

A Skype programom belül nem, de külső program segítségével lehetséges.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#4044) bb0t válasza csako (#4043) üzenetére


bb0t
senior tag

ezer hála!! :R

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#4045) bb0t válasza csako (#4043) üzenetére


bb0t
senior tag

Jól látom, hogy itt is csak egyesével törölhetek? Összes üzenet adott személytől nem lehetséges? :F

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#4046) csako válasza bb0t (#4045) üzenetére


csako
veterán

Ki tudod jelölni az összes sort, a bejegyzés kommentjei közt a "Shift + Page Down" billentyűkombinációt írta rá.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#4047) bb0t válasza csako (#4046) üzenetére


bb0t
senior tag

sajnos nálam nem működik a többes kijelölés... :(((

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#4048) Thrawnad


Thrawnad
senior tag

Gondolom nem a legjobb helyen kérdezem.
Skype helyett nincs valami más ingyenes progi? Ami megy telón is, meg gépen is.
Thrawnad

Hardver hibára ritkán van jó szoftver...

(#4049) csako válasza Thrawnad (#4048) üzenetére


csako
veterán

Trillian
De ha nem muszáj Skype-pal bejelentkezni: Google Hangouts (habár gépen csak Chrome bővítményként), Facebook Messenger, ooVoo stb.
De inkább itt egy lista.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#4050) M0Dair


M0Dair
aktív tag

Még elég sok működik, 3-at meg is csináltam Premium-ra. :)
http://pastebin.com/TRHrMkHg
Ide kell beírni:
https://secure.skype.com/portal/voucher/redeem

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.