Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic

Hozzászólások

(#1801) Zoza24


Zoza24
senior tag

üdv!

vki meg tudná mondani,hogy lehet a szöveges naplózott beszélgetéseket kimenteni vmi normális fájlba? próbáltam neten rákeresni,de sehol nem találtam számomra értelmezhető infót:)

előre is köszi!

Zoli

Forza Italy!

(#1802) tomic


tomic
addikt

Üdv!

Tudnátok segíteni ,hogy tudom kitörölni a szöveges üzeneteimet?

köszi

(#1803) McClane válasza tomic (#1802) üzenetére


McClane
aktív tag

Eszközök > Beállítások > Adatvédelmi beállítások > Részletes beállítás > Az üzenetnapló törlése

(#1804) Gabró


Gabró
tag

Sziasztok,

Tudnátok segíteni, hogy hogyan lehet a kapcsolati listában megnövelni a betűméretet? Win7-et használok és 5-ös Skype van fent. Sajnos csak a chat betűméretének növelését találtam meg.

Köszi előre is!

(#1805) tomic


tomic
addikt

Sziasztok!

Van olyan program ,ami ha hívás van ,automatikusan elindul a háttérben és rögzítí nekem a beszélgetést?

Köszi

(#1806) havri1


havri1
félisten

A vezetéknevet hogy lehet előre rakni? Mert most a nevem fordítva jelenik meg.

havri

(#1807) McClane válasza tomic (#1805) üzenetére


McClane
aktív tag

Próbáld meg telepíteni az skype extrákat hátha lesz közöttük ilyen is.

(#1806) havri1
Adatlap > teljes név és megadod a neved

(#1808) havri1 válasza McClane (#1807) üzenetére


havri1
félisten

Meg van adva, helyesen, keresztnév, vezetéknév..csak angolosan rakja a profilomba.

havri

(#1809) McClane válasza havri1 (#1808) üzenetére


McClane
aktív tag

Milyen verziót használsz?

(#1810) havri1 válasza McClane (#1809) üzenetére


havri1
félisten

5.3.0.120

havri

(#1811) McClane válasza havri1 (#1810) üzenetére


McClane
aktív tag

Ide írd be a neved

(#1812) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

sziasztok.

skype nem indul és ezt a hibát dobja:

tudnátok segíteni?

Aurea mediocritas

(#1813) havri1 válasza McClane (#1811) üzenetére


havri1
félisten

No, így már jó:)
Köszi! :R

havri

(#1814) McClane válasza havri1 (#1813) üzenetére


McClane
aktív tag

Örülök neki! :)

(#1812) AXisBOLD
Próbáld meg újratelepíteni a Java-t.

(#1815) AXisBOLD válasza McClane (#1814) üzenetére


AXisBOLD
addikt

rápróbálok köszi

Aurea mediocritas

(#1816) AXisBOLD válasza AXisBOLD (#1815) üzenetére


AXisBOLD
addikt

nem jött be, ugyan az.

ötlet?

Aurea mediocritas

(#1817) McClane válasza AXisBOLD (#1816) üzenetére


McClane
aktív tag

Nem tudom melyik verziót használod, de megpróbálhatnád letörölni mondjuk advanced uninstaller free-vel és feltenni a legújabbat.

(#1818) Jarod1


Jarod1
addikt

videó hívást próbáltunk volna, de az én gépemen nem jelenik meg a videó kép aztt írja: videó kép nem megjeleníthető telepítse a direct x et, csakhogy az telepítve van a a másik gépen ami a videót küldené azon megy a camera, xp van mindkét gépen

(#1819) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Hali

Érdeklődnék, hogy skype-ról hogyan tudok más mobilt hívni? Percdíjat már találtam, de pontosan hogyan müködik ez és mennyit kell fizetni?

Előre is köszönöm a választ!

(#1820) Jarod1 válasza FuRiONight (#1819) üzenetére


Jarod1
addikt

feltöltöd a skaype egyenleged és a tárcsázóval tudsz hyvni és közben látod az egyenleged is..

(#1821) AXisBOLD válasza McClane (#1817) üzenetére


AXisBOLD
addikt

így se ment, feltettem egy régebbi 4.x.x.x verziót és az most fut, de ez így csak félmegoldás.

Aurea mediocritas

(#1822) total90


total90
veterán

Csövi!

Mondom a problémám! Hónapokkal ezelőtt egy Skype partnerem egyik napról a másikra offline sorsra jutott nálam, vagy is azt mutatta ki a Skype, de ő online volt, másokkal tudott is beszélgetni és én is másokkal, csak vele nem. Egymást nem tiltottuk le vagy hasonló hülyeség. Aztán nekem volt hard helyett SSD csere, arra a rendszer, ergó rendszer újratelepítése és ezután sem oldódott meg, több Skype verzió esetén sem. Mindegy, vele mostanában MSN-en beszélek.
A napokban viszont a barátnőmmel jártam ugyanígy :W Tegnap előtt hajnalban még beszélgettünk, majd tegnap délután nálam offline-nak jelezte és nála engem is, holott mindketten online-ok voltunk. Azóta akármit is csinálunk, nem jó. Ugyanaz a szituáció, mint korábban haverral. Ez mi a franctól van, nincs erre megoldás? Valaki hasonlót tapasztalt már?

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#1823) zsolt19900


zsolt19900
őstag

sziasztok lenne egy olyan kérdésem

androdios telefonra tennék skypeot és mobilinternettel használnám, ugye ha lejár az adott csomag korlátja -úgymond- akkor kisebb sávszélességgel használhatom, fordulónapig.

A kérdésem arra vonatkozna, hogy ez a kisebb sávszélesség elegendő skype beszélgetésre?

Vagyis mekkora az a minimum net sebesség, amivel normálisan átmegy a hangom, és én is hallom amit a másik fél mond.

Köszönöm a segítséget előre is!

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#1824) havri1 válasza total90 (#1822) üzenetére


havri1
félisten

Nekem is hasonló van..én állandóan be vagyok jelentkezve, de másnál offline vagyok..

havri

(#1825) perempe


perempe
addikt

USA-ban (NJ) élő nagybátyámmal akartam beszélni: ő hall engem, de recsegés jön át hozzám a tengeren túlról. Kétszer próbáltuk 1 hét szünettel, és ugyanaz a hiba. Másokkal én is tudok, ill. ő is tud beszélni, csak egymással nem megy.

Mi a hiba?

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1826) nyecsi44


nyecsi44
csendes tag

Nálam megint vmi van a skype-al.nem kapcsolódik,még csak nem is teker az a kis ikon.kattintásra nem reagál.másnál is?valami tipp? :(

(#1827) nyecsi44


nyecsi44
csendes tag

Megoldódott.Újrainditottama gépet,most müködik.

(#1828) havri1


havri1
félisten

Hello!

Hogyan lehet teljesen torolni egy skype accot?
Weben nem talaltam. Vki pls

havri

(#1829) nyecsi44 válasza havri1 (#1828) üzenetére


nyecsi44
csendes tag

Én úgy tudom sehogy.Ha nem lépsz be egy bizonyos ideig,akkor törlődik.

(#1830) havri1 válasza nyecsi44 (#1829) üzenetére


havri1
félisten

Az baj,koszi. Enyem 2 evig volt offline, de meg megy:)

havri

(#1831) TiMoN válasza perempe (#1825) üzenetére


TiMoN
senior tag

Valszeg nagybátyádnál van valami beállítási hiba, microfon probléma stb.
"ingyenes próbahívás"-t lehet kezdeményezni. Próbáljátok ki mind2 en.
Könnyen letesztelhető, hogy a beállítások megfelelőek-e?!

-TiMoN-

(#1832) Finwe


Finwe
őstag

A kedves ms megkezdte működését a skype-nál és erőszakosan frissítette magát. Most viszont ott marad a tálcán (win7) mint az msn de ezt nem lehet a kompatibilitás állításával eltüntetni mert akkor nem indul.

Mi erre a megoldás?

Finwe

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#1833) Finwe válasza Finwe (#1832) üzenetére


Finwe
őstag

Na megvan a megoldás.

Eszközök->Beállítások->Haladó Beállítások és itt ki kell venni a pipát a "Bejelentkezett állapotban Skype-ikon a jobb alsó sarokban" elől. Ekkor az ablak bezárásra eltűnik a tálcáról de fut tovább.

Finwe

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#1834) dokee78


dokee78
félisten

Skypban,hogy lehet törölni a belépési neveket,mert megjegyzi mindet amivel belépte.

(#1835) Lilaliba


Lilaliba
csendes tag

Sziasztok,

Tudnátok ötleteket adni ahhoz, hogy milyen beállításokat kell megnézni, ha erős háttérzajjal hallom a másik felet? Csend van nála, de mégis olyan, mintha egy forgalmas autópálya mellől beszélne, idegölő. :( Konkrét beállítási javaslatokat szeretnék, ha lehet, mert már sok mindennel próbálkoztunk, de nem lett jobb.

Köszönöm előre is!

(#1836) Balinov válasza Lilaliba (#1835) üzenetére


Balinov
félisten

esetleg mikrofonos beallitasokat a windows hangeroszabalyzojaban erdemes lenne megnezni (mic boost, ilyesmi)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1837) Lilaliba válasza Balinov (#1836) üzenetére


Lilaliba
csendes tag

Köszi!
Megnéztük, de semmi változás.
Arra gondoltam, hogy talán az bekavarhat, hogy van beépített mikrofonja is meg a fejhallgatón is, utóbbit használja, mert hangosabb, de lehet, hogy a beépített rögzíti a zajokat. Ha ez lehetséges, akkor a beépítettet le lehet vhogy tiltani? Hogyan?

(#1838) kraftxld válasza dokee78 (#1834) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Win7 vagy vista alatt:
start, futtatásba írd be: %appdata%\Skype
enter, majd a nem kívánatos felhasználónevekhez tartozó mappákat törlöd

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#1839) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Azt látja a másik fél, ha kitörlöm a partnerlistából? Kap valami értesítést?

(#1840) McClane válasza Grande Ale (#1839) üzenetére


McClane
aktív tag

A felhasználó (még) nem osztotta meg önnel az adatait - ez az ikon lesz nála kint és ha rád mutat egérrel, akkor ezt fogja kiírni.

(#1841) C_hris


C_hris
tag

Sziasztok!

Sikerült már valakinek Skype-al SMS-t küldeni? Ha küldök SMS-t egy számra, akkor azt nem kapja meg a címzett, persze a díját nagyon ügyesen levonja. Ráadásul a telefonszámomat sem tudom hitelesíteni, mert arra sem érkezik meg a kód, működik ez egyáltalán?

(#1842) havri1 válasza C_hris (#1841) üzenetére


havri1
félisten

Gondolkodtam en is, hogy sms miatt vasarolok kreditet, de akkor meg varok vele. Mennyire jon ki 1 sms?

havri

(#1843) havri1


havri1
félisten

31,52 ft/sms ha jol neztem, az k sok..

havri

(#1844) fatal` válasza havri1 (#1843) üzenetére


fatal`
titán

Jaja, szar az árfolyam és drága.

(#1845) dokee78 válasza kraftxld (#1838) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi. :R

(#1846) Tipo16V


Tipo16V
aktív tag

sziasztok, nekem a régi skyp volt meg, a videóhivás tök jó volt, mióta lefrissítette magát, remeg a kép. rezonál.
mitől lehet ez? köszi

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#1847) Wollie


Wollie
tag

Sziasztok.
Lenne egy nagy problémám. Utaltam át a skype-nak raifasen bankon keresztül pénzt ami elsőnek meg is érkezett és minden rendben is volt. Kezdett elfogyni az egyenleg és úgy gondoltam újra feltöltöm. Itt volt a probléma... én nem tudtam, hogy új befizetési azonosítót kell kérjek és az első befizetési azonosítót adtam meg. Természetesen a feltöltés nem érkezett be. Bementem a bankhoz ők azt mondták a pénz beérkezett de semmi mást nem tudnak tenni az ügy érdekében. Kerestem volna Magyar skype supportost de nem találtam. Sajnos "külföldiül" nem tudok így se az angol se a német supportnak nem tudtam írni esetleg ha csak az angol supportos megoldás van valamit nehezen össze tudok dobni nagyon alap angol tudásommal. Aki járt már hasonló cipőben vagy tudja mi a megoldás az legyen szíves ide vagy privátba leírni nekem :) Köszönöm előre is.

Zújonc

(#1848) havri1 válasza Wollie (#1847) üzenetére


havri1
félisten

A pénzed biztos megérkezett, csak nem tudják, kinek írják jóvá.
Szerintem google fordítóval írsz egy pár sort nekik, meg fogják érteni.
Nem kell sok minden, csak a lényeg.
A skype azonosítód, illetve az utolsó utalás azonosítója, esetleg egy bizonylat másolat scannelve, vagy scrrenshot.
Tuti jóváírják.

havri

(#1849) capafog23 válasza Finwe (#1833) üzenetére


capafog23
őstag

Köszönöm, nekem is ez volt a gondom.

(#1850) torcsrent


torcsrent
csendes tag

Szerintetek elég lesz egy IBM NetVista (Celeron 1,8GHz, 512 DDR, int. vga) videohívásra?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.