Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic

Hozzászólások

(#2001) LLKobe válasza Balinov (#2000) üzenetére


LLKobe
veterán

A képek megadják a választ: a munkahelyi gépen ki van, és mégis ott van az opció. Az otthonin van aero, de hiányzik... Egyébként ahogy nézem nem csak nálam van ez a bug... Talán ez majd megoldja.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#2002) LLKobe válasza LLKobe (#2001) üzenetére


LLKobe
veterán

Hát nem oldotta meg :N Ha bárki tud bármi okosat, ne tartsa magában:)

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#2003) S-Attila válasza LLKobe (#2002) üzenetére


S-Attila
aktív tag

Tipp: amikor a Skype éppen fut, akkor old fel a tálcáról a parancsikont, lépj ki, indítsd újra, és próbáld meg rögzíteni újból.

(#2004) LLKobe válasza S-Attila (#2003) üzenetére


LLKobe
veterán

Nem használ :(

Legyaptam a gépről teljesen a skype-ot, registry-ből minden kulcsolt bejegyzést töröltem, újratettem, de nem javult meg.

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#2005) S-Attila válasza LLKobe (#2004) üzenetére


S-Attila
aktív tag

Akkor sajnos nincsen több ötletem, áthidaló megoldásként esetleg az értesítési területen lévő Skype-ikonnal be lehet zárni a programot.

(#2006) TigerCat válasza LLKobe (#1999) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Szia, hasonló a helyzet nálam is. Ez van sajnos, ilyen irányba mennek a fejlesztések. Lassan összenő a rendszerrel és kilőhetetlenné válik... :-)

Esetleg másnak nem okoz gondot, hogy a rendszerleállást is megakasztja a Skype? Bármennyi gépen teszteltem, mindenütt ez a helyzet. A Windows a Skype-ra vár leálláskor.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#2007) LLKobe válasza TigerCat (#2006) üzenetére


LLKobe
veterán

De ez miért csak az otthoni gépemen van? A céges gépemen minden okés :F

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#2008) TigerCat válasza LLKobe (#2007) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Passz... Windows 7, x64 rendszereken próbáltam, ez történt minden esetben.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#2009) LLKobe válasza TigerCat (#2008) üzenetére


LLKobe
veterán

Esélyes, a céges gépemen 32 bites win7 van, otthon 64-es, és a skype support fórumban is mindenkinek 64bit volt aki panaszkodott erre...

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#2010) TigerCat válasza LLKobe (#2009) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Könnyen lehet... De azért csak a 64 bit a jövő!

Erre esetleg valakinek ötlete, vagy hasonló tapasztalat?

Esetleg másnak nem okoz gondot, hogy a rendszerleállást is megakasztja a Skype? Bármennyi gépen teszteltem, mindenütt ez a helyzet. A Windows a Skype-ra vár leálláskor.
Ha csak simán azt mondom neki, hogy kilépés a Skype-ból, akkor is kb. 15-20 mp-ig még fut a folyamat a feladatkezelőben.
Nem gagyi gép, i5, SSD, stb. (adatlapon a konfig), így ez nem lehetne a probléma forrása.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#2011) S-Attila válasza TigerCat (#2010) üzenetére


S-Attila
aktív tag

Nálam is pontosan ugyanez a helyzet, de nálam a Firefox is akadályoz, illetve, már annyira megszoktam, hogy fel sem tűnik az, hogy a kikapcsolásnál rá kell kattintani a folyamat leállításának a kényszerítésére.

(#2012) TigerCat válasza S-Attila (#2011) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Nagyon örvendetes, kár hogy nem lehet segíteni rajta...
:-(

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#2013) mex2020


mex2020
csendes tag

Sziasztok... Segítség kéne:)
Honnan tudom meg hogy valaki törölt skype-ról?:)

[ Szerkesztve ]

Jociboy..."Van dolgom a földön mert ha nem lenne nem élnék, nem született olyan akivel életet cserélnék..." Tirpa

(#2014) < CyberBob > válasza LLKobe (#2009) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Tudom, hogy nem vigasztal de nálam Win7 x64 és van bezárás és a leállítást sem zavarja.

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#2015) TiMoN válasza mex2020 (#2013) üzenetére


TiMoN
senior tag

Ha tilt is, nem látod online. Amúgy szerintem sehogy.

-TiMoN-

(#2016) McClane válasza S-Attila (#2011) üzenetére


McClane
aktív tag

Van rá megoldás: [link]

(#2013) mex2020 Ha egy kérdőjel lesz a neve mellett, akkor vagy törölt, vagy még nem vett fel.

[ Szerkesztve ]

(#2017) mex2020 válasza TiMoN (#2015) üzenetére


mex2020
csendes tag

Értem...köszi

Jociboy..."Van dolgom a földön mert ha nem lenne nem élnék, nem született olyan akivel életet cserélnék..." Tirpa

(#2018) mex2020 válasza McClane (#2016) üzenetére


mex2020
csendes tag

köszi a segítséget

Jociboy..."Van dolgom a földön mert ha nem lenne nem élnék, nem született olyan akivel életet cserélnék..." Tirpa

(#2019) beneed


beneed
csendes tag

sziasztok. Nekem olyan problémám van, hogy a skype nem észlel internetkapcsolatot.megpróbálok partnert felvenni, és nem találja a netet. win 7 starterem van egy netbookon, és wifirl kapom a netet. A lakótársamnak is wifiről jön a net, de őneki xp van fenn, és problémamentesen üzemel a skype. mi lehet a probléma?? kérlek segítsetek.

(#2020) netpeti98


netpeti98
addikt

A kitörölt emberek listáját hogy lehet elérni?
illetve hogy lehetne csökkenteni a gépigényt?

Üdv netpeti98

(#2021) S-Attila válasza netpeti98 (#2020) üzenetére


S-Attila
aktív tag

Úgy tudom a kitörölt emberek listáját sehogyan sem lehet, csak azokét, akiket korábban letiltottál.

Esetleg, ha korábban szöveges üzeneteket küldtél az illetőknek, akkor az üzenetek alatt megtalálhatóak.

A gépigényre nem tudok megoldást.

(#2022) netpeti98 válasza S-Attila (#2021) üzenetére


netpeti98
addikt

Sajnos nem beszéltem az illetővel ugyanis tévedésből kitöröltem a címét még mielőtt visszaigazoltam. :(
De a gépigényes kérdés még mindig fenn áll

Üdv netpeti98

(#2023) Rison77


Rison77
senior tag

Üdv,
Ma a Skype fogta magát, és nem volt hajlandó elindulni, semmi frissítés nem volt, csak kivette az automatikus indítást és elfelejtette a felhasználó/illetve a jelszavam, és a bejelentkező képernyőn akármit nyomok meg bejön a skype mappaszerkezete böngészőben mint egy FTP kapcsolat. Újratelepítés megvolt, semmit nem segített.
Valakinek valami ötlet?

(#2024) S-Attila válasza Rison77 (#2023) üzenetére


S-Attila
aktív tag

Esetleg próbáld meg a profilmappát is törölni.

(#2025) Rison77 válasza S-Attila (#2024) üzenetére


Rison77
senior tag

Sajnos ugyanaz, meg sem próbál bejelentkezni instant behozza a böngészőt a skype mappa tartalmával.

(#2026) S-Attila válasza Rison77 (#2025) üzenetére


S-Attila
aktív tag

Esetleg még egy kártevő-ellenőrzés talán nem ártana.

(#2027) S-Attila válasza Rison77 (#2025) üzenetére


S-Attila
aktív tag

Vagy esetleg a Skype programmappájának kézi törlése.

(#2028) Rotor82


Rotor82
aktív tag

Sziasztok!

Nekem olyan gondom van, hogy tul sok adatot general a skype videotelefonalas kozben.
60perc kb 600mega! :W
Nem is lenne ezzel gond,de kulfoldrol vagyok mobilnettel es hat korlatokhoz vagyok kotve...
Probaltam mar regebbi skypot is feltenni, de o is zabalja a netemet. A telomat hasznalom modemkent a netbookomra egyebkent.
Videotelefonalas kozben lefele atlagban 1, felfele 0,5megatval tolt.

Modemkent Nokia N900 at hasznalok egy asus eee 1215T vel. A vonal masik oldalan pedig egy Acer 7738G van. Mindket gepnek a beepitett webkamerajat hasznaljuk.

Hogy lehetne "adattakarekosabbra" venni a skypot?

[ Szerkesztve ]

(#2029) kraftxld válasza Rotor82 (#2028) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Kapcsold ki a kamerát :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#2030) 010203


010203
tag

Sziasztok,

nekem az lenne a kérdésem, hogyan lehet feltölteni a skype egyenlegemet. Egyszerűen nem engedi, pedig külön ezért tetettem pénzt a kártyámra. :W 2000 Hufból ki kellene jönnie az 5 eurós csomagnak, nem? :F
Akkor meg mi lehet a baj? Visa Electronom van. Kártyaszámot szóközökkel vagy anélkül kell begépelni? :F

(#2031) McClane válasza 010203 (#2030) üzenetére


McClane
aktív tag

Heló!

Nem csináltam még ilyet, de szerintem azzal van baja, hogy Electron és az csak korlátozottan használható. Esetleg csinálj egy paypal accountot és azon keresztül próbáld meg.

(#2032) 010203 válasza McClane (#2031) üzenetére


010203
tag

Csöbörből vödörbe. Csináltam, de nem tudom, hogy lehet az egyenlegemre pénzt feltölteni :( :DD

(#2033) atika88


atika88
senior tag

Sziasztok!

Nagyon idegesítő a Skype-om bal alsó sarkában az kis HIRDETÉS, nem lehet valahogy azt onnan kiiktatni!? :R

(#2034) Gabás válasza atika88 (#2033) üzenetére


Gabás
addikt

(#2035) atika88 válasza Gabás (#2034) üzenetére


atika88
senior tag

Ez nagyon gyors help volt! Hálám üldözni fog ;)

(#2036) McClane válasza 010203 (#2032) üzenetére


McClane
aktív tag

Ezen az oldalon nagyon jól leírják a PayPal használatát: [link]

(#2037) ko9


ko9
addikt

Üdv!
Érdeklődnék, hogy van kinnt egy ismerősünk Olaszországban. Magyar T-Mobileos telefonja van. Ha őt hívnám Skyperól, milyen költségek lennének?
Köszönöm a segítséget!

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#2038) Gabás válasza ko9 (#2037) üzenetére


Gabás
addikt

ugyanolyan, mintha olasz mobilszámot hívnál (plusz persze a másik félnek a roamingköltség)

(#2039) chungee


chungee
addikt

Olyan próblémám van, hogy bezárom az ablakot (jobb felső piros X). Akkor is ott ragad a tálcán. Pedig mindig megy le Tray icon-ba. Skype 5.5-ről van szó.

(#2040) TigerCat válasza chungee (#2039) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Ez már csak ilyen. Állítsd át a kompatibilitást Vistára és olyan lesz mint rég az XP-n.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#2041) Gabás válasza chungee (#2039) üzenetére


Gabás
addikt

(#2042) daninet


daninet
veterán

Üdv!
Mikor felveszem a Skype-t úgy 15mp-ig csöng még, a másik fél már beszélne, de még megy a csengőhang... Lerakás gomb megnyomása 10mp-ig még tartja a vonalat, és utána csinál valamit. Ez egy sima hanghívás. Webkamerával lassabb. Viszont maga a program nem vettem észre, hogy lassú lenne, vagy sok procit kajálna stb..
Elég zavaró, mi lehet a baj? :F

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#2043) chungee válasza Gabás (#2041) üzenetére


chungee
addikt

Köszi sikerült. Pedig átpásztáztam a beállításokat. De "elmentem" mellette :B . Gondoltam bug :N

(#2044) dh66e


dh66e
veterán

Sziasztok!
2napja nem tudok bejelentkezni skype-ra már újra telepítettem de semmi. A tálcán annyit ír ki hogy nincs bejelentkezve,ha pedig indítom a programot egy üres skype ablak fogad amiben csak a fejlécben lévő menüpontok vannak.Valakinek ötlete?

(#2045) dh66e válasza dh66e (#2044) üzenetére


dh66e
veterán

Azt hiszem ebből winfos újrarakás lesz. :O

(#2046) siofok


siofok
őstag

sziasztok_!Nekem eddig jól működött win7-en,most frissitette magát,és nemtudok belépni.:(
beirom a skype nevet,jelszót,rákattintok a sig me in-re,és és ezt az oldalt adja be az operába ,de be nemlép a progiba.:(Mi történhetett vele?

OnePlus nord 2t

(#2047) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Sziasztok
Több felhasználónév is regisztrálva van a mail címemhez, mivel régebben pár havonta csináltam egyet, mert elfelejtettem az addigit.. :DDD
Hogyan lehet közte törölni?

(#2048) TigerCat válasza FoxiestFox (#2047) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Jelentkezz be a fiókodba a weben és keress egy fiók törlése vagy hasonló menüpontot. Kövesd az utasításokat. Ezután ne használd 10 napig. Asszem...
De jobb ha rákeresel a neten.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#2049) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

volna egy kérdésem:
szeretném használni a skype mobil hívásos funkcióját( mert sok lesz a kimenő hívásom,és persze androidos telón keresztül mobilneten használnám és még otthonra is vennék egy skypephone-t) : Korlátlan Európa Csomag és ez tényleg így van hogy havonta kb 7 €-ba kerülne? Tehát ez nem perc alapú,hanem kifizetem és korlátlanul hivhatok belföldi mobilhasználatot? :U (a méltányosság alapelvét figyelembe véve :B ) Gyakorlatilag nem lesz egyéb más költség? Ilyen sunyi apró betűs részeket is beleértve :D

[ Szerkesztve ]

(#2050) Gabás válasza WhiteWalker (#2049) üzenetére


Gabás
addikt

csak a vezetékesre vonatkozik a korlátlanság

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.