Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic

Hozzászólások

(#1601) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Skype-ban lehet inditani CSAK videóhivást?..mint az MSN-nél, csak ott videókép néven fut... asszem.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1602) fradi81 válasza - = Zk = - (#1601) üzenetére


fradi81
veterán

Hang nélkül, csak kép? Olyan már MSN-be sincs, de ha lenémítod a mikrofont nem lesz hang :)

moto g72, Ninebot d28e

(#1603) - = Zk = - válasza fradi81 (#1602) üzenetére


- = Zk = -
félisten

már nincs?...
úgyérted a 2011-esben nincs? mert én még a régebbit használom, mivel a 2011 egy fos. számomra.
..és még használom a CSAK VIDEÓKÉP közlését. semmi hang, csak amit a webcam mutat

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1604) #19617792 válasza - = Zk = - (#1603) üzenetére


#19617792
törölt tag

Ahogy elnézem tényleg nincs Skypeban csak képes hívás. Erre megoldás lenne az, hogy mikrofont lenémítod.

(#1605) fradi81 válasza - = Zk = - (#1603) üzenetére


fradi81
veterán

hát a 2009-ben sincsen sima hang nélküli webkamkép.

moto g72, Ninebot d28e

(#1606) - = Zk = - válasza fradi81 (#1605) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hát, nekem van :U...

earl:
fain:W...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1607) fradi81 válasza - = Zk = - (#1606) üzenetére


fradi81
veterán

Igen ha letiltod a mikrofont és a hangszórót, akkor nem lesz hang, de a régi "webkamerás kép küldése" az már nincs. Csak videóhívás van ami alapból hanggal együtt megy. :))

moto g72, Ninebot d28e

(#1608) - = Zk = - válasza fradi81 (#1607) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hát, nem akarok kötekedni, de az én MSN-emben van olyan, hogy videókép küldése. hangot nem küld, nem kell semmit lenémitanom :U (2009-es)

ellenben a skype ezt nem tudja:U.. már, vagy még nem... az mind1. persze, ha a hangszórót/mikrofont tiltogatom, akkor a hanggal buzerál valamit.

alapból fejhallgatón zenét hallgatok. vedóhivást kezdeményezek, erre kikapcsolja a fejhallgatót, és elkezd üvölteni a hangszórón. holott, a menüben amit lehetett, kilőttem ez ügyben..
a másik fele meg az, hogy az MSN nem terheli 100%-ra a cput, ha írogatok. mig a skype nem egész 10-25 perc után felpörgeti szerencsétlent. és akkor a "videóról" nem is beszéltem.... lehet az én gépemben a hiba, de akkor jelen esetben ezzel együtt kell élnem a csere idejéig ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1609) fradi81 válasza - = Zk = - (#1608) üzenetére


fradi81
veterán

Érdekes, nálam ez a helyzet: [link]
[link]

Most mit is szeretnél elérni? Már elvesztettem a fonalat :DDD

moto g72, Ninebot d28e

(#1610) - = Zk = - válasza fradi81 (#1609) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ugyan ezek vannak nekem is:C:R...

hogy mit? már semmit. megkaptama választ, csak válaszoltam a postodra/postokra:))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1611) siofok


siofok
őstag

sziasztok!Egykis segítséget kérnék,mert már hetek óta nemtudok a skype-ba ismerősöket keresni,sem felvenni.Egyszerüen rákkatintok a partnerlista->partner felvételére,és az előugró ablak egyszerűen üres.:(Csak a kék háttér van,és semmi keresési lehetőség,amiknek ott kéne lenni.5.1.0.112 verzió van fent.Próbáltam már ujrarakni,de nem segített.:(

OnePlus nord 2t

(#1612) fradi81 válasza siofok (#1611) üzenetére


fradi81
veterán

Hello
És ha törlöd az application datából a skype mappáját?

moto g72, Ninebot d28e

(#1613) siofok válasza fradi81 (#1612) üzenetére


siofok
őstag

töröltem,utána ujraindítottam,de ugyanugy nemlátni.:(

[ Szerkesztve ]

OnePlus nord 2t

(#1614) _ak_


_ak_
addikt

Sziasztok!

Egy ismerősnél amióta felupdatelte a skypeot, fura jelenség állt elő. A Skypeot elindítva automatikusan némul a mikrofon, ezt simán meg lehet oldani azzal, h megszüntetem a némítást viszont amikor hívást kezdeményez, akkor a hátsó mikrofon bemenetről a rendszer átvált automatikusan az előlapi mikrofon bemenetre. Legalábbis ezt írja a c-media vezérlőpanelja, de gyakorlatilag nincs elöl mikrofon bemenet. Ahogy visszaállítom a hátsóra, magától van, h egyből, van h félperc múlva, vagy csak a következő híváskor, de megint átvált.

Amíg nem updatelt, addig nem volt ilyen gond ill. más voip programok gond nélkül működnek, ahogy eddig is.

Nincs vmi tippetek, h ez hogyan hárítható el? Skypeot újra raktam már, de az nem segített.

szerk.: win xp van a gépen.

[ Szerkesztve ]

Let's begin, de gozaimasu!

(#1615) Morden24


Morden24
nagyúr

Sziasztok.

Meghülyült ez a Skype teljesen?
Le akarom tölteni Windows-ra a programot, de a letöltéshez online regisztrációt kér. Hát rendben, megteszem, erre a regisztrációs procedúra végén hibát dob, de semmi gond, töltse le, próbáljon meg a kliensből regisztrálni... erre a letöltős link visszadob a regisztrációhoz, ami persze a végén errort dob.
Teljesen hülyék ezek, vagy én nem veszek észre valamit?

Sectumsempra - For Enemies

(#1616) Morden24 válasza Morden24 (#1615) üzenetére


Morden24
nagyúr

Megoldódott, nyilván csak valami átmeneti hiba volt...

Sectumsempra - For Enemies

(#1617) csferke


csferke
senior tag

Sziasztok!

Skype 5.1.0.112-ben ha elindítom a "Partner felvétele"-t akkor csak egy üres "felhős" ablak jelenik meg és nem tudok új partnert keresni/felvenni a Partnerlistámba.

Nálatok ez jól működik?

(#1618) Gabás válasza csferke (#1617) üzenetére


Gabás
addikt

igen

(#1619) csferke válasza Gabás (#1618) üzenetére


csferke
senior tag

:)
Köszönöm.
Igaz, amilyen a kérdés olyan a válasz is.

Megoldást tudtok-e javasolni a probléma megoldására?

[ Szerkesztve ]

(#1620) Gabás válasza csferke (#1619) üzenetére


Gabás
addikt

Valószínűleg az IE motor van ellállítódva... Ha módosítottad az IE biztonsági vagy proxybeállításait, próbáld ezeket visszaállítani.

(#1621) csferke válasza Gabás (#1620) üzenetére


csferke
senior tag

IE nincs is a gépemen :R

(#1622) sfdrakex válasza csferke (#1621) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Lehet pont ez a probléma.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1623) csferke válasza sfdrakex (#1622) üzenetére


csferke
senior tag

Butuska ötleteim nekem is szoktak lenni de azokat megtartom magamban!

(#1624) sfdrakex válasza csferke (#1623) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Lehet hogy butuska ötlet, de ha a skype az ie-t használja és nincs fent, akkor az lehet probléma nem ?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1625) csferke


csferke
senior tag

Szerintem az új 5.1 verzióval van valami gond. A neten a fórumokon is mindenki szapulja.
Már meg is jelentették az 5.2 betát.

Megoldottam a partnerfelvételi problémát, visszatértem a 4.xx verzióra :C

(#1626) siofok válasza csferke (#1625) üzenetére


siofok
őstag

szia!nekem is ugyanez a helyzet!Partner felvétele,azt nincs semmi,csak az üres oldal.:)

OnePlus nord 2t

(#1627) Gabás válasza csferke (#1621) üzenetére


Gabás
addikt

osxet használsz? ha nem, hallgass szépen a kollégára (vagy ha nem vagy kíváncsi a segítségre, akkor ne kérdezz itt)

(#1628) siofok válasza Gabás (#1627) üzenetére


siofok
őstag

én hallagtnék,de mit kell csinálni? :B

OnePlus nord 2t

(#1629) csferke válasza Gabás (#1627) üzenetére


csferke
senior tag

(#1627) Gabás válasza csferke (#1621) üzenetére
"osxet használsz? ha nem, hallgass szépen a kollégára (vagy ha nem vagy kíváncsi a segítségre, akkor ne kérdezz itt)"

Ez nekem szólt? Nem értem miért. :F

[ Szerkesztve ]

(#1630) Gabás válasza siofok (#1628) üzenetére


Gabás
addikt

(#1631) siofok válasza Gabás (#1630) üzenetére


siofok
őstag

az oké,de az mi? :B Internet explorer?az nincs is win7-emen

OnePlus nord 2t

(#1632) Gabás válasza siofok (#1631) üzenetére


Gabás
addikt

de van, legfeljebb nincs parancsikonja (a rendszer része, szóval az alap komponensei ott vannak). Próbáld telepíteni az ie8-at vagy ie9 rc-t.

(#1633) lennon 1


lennon 1
csendes tag

Sziasztok
Képzeljétek el a Skype 5.1 nem ismeri fel a beépített mikrofont.
A hangbeállításoknál (skype beállításainál) látja de a csúszka nem reagál semmire.
Leszedtem az 5.2 de annál is ilyen problémát látok. Az ingyenes próbahívásnál nem hallom vissza a saját hangomat.
A mikrofon biztos jó, mert az MSN felismeri, meg a win7 saját hangfelvevőjével működik.
Van valakinek ilyen gondja? Esetleg valami megoldás

(#1634) sfdrakex válasza lennon 1 (#1633) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Tuti jó bemenet van beállítva a Micnek?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1635) lennon 1


lennon 1
csendes tag

A bemenet a hangbeállításoknál is be van állítva, valamint a skype-n belül is a "Mikrofon (Conexant High Definition Audio) van beállítva
Eddig is mindig z volt, de most nem reagál semmire.
Érdekes, hogy feltelepítettem a MSN-t és kipróbálva azzal tökéletesen működik.
Ugyanaz a mikrofon van beállítva ott is.
Visszatelepítettem a 4 verziót, ott is ezt csinálja, utána az 5.1 megint akkor is. Megpróbáltam a 5.2 beta verzió azzal is rossz. Nem értem.
Kipróbáltam a VoipCheap programot, ott is tökéletesen működik.
Csak a Skype alatt nem jó.
De a beállításokat tegnap óta senki nem bántotta. És mégis elment.
Valaki segítsen. Nem vagyok analfabéta a gépekhez, de ezt most nem értem.

(#1636) lennon 1


lennon 1
csendes tag

Mi történt, mindenki eltünt a fórumról?

(#1637) Jazz válasza McClane (#1592) üzenetére


Jazz
veterán

XP van azon a gépen.
Onnan gondoltam hogy nem a szerver tárolja, mert egy másik gépen, ahol Win7-van, feltelepítettem a legújabb skype-ot, bejelentkeztem, és semmi friend list nem volt. Ez akkor hogy lehet? :F

free your mind

(#1638) McClane válasza Jazz (#1637) üzenetére


McClane
aktív tag

Ott valami nincs rendben. Meg kellene próbálni újratelepíteni. Ha nem segít, akkor lehet összeakad valamivel pl. vírusirtó, tűzfal, rendszer optimalizáló program.

(#1639) sz.j


sz.j
nagyúr

Szevasztok!

Most akarom felrakni és használni a Skype-t, és előzetesen lenne egy két kérdésem.

A meglévő pc hangfalak és egy külön csatlakoztatott mikrofon is jó a skype-hez, vagy csak a headset?
Azért kérdezem mert egyrészt nem szeretem headset-et, másrészt ha pl. egy távoli rokonnal van kapcsolat azt szeretném, hogy a családom többi tagja is hallja, ill. beszélni tudjon az illetővel.

Előre is köszi a választ.

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#1640) Jazz válasza McClane (#1638) üzenetére


Jazz
veterán

Egy teljesen új, akármilyen számítógépre feltelepítem a skype-ot, bejelentkezek, és nincs friend list. :F

free your mind

(#1641) And válasza sz.j (#1639) üzenetére


And
veterán

Természetesen működik külön hangszóróval és mikrofonnal is. Valójában (áramköri kivitelében) a headset is ilyen, csak annál közös 'házba' építették az amúgy független hangszórót és a fejhallgatót. Külső hangszórónál egyedül az akusztikus visszacsatolással kell vigyázni, vagyis kerülendő a túlságosan érzékeny mikrofon és hangosra állított hangfal párosítása, mert az könnyen zavaró visszhanghoz (esetleg gerjedéshez) vezethet a túloldalon, ami elég idegesítő.

(#1642) sz.j válasza And (#1641) üzenetére


sz.j
nagyúr

Köszi az infót. :K
Az esetleges gerjedés veszélyével tisztába vagyok.

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#1643) petyus_


petyus_
senior tag

Hali!

Hogy tudom kikapcsolni, hogy a böngészőben megjelenő számokat telefonszámként érzékelje a Skype?

(#1644) McClane válasza petyus_ (#1643) üzenetére


McClane
aktív tag

A feltelepített programoknál lesz az a addon ha jól emlékszek és onnan kell törölni.

(#1640) Jazz
Milyen verziót telepítettél fel és milyen oprendszerre?

[ Szerkesztve ]

(#1645) fatal` válasza petyus_ (#1643) üzenetére


fatal`
titán

Van egy addon a programok telepítésénél, uninstalláld és jó lesz. :)

(#1646) Jazz válasza McClane (#1644) üzenetére


Jazz
veterán

Win7-re, és a legújabbat. Egy harmadik gépre, ahol Xp-van, próbáltam régebbit is, de ugyan az a jelenség.

free your mind

(#1647) McClane válasza Jazz (#1646) üzenetére


McClane
aktív tag

Milyen tűzfal van a gépeken?

(#1648) Jazz válasza McClane (#1647) üzenetére


Jazz
veterán

Manuális beállítású. Miért? Ha bejövő kapcsolat lenne sípolna...ha arra gondolsz, hogy netalán tán blokkolja. De nem. Eddig is tökéletesen ment.

free your mind

(#1649) McClane válasza Jazz (#1648) üzenetére


McClane
aktív tag

Ez nagyon furcsa... Nem léphetett be valaki a skypeodba és törölte a partnereidet?

(#1650) FNZ


FNZ
őstag

hali!

vettem egy logitech c270 hd webkamerát. a programját feltelepítve tökéletesen müxik
ha a skype-ot elindítom és bemegyek a video beállításokhoz, akkor ugye megjelenik a kamera képe.
az a bajom, hogy elég soxszor kifagy a kép percekre is. ha a szülőkkel skype-olok, akkor is kifagy a kép és nem látnak, de én látom őket a kamerájukkal.

mitől fagyhat ki a kamera képe? pedig csak a beállításokban nézem.
drivere + szoftvere fent van. win7 64 bit

a nettel nincsen gondom, mert 80/25-ös digi-m van, tehát tudná küldeni a képet.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.