Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic

Hozzászólások

(#2701) jozsi252


jozsi252
veterán

Azt mondjátok meg hogy mi a franc okoz olyat hogy ismerősöm kijelentkezik, és mégis úgy jelzi ki mintha be lenne jelentkezve? Tuti hogy nem adta meg senkinek sem a jelszavát, meg alapból is jó nehéz lett beállítva. És csak pár napja regeltük be neki. Net vagy Skype szerver hiba lehet?

iPhone 13 Pro Max

(#2702) Csaszi87


Csaszi87
tag

Sziasztok!
Most költözök msn-ről Skype-ra. Az lenne a kérdésem, hogy a partnerlistában, hogy tudok tiltani embereket? Ha jobb gombbal rányomok akkor csak törlés, stb jön elő de a tiltás nem...
6.0.73.126-os verzióm van
Köszönöm a segítségeteket!

(#2703) fatal` válasza Csaszi87 (#2702) üzenetére


fatal`
titán

Pedig jobb kliknél ott van, hogy a felhasználó letiltása. Legalábbis skype contactnál.

WLM-ben pedig régóta nem volt tiltás, csak rejtés az adott felhasználóra.

(#2704) Csaszi87 válasza fatal` (#2703) üzenetére


Csaszi87
tag

Igen tudom, hogy msn-en újabban már ilyen rejtett nevezetű funkció volt a tiltásra
Viszont most kiléptem, majd újra be ugyan úgy vissza tette a törölt személyeket is..
Nem értem teljesen, és nekem tényleg nincs tiltási lehetőség jobb egér gombbal :(

[ Szerkesztve ]

(#2705) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Nektek nem csinálja azt a skype, hogy összekuszálja az üzenetek sorrendjét?
Egyszercsak megbolondul és feljebb teszi az új üzeneteket. Később az előzményekbe is így rossz sorrendben kerül elmentésre.

Nagyon zavaró, naponta egyszer biztosan eljátssza.
(Win7 32 bit + 6.0.0.126) De csinálta az 5.x verziókkal is.

Mit lehet ezzel tenni? Az újraindítás megoldja de ez így nem állapot. :(

Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#2706) BigManus válasza Bici (#2705) üzenetére


BigManus
addikt

Szia!

Linux alatt teljesen jól jelennek meg.
Ha nem érkezik segítség, holnap megnézem Neked melóban...

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#2707) Bici válasza BigManus (#2706) üzenetére


Bici
félisten

Igen, linux alatt nekem is jó, de ott meg nem lehet keskenyre húzni az ablakot. :D

Win alatt is csak néha rossz, de pont a legrosszabbkor: hosszú beszélgetések közben.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#2708) Fecogame


Fecogame
veterán

Skype és MSN fiók összeszinkronizálásánál először látszódik az összes MSN-es partner, majd következő bejelentkezésénél csak kettő a 60-ból.

Megoldás?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#2709) jozsi252 válasza Fecogame (#2708) üzenetére


jozsi252
veterán

Ugyanez volt nekem is a gondom, csak én a 600 partneremből láttam pár db-ot. Aztán a napokban javult meg. Bár nekem iOS-es eszközeimen volt. Szóval várj szerintem, idővel megfog oldódni.

iPhone 13 Pro Max

(#2710) cintula187


cintula187
addikt

Sziasztok!

Pár hete próbálok webkamerázni skypeon. Mi lehet annak az oka, hogy pulzáló eléggé idegesítő búgó/zúgó hangot hallok hívás közben? Illetve egy partnerrel beszélve. Én hallom de ő nem hallja nálam, illetve csak ritkán. Sima hanghíváskor is? Hálózati elektromos zavar lehet az oka? Ha némítva van a mikrofon akkor is , tehát valszeg nem visszhangról van szó.

Előre is köszi

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#2711) Csaszi87


Csaszi87
tag

Mindenkinek engedi tiltani jobb gombbal a partnereket csak nekem nem?
Vagy a menüben is lehet valahol?

(#2712) cintula187 válasza Csaszi87 (#2711) üzenetére


cintula187
addikt

Nekem az msn es importokkal nem enged semmit sem csinálni. becenevet sem változtatni

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#2713) Csaszi87 válasza cintula187 (#2712) üzenetére


Csaszi87
tag

Gondoltam, hogy ez lehet a baj, valami importálási probléma amit csak felületesen tud átvenni a skype az msn-ről. Lehet a legtisztább csinálni skypon egy rendes címet, gondolom én...
És fénykép van minden msn-es ismerősödnél? Mert nlam némelyiknél kép sincs, pedig tudom, hogy van neki.
Meg azt is mondták, hogy nálam nem látnak képet, pedig nekem is van :U
Szóval nagy katyvasz van itt..

(#2714) cintula187 válasza Csaszi87 (#2713) üzenetére


cintula187
addikt

Kibaxott nagy kavarás van ekörül úgy látom:

kép nincs. ugyebár skyp on msn loginnal passal lépek be és importálna. Namármost egyik nap sima msn be belépve az ismerőseim 99%-a eltünt az elérhető és nem elérhetőből is. Keresőben megtalálta öket mondván -vegyem fel őket barátként...... Hülye ez. Akinek tdtam az email címét feltudtam venni de a többi gázos.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#2715) cintula187 válasza cintula187 (#2710) üzenetére


cintula187
addikt

Ez a zúgás lehet attól hogy gyenge a beépített mikrofon a kamerában (logitech c210) és inkább legyen külön?

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#2716) Csaszi87 válasza cintula187 (#2715) üzenetére


Csaszi87
tag

Nem tudom, én kamerát nem használok.
Viszont elég gázos ez a mail címes felvevés is, mert egy csomó ismerősömnek már meg sincs az a mail cím vagy nem tud belépni rá olyan rég használta...
amúgy van alap skyp-om is ami nem messenger fiókos, majd azt is kipróbálom, csak azon nincs senki mert sose használtam :)

(#2717) cintula187 válasza Csaszi87 (#2716) üzenetére


cintula187
addikt

Azon jól megjelenik mindenki aki csak skype os.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#2718) Csaszi87 válasza cintula187 (#2717) üzenetére


Csaszi87
tag

Csak nekem ugye egyenlőre még csak msn-es ismerőseim vannak mert azt használtam, ez a gáz :F :D
De majd kialakul na.

(#2719) buta29030


buta29030
tag

Sziasztok!

Szeretnék kérni egy kis segítséget. Újra fel kellett telepítenem a windows xp-t a gépemre. Ez egy jogtiszta home. Minden felmegy, kivéve a Skype-ot. Ajánlja is, hogy töltsem le a másikat, de azzal sem települ. Mi lehet a megoldás?

(#2720) Imy


Imy
veterán

Egyesítettem a Skype és az MSN fiókomat. És MSN és Skype partnerek szépen látszottak, és lehetett velük beszélni.
Pár napja pedig a skype partnerek OK, de az MSN partnereke ott vannak a listán, de senki nem aktív, pedig be vannak lépve. Ez mitől lehet?

(#2721) dokee78


dokee78
félisten

Skype accountot hogyan tudok törölni?

(#2722) Bal0924 válasza Imy (#2720) üzenetére


Bal0924
aktív tag

Hello, Hogy sikerült neked összerakni a 2 fiókot?

Már hetek óta próbálom, de semmi eredménye.
Hogy lehet összerakni a skype és a messenger fiókot, a partnerlistákat.

(#2723) rt06 válasza Bal0924 (#2722) üzenetére


rt06
veterán

elvileg ha a live id-ddel lepsz be, akkor osszefesuli

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#2724) Bal0924


Bal0924
aktív tag

Most látom hogy tényleg hozzá csatolt egy Skype fiókot mikor beléptem a messenger-be.
De az egy nem létező skype, Hogy tudom leválasztani a Skype fiókot és hozzátenni/kicserélni egy másik skype fiókra?

[ Szerkesztve ]

(#2725) Imy válasza rt06 (#2723) üzenetére


Imy
veterán

Ígen így, de miért nem aktívak az MSN partnerek? Eddig jó volt....

(#2726) haligábor


haligábor
tag

Sziasztok!

Valaki segitsen!

Van egy olyan problémám, hogy a skype egyszerüen nem lép be! Azt irja ki, hogy a " A Skype nem tud kapcsolatot létesiteni." !!! Mi lehet a gond?

A válaszokat előre is köszi!

Gábor

(#2727) Valaki26


Valaki26
csendes tag

Sziasztok

Nálam is ilyen gond jött elő,hogy a A Skype nem tud kapcsolatot létesíteni...
Köszi ha valaki tud valamit.

(#2728) haligábor válasza Valaki26 (#2727) üzenetére


haligábor
tag

Hello

Közbe utána néztem és meg lett a megoldás!

A tüzfal beállitásait kell meg változtatni, az a vezérlő pultban tudod meg tenni! :)

Nekem egyből jo is lett :D

(#2729) dokee78


dokee78
félisten

Skype accountot hogyan tudok törölni?

(#2730) csako válasza dokee78 (#2729) üzenetére


csako
veterán

Nem lehet törölni, csak "kitakarítani".

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#2731) dokee78 válasza csako (#2730) üzenetére


dokee78
félisten

Ezt én is megtaláltam,csak az angolom elég gyenge.

(#2732) csako válasza dokee78 (#2731) üzenetére


csako
veterán

Ott is az van leírva, hogy nem lehet törölni, csak eltüntetni belőle minden személyes adatot és így már csak a pontos skype-név alapján találnának meg, utána már csak a mikéntjét részletezi, vagyis a profil szerkesztést.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#2733) Bal0924


Bal0924
aktív tag

Hogy tudom a skype fiókot kicserélni egy másikra?
Egy olyan skype fiókot párosított a messengerhez, ami nem létezik.
Egy olyan emal címhez, amihez meg van már skype fiók...

(#2734) dokee78 válasza csako (#2732) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi kár pedig

(#2735) Csaszi87


Csaszi87
tag

Felvettem közben a skype-ra sima skypos ismerőst is. Annál egyből engedi nem csak a törlést hanem a tiltást is meg minden egyebet. Csak az msn-es ismerősökkel nem tud mit kezdeni a Skype. Hát gratulálok nekik, jól megcsinálták.. Azt hiszem lehet csinálni igazi skype-os fiókot ha a későbbiekben takarítani akarunk msn-es ismerősöket :W

(#2736) sayid76


sayid76
csendes tag

sziasztok.
nekem olyan gondom van a skype-al ,hogy 1 ismerősnek nem tudok üzenetet küldeni!
be van jelentkezve,de ha írok valamit csak forog az üzenet küldés..ez megy már 1 hete...le lennék tiltva?
de ha letiltott hogy hogy látom mégis azt mikor lépett be. mikor ki..mert azt látom. 1 haverral megpróbáltunk minden variációt. törölt, letiltott minden tiltási variációt kipróbáltunk. őt nem mutatta akkor offlinet mutatott. de a másik módnál meg a ? volt ott.. szóval ezt nagyon nem értem...vagy van valami újfajta tíltási lehetőség? ami mutatja a partnert.azt is ha bent van vagy kilép? de üzenetet nem enged küldeni? :F nagyon fontos volna ezt valahogy megtudnom...mert olyanról van szó akinek küldeném...na ez már magánügy :D

(#2737) Palafi válasza sayid76 (#2736) üzenetére


Palafi
tag

Az MSN fiókodban nem vagy véletlenül láthatatlanná téve?
Nálam az ottani beállítások hatással voltak az egyesítés utáni Skype fiókra.
Beléptem MSN-be, mindenkinek láthatóvá tettem magam, stb...., kiléptem, és onnantól tökéletesen ment minden a skype fiókból.

A dzsungelben minden ehető. Te is.

(#2738) Imy válasza Palafi (#2737) üzenetére


Imy
veterán

Köszi, nálam is ez volt. :)

(#2739) Egorov


Egorov
aktív tag

Hali

Valami nem tiszta nekem. Van Skype fiókom, msn az nincs, viszont van pár ismerősöm, akinek meg fordítva van. Tehát a kérdésem:
Ha ugye ők majd áttérnek a Skype-ra az msn account használatával, akkor engem fel tudnak venni partnernek (vagy én őket) úgy, hogy nekem csak Skype fiókom van, vagy regelnem kell egy ilyen "xyz@outlook.com" címet és nekem is egyesíteni kell a két fiókot?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#2740) jhos910


jhos910
aktív tag

Heyho!

Lekaptam az új skype-ot, de nem dobja ki a bejelentkező oldalt, csak kék háttéren fehér felhők alol, fent meg skype logo...?

(#2741) McClane válasza jhos910 (#2740) üzenetére


McClane
aktív tag

Próbáld meg újratelepíteni. Vagy lehet valamelyik védelmi szoftver blokkolja, kapcsold ki és úgy indítsd el a skype-ot.

(#2742) Bal0924


Bal0924
aktív tag

Hogy tudom leválasztani a messenger fiókról a Skype fiókot? (mert amit generált maga skype fiók, nem létezik.,)

(#2743) csako válasza Bal0924 (#2742) üzenetére


csako
veterán

A skype.com oldalon bejelentkezel a Microsoft címeddel, majd a Fiók adatok alatt lévő Profilra kattintasz, utána pedig a Microsoft fiók melletti kapcsolat megszüntetésére, valószínűleg így.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#2744) Bal0924 válasza csako (#2743) üzenetére


Bal0924
aktív tag

Nemsikerül.
Ezt az üzenetet kapom..." Kérjük, lépjen kapcsolatba a Skype ügyfélszolgálatával a fiók kapcsolatának megszüntetéséhez."
És nem tudom mit kéne csinálni, egy angol oldalra küld...
https://support.skype.com/en/faq/FA12209/what-should-i-do-if-i-can-t-unlink-my-skype-and-microsoft-or-facebook-accounts

Nekem ez, mint a Kínyai!

(#2745) csako válasza Bal0924 (#2744) üzenetére


csako
veterán

Küldtem privátot!

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#2746) czarpika


czarpika
csendes tag

Sziasztok

Nekem már másodjára fordul elő, hogy a Skype azt írja ki, hogy ön már be van jelentkezve egy másik számítógépről pedig nem vagyok másik gépről be jelentkezve. Már volt ilyen problémám korábban és a megoldás az volt, hogy a windowst újra raktam. Mi lehet a baj?

Köszi

(#2747) McClane válasza czarpika (#2746) üzenetére


McClane
aktív tag

Próbáld megváltoztatni a jelszavad.

(#2748) czarpika válasza McClane (#2747) üzenetére


czarpika
csendes tag

Sajnos nem jó. Ugyanaz a probléma:(
üdv.

(#2749) McClane válasza czarpika (#2748) üzenetére


McClane
aktív tag

Advanced uninstaler-el próbáld eltávolítani és úgy újratelepíteni.

(#2750) 8th válasza Apollyon (#2628) üzenetére


8th
addikt

"nem értem mit szenvedtek vele"

Ősök gépén a minap újraraktam az xp-t. Mivel előzőleg is 4.2 volt rajta most is azt akartam visszarakni. Hát nem lehet :W . Bejelentkezési adatok megadása után után ~2percig gondolkodik majd :

"a skype nem tud kapcsolatot létesíteni"

Próbálja meg a következőt:
1: lépjen kapcsolatba a rendszergazdával
2: indítsa újra a Skype-ot és várjon két percet a kapcsolódásra

"bezár"

Net kapcsolattal sosem volt probléma. Semmiképpen nem akarok a 4.2-nél frissebbet rárakni mert 512MB memória van a gépben. Ha tudsz, vagy bárki más tud erre valami megoldást szívesen fogadom. :R

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.