Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic

Hozzászólások

(#1101) localhost válasza belluska (#1099) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Akkor még mindig nem értem: Olvasd!

Nincs külön fizetős skype és ingyenes skype! :U

(1) Skype-skype között ingyenes, vezetékes vagy mobilhivások irányába fizetős!

(2) A Skype egyenleg használatával vezetékes és mobiltelefonokat hívhat világszerte remek tarifával. = t.a.r.i.f.á.v.a.l! Ehhez fel kell tölteni a skype egyenleget.

(3) Vagy ha még mindig nem jól értem, hogy mi a gondod, akkor tovább pontosíts! Kérlek engedd, hogy segíthessünk! :Y

------------------------------------ sfdrakex : előzetes ------------------------------------

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1102) sfdrakex válasza localhost (#1101) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Vastagabb fuxod lesz remélem:D

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1103) belluska válasza localhost (#1101) üzenetére


belluska
tag

Még 1x nekidurálom magamat : a letöltéssel semmi gondom. Feltelepül. Megjeleniik baloldalon a partnerlista. Meghivok valakit, az felveszi, én hallom a hangját és látom a videóban őt. De az én hangom nem megy ki. Hangbeállitás, mikrofonbeállitás oké. Üzenetet tudok küldeni, a saját fotom is mükszik. Próbáltam cserélni a régi Logitech mikrofon-kamera-pillanatfelv-i együttest, nem e a mikrofon halt meg. De nem. Többszöri oldalakon való ugrálás után, mikor a kontaktra klikk, akkor adta fel a kredit hiányát Pirossal irva. Tehát nem a telepitéssel van/volt gondom és van most is, hanem a kontaktussal. A partnerem lát, de az én handom nem megy át. Ha sikerül ebből kibányászni a gondot, akkor én is ugató fakutya leszek.

(#1104) sfdrakex válasza belluska (#1103) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Az hangbeállítási probléma lesz pedig, vagy rossz helyre van bedugva, vagy nem jól van beállítva, a kredites dolgot meg tuti nem az ingyenes skype-skype közötti beszélgetésnél találtad.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1105) localhost válasza belluska (#1103) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Amit én nem értek az ez:
"Többszöri oldalakon való ugrálás után, mikor a kontaktra klikk, akkor adta fel a kredit hiányát Pirossal irva. Tehát nem a telepitéssel van/volt gondom és van most is, hanem a kontaktussal. "

és ez:

"mert mindig a fizetős oldal jön elő."

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1106) belluska válasza sfdrakex (#1104) üzenetére


belluska
tag

Irtam, hogy amikrofon beállitásával nincsgond. És nem lehet máshová bedugni, csak ahol van 1 üres usb csatlakozó, tekintve, hogy nem checkdugós a vége A hangbeállitás is oké, nincs letiltva egyik sem, csak és kizárólag a kimenő hang nem akarodzik jó lenni.

(#1107) sfdrakex válasza belluska (#1106) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Máshol müködik a microfon? Vagy honna tudod hoyg az rendben van ? Ha usb-s minden driver tuti jól van felrakva ?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1108) Krump-Lee válasza sfdrakex (#1107) üzenetére


Krump-Lee
csendes tag

A mikrofon jól mükszik, mert ha a beállitására rámegyek és beszélek, akkor a zöld szaggatott vonal ide-oda jár. A telepitéshez pedig saját cd-jét használtam. Ott nem lehet semmi zür. De ha valakivel tudnék telcsin beszélni, mert szerintem a Skype telepitésénél b..ok el valamit, amit ismételten ujra és újra u.úgy csinálok és ebből nem látom a kiutat.

Drágám a parancs az parancs : hajolj csak szépen előre.

(#1109) Krump-Lee válasza Krump-Lee (#1108) üzenetére


Krump-Lee
csendes tag

Bocs , diktáltam az öcsémnek a levelet, mert jött egy matek. tanulom.

Drágám a parancs az parancs : hajolj csak szépen előre.

(#1110) And válasza _ak_ (#1092) üzenetére


And
veterán

Miért ne lehetne kapni? Nézz csak szét itt: [link]. Most vettem a második wifi-s példányt (SO-20) az eBay-en. Már elsőre is kevesebb volt 30k-nál, a második pedig < 25k-ért jött meg éppen ma. A vezetékes (SO-10) elvileg még ennél is olcsóbb, bár olyat csak a gyártó webshop-jában látok, máshol nem. Európai forgalmazót pedig pár hónapja még nem találtam.

(#1111) sfdrakex válasza Krump-Lee (#1109) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nem a telepítés lehet a gáz, hanem a hangbeállítás a skypeban. Telepítésnél mit rontanál el, Rossz mappába teszed?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1112) localhost válasza Krump-Lee (#1108) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Szerintem megvan a hiba!
Te el vagy tévedve!
Valami kamu vírusirtód van, ami önmagát akarja fizettetni, nem a skype-ot...
valami ilyesmi!

Gyanús akkor lettél, amikor azt írtad, állandóan fizettetni akar és már azt sem értettem, és gyanúsnak is találtam, csak magyarázatot nem találtam rá, amikor 1097-ben azt mondtad doc 1095-ös hozzászólásra, hogy a link nem jön be....

Szóval vírusos vagy, én meg ugathatok ...

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1113) _ak_ válasza And (#1110) üzenetére


_ak_
addikt

És esetleg a szervizeléssel van tapasztalatod? Csak ezért tartózkodom a ilyen termékek külföldi vásárlásától, legalábbis próbálok inkább magyar forgalmazótól venni.

Mindenesetre köszi a tippet, megnézem a linkelt oldalt.

Bár nyilván meg vagy elégedve a készülékkel, ha már a másodikat rendeled, de azért inkább megkérdezem: Van zavaró hibája vagy hiányossága vagy tényleg teljesen meg vagy elégedve vele?

Eredetileg egy ehhez hasonló megoldást kerestem (csak ugye nem usb kivitelben), de ezek mind drágák voltak.

Az IPEVO S0-20-al lehet huzamosabb ideig online maradni? A hasonló kivitelű SMC, NETGEAR maguktól bontották a kapcsolatot, h nem merüljön annyira az aksijuk (legalábbis egy teszteben ezt olvastam), de nem rémlik, h azokhoz lett volna bölcső.

Let's begin, de gozaimasu!

(#1114) And válasza _ak_ (#1113) üzenetére


And
veterán

A másodikat természetesen nem magamnak vettem ;). Szervizeléssel nincs tapasztalat, de az mindig macerás lehet egy eBay-ről / külföldről rendelt cuccnál. Mondjuk a garanciaidőn túli hazai szervizelés sem az a csúcs.
A telefonnak szerintem apró hiányosságai vannak, ami például nekem hiányzik, az a 802.11b/g 11-es wifi csatornán felüli működés (a 12-es és 13-as hiányzik) és a proxy-bejelentkezés (login / pass nem megadható) hiánya. Üzenetküldést és -fogadást nem támogat, ill. a webes bejelentkezésű hotspot-okat sem szereti, de ezek nekem annyira nem lényeges dolgok. Valószínűleg szoftveres úton amúgy is pótolhatók, a firmware pedig ebben a hónapban a gyakorlatban is nyílt lett, az Ipevo letölthetővé tette a GPL forráskódot. De 1-2 havonta amúgy is jön hozzá az aktuális frissítés, szerecsére ezt sem hanyagolják. Én is elég sokat kerestem úgy fél éve ilyen telefont, és meglepve tapasztaltam, hogy nem igazán kapni már a régebbi típusokat, újakat meg végképp. Aztán találtam erre a fajtára, és ezt (a korábbiakkal ellentétben) nem fikázták annyira. A wifi érzékenységét kifejezetten dícsérték, és ezt jó tulajdonságként én is megerősíthetem. Nálam állandóan online, igaz a töltőbölcsőben pihen, ami tartozék (a fülhallgató+mikrofon és az univerzális, itthon is használható mini USB-s táp szintén). Amúgy a papíron megadott 30 órás készenlétet / 4 órás beszélgetést tudja, támogatja az összes mai wifi kulcsolási algoritmust, és a Skype lényegesebb plusz szolgáltatásait: Skype-in/out, hívószám- és egyenlegkijelzés, voicemail, hívástörténet, felhasználók keresése, kontaktlista, stb. Úgyhogy egyelőre nagyon pozitív az összképem erről a kütyüről, és kifejezetten itthoni készüléknek szántam.

(#1115) _ak_ válasza And (#1114) üzenetére


_ak_
addikt

Ez biztató, köszi!

Let's begin, de gozaimasu!

(#1116) belluska


belluska
tag

SFDRAKEX
LOCALHOST Köszönöm tanácsaitokat, megjavult minden a gépen a Skype-vel kapcsolatban.

(#1117) localhost válasza belluska (#1116) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Könyörgöm: áruld már el mi volt a gond, ne haljak meg tudatlanul :F

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1118) belluska válasza localhost (#1117) üzenetére


belluska
tag

Kerestem egy programozót, aki újra felrakta a Windows-t és beállitott mindent. Utána gyerekjáték volt a gép kezelése.

(#1119) fradi81


fradi81
veterán

Hello
Skyperól vezetékes számot 0.024$ért lehet hívni? Itt azt írják [link]. Mi az a VAT ?

moto g72, Ninebot d28e

(#1120) kraftxld válasza fradi81 (#1119) üzenetére


kraftxld
nagyúr

VAT (Value Added Tax), magyarul Áfa
Igen, ennyiért lehet hívni, sőt havi 4 euróért (kb 1000Ft) korlátlanul lehet vezetékest hívni.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#1121) And válasza fradi81 (#1119) üzenetére


And
veterán

Igen, de erre a nagyjából bruttó 5,3 Ft/perc díjra még rárakódik a hívásonként 4,5 eurócentnyi (~ 12 Ft) kapcsolási díj is. Így például egyetlen perc hívásköltsége sajnos már nem annyira szép. (Előfizetést használva az ahhoz kapcsolódó hívásokhoz természetesen nem számítanak fel kapcsolási díjat sem.)

(#1122) Dr.Skype


Dr.Skype
csendes tag

Sziasztok!

Gondolom már vannak páran akik tudnak segíteni nektek, talán skype alkalmazottak is.
Én magam is a skypenak dolgozok, és nagyon szívesen válaszolok bármilyen skypeal kapcsolatos kérdésre a lehető legkielégítőbb módon :)

remélem lesz majd akinek hasznos az ittlétem :)

Skype® problémák? Kérdezz bátran, vagy https://support.skype.com/

(#1123) csferke válasza Dr.Skype (#1122) üzenetére


csferke
senior tag

Nekem nem kérdésem hanem javaslatom/kérésem lenne.

Meg lehetne-e oldani, hogy amikor a Skype a tálcán az óra mellett csücsül, akkor jobb egérklikkre bővebb legyen a megjelenő menü.
Konkrétabban. Ebben a menüben megjelenjen az elérhető partnerek listája és onnan kiválasztva már indítható is a chat ablak a partnerrel.
Ne kelljen előbb a Skype-ot megnyitni és onnan indítani a beszélgetést.

köszönöm
Csonka Ferenc - Ferke
[Rogoznica]
[Foto's]

[ Szerkesztve ]

(#1124) Dr.Skype válasza csferke (#1123) üzenetére


Dr.Skype
csendes tag

Minden fejlesztési ötletet szivesen meghallgatunk.
Tivábbítom ezt az illetékes csoportnak, és talán a jövőben ez is bekerül majd a Skype tárházba :)

:R

Mindenkinek ajánlom hogy felrakja az új Béta verziót.

Sok bug javítva, és pár szép , hasznos új dolog hozzáadva ;)

Skype® problémák? Kérdezz bátran, vagy https://support.skype.com/

(#1125) Krystal_s válasza Dr.Skype (#1122) üzenetére


Krystal_s
addikt

Üdvi ;)
azt szeretném kérdezni, ha a neten megismerek egy srácot (külföldi) és ő szeretne velem mobiltelefonon is beszélni és ezért létrehoz nekem egy új fiókot, amire feltölt egy bizonyos összeget, ( vagy megadja a sajátját ) akkor én azt nyugodtan használhatom és én is telefonálhatok ha ő megengedi ? nem lehet belőle gondom, pl hogy nem ismerem az illetőt igazán és azt sem tudom h honnan vagy miről tölti fel azt az összeget ?
pl szülő kártyája ,aki nem tud róla vagy bárki másé.
(mai világban nehéz bárkiben is megbízni )
ha már megnyitom azt a fiókot ,akkor az olyan mintha az enyém lenne ? nem tudom h a skype mennyire kezeli bizalmasan az adatokat.
köszi

(#1126) fradi81 válasza Krystal_s (#1125) üzenetére


fradi81
veterán

mai világban nehéz bárkiben is megbízni
Ha nem bízol benne miért akarsz vele beszélgetni? ;]
A lényeg ha csinál egy fiókot, feltölti pénzzel, és megadja a jelszót akkor csak belépsz és telefonálsz. Nem ismerem a részleteket de személyes adatokat magadról ne adj ki, sosem lehet tudni.

moto g72, Ninebot d28e

(#1127) Krystal_s válasza fradi81 (#1126) üzenetére


Krystal_s
addikt

ha a bizalmon múlna ,akkor nem nagyon állnék szóba senkivel...de így nem lehetne élni. és azért néha próbálok esélyt adni, a kivételek miatt :B soha nem tudni előre.
főleg ha vki szimpatikus vagy tetszik...
tudom h simán beléphetek, csak az volt a kérdés h mindez mennyire biztonságos olyan esetben, ha nem tudod milyen háttere van az illetőnek.../szélhámos, csaló stb./
azaz hiába vannak ott az ő adatai vagy amit megadott, ha én is használnám, akkor gondolom az is látszana h én is beléptem abba a fiókba és írtam vagy telefonáltam róla...
tudom nem kell mindig rosszra gondolni...ezért én csak rákérdeztem.

(#1128) Dr.Skype válasza Krystal_s (#1125) üzenetére


Dr.Skype
csendes tag

Köszönöm hogy nyilvánosságra hoztad ezt az igen álltalános problémát :R Skype nagyon bizalmasan kezeli az adataidat. Rajtad kívül senki sem tudhat meg semmit amit nem akarsz a jelszavad nélkül, kivéve a felhasználónevedet, amit nem tudsz megváltoztatni.
Igazábol nincs jelentősége hogy ki használja a regisztrált nevet. Ha valamilyen kétes eredetű pénzzel tölti fel az accountot amit használsz (pl lopott hitelkártya stb) akkor az csak azt érinti aki ezt használta. Ezeket a fizetési adatokat rögzítik több helyen is fizetéskor, és ha ez nem a te számítógépedről történt, akkor abszolút semmi sem terhel téged.
A legrosszabb ami történhet, az hogy letiltják az accountot amit feltöltöttek neked, és többé nem fogod tudni használni.
Téged mint az account használóját ez mint említettem, nem érint.
Minden esetre mi nem vállalunk felelősséget a skypeon megosztott adatokért.
Tehát csak okosan de ha csak arról van szó amit említettél, te semmilyen módon nem lehetsz károsult

Skype® problémák? Kérdezz bátran, vagy https://support.skype.com/

(#1129) Dr.Skype válasza fradi81 (#1126) üzenetére


Dr.Skype
csendes tag

Teljesen igazat adok a személyes adatok óvatos kiadásával.Sosem tudhatod hol foják azok az adatok végezni :U

Skype® problémák? Kérdezz bátran, vagy https://support.skype.com/

(#1130) Egorov


Egorov
aktív tag

Én sokat gondolkoztam azon, hogy miért tud ilyen "olcsó" lenni a skype, illetve az ilyen programok. Az olcsót azért raktam idéző jelbe, mert van egy voipcheap nevű progi, az olcsóbb. :K

Skype:
Hungary - Mobile HUF 47.846 HUF 55.023
SMS Hungary HUF 28.372 HUF 32.628

VoipCheap:
Hungary (Mobile) 35.135HUF 37.838HUF
SMS Hungary 18.919HUF 20.270HUF

Illetve van valakinek véleménye, hogy miért jobb skype progit használni, mint a másikat? Eddig én azt találtam, hogy a skype ismertebb, azon vannak barátaim, voipcheap partnerem meg nincs.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#1131) Dr.Skype válasza Egorov (#1130) üzenetére


Dr.Skype
csendes tag

A skype percdíjak változnak elég gyakran, külömböző szerződésektől függően. Skype egy p2p alkalmazás, tehát a hívások az adott ország telefonszolgáltatónak szerverét használja telefonhívásokhoz. Az ár a szerződésen múlik, vagy a szerver helyétől. Pl: Romániában nincs szerződés de magyarországon van, tehát magyar szervert fogsz használni a román hívásokhoz, ezért nő a percdíj romániában.
Vannak csomagok, amiket megrendelhetsz, és akkor pl sokkal olcsóbban jössz ki a percdíjakat nézve, pl: Unlimited Country : itt 10.000 percet kapsz az adott országon belül kb 4 euróért 1 hónapig. Részletekért azért nézz fel a skype.com-ra :) mert nem minden ország elérhető ebben az opcióban. Akad még unlimited world, átlagosan 9 euróért, ahol 10.000 percet kapsz 25 országba (ezek is megtalálhatóak a skype oldalán), vagy az Unlimited Europe opciót válaszd, az ugyanez, de csak európán belül, a résztvevő országok listája szintén az oldalon található. (Ha szeretnéd szivesen adok linkeket :)

Folyamatosan bővül a skype, elég sokrétűen használható, és mindegyik oprendszeren elérhető.

Lényegében a skype, nem csak egy VIOP program, hanem egy szociális eszköz :) contactokat importálhatsz sok külső programból, pl outlook, vagy g-mail, esetleg MSN stb, akiket szimplán egy kattintssal felhívhatsz ezután.

Tele van ingyenes funkciókkal, és a fizetős funkciók tárháza is igen színes, pl hangpósta, hívásátirányítás, online szám stb...

Arról nem is beszélve, hogy a support tényleg supportol, és foglalkozik a felhasználókkal.

Skype® problémák? Kérdezz bátran, vagy https://support.skype.com/

(#1132) Egorov válasza Dr.Skype (#1131) üzenetére


Egorov
aktív tag

Foo köszi a kimerítő választ. :R
Lehet már volt kérdés de lusta vagyok visszaolvasni. :B Ha külföldről "skypolok" egy hazai mobilra, akkor a hívott félnek kell fizetnie a hívás fogadásáért?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#1133) And válasza Egorov (#1132) üzenetére


And
veterán

(Ha valakit felhívsz, aki a saját, honos mobilhálózatán lóg, akkor ő nem fog fizetni egy fogadott hívásért, mindegy, hogy külföldről hívod-e vagy épp skype-ról. Skype-nál különben sem az számít, hogy te hol tartózkodsz, hanem az, hogy akit felhívsz, az épp hol van. Magyarországi mobilt hívni skype-outtal minden helyről ugyanannyiba kerül a hívó félnek, a hívottnak pedig éppen olyan roaming nélküli bejövő hívás, mint a többi.)
Mod. Dr.Skype-nak: azt tudod, hogy miért nem lehetséges hívó caller ID-nek beállítani a felhasználó saját skype-in számát, ha már egyszer van neki? Mert ugye pl. bármilyen mobilszámot beállíthat az ember, ha képes az adott számot visszaigazolni. De ez az ID tényleg csak (hazai) mobilszám lehet, a (06)21-es online szám meg nem. Van valami infó arról, hogy ez a jövőben lehetséges legyen, vagy mindig így marad? (A caller ID szépséghibája, hogy egyébként sem tutira megy el, de ez gondolom nem a skype hibája, amint erre utalnak is.)

[ Szerkesztve ]

(#1134) Dr.Skype válasza Egorov (#1132) üzenetére


Dr.Skype
csendes tag

Nem, a skype hívás nincs lokalizálva. Ha számítógépről hívsz mobilt, akkor az oda tartozó percdíjak érvényesek. Tehát ha pl 10 forint egy perc mobil hívás magyarországra, akkor zimbabwaeból is annyi lesz :)

Skype® problémák? Kérdezz bátran, vagy https://support.skype.com/

(#1135) Dr.Skype válasza And (#1133) üzenetére


Dr.Skype
csendes tag

Caller ID-nek bállítható. szóval múködnie kellene :)

ha mégsem, akkor kicsit több infó kell a problémárol, mert az bizony erősen technikai, vagy user account control lesz.

Próbálj emg updatelni a bétára amit innen tölthetsz le. Sok technikai problémát javítottunk ebben a verzióban. Megoldást jelenthet :)

Skype® problémák? Kérdezz bátran, vagy https://support.skype.com/

(#1136) And válasza Dr.Skype (#1135) üzenetére


And
veterán

Ha jól tudom, a caller ID-t kizárólag a skype weboldalára bejelentkezve lehet beállítani, tehát nem kliensszoftver-függő (de írd meg légyszíves, ha ez nem így volna). Én elsősorban amúgy is célhardverről, egy telefonról használom a skype-ot. Namost a weboldalon megjelenő szöveg azt írja, hogy adjak meg egy mobilszámot, amelyet ID-ként szeretnék elküldeni a hívott félnek. A legördülő menüben már benne van a saját mobilszámom, amelyre már korábban aktiváltam a szolgáltatást, de természetesen szabadon meg is adható másik szám. A 21-es körzetbeli online számom nem gördül le, és ha kézzel beírom, akkor az oldal (jogosan) panaszkodik, hogy az nem mobilszám. Tehát te úgy tudod, mégis meg lehet adni a skype-in számot ID-ként? Vagy van olyan online-számmal rendelkező user, akinek ez sikerült?

[ Szerkesztve ]

(#1137) Dr.Skype válasza And (#1136) üzenetére


Dr.Skype
csendes tag

Utánanéztem. Tényleg nem tudod magyarorszégról beállítani az online számodat sajnos mint caller ID, csak mobilt.

Ennek az az oka, hogy bejövő hívásra csak néhány országgal van szerződésünk jelenleg, ezek: Chile, Denmark, Észt ország, Hong Kong, Japán, Kórea, Lengyelország, Svádország, USA és Anglia.

Meg lehet ezt kerülni, de csak ha olyan online numbert választatsz, ami a fenti országok egyikében honos :)

Skype® problémák? Kérdezz bátran, vagy https://support.skype.com/

(#1138) And válasza Dr.Skype (#1137) üzenetére


And
veterán

Ok, kösz! Akkor egyelőre így marad.

(#1139) Dr.Skype válasza And (#1138) üzenetére


Dr.Skype
csendes tag

Örülök ha segíthettem :)

ha bármi felmerül, kérdezz bátran :)

Skype® problémák? Kérdezz bátran, vagy https://support.skype.com/

(#1140) Doom


Doom
aktív tag

Hi!

Mit kell beállítanom, hogy a weblapokon ne alakítson minden számot telefonszámmá / Skype linkké?
Köszi.

(#1141) Dr.Skype válasza Doom (#1140) üzenetére


Dr.Skype
csendes tag

Innenazt ajánlom, hogy töltsd le a bétát , aztán installálás során menj be az "Opciók" / "Options" menübe, és vedd ki a pipát a skype pluginokból.

Ha már fent van a béta, akkor csak nyisd meg a böngésződet, majd kattints a skype ikonra a jobb felső részén a böngészőnek. Ez majd megnyit egy ablakot, ahol megtalálod az uninstall opciót :)

Skype® problémák? Kérdezz bátran, vagy https://support.skype.com/

(#1142) Doom válasza Dr.Skype (#1141) üzenetére


Doom
aktív tag

Köszi, a 4.1-es van fenn, de így is működött.

(#1143) Lacika001


Lacika001
aktív tag

Sziasztok, valaki meg tudná mondani hogy a skype kb mekkora adatforgalmat csinál, telefonálás esetén, mondjuk percenként, vagy ahogy meg lehet ezt adni :))
korlátozott adatforgalmú mobilinternet miatt érdeklene

(#1144) blokad


blokad
senior tag

benéztem a topicot

[ Szerkesztve ]

(#1145) Dr.Skype válasza Lacika001 (#1143) üzenetére


Dr.Skype
csendes tag

Holnap megadom a pontos adatokat, van erre egy elég részletes listánk.

Skype® problémák? Kérdezz bátran, vagy https://support.skype.com/

(#1146) Lacika001 válasza Dr.Skype (#1145) üzenetére


Lacika001
aktív tag

oké, előre is kössz :R

(#1147) sfdrakex válasza Lacika001 (#1146) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

A mobil neteknél van forgalom számláló a programban, beszélj valakivel 1 percet és nézd meg közben hogy mennyi adat jön megy, ha csak sima telefonálás, akkor nem vészes, ha videó hívás az már jobban zabálja.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1148) Lacika001 válasza sfdrakex (#1147) üzenetére


Lacika001
aktív tag

Szerencsére nekem nincs mobil netem :) A testvéremnek kellene, leginkább skype-ra meg msnre, az msn tudom hogy nem egy nagy fogyasztó, de kiderült hogy a skype se, lekorlátoztam a netem 128/128kbit-re és még így is működik.

(#1149) Dr.Skype válasza Lacika001 (#1146) üzenetére


Dr.Skype
csendes tag

Ha van kb 20 Skype contactod, naponta 2x bejelentkezel egyenként 90 percre, naponta kb 25 percet chatelsz és 20 percet beszélsz Skypeon, akkor 2MB adatot használsz el havonta ;)

szerintem ez igen takarékos kis program, nem? :D

Skype® problémák? Kérdezz bátran, vagy https://support.skype.com/

(#1150) sfdrakex válasza Lacika001 (#1148) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Bőven mennie kell, msn is ment régen is 384/64 es meg 512/128 as neteken is simán, még ha ment mellette letöltés akor is szóval, akár 1 gigás csomag is bőven elég beszélgetésre meg kis netezésre. Mondjuk szerintem most a T mobil csomagja a jó ami 3 gigás de ha átléped nem kell felette fizetni csak lentebb korátoznak.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.