Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic

Hozzászólások

(#2801) Valaki26


Valaki26
csendes tag

Sziasztok

Megtudja valaki mondani nekem minek csinálja azt a skype,hogy ha bezárom,akkor procit 100%-on neki áll pörgetni és jó néhány percig ezt csinálja mire be záródik rendesen a program.Kivéve mikor én lövőm ki feladatkezelőbe már....
Manapság elég sűrűn ezt műveli. XP-n és win7-en is ha rájön.

(#2802) Beretvás válasza McClane (#2798) üzenetére


Beretvás
addikt

Köszi.. Vesznek a napokban új webkamerát és meglátjuk azzal.. De nem emlékszem lapos van e nekik.

(#2803) Írok


Írok
csendes tag

Az iOS-os skype-ra hol lehet nézni mikor fog jönni a következő frissítés?

(#2804) ph2012


ph2012
senior tag

Én minden helyen ahol van internet vagy wifi kötelezővé tenném a skype elérhetőség létrehozását. A mobiltelefonról kezdek leszokni mert horror ez a 47 forintos percdíj. Az össze kormányhivatalban és a bankoknál is kötelezővé tenném a folyamatos skype ügyintézés elérhetőséget.

Ti is terjesszétek mindenhol, hogy legyen bekapcsolva a skype mindenhol ahol csak lehet. Mindenkinek jó lenne.

[ Szerkesztve ]

(#2805) haligábor


haligábor
tag

sziasztok!

Valaki segtsen nekem pls!

Egyik ismerősömmel probálnánk felvenni egymást skype-ra, de nem látjuk egy mást pedig már ő is felvett meg én is őt, meg már probáltuk mindenhogy de egyszerűen nem jo sehogy sem...

én itthon a gépen próbálom, ő pedig külföldön a tablet gépén...

MI LEHET A BAJ????

a válaszokat előre is köszi

Gábor

(#2806) dodopek


dodopek
addikt

Sziasztok! Nyávog a Messengerem, hogy frissítsek Skypera, mert egy lesz a kettő. Valahogy össze lehet olvasztani a kettőt? Hogy a skype ismerősök, és a messenger ismerősök is meglegyenek...

Köszi!

(#2807) csako válasza dodopek (#2806) üzenetére


csako
veterán

Nekem úgy történt, hogy a skype programban a microsoft fiókkal jelentkeztem be, majd felajánlotta, hogy összeolvasszam egy skype fiókkal és beírtam a sajátom.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#2808) cellpeti


cellpeti
veterán

üdv

nagyon halk a mikrofon skypeban.

Windowsba jó, teszteltem. Most ráadtam a mikrofon erősítést, most nagyon halkan hallom magam a hangszórókba. Mi lehet a gond? :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#2809) jozsi252


jozsi252
veterán

Szokás szerint a Skype nem megy. Nektek nem írja ki hogy Sajnos valami hiba történt, próbálja meg újra?

iPhone 13 Pro Max

(#2810) McClane válasza cellpeti (#2808) üzenetére


McClane
aktív tag

A beállításokban vedd maximumra a hangerőt és ne a skype állítsa automatikusan.

(#2809) jozsi252
Működik rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#2811) cellpeti válasza McClane (#2810) üzenetére


cellpeti
veterán

akkor is hiába :W

Tigris, tigris, csóvafény...

(#2812) mazza


mazza
tag

Új verzió! 6.1.59.129

A lap tetején béta oldalra irányít, viszont lent ide

[ Szerkesztve ]

(#2813) csako válasza mazza (#2812) üzenetére


csako
veterán

Köszi :R

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#2814) mazza válasza mazza (#2812) üzenetére


mazza
tag

Nekem kezd elegem lenni ebből a sok különböző verzióból, amit egy jó ideje tapasztalok.
A tegnap este még egy offline telepítő - 6.1.59.129 -es verzió volt, ma pedig egy 1,3MB - 6.1.0.129-es verzió települ.

Ez régebben is így volt, úgy értem mielőtt a Microsoft felvásárolta volna a Skype-t vagy pedig más oka van?

(#2815) csako válasza mazza (#2814) üzenetére


csako
veterán

Én úgy tudom, hogy a 3. szám az régió kód, illetve valami hasonló, pl. most olvastam, hogy a 32-es az üzleti verziót jelöli.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#2816) torcs


torcs
csendes tag

Helló lenne egy problémám amikor beszélgetek skypeon gyakran csinálja azt a gép hogy beakad az egész a hang ilyen gépi és akadozik 10 perc után ismét jó majd 10-15 perc után ujara a skype ha megy 90% a processzor használat ha nem 1-2 % ugy hogy megy a chrome az utorrent a játékok minden pls segítsetek D:
Konfigom :
Intel pentium D 945 2*3.4ghz
Kingmax ddr3 mas ram 4gb 2*2 1333mhz
Táp Chieftech gsp 450 W
Alaplap Msi g41-p28
Videó kártya Gigabyte gt210 512 mb
Alapból nem egy rossz gép a legtöbb játék gond nélkül fut rajta de ha megy a skype teljesen halott az egész 3-4 chrome oldal után meghal :)
Windows 7 64 bit et használok
Kérlek segítsetek köszönöm :)

A P.T.M. a legjobb dolog a világon Party Time Mint-als egy frissítő löket az agynak :) és persze a függőségnek :D

(#2817) Doriro


Doriro
tag

Sziasztok.
Ma egyesítettem a skype-ot az msn-el és mikor az msn felhasználónévvel és jelszóval jelentkezek be, akkor is csak a skype partnereimet látom. Sehol nem találtam hogy hogyan tudnám megjeleníteni a messenger partnereket is. Segítenétek? Köszönöm.

(#2818) student


student
őstag

androidos skype tud magyarul? be lehet állitani vagy külön kell magyarul leszedni?

(#2819) kriszta1111 válasza McClane (#2790) üzenetére


kriszta1111
csendes tag

Kedves McClane! Én is arra gondolok hogy az ismerősömnél nem jó valami a skype-pel! Valami megoldást tudsz nekem mondani erre a hibára, hogy hogy lehetne ezt megoldani? Ill. mitlehetne csinálni vele? Előre is köszönömszépen a segíteséget!

(#2820) tthom


tthom
senior tag

Üdv!

Olyat nem lehet ennél az egységesítésnél, hogy a meglévő Skype fiókom maradjon a végleges? Tehát ne az MSN-el kelljen belépni, hogy lássam minden partneremet, hanem a Skypeal? Mert egyesítés után nagyon azt nyomja, hogy MSNel lépjek be ezentúl. De én a másik accot szeretném használni.

Thx!

(#2821) Doriro válasza tthom (#2820) üzenetére


Doriro
tag

Bejelentkezhetsz a skype fiókoddal is, ha alul rákatt a bejelentkezés más fiókkal. Akkor a skype fiók jön elő, de ha ezzel jelentkezel be, akkor a messenger partnereket nem látod.

(#2822) band1103 válasza Lacika001 (#1148) üzenetére


band1103
őstag

Ez volt már itt?

"Skype váltakozó bitrátát alkalmaz a kommunikáció biztosítása során. Ez azt jelenti, hogy mindig a rendelkezésre álló sávszélességhez igazítja a hangminőséget, ami befolyásolja az egy másodpercre jutó bitek számát. Az adatforgalom mértéke “csak hanghívás” esetén 11 és 230 kilobit/másodperc között váltakozik."

Tehát minél gyorsabb a mobilnet hálózat amit éppen van alkalmad használni annál többet zabál. Inkább okos mint takarékos. Azé' van az hogy ha lekorlátozzák a sávszélt mert átlépted a keretedet akkor is tudsz skype-on beszélgetni az okostelefon app.-al.

"A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

(#2823) chelljohnson


chelljohnson
csendes tag

Sziasztok! :U Szeretnék Tőletek tanácsot kérni, hátha valakinek hasonló problémája akadt és sikeresen meg tudta oldani. Az alaphelyzet mostanság gyakori téma: Egyesítettem a meglévő Skype fiókomat, a meglévő Messenger fiókommal. Elvileg mindent úgy csináltam ahogyan kell. A bejelentkezés is sikeres a Microsoft-fiókommal. Ismerős lista stimmel. Én látok is néhány Msn ismerőst. Viszont Ők nem látnak engem online. :/
Csak azt látják, hogy a Skype fiókommal vagyok bejelentkezve.
Valakinek valami ötlet esetleg? :)) A válaszokat előre is köszönöm! ;)

[ Szerkesztve ]

.cake is a lie..

(#2824) Landsmann


Landsmann
addikt

Nem tudjátok mi a fenét tölt le és fel a Skype folyamatosan, akkor is, ha egyik partnerrel sem vagyok kapcsolatban? A 8-10 kb/s-től a 30 kb/s-ig van az adatátvitel. Fel és letöltés is egyszerre. Azt kiderítettem, hogy a Skype generálja, van amikor órákon keresztül. Aztán egyszer csak abbahagyja. Ugyanígy mindsenféle beavatkozás nélkül kezd el le és feltölteni valamit. Microsoftos Ip-kehz csatlakozik, tehát oda és onnan töltöget valamit. De mit és hogy hogy lehet letiltani?

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#2825) McClane válasza kriszta1111 (#2819) üzenetére


McClane
aktív tag

Csak tippelni tudok, mi lehet a gond.

1. Ha torrentezik közben, akkor kapcsolja ki.
2. Többen is használják a netet és ezért lassú az átvitel.
3. Vírusos a gépe.
4. Ha wifi-n keresztül kapcsolódik, próbálja kikapcsolni és csatlakozzon kábelen, mert lehet a tudta nélkül használják mások a netet.
5. Feladatkezelőben nézze meg, hogy a hálókártyánál nincs-e felkiáltójel vagy kérdőjel.
6. Próbálja újratelepíteni a Skype-ot, ha nem segít, akkor a rendszert.

Hirtelen ennyi jutott az eszembe.

(#2826) torogyuri


torogyuri
aktív tag

ti skype-on hogy vesztek fel egy partnert aki msn címet ad meg?

(#2827) dodopek


dodopek
addikt

Szerintetek van arra eséy, hogy a skype-ba beleintegrálják a távsegítséget? Mert idős szüleimnél sokat segít...

(#2828) dodopek válasza dodopek (#2827) üzenetére


dodopek
addikt

Közben találtam egy progit, ami kiváltja a funkciót. Szóval tovább nem is érdekel, hogy beleteszik-e, vagy sem. showmypc.com

[ Szerkesztve ]

(#2829) jozsi252 válasza dodopek (#2828) üzenetére


jozsi252
veterán

Team Viewert próbáld ki, nagyob jó progi.

iPhone 13 Pro Max

(#2830) roxan


roxan
senior tag

Üdv!

Lenne kis gondom a skype-al. Nemrég kezdtem használni, mivel a msn meg fog szűnni.
Korábban használtam, de nem szerettem annyira.

A gondom, hogy van egy partner, aki bárhogyan állítja be az elérhetőségét, sosem látszik, mindig rejtett Ő nekem. Fordítva működik rendesen.

Asztali PC-n, winXP-vel, illetve Androidon IMO programmal is ugyanaz a baj. Pár napja még volt, hogy elérhetőnek láttam, de vmi mintha beragadt volna. Írni tudok, nincs gond, csak nem látom, pedig praktikus lenne.

Valamit elállítódhatott, hogy nekem mindig ezt jelzi? Én is asztalin vagy androidon vagyok, de sehol nem látom rendesen.

Köszi előre is.

(#2831) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Felraktam az újat egy új rendszerre, de ka az abéakát kiixelem megmarad atálcán a nagy ikonja is...
Azt valahogy ki lehet kapcsolni tudom, csak nem találom (persze úgy kéne, hogy bejelentkezve maradjon..)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#2832) csako válasza ledgeri (#2831) üzenetére


csako
veterán

Eszközök --> Beállítások --> Speciális --> Haladó beállítások --> Pipa a "Bejelenekezett állapotban..." elé

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#2833) vacs


vacs
veterán

A tök*m tele van ezzel a msn-skype átállással.
Nekem van külön skype, és külön msn fiókom, de nem sikerül egyesíteni őket.
Ha a Skype.com webes felületén belépek az MSN címemmel akkor ezt írja.
Ha a Skype.com webes felületén belépek az SKYPE címemmel akkor ezt írja.
Ha a Skype kliensbe mindig csak az egyik partnerlistát látom, attól függően, hogy mivel lépek be.
Mit csinálok rosszul, hogyan kell egyesíteni a két fiókot ?

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#2834) Landsmann válasza vacs (#2833) üzenetére


Landsmann
addikt

Legalább 6-os verzió kell a Skype-ból.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#2835) csako válasza vacs (#2833) üzenetére


csako
veterán

Épp ma volt ezzel probléma kedves ismerősömnél, skype.com-on az Msn/Microsoft fiókkal belépni, majd szétválasztani a skype fióktól, úgy, hogy az első képen látható oldalon a Microsoft fiók melletti kapcsolat megszüntetésére kattintasz, majd a 6.1-es skype programmal bejelentkezel ugyanezzel a Microsoft fiókkal és elvileg (ismerősömnél ezt csinálta) újból felajánlja, hogy összevonhatod egy skype névvel, beírod a helyeset és kész.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#2836) xrvman válasza vacs (#2833) üzenetére


xrvman
őstag

A Skype-ban "live:neved" és a "neved" más és más.
Amikor létrehoztad az MSN fiókot, akkor nem a meglévőt adtad hozzá hanem újat és akkor a skype magától az MSN nevedből csinál egy "live:nevet"
MSN fiókkal belépni, kapcsolatot megszüntetni majd a sima neved skype-t egyesíteni.

Azt már én kérdezném meg, hogy a véletlenül létrehozott "live:név" skype nevet hogy lehet megszüntetni?
Azzal belépni ugyebár nem lehet.

Jó pár MSN ismerősnek és viszont is offline-nek látjuk egymást. Ezen miként lehet módosítani?

(#2837) vacs válasza csako (#2835) üzenetére


vacs
veterán

Köszi a segítséget mindenkinek, sikerült (tényleg nem a valódi skype fiókom volt hozzáadva).

Az "automatikus belépés (jelszó megjegyzése)" csak nálam nem működik ? :D

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#2838) Lala6 válasza csako (#2835) üzenetére


Lala6
őstag

Olyat nem lehet csinálni, hogy a meglévő skype nevemhez adom hozzá az MSN fiókot?
Az a bajom, hogy ha bejelentkezek az msn fiókommal, és egyesítem a meglévő skype fiókommal, akkor mindig csak az MSN nevemmel belépve látok mindenkit a partner listán. Ha csak simán a nevemmel belépek a skype-be, akkor nem látom az MSN partnereimet.
Én elsődlegesen inkább a skype nevem szeretném használni, de úgy, hogy ott legyenek az MSN partnerek is. Lehet ilyet csinálni?

(#2839) csako válasza Lala6 (#2838) üzenetére


csako
veterán

Nem, sajnos hiába tetszik jobban a skype neved, ezentúl a microsoftost kell használnod.

(#2837) vacs: Működik az automatikus bejelentkezés, eddig még mindennap :)

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#2840) Landsmann válasza csako (#2839) üzenetére


Landsmann
addikt

Érdekes, nekem a Skype-os nevem látszik. Ha MSN azonosítóval lépek be, akkor is.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#2841) csako válasza Landsmann (#2840) üzenetére


csako
veterán

Oké, de neki az a problémája, hogy amikor simán a Skype nevével lép be, akkor a Messenger partnerei nem látszanak. Ez ellen nem lehet mit tenni, sajnos :(

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#2842) Landsmann válasza csako (#2841) üzenetére


Landsmann
addikt

Már hogyne lehetne. AZ MSN és Skype névvel is betudok jelentkezni, mindkét esetben a Skype név jelenik meg és mindkét csoportot látom és azok is látnak engem. Egyzserűen követtem az MSN partnerek importálásának leírását.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#2843) csako válasza Landsmann (#2842) üzenetére


csako
veterán

És ezt a leírást meg is tudod osztani?
Mert én ezt nem értem, az összevonáskor direkt ki is írta, hogy ezentúl a Microsoft fiókot használjam... és most is, ha a Skype névvel jelentkezek be, akkor csak a Skype partnereim látszódnak, ha a Microsoft fiókkal, akkor a Skype + MSN is.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#2844) Landsmann válasza csako (#2843) üzenetére


Landsmann
addikt

Azt csináltam végig, amit első belépéskor kiírt mikor felkínálta az importálás lehetőségét. Már nem emlékszek konkrétan mit kellett csinálni. A leírást követtem.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#2845) Landsmann válasza csako (#2843) üzenetére


Landsmann
addikt

Igazad van, valóban. Most kipróbáltam. Ha skype-névvel lépek be, akkor csak a skype partnereket látom. Ha MSN-es névvel, akkor mindkettőt, de ettől függetlenül skype névvel vagyok belépve. Tiszta káosz. :)

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#2846) csako válasza Landsmann (#2845) üzenetére


csako
veterán

Ajj, pedig örültem volna, ha nem így lesz :O :))

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#2847) ledgeri válasza band1103 (#2822) üzenetére


ledgeri
nagyúr

2 éves üzire válasz... de akkor jól hallottam... (minimumnak 60-at ír)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#2848) ledgeri válasza dodopek (#2827) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Van képernyómegosztás, láttam is az aktiválóját a minap, de ma most nem találom:
2*3 betűt kellett megadni a kliensnek valahogy a segítőnek, aztán már az ő monitor-képét láta..

(ha másban láttam akkor bocs..)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#2849) ledgeri válasza csako (#2839) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Köszi! (másik fülön volt az előbbi frissülve, így bocsi, hogy ez itt maradt... ha látom, akkor szerkesztem, biza!!)
a kettővel előbbi meg egy hamadikorn Ó :W

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#2850) Valdez


Valdez
őstag

Sziasztok!

Elkövettem a hibát, hogy live messengerről átmentem skype-ra, ekkora bughalmazzal még nem találkoztam! Kezdődött pár napja, hogy érdekes módon két különböző helyen levő gép egyszerre ugyanazt a hibát produkálta, hogy én offline-ként jelenek meg minden partneremnek, és amit ők írnak nekem azt meg sem kapom, ellenben én látok mindenkit aki fel van jelentkezve és meg is kapják amit írok!
Utánakerestem, ez egy globális probléma, megoldás nincs, csak ötletek, pl hogy jelentkezzek ki és utána jelentkezzek vissza, amit meg is próbáltam, azonban nem tudok bejelentkezni, mert úgy tűnik nem emlékszem a jelszóra. Kértem jelszóemlékeztetőt, és adott egy kódsort (token), amit hiába másolok vagy írok be mindig ezt írja: Sajnos a rendszer nem ismerte fel a tokent. Kérjük, adja meg újra, vagy kérjen másikat.

Hiába kérek másikat, azt se ismeri fel.

Van megoldás vagy menjek vissza messengerre? (ami állítólag mindjárt meg fog szűnni).

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.