Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic

Hozzászólások

(#3001) gabo776


gabo776
csendes tag

Sziasztok!

Segítsetek kérlek, hogy a skype-on ha msn partnerrel beszélek hol lehet beállítani, hogy ne írjon össze vissza üzeneteket. Ki van pipálva az üzenetek időpontjának jelzése, de össze vissza küldözgeti az üzeneteket és ha feljebb megyek csak akkor látom, hogy más mit írt nekem. Kérem ha valaki tud segíteni nagyon fontos lenne.

(#3002) hodostamas


hodostamas
addikt

üdv,

régen fentvolt a skype, de leszedtem. Most felraktam megint, de amint bejelentkezik, az alkalmazás leállt üzenetet kapok. Letöröltem teljesen, mappáit is, de ugyan úgy csinálja. Mi a rosseb ütött beléje? w7 64bit

[ Szerkesztve ]

(#3003) zka67 válasza gabo776 (#3001) üzenetére


zka67
őstag

Ez a probléma nálam is fennáll.

(#3004) gabo776 válasza zka67 (#3003) üzenetére


gabo776
csendes tag

Hát igen, akkor nem vagyok egyedül ezzel a problémával , de sajnos úgy látom senki nem tudja megmondani, hogy mit kell beállítani :(

(#3005) csako válasza gabo776 (#3004) üzenetére


csako
veterán

Olyat találtam róla, hogy ez egy ismert bug és (remélhetőleg) dolgoznak a kijavításán.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#3006) gabo776 válasza csako (#3005) üzenetére


gabo776
csendes tag

Köszönjük az információt :K

(#3007) szabacsik


szabacsik
őstag

Legyen kedves valaki megmondani, hogy miért halkít le mindent automatikusan a skype mikor fogadok egy hívást? Semmi nincs automatikusra állítva tudtommal. Úgy van beállítva, hogy a skype az USB-s fejhallgatót használja minden más ugye hangfalon.

/\____/\

(#3008) lordjancso válasza szabacsik (#3007) üzenetére


lordjancso
senior tag

Na erre én is kíváncsi lennék, mert az otthoni gépemen nem jelentkezik ez a hiba, a munkahelyin viszont igen.
Nem sikerült rájönnöm sajnos, hogy mi okozhatja...
Mindkét gépemen usb-s eszközön keresztül csatlakoztatom a mikrofont (otthon webcam, munkahelyen fejhallgató).

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#3009) localhost válasza szabacsik (#3007) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Windows 7
> Vezérlőpult
> Hang
> Kommunikáció.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#3010) xrvman válasza csako (#3005) üzenetére


xrvman
őstag

Uninstall után a c:\Program Files (x86)\Skype és c:\Users\"Te neved"\AppData\Roaming\Skype mappákat próbáltátok törölni és ezután feltenni újra egy friss verziót?

(#3011) csako válasza xrvman (#3010) üzenetére


csako
veterán

Én még nem vettem észre ezt a hibát, de lehet, hogy gabo776-nak és zka67-nek érdemes lenne kipróbálni ezt, hátha...

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#3012) gabo776 válasza csako (#3011) üzenetére


gabo776
csendes tag

Érdekes mintha megjavult volna, nem csináltam vele semmit, de most a partneremnél jelentkezik ez a hiba. Ha megint előfordul akkor kipróbálom. :)

(#3013) szabacsik válasza localhost (#3009) üzenetére


szabacsik
őstag

:R :R :R Ezer köszönet! :R :R :R

/\____/\

(#3014) localhost válasza szabacsik (#3013) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Tehát nem a Skype miatt van, hanem Windows! :C

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#3015) szabacsik válasza localhost (#3014) üzenetére


szabacsik
őstag

Az világos volt a segítséged után, hogy a skype csak közvetett bűnös, aztán jön a win7 majd én :)

/\____/\

(#3016) zka67 válasza xrvman (#3010) üzenetére


zka67
őstag

Én csak pár napja használom a skype-ot és a legfrissebb verzió van fent.
Magyarul nem volt mit törölni a telepítés előtt.

(#3017) xrvman válasza zka67 (#3016) üzenetére


xrvman
őstag

Gondolom nem a kb 29Mb os fájlt vagyis a SkypeSetupFull.exe szedted le, hanem csak a webes telepítőjét. Azzal előfordulhatnak gondok, esetleg valamit nem jól szedett le menet közben.

(#3018) zka67 válasza xrvman (#3017) üzenetére


zka67
őstag

De igen, a full telepítőjét szedtem le.

(#3019) xrvman válasza zka67 (#3018) üzenetére


xrvman
őstag

Akkor ... kutatok még. Addig is ... részvét.

(#3020) zka67 válasza xrvman (#3019) üzenetére


zka67
őstag

Köszönöm! :R

(#3021) xrvman válasza zka67 (#3020) üzenetére


xrvman
őstag

Windows update rendben van, mindent ami fontos, feltett?
Nézd meg a vírusirtód, és tűzfalad. Kapcsold ki őket pár percre.

(#3022) zka67 válasza xrvman (#3021) üzenetére


zka67
őstag

Igen, ezek is rendben vannak. A probléma az, hogy rossz időt kap a skype az msn-es partneremtől. A programot újraindítva néhány percig jó, aztán megint kezdi elcsúsztatni az időket. Olyan, mintha az msn-esnek lassabban járna az órája. Percenként több másodpercet késik az övé, de a valóságban nem.

(#3023) tibby74


tibby74
csendes tag

skype-on hol megy a webcamom(ritka eset) hol nem!webcam helyett a drivert látja! valami 5let?köszi

(#3024) localhost válasza tibby74 (#3023) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Fuss neki még egyszer és írd le a problémádat, de most már részletesen, de főleg érthetően :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#3025) tibby74 válasza localhost (#3024) üzenetére


tibby74
csendes tag

ment privi

(#3026) localhost válasza tibby74 (#3025) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Problémád IDE írd a topicba, ne személyes üzenetbe!
Kösz!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#3027) gulac12


gulac12
tag

Sziasztok v6.0.0.120-ról frissítettem v6.2.32.106-ra. Az újabb Skype a Microsoft LifeCam-VX700-at nem látja. A régebbivel jó. A kamerához nincs külön driver, plug and play.

(#3028) fradi81 válasza gulac12 (#3027) üzenetére


fradi81
veterán

Köszi az infót :)

moto g72, Ninebot d28e

(#3029) mazza


mazza
tag

(#3030) tibby74


tibby74
csendes tag

egész pontossan ez a gond:szóval messenger-skype váltást megcsináltam majd használatkor minden ok kivéve hogy nem megy a webcamom(csak nagyon ritkán és akkor is random)próbáltam már sokmindent ami csak eszembe jutott leszed-felrak ,driver frissít régebbi verziók másik usb foglalat stb.a skype-on ezt írja webcam:yuv filter driver
szóval a drivert látja a webcam helyett! passz mi lehet!fateromnál ugyanez hibátlanúl müxik!nos?

(#3031) szimcsi


szimcsi
senior tag

sziasztok

Hangbeállításos problémám volna. (Win7/audigy 2zs). Beszélgetésekkor van ez, hogy 1x tökéletesen hallom a vonal másik végén lévőt, aztán meg zajos lesz, szinte semmit nem hallok, aztán talán megint rendbe jön. Ha meg végre jól hallanám, akkor meg ő kezd nem hallani, pedig előtte meg jól hallott. Mai beszélgetés meg már meg se történt, mert csak egy zajmasszát hallottak ha megszólaltam, ennyire még sose volt rossz, ezt se értem, mitől állítódik el magától...
Aztán most a sound test service felhívásával ugye felvettem a hangom és ennek segítségével belőttem a hangzást és tökéletes lett. Azt kérdezném hogy ez mi miatt állítódhat el automatikusan? Mert én erre gyanakszom, hogy magától átállítódik. Windowsban is a mikrofon beállításoknál kivettem a pipát a Microphone +20db boost-nál, ami vmiért szerintem magától bepipálódik sok esetben.
Valami általános tippje van valakinek?:) Skype beállításokban a mikrofon hangerő automatikus beállításánál is kivettem a pipát, meg levettem a +20db-t (windowsban), az echo test alapján most tökéletes lenne, bár szerintem ezt szoktam mindig csinálni, de gyakorlatban meg elállítódik vagy mi a szösz?!
köszönöm

[ Szerkesztve ]

XP

(#3032) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv! Mielőtt új OS-t telepítek, szeretném megmenteni az előzményeket, cseteléseket, kikkel vagyok kapcsolatban, stb. XP-n hol van?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#3033) Gubek-Einste

A következő esettel találkoztam:
Tegnap összehoztam a Skype és a Windows Live azonosítómat mivel WLM megszűnik. Ha a Skype-os azonosítóval lépek be akkor nem látom a WLM-s partnereket de ha a WLM-s azonosítót adom meg belépéseskor akkor látom mind a WLM és mind a Skype partnereket. A kérdésem hogyan lehetne összehozni, hogy Skype-os azonosítóval is lássam a WLM-s partnereket?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#3034) tibby74


tibby74
csendes tag

genius facecam 312 nem müxik skype-on ???vajon mi lehet?

(#3035) fradi81 válasza Gubek-Einste (#3033) üzenetére


fradi81
veterán

Sehogy, ez így működik.

tibby74
Amihez van driver, látja a rendszer, annak működnie kell. Ha mégse, akkor lehet nyomozni miért nem megy.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#3036) gulac12 válasza tibby74 (#3034) üzenetére


gulac12
tag

Szia, nekem sem megy az új (6.2.32.106) Skype-on a Microsoft LifeCam-VX700 video része, az audio igen. Régebbi verzióval (6.0.0.120) viszont jó, próbálj meg te is régebbi skype-ot felrakni, üdv.

(#3037) tibby74


tibby74
csendes tag

köszi a válaszokat!az van hogy próbálkoztam már sok mindennel de semmi eredmény régebbi skype sem megoldás! drivert ok müxik is minden csak a kép nincs illetve a beállításoknál még látom magam,csak híváskor nem!amúgy a webcam helyett a yuv filter drivert látja!

(#3038) fradi81


fradi81
veterán

Csak nem azt akarja az MS hogy vegyetek új MS kamerát ? ;]

moto g72, Ninebot d28e

(#3039) tibby74 válasza fradi81 (#3038) üzenetére


tibby74
csendes tag

csak DE!ettől félek én is

(#3040) gulac12 válasza tibby74 (#3037) üzenetére


gulac12
tag

Próbálj ki portable Skype-ot, lehet hogy valami sérült a Skype telepítése vagy törlése során, úgy hogy az új telepítés esetére a hiba megmarad (pl. régebbi registry bejegyzés stb.), hátha a portable mód ezt kiküszöböli.

(#3041) rigo88


rigo88
aktív tag

üdv
azt szeretném kérdezni, hogy androidon hogy oldhatom meg, hogy ha hivok egy telszamot akkor a 2 sim mellett a skypeot is felajanlja mint "call from"?
vagy ez alapbol megtortenik ha telepitem a skype appot? csak mert nekem azt irta a telepito h nem kolpatibilis a telom. egy ot 991d-rol van szo.
koszi!

Dirr

(#3042) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

hát, részemről ez a skype úgy car ahogy van.... ÉS 2013 van :C

8 magos gépen 1! magot terhel, azt is 80% felett fixen :C... rendszeresen lefagy, de a hang megy a háttérben. nézem az időszámlálót, be be fagyogat X időközönként 3-5mp-ekre. (beszélgetés)..videóhívásnál megáll, mint a kakukkos óra.

amit lehetett, már kipróbáltam rajta, vele. legrégebbi, legújabb stb.

max még a gép audio részére gyanakszom.. de ott nem tudom mi lehet...

ötlet? :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3043) xrvman válasza - = Zk = - (#3042) üzenetére


xrvman
őstag

Szerintem ott valami más van a háttérben, pl egy trójai vagy egy vírus, egy kémprogram vagy egy rosszul megírt program. Esetleg egy kodek-pak is okozhat rendes galibát.

(#3044) - = Zk = - válasza xrvman (#3043) üzenetére


- = Zk = -
félisten

sok a talán. pedig friss win van fent. még azt se mondom, hogy be van lakva...
sajnos sok a "talán"...
2013-ban annyit tudok tenni, hoyg letörlöm a wint és fel egy újat. hátha az megoldja. lol... vicc :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3045) TFSi válasza - = Zk = - (#3044) üzenetére


TFSi
őstag

Nálam a Kaspersky IS 2013 művelte ezt a Skype-pal, mióta váltottam gond egy szál se. Milyen védelem van fent a gépeden, kapott-e esetleg mostanság új buildet?

[ Szerkesztve ]

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#3046) - = Zk = - válasza TFSi (#3045) üzenetére


- = Zk = -
félisten

NOD32 Av 5.0.95.0 (tán még ropogós)

lehet ez kavarna be? mehet vissza egy régebbi?

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3047) TFSi válasza - = Zk = - (#3046) üzenetére


TFSi
őstag

Nem hinném, hogy bekavar a NOD32, nem szokása, de 5-ösből a legfrissebb az 5.2.91, de már egy ideje elérhető a a 6-os is. Remélhetőleg nem tört Nodot használsz... :K Érdemes próbálgatni.

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#3048) - = Zk = - válasza TFSi (#3047) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ne reménykedj.... :B ;)

leszedtem, felteszem azt ami már ezer éve bevált. hátha. öreg, de jó.. adatbázisa annak is van és azt könyebben tudom belőni. mert a mostanival mindenre jelzett... :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3049) TFSi válasza - = Zk = - (#3048) üzenetére


TFSi
őstag

A tört vírusirtó eleve a no comment kategória, pláne, hogy tele van a "piac" jobb ingyenesekkel, de az már egy másik topic. Esetleg a tűzfal is bénázhat, ha külön utast használsz.

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#3050) - = Zk = - válasza TFSi (#3049) üzenetére


- = Zk = -
félisten

évekig nem volt vele baj, na majd most?!... kétlem, DE nem kizárt ;)
mind1, tényleg ne itt (Y) :R

voltaképp az Antivirussal bajom volt régen is, szal most megy fel a Smart Sec... (Y)
azért köszönöm az ötletet, LEHET, hogy... ;)

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.