Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic

Hozzászólások

(#2951) Landsmann válasza trabo78 (#2950) üzenetére


Landsmann
addikt

Igen, úgy is működik.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#2952) mazza


mazza
tag

(#2953) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

adj Isten

mennyire pereg a topik?:U

lényegében annyi a bajom, hogy elindul a skype, minden oké... hívást kezdeméynezek... csevegek X órát/percet aztán úgy viselkedik, mintha egy 486-oson futna. fagy/akad... 5-7 másodpercekre megáll az órát jelző ikonja, de a kapcsolat foylamatos. nem szakadozik...
szal ezt nem értem.

:R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2954) RAiN91


RAiN91
őstag

Sziasztok
Az mitől van, hogy ismerős mondja, hogy fent vagyok skype-n éjjel néha, pedig már rég nem ment a gépem? (más gépen sosem léptem be, okostelefonról sem).

(#2955) szelesjanos


szelesjanos
tag

Sziasztok!

Hogy tudom beállítani a Skypon, hogy HD 1280x720-ban mennyen a videóhívás???
6.1.0.129 verzió van!

Köszönöm a segítséget!!!!

www.windydigital.hu

(#2956) dodopek


dodopek
addikt

Sziasztok!
Megcsináltam vagy két hete a skype/messenger egyesítést. Egy darabig minden rendben volt, de most eltüntek a messenger ismerősök. Tudtok erről valamit? Mert én nem állítottam el semmit...
Köszi!
Dodo

(#2957) xrvman válasza dodopek (#2956) üzenetére


xrvman
őstag

Szia, lejjebb olvashatod, próbáld ki.
#2907

(#2958) fradi81 válasza szelesjanos (#2955) üzenetére


fradi81
veterán

A skype magától állítgatja a minőséget, függ a te, a másik fél net sebességétől stb.

moto g72, Ninebot d28e

(#2959) fradi81


fradi81
veterán

Azt nem lehet megoldani hogy 1 skype fiók 2 msn fiókkal kapcsolódjon össze?

moto g72, Ninebot d28e

(#2960) szelesjanos válasza fradi81 (#2958) üzenetére


szelesjanos
tag

értem... Nekem 20/5 a másik fél 12/2, ebbe nem fér bele a jóminőség?

www.windydigital.hu

(#2961) dodopek válasza xrvman (#2957) üzenetére


dodopek
addikt

Kijelentkeztem, bejelentkeztem újra a messenger azonosítóval. Most megy újra, mindkét kupac ismerőssel.

(#2962) fradi81 válasza szelesjanos (#2960) üzenetére


fradi81
veterán

[link]
Elvileg de, aztán a gyakorlat lehet más tészta.

moto g72, Ninebot d28e

(#2963) Normi™


Normi™
őstag

Sziasztok!

Az mitől lehet,hogy egy ismerősömmel beszélek skype-on és a kliens jelzi,hogy a partner éppen ír miközben valójában nem is teszi?

Válaszaitokat előre is köszönöm!

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#2964) localhost válasza Normi™ (#2963) üzenetére


localhost
Közösségépítő

De ír... csak nem neked :) (másik ablakban - másnak) :))

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#2965) Normi™ válasza localhost (#2964) üzenetére


Normi™
őstag

Az odáig ok lenne,vagyis nem(miért jelzi az én ablakomban?),de direkt figyeltük,nem írt senkinek sem és jelezte. :)

[ Szerkesztve ]

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#2966) Trencso


Trencso
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Skype-Windows 7 ultimate x64

Nem hallom a másik felet. Ő kipróbálta mással a beszélgetést, ott jó minden. Nálam nincs kikapcsolva, letiltva semmi audio eszköz. Ő hall engem, de én Őt nem. Több verziót is kipróbáltam (5.3, 6.2)

Mi lehet a baj?

(#2967) xrvman válasza Trencso (#2966) üzenetére


xrvman
őstag

Másik félnél amikor veled csacsog, akkor nézzen rá a mikrofon némítás ikonra az ő Skype-ja alatt és te is lesd meg hogy nem némítottad e el.

(#2968) Trencso válasza xrvman (#2967) üzenetére


Trencso
csendes tag

Ezeken már túl vagyunk. A teszthívás is megy.

(#2969) odrif


odrif
MODERÁTOR

Üdv!
Lenne egy olyan gondom hogy egy partneremmel akinek nincs webkamerája szeretnék beszélni úgy hogy ő is lásson engem.
A gondom az hogy én látok egy nagy fekete képernyőt belőle, a saját kamerámból pedig egy nagyon picike képet.
Nos az a kérdés hogy nem lehet az arányokat valahogy megfordítani?
Tehát a saját képemet láthassam nagyban, míg a fekete képernyőt kicsiben?
Köszönöm!

20 éve a Prohardveren

(#2970) csferke


csferke
senior tag

Sziasztok!
Egy ismerősömnél, aki facebook fiókjából regisztrált a Skype-ra :F (username/password) pár napja amikor elindul a skype akkor elkezdi tölteni az eseményeket a facebook-ról és belekerül egy ördögi hurokba/körbe. 98-100%-ban lefoglalja a skype a processzort és gyakorlatilag használhatatlan a gép.

A Nézet menüben az alapnézet van kiválasztva de nála van egy olyan opció is, hogy Facebook fiók. Na ez is be van pipálva.
Próbálta már, hogy kivárja amíg a Skype és a facebook "letisztázzák" egymás között és akkor kiveszi a pipát a facebook fiók-ról. Sajnos 3 óra múlva sem változott a helyzet. Kikapcsolta a Skype-ot, hogy tudja használni a gépet.

Mit lehet tenni, hogy megváltozzon ez az állapot?

köszönettel

(#2971) Normi™ válasza Normi™ (#2965) üzenetére


Normi™
őstag

Közben megoldódott,kiderült,hogy sajnos feltörték és egy fiók futott egyszerre két helyen,szóval ha valaki ilyet tapasztal tegye meg a kellő lépéseket!

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#2972) localhost válasza Normi™ (#2971) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Nem feltörték, hanem bejelentkezve maradt valami közös gépen... suliban, havernál, nem ?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#2973) Normi™ válasza localhost (#2972) üzenetére


Normi™
őstag

Nem,cirkusz van belőle,feltörték sajnos. :(((

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#2974) - = Zk = - válasza - = Zk = - (#2953) üzenetére


- = Zk = -
félisten

#2953-ra vki? :U
:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2975) fradi81 válasza - = Zk = - (#2974) üzenetére


fradi81
veterán

Ilyennel nem találkoztunk.

moto g72, Ninebot d28e

(#2976) - = Zk = - válasza fradi81 (#2975) üzenetére


- = Zk = -
félisten

azigen...
:W...

bakker, sírjak, vagy nevessek?!.... :DD -.-

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2977) fradi81 válasza - = Zk = - (#2976) üzenetére


fradi81
veterán

Rakd rendbe a géped :)

moto g72, Ninebot d28e

(#2978) - = Zk = - válasza fradi81 (#2977) üzenetére


- = Zk = -
félisten

frissen felpakolt oprendszeren mit lehet még jobban rendberakni? ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2979) fradi81 válasza - = Zk = - (#2978) üzenetére


fradi81
veterán

Ez az amire neked kell rájönnöd mert te vagy ott te látod :K

moto g72, Ninebot d28e

(#2980) - = Zk = - válasza fradi81 (#2979) üzenetére


- = Zk = -
félisten

már évek óta ez van, és kezdem unni basszus :D.... :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2981) fradi81 válasza - = Zk = - (#2980) üzenetére


fradi81
veterán

Ha a géped ennyire nem szereti, miért nem próbálsz mást, gtalk?

moto g72, Ninebot d28e

(#2982) - = Zk = - válasza fradi81 (#2981) üzenetére


- = Zk = -
félisten

mert nem akarok kardozni a haveri társaságommal, hogy miattam váltsanak

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2983) fradi81 válasza - = Zk = - (#2982) üzenetére


fradi81
veterán

Lehetőségek: Linux+skype, másik windows, másik gép :)

moto g72, Ninebot d28e

(#2984) - = Zk = - válasza fradi81 (#2983) üzenetére


- = Zk = -
félisten

pfff... persze.
ink eladom a komplett gépet a g.cibe, és kimegyek élni :DDD

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2985) Lacus_84


Lacus_84
senior tag

Sziasztok!

A következő a problémám: összekapcsoltam a Skype és a Messenger fiókomat, viszont a Skype-ba nem tudok bejelentkezni a korábbi Messenger azonosítómmal, mert ezt írja ki:

"Sajnos nem sikerült azonosítanunk a bejelentkezési adatait. Ellenőrizze a Skype-nevét és jelszavát, majd próbálja meg újra."

Mi lehet a gond?

(#2986) fradi81 válasza Lacus_84 (#2985) üzenetére


fradi81
veterán

hello
ide jobb oldalra kell beírnod.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#2987) Lacus_84 válasza fradi81 (#2986) üzenetére


Lacus_84
senior tag

Szia!

Ha oda írom be, akkor ismét végigmegy az egyesítési folyamaton, és a végén kiírja, hogy "Ezt a Skype fiókot már egyesítették. Többszörös fiókokat nem lehet egyesíteni." :F

(#2988) poirot válasza Lacus_84 (#2987) üzenetére


poirot
senior tag

Menj be a Skype fiókodba, a profil beállításoknál törölheted vagy javíthatod a Microsoft fiókhoz a hozzáférésedet.

A Skype-on belül is van egy link ami odadob.

Skype fiók.

Vagy az alábbi linken;

https://secure.skype.com

(#2989) Lacus_84 válasza poirot (#2988) üzenetére


Lacus_84
senior tag

Köszi szépen, így már sikerült. :R Persze, én voltam béna, mert már korábban hozzákapcsoltam egy másik Microsoft fiókhoz, de nem ahhoz kellett volna. Thx!

(#2990) elodman


elodman
aktív tag

Üdvözlet.

Skype felhasználói fiók önállósodott és - Trojai pacival tűzdelt csomagolt .exe-s - üzeneteteket kezdett küldözgetni minden partnernek 3x.

Mit lehet tenni?

ave.

(#2991) xrvman válasza elodman (#2990) üzenetére


xrvman
őstag

Egy vírusirtóval kergesd meg a gépedet

(#2992) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

A narancssárga ház ikon a skype neved mellett(nem az állapotról van szó) milyen jelentéssel bír? :U

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#2993) chungee


chungee
addikt

Napot!

Skype 5.10-ról frissítettem 6-ra. Sajnos a chat beszélegetési előzményeket kitörölte. Mindig csinálok backup-ot, munka miatt fontos. Szóval az 5.10 AppData\Roaming\Skype mappából. Átmásolom, de akkor se jó neki. Így kénytelen vagyok használni az 5.10-et :( Ha valaki tudja hogyan lehet átemelni a beszélgetéseket megköszönném.

(#2994) VásRló


VásRló
tag

Üdv

Mitől lehet, hogy csak az egyik gépen tudok bejelentkezni az MSN-ről áthozott fiókomra?

(#2995) VásRló válasza VásRló (#2994) üzenetére


VásRló
tag

már rájöttem, microsoft fiókkal kell bejelentkezni.

(#2996) userxy


userxy
őstag

Hali!!

Olyan problémám van ha belépek skype-ba nem küldi el az írt üzeneteket.
Megtudnátok mondani mi a baja ?

(#2997) Rison77


Rison77
senior tag

Üdv,
Amikor a skype beszélgetés véget ér, vagy esetleg a másik személy konferenciát csinál, és oda rak be embereket, akkor minden esetben a skype ha valami teljes képernyős program fut, azt szó nélkül leteszi a tálcára. Beállítást nemigazán találtam rá, van esetleg valakinek ötlete, hogyan tudnám ezt kikapcsolni?

(#2998) gabo776


gabo776
csendes tag

Sziasztok!

valaki tudna nekem segíteni abban, hogy megcsináltam az msn partnereimet a skype-ra és ha valakivel beszélek össze vissza írja az üzeneteket és csak akkor látom, ha feljebb megyek. Valakinek van valami ötlete? :F

[ Szerkesztve ]

(#2999) jkruz


jkruz
csendes tag

Sziasztok!
Samsung Galaxy Mini 2, Android 2.3.6 Skype v.3.2.0.6673 Csak Wifi-n használnám.
Kifejezetten a Skype miatt vásároltam, 2 hétig kifogástalanul működött,
2 napja a kifelé menő hangot a beszélgető partnerek nem hallják, a bejövő hang hallható.
A Skype sound test is igazolja a kifelé menő hanghibát, a rámondott szöveg nem hallható.
Többszöri Skype újratelepítés, teló szoftver újratelepítés(szervizben) után a helyzet változatlan.
A szerviz és a samu ügyfélszolgálat szerint, ha lehet vele telefonálni, a készülék jó, Skype alkalmazás hiba!
Csak Wifi-n használom.
Valakinek van valami tippje?

UE40D6500VS, TP-Link TL-WDR3600, Xiaomi Redmi Pro 3/64GB

(#3000) lordjancso


lordjancso
senior tag

Sziasztok!
A Skype hol és miket tárol a vincseszteren?
Újra kell telepítenem a Win7-et és szeretném a beszélgetéseket megmenteni.
Köszi!

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.