Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic

Hozzászólások

(#1551) SPF válasza sfdrakex (#1550) üzenetére


SPF
senior tag

Csak 1 haverom van összesen a listán. Wifis router van 1 hónapja, lehet, hogy ott kellene beállítani valamit? De mit?

szerk.: win7-et használok, ha ez számít valamit.

[ Szerkesztve ]

(#1552) sfdrakex válasza SPF (#1551) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

W7 van nálam is, de a router ha új próbáld ki anélkül, ha úgy működik akkor egyértelműen a router a hibás.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1553) SPF válasza sfdrakex (#1552) üzenetére


SPF
senior tag

Nem új, 2-3 éves. Köszi, majd kipróbálom router nélkül.

(#1554) Hammon Serra


Hammon Serra
senior tag

Sziasztok!

BUÉK mindenkinek!

Abban tudna-e valaki segíteni, hogy szeretném használni a Skype-on a Linksys telefont CIT200-al.
A probléma annyi, hogy a telefon meg is találja a bázist, viszont a telefonkönyvet nem tudja letölteni.
Viszont, ha az MSN-t letörlöm és minden vackát letakarítom még a regedit-ből is, akkor megtalálja és működik rendesen.

Viszont nekem kellene mindkét alkalmazás.
Örülnék, ha valakinek lenne épkézláb megoldása.

Köszönöm!
:R

Itt a vége fuss el vége! 5 év bazározás után........

(#1555) dízelracer


dízelracer
senior tag

Ki lehet valahogy lőni a 4.2 skype automatikus frissítését? Bejelentkezéskor nekiállt nekem frissítgetni 5.0-ra :W A régit már tök megszoktam erre rám erőszakolnak egy zavaros, átláthatatlan felületű izét... Ráadásul én csak hanghívásokra használom.

[ Szerkesztve ]

(#1556) Hammon Serra válasza dízelracer (#1555) üzenetére


Hammon Serra
senior tag

Én letöröltem az 5-t és visszatettem a 4-et.Azóta nem próbálkozott.Eszközök-beállítások-speciális-és ott a haladó beállításoknál kiszeded a pipát.

Az igaz,hogy az 5-t azt nagyon elcseszték!!!! :W :W :W

Itt a vége fuss el vége! 5 év bazározás után........

(#1557) dízelracer válasza Hammon Serra (#1556) üzenetére


dízelracer
senior tag

Köszi. Efelett valahogy átsiklottam pedig végignéztem minden menüpontot.

(#1558) ZsoAce


ZsoAce
tag

Hali!

Van a Skype-nak a hívás, videóhívás melett a "Beállítások ellenőrzése", azon belül a kapcsolat fül. Régebben itt lehett tesztelni, az automatát hívni, belebeszélni, amit visszajátszott.
Most nekem ez ki van szürkülve, miért lehet ez?
Hogyan tudom másként ezt a tesztet előhozni?

Köszi!

(#1559) McClane válasza ZsoAce (#1558) üzenetére


McClane
aktív tag

Próbáld meg úgy, hogy Súgó -> Hívásminőségi útmutató és ott megkeresni a megfelelőt.

(#1560) And válasza ZsoAce (#1558) üzenetére


And
veterán

A visszajátszós tesztfelhasználó skype-neve "echo123".

(#1561) csimmasz


csimmasz
aktív tag

Sziasztok!
Egy vállalkozáshoz lenne szükségem nagyon olcsó percdijakra.
Magyarországból kellene a hivásokat inditani az egész világ felé.
Utánna néztem a skype out-nak csak a dijszabásnál nem világos, hogy a kinti szolgáltató megterheli e pluszban a hivást vagy hogy?
Ha valaki használja hasonló módon irna nekem egy kis infót meg tapasztalatokat a megbizhatóságról meg mindenről.
Bocs ha már volt de nem találtam vagy csak rosszul kerestem a topik ban.

Ha kártya kell - https://www.plasticcard.it https://plasztikkartyainfo.hu Egyéb nyomtatás miatt - https://exinprint.hu

(#1562) And válasza csimmasz (#1561) üzenetére


And
veterán

Ha a skype-nál előfizetsz, állsz te bármilyen jogviszonyban a "kinti szolgáltatóval"? Azt fizeted perc alapon, amit a percdíjas táblázatban vagy országra lekérdezhetően látsz adóval / adó nélkül. Ha nincs a célországot lefedő előfizetésed (unlimited country / Europe / world, ill. egyéb időkorlátos csomagok), hanem kizárólag az előre feltöltött egyenlegedet használod telefonálásra, akkor minden egyes kezdeményezett hívás felépítéséért adott - fix összegű - kapcsolási díjat is kell fizetned a percdíjon felül.

[ Szerkesztve ]

(#1563) csimmasz válasza And (#1562) üzenetére


csimmasz
aktív tag

Köszi.
Igen azt hiszem a kapcsolási dij miatt voltam gondban.
Egyik linkre nem ment a dijtáblázat, de egy másikon megtaláltam a kapcsolodási dijakat.

De ahogy látom sokkal jobb az előfizetés!

[ Szerkesztve ]

Ha kártya kell - https://www.plasticcard.it https://plasztikkartyainfo.hu Egyéb nyomtatás miatt - https://exinprint.hu

(#1564) And válasza csimmasz (#1563) üzenetére


And
veterán

Ha sokat telefonálsz, és olyan célországba, amelyre létezik előfizetés, akkor természetesen így igaz, sokkal jobb az előfizetést igénybe venni, mint előzetes feltöltéssel telefonálni. Csak sajnos egyáltalán nem minden országot fed le egy korlátlan Európa v. -világ előfizetés az adott célterületen, és itt nem kell túl egzotikus országokra gondolni. például egy csomó szomszédos országot nem fel le a korlátlan Európa csomag sem (bár időlimites, 60 / 120 / 400 perces előfizetések azokra is léteznek).

(#1565) csimmasz válasza And (#1564) üzenetére


csimmasz
aktív tag

Nekem nyugateurópa, valamint GB,USA,Kanada lenne fontos,esetleg nagy népességü angol nyelvet használó ország.
Azt látom hogy mobil irányba elég gyengus,csak vonalasra van kihegyezve.

Ha kártya kell - https://www.plasticcard.it https://plasztikkartyainfo.hu Egyéb nyomtatás miatt - https://exinprint.hu

(#1566) ZsoAce válasza And (#1560) üzenetére


ZsoAce
tag

Köszi, közben azt megtalátam, de konkrétan úgy próbáltam volna, ahogy leírtam, eddig ment úgy is.
Neked megy arról a helyról?

[ Szerkesztve ]

(#1567) And válasza ZsoAce (#1566) üzenetére


And
veterán

Sajna nem tudom, mert elég ritkán szoktam a PC-s kliensprogrammal telefonálni (wifi-s céltelefonom van), és amúgy is régi verziót, 3.8-ast telepítettem, az újakkal nem barátkoztam meg. De gondolom akárhonnan indítod a teszthívást, az eredmény mindenképp az echo123 nevű 'felhasználó' felhívása lesz..

(#1568) ZsoAce válasza And (#1567) üzenetére


ZsoAce
tag

Ebben igazad van, csak ha adott a lehetőség, furcsa, hogy nem használható.

(#1569) eszgé100


eszgé100
őstag

sziasztok!

a skype leszedte a legújabb frissítését (5.1.0.104), de azóta a barátnőm webcamerájának a képe nálam nem jelenik meg. ő látja a saját képét, de nálam nem töltődik be. mitől lehet ez?

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#1570) Jazz


Jazz
veterán

Sziasztok!

5.0 skype volt fennt, leakartam szedni, és egy régebbit helyette, és ezt úgy oldottam meg hogy simán egy 3.0-ásat elkezdtem telepíteni. (gondoltam majd érzékeli hogy van már fennt egy skype, és akkor felülírja, így minden beállítás előzmény megmarad) Továbbá egy másik könyvtárba telepítette (meg se kérdezte hogy hova szeretném)

De nem. Két Skype lett, és az "új"-ban, a 3.0-ásban nem volt benne a partner listám. Nosza leszedtem, utána már az 5.0-ásat sem tudtam elindítani. Azt is leszedtem, de megadtam neki hogy a partnerlista és minden előzmény maradjon meg. Feltettem az original könyvtárba a 3.0-ásat és sehol a partner listám :S

Na most ilyenkor mi van. Hogy tudnám visszahozni?

thx

free your mind

(#1571) sfdrakex válasza Jazz (#1570) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Lehet hogy visszafelé nem kompatibilis.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1572) Jazz válasza sfdrakex (#1571) üzenetére


Jazz
veterán

Lehet...

A kérdés az hogy hogy tudom visszahozni a partner listát

free your mind

(#1573) bigdigit


bigdigit
addikt

skype 5.0 logitech c510 HD kamera.
msn alatt tökéletesen tudom használni viszont skype esetén a skype működése leállt hiba üzenet kapom kapcsolódáskor.
azért érdekes mert ezt a kamerát direkt skype mellé adják.
logitech honlapján meg nem találok semmi idevágó dolgot.

(#1574) McClane válasza Jazz (#1572) üzenetére


McClane
aktív tag

Szerintem töröld le mindkettőt, csinálj egy registry tisztítást, restart és utána tegyed fel azt a verziót amit akarsz.

(#1575) dokee78


dokee78
félisten

Hogyan tudom megcsinálni,hogy 2 skype fusson.
Volt egy leírásom,de eltűnt.
Valami szöveggel kellett kiegészíteni az ikon elérési útját.

(#1576) McClane válasza dokee78 (#1575) üzenetére


McClane
aktív tag

Ez lesz az a leírás:

"1. Töröld az asztalról a Skype ikonjait!
2. C:\Program Files\Skype\Phone mappában „jobbklikk“ a Skype-fájlra,
majd „Küldés → Asztal (parancsikon létrehozása)“
3. Az így létrejött parancsikon tulajdonságait kell egy picit módosítanod.
„Jobbklikk“ a parancsikonra, majd tulajdonságok.
A „Cél“-t: "C:\Program Files\Skype\Phone\Skype.exe" – ről
"C:\Program Files\Skype\Phone\Skype.exe" /secondary – re változtasd,
kivételesen idézőjelekkel együtt!
4. A mentéshez klikkelj az „Alkalmaz“, majd pedig az „OK“ gombokra.

Ha mindent jól csináltál, annyi Skypenak kell elindulnia, ahányszor ráklikkelsz az új parancsikonra."

(#1577) bigdigit válasza bigdigit (#1573) üzenetére


bigdigit
addikt

feltettem a 4-es verziót...ezzel működik ismét a kamera...érdekes vissza felé fejlődés:)

(#1578) dokee78 válasza McClane (#1576) üzenetére


dokee78
félisten

Nem lehet,hogy az 5-ös verzióval már nem működik?
Ezt írja:

[ Szerkesztve ]

(#1579) McClane válasza dokee78 (#1578) üzenetére


McClane
aktív tag

Kipróbáltam és működik.
A lényeg, hogy az újonnan létrehozott parancsikont ki kell egészíteni ennyivel: /secondary

[ Szerkesztve ]

(#1580) DviDee


DviDee
csendes tag

Mostanában azt csinálja a Skype, hogy ha beszélek valakivel nem azonnal jut el hozzá az üzenet. Persze nem mindig van így, de elég sűrű és bosszantó jelenség. Találkoztatok már ezzel?

(#1581) dokee78 válasza McClane (#1579) üzenetére


dokee78
félisten

Az újonnan létrehozottal nem megy.
Mi a skype verziód?

Szerk.:Meglett.Írásvédett volt a Skype.exe. :DD

[ Szerkesztve ]

(#1582) McClane válasza DviDee (#1580) üzenetére


McClane
aktív tag

Milyen verzió van fent, oprendszer, védelmi program?

(#1581) dokee78
Örülök, hogy sikerült.

(#1583) DviDee válasza McClane (#1582) üzenetére


DviDee
csendes tag

A legújabb, Win7 és Avast.

(#1584) McClane válasza DviDee (#1583) üzenetére


McClane
aktív tag

Nálam is a legújabb van fent, XP-vel és Avast-al. Torrent megy mellette esetleg? Mert ha igen, akkor azt kellene korlátozni vagy kikapcsolni egy időre. Esetleg fel van téve a cFosSpeed? Az is bekavarhat. Routert használsz?

(#1585) DviDee válasza McClane (#1584) üzenetére


DviDee
csendes tag

Se torrent, se cFosSpeed. Router van. Csak azt nem értem, hogy eddig mért volt jó? Ugyan így használtam.

[ Szerkesztve ]

(#1586) McClane válasza DviDee (#1585) üzenetére


McClane
aktív tag

Lehetséges, hogy nem nálad van gond hanem a skype-nál.

(#1587) DviDee válasza McClane (#1586) üzenetére


DviDee
csendes tag

Én is gondoltam már erre...közben rájöttem, hogy a Gmail Csevegő milyen jó :)

(#1588) #11527168


#11527168
törölt tag

Sziasztok! Tudnátok segíteni? Hiába próbálom bárhogy, nem teszi be a Skype az "avataromat".

Rámentem, hogy Adatlap > Kép választása állományból > Betettem a képet, de egyszerűen nem jelenik meg másoknak, csak én látom a "Hírek és értesítések" alatt, de a baloladali kontakt-listában már nincs ott :( A Köszi előre is.

(#1589) Jazz válasza McClane (#1574) üzenetére


Jazz
veterán

És ez esetben visszafog jönni a friend list-em?

Amúgy a doc $settings-ben még meg vannak a skype file-ok.

Valakinek valami ötlet hogy hogy tudnám visszahozni a friendlist-et?
thx

free your mind

(#1590) McClane válasza Jazz (#1589) üzenetére


McClane
aktív tag

"És ez esetben visszafog jönni a friend list-em?"

Ezt nem tudom előre megmondani, de ha ilyen gondom lenne, akkor én így járnék el.

(#1591) Jazz válasza McClane (#1590) üzenetére


Jazz
veterán

Megtörtént, nem jött vissza.

Ahogy néztem: a friend list-et az adott számítógép tárolja, az Application Data-ban. Nem úgy mint pl. az msn, ahol a szerver tárolja.

Már csak az a kérdés hogy hogyan tudnám előhozatni a régi könyvtárból, a file is meg van, ami a listát tartalmazza, kódolva.

Nincs itt valami Skype guru? thx :R

free your mind

(#1592) McClane válasza Jazz (#1591) üzenetére


McClane
aktív tag

"a friend list-et az adott számítógép tárolja"
Ha máshonnan jelentkezel be, akkor viszed magaddal a friends list-et? Nem. Tehát szerver tárolja.

Le kellene rendesen takarítani az összes skype összevisszaságot ami még mindig fent van a gépen, mert azok akadnak össze. Nem tudom milyen oprendszered van de ha valami új pl. Win 7, akkor az lehet hogy már nem támogatja a régi skype verziókat.

(#1593) Pityke78


Pityke78
őstag

Sziasztok!

A skype-on van olyan lehetőség mint MSN-en, hogy zárolni lehet a programot. Egy bizonyos, megadható billentyűkombináció megnyomásakor minden eltűnik, ami a skype-al kapcsolatos, beszélgetések, ikon, stb és egy másik kombináció megnyomásakor újra előjön. Ilyen főnök funkciónak is szokták nevezni. Melóhelyen praktikus, ha nem akarsz lebukni hogy skype-olsz.

Vélemény?

(#1594) McClane válasza Pityke78 (#1593) üzenetére


McClane
aktív tag

Eszközök > beállítások > speciális > gyorsbillentyűk > A skype mindig látható <- ide be tudsz magadnak állítani egy tetszőleges billentyűkombinációt.

(#1595) Pityke78 válasza McClane (#1594) üzenetére


Pityke78
őstag

Okay, köszi, de így is ott maradt az asztalon a kis Skype-os fülecske. Azt nem lehet eltüntetni? :)

(#1596) McClane válasza Pityke78 (#1595) üzenetére


McClane
aktív tag

Nincs mit. :) XP-nél eltűnik, Win 7 máshogy kezeli a füleket. Lehet arra is van valami beállítás, hogy ne mutassa.

(#1597) Pityke78 válasza McClane (#1596) üzenetére


Pityke78
őstag

Erre esetleg valaki ötletet Win7-hez?

(#1598) sfdrakex válasza Pityke78 (#1597) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nálam az óra mellett van a skype ikonja, ha nálad is akkor állitsd be a tálcán jobb klikk tulajdonságoknál hogy sose látszódjon.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1599) eziskamu


eziskamu
addikt

Milyen jó (igazából professzionális kellene) wifi kamerát tudnátok ajánlani, ami
-falra/fali konzolra szerelhető
-wifi-s
-érzékeny mikrofont tartalmaz, ami kissebb szobában működik.

(#1600) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

-

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.