Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic

Hozzászólások

(#1951) cigam


cigam
félisten

Milyen lehetőség van egy skype beszélgetés rögzítésére?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#1952) TIT válasza Egorov (#1950) üzenetére


TIT
veterán

Szia!
Nekem is csinálta,mindig a legfrissebb van fent(lehet,hogy ez a baj :) )régen nem csinált ilyet,sőt olyat is szokkott,hogy írok vkinek és offlinet jelez,pedig online az illető!

(#1953) dokee78


dokee78
félisten

Skype accountot,hogyan törölhetném?

(#1954) Gabás válasza dokee78 (#1953) üzenetére


Gabás
addikt

(#1955) cigam válasza dokee78 (#1953) üzenetére


cigam
félisten

Sehogyan. [link]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#1956) cigam


cigam
félisten

Van vmi bevált USB-s fejhallgató? Esetleg olyan amit biztosabb elkerülni?

Esetleg a mikrofonos füleseknek van külön topikja? Az jóságos lenne ha zenehallgatásra is alkalmas lenne.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#1957) Agyasima


Agyasima
senior tag

Erre van ötlet:

Win 7 64 bit Home Premium. Legújabb Skype több gépen. Belső hálózaton levő gépekkel nem tudok kommunikálni, de látom, hogy fenn vannak Skype-on. Külső hálózaton levő gépekkel tudok Skype-olni rendesen.

Win tűzvalat átnéztem, rendesen be van állítva. Van Avast is a gépeken, az is be van állítva. Sőt azt is megpróbáltam, hogy kilépek mindkettőből, úgy sem akart működni.

Segítsetek!

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#1958) somasz


somasz
addikt

Üdv!
Miért van az, ha kapok valakitől egy linket, nem tudok rákattintani, nem nyitja meg a böngésző (firefox). Ugyanez jelentkezik msnezésnél is. Ötlet? :F

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#1959) Agyasima válasza Agyasima (#1957) üzenetére


Agyasima
senior tag

Ki kell törölni a c:\Users\<username>\AppData\Roaming\Skype\ mappából a shared.xml fájlt. Előtte ki kell lépni a Skype-ból, utána vissza. Ez nálam segített. :)

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#1960) somasz válasza Agyasima (#1959) üzenetére


somasz
addikt

Ha ezt nekem írtad, akkor ez nem segített rajtam... :(

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#1961) Agyasima válasza somasz (#1960) üzenetére


Agyasima
senior tag

Nem neked írtam, hanem magamnak. (Figyeld hova mutat a válasz felirat.) A te problémát szvsz windowsos lesz, ha több programnál is előfordul. Keress egy általános Win topicot és ott is tedd fel a kérdést.

[ Szerkesztve ]

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#1962) somasz válasza Agyasima (#1961) üzenetére


somasz
addikt

Tudom, csak azt hittem, elnyomtad... :B

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#1963) lupu500


lupu500
tag

Hello! Nekem az a problémám hogy a skype lefagy. Próbáltam több partnerrel de mindig csak egy adott partnerrel fagy le. Mit tudnék neki segíteni hogy a kérdés megoldódjon? (ő nem ért a gépekhez) köszi

(#1964) Lefty


Lefty
addikt

Sziasztok!

Van egy érdekes probléma, barátnőmmel szeretnék skype-olni de nem megy. Az történik, hogy amikor elindítja a skype-ot, majd felhív, vagy én felhívom, kb 10 másodpercig jó minden majd után megszakad a kapcsolat. Konkrétan megszakad az internet kapcsolata és vissza sem jön, csak restart után. Szóval van net nála, de ha elindítja a skype-ot és telefonkapcsolatot létesítünk, akkor elmegy nála a net 10-15 másodpercnyi beszélgetés múlva és megszakad az egész. Csomószor próbáltuk már és mindig ez van.

Érthetetlen számomra, van valakinek ötlete ezt illetően? Köszi.

(#1965) Kácsa válasza lupu500 (#1963) üzenetére


Kácsa
aktív tag

Nálam is ez volt a legújabb változattal (5.5),felraktam helyette az 5.2-es buildet,azonnal jó lett.Innen le tudod tölteni : Skype 5.2.

ZoLee

(#1966) teetzee


teetzee
csendes tag

Udv! Kis gond van a skype videohivasommal, mivel hogy nem tudok videohivast inditani, csak fogadni, webcameram van, driver, minden ok, de azt irja, hogy Directx nincs megfeleloen telepitve. A gepen XP SP3 van, a Directx 9.0c. Messingeren megy a webcam, csak itt, skypeon nem! Mi lehet a gond? Ha hivnak en latom a masik felet, de a masik fel engem nem. Ebbol kotel lesz ugy erzem, vagy raszanok 10.000 Ft benzinre es ragyujtok mellette! Elore is koszi a segitseget! :R

(#1967) AdamP900


AdamP900
tag

Hali!

Lion alatt mukodik valakinek az 5.3-as Skype? Nekem cssak annyit csinàl, hogy elindul, elkezdem begépelni az adatokat és kiirja, hogy valamilyen hibàval leàll. Ez mitol lehet? Koràbbi verzioju Skype (2.8 vagy hanyas) hiba nélkul fut!

-- Nagy Ádám

(#1968) cigam válasza teetzee (#1966) üzenetére


cigam
félisten

Futottam már bele, hogy nem akarta felismerni/kezelni a kamerát. 1-2 verzióval régebbi skype-al sikerült csak életre kelteni, pedig microsoft kamera volt ;-)

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#1969) netpeti98


netpeti98
addikt

Van valami lista a régebben visszajelölésre váró, de elutasított partnerekről?

Üdv netpeti98

(#1970) teetzee válasza cigam (#1968) üzenetére


teetzee
csendes tag

Köszi az infót! Megpróbálom! Az eredményről értesítem a tisztelt nagyérdeműt! Egy kicsit megnyugodtam! Akkor lássuk a mókust! :R Köszi még 1X!!

(#1971) RAiN91


RAiN91
őstag

Sziasztok
Újra tettem a win-t, és azóta nem jó skype-n a mikrofonom. Windowsban teljesen jó, MSN-en is próbáltam, normális a hangerő, de Skype-n ha lenyelem, talán hallanak valamit. Mitől lehet? A hangeszköz ugyan az, és nagyon sok beállítást meg néztem már, nem értem mi lehet a gond.

(#1972) Lefty válasza Lefty (#1964) üzenetére


Lefty
addikt

Valaki? :F

(#1973) tikki


tikki
csendes tag

Üdv!

Hogy tudom windowson belül elővarázsolni skype naplózott beszélgetéseim?
Esetleg valami txt fájlra bontva, vagy hasonló..? :F

Láttam ilyet valahol:
Documents and Settings\User\Application Data\Skype vagy skypePM
De sehol semmi:S

(#1974) TiMoN válasza tikki (#1973) üzenetére


TiMoN
senior tag

Skype a tárolt beszélgetéseket kódolva tartja, ott van az csak nem tudod olvasni. Ha belépsz akkor az adott személynél vissza tudod olvasni. Ha nem a te skype-d akarod meglesni és nem tudod a kódot akkor nem látod mit beszélgettek. :)

-TiMoN-

(#1975) tikki válasza TiMoN (#1974) üzenetére


tikki
csendes tag

Köszönöm a válaszod:)

(#1976) HoryThePooh


HoryThePooh
aktív tag

Sziasztok, most frissítettem erre az 5.xx verzióra.. lehet nem kellett volna..
na de ha már:

el lehet tüntetni a partner-listán a folyamatosan kint lévő kis fénykép ikonokat vhogy?
Ugye eddig csak ha ráböktem vlkire akkor láttam a képét. Ez így marhára széthúzza a listát és tekergetni kell mint a hülye... Köcc .

The one who has a true friend doesn't need a mirror :)

(#1977) Gabás válasza HoryThePooh (#1976) üzenetére


Gabás
addikt

(#1978) HoryThePooh válasza Gabás (#1977) üzenetére


HoryThePooh
aktív tag

Ollé, perfect! Nagyon kösz, ezt nem láttam meg az okkuláré mögűl :DDD

The one who has a true friend doesn't need a mirror :)

(#1979) Agyasima válasza Lefty (#1972) üzenetére


Agyasima
senior tag

Ha van rá lehetősége, akkor másik gépről, ill. másik ISP-vel kellene megpróbálnia. Így közelebb kerülhettek ahhoz, hogy a gépe a gáz, vagy a netszolgáltatója. Persze, ha minden esetben elhasal a kapcsolat, akkor már érdekesebb. :)

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#1980) ati888


ati888
senior tag

Hello!

Feltöltöttem a Skype egyenlegemet és felhívtam egy magyar számot, ami jelenleg Hollandiában tartózkodik. A 2,2 centes percdíjjal szemben kb 20 centes percdíjat vont le (3:47 perc = 0,8 Euro). A roaming miatt van ez, mert így azért nem olyan jó percdíj ez.

ati

(#1981) Gabás válasza ati888 (#1980) üzenetére


Gabás
addikt

a magyar mobilszám 18,2 eurócent

[ Szerkesztve ]

(#1982) ati888 válasza Gabás (#1981) üzenetére


ati888
senior tag

És ha hollandot hívok az mennyi? Nem találom azokat a tarifákat.

köszi.

ati

(#1983) Gabás válasza ati888 (#1982) üzenetére


Gabás
addikt

(#1984) ati888 válasza Gabás (#1983) üzenetére


ati888
senior tag

köszi, megtaláltam. ezt jól benéztem. mindegy

ati

(#1985) Béló


Béló
aktív tag

Sziasztok!

Volna egy 120 perc Magyarország csomagom, a 120 percet már lebeszéltem de a következő fordulónapig még 1 hét van, mivel szeretnék a fennmaradó időben is beszélni így azt szeretném megkérdezni hogy ha veszek pl. egy 60 perc/hó eőfizetést akkor az kombinálódik a 120 perccel (és 180 perc/hó előfizetésem lesz)? Vagy felülírja és a régi elveszik?

Előre is köszönöm a választ!

(#1986) Complete


Complete
tag

Sziasztok!

Van olyan program,amivel fel lehet venni egy skype videobeszélgetést?
Kép is,hang is kéne!

(#1987) S-Attila


S-Attila
aktív tag

Honnan lehet letölteni a Skype legújabb verziójának az offline telepítőjét?

[ Szerkesztve ]

(#1988) Gabás válasza S-Attila (#1987) üzenetére


Gabás
addikt

(#1989) S-Attila válasza Gabás (#1988) üzenetére


S-Attila
aktív tag

Ez 5.5.0.17, de a telepítés után közli, hogy van ennél újabb. :((

(#1990) Kezdő vagyok


Kezdő vagyok
őstag

Sziasztok!
Sajnos sikerült képet feltennem a Skype-ra magamról,pedig nem akartam.
Hogyan törölhetném?
Előre is köszönöm a válaszokat!

S-Attila:[link]
Ez nem jó?

[ Szerkesztve ]

(#1991) S-Attila válasza Kezdő vagyok (#1990) üzenetére


S-Attila
aktív tag

Köszi megnézem. :)

A te problémádra: azt mondják, a legújabban már nincsen mód törölni a képet, ezért az ilyen cipőben járó felhasználóknak azt ajánlják, hogy változtassák meg erre a profilképüket:

Kép

[ Szerkesztve ]

(#1992) Kezdő vagyok válasza S-Attila (#1991) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

De ezt hogyan lehet megcsinálni,mert ezt szeretném pont!
?

(#1993) S-Attila válasza Kezdő vagyok (#1992) üzenetére


S-Attila
aktív tag

A menüben: Skype\Adatlap\Saját adatlap szerkesztése, és a kis kép mellett van olyan, hogy Kép cseréje.

(#1994) Kezdő vagyok válasza S-Attila (#1993) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Köszönöm,a te képedet sikerült feltennem,amit innen lementettem.
Ezt a képet honnan vetted?
Kiszerkesztetted valahonnan?

(#1995) S-Attila válasza Kezdő vagyok (#1994) üzenetére


S-Attila
aktív tag

(#1996) Kezdő vagyok válasza S-Attila (#1995) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Köszönöm!

(#1997) hegedusur


hegedusur
csendes tag

Sziasztok
Tud valaki segíteni abban,hogyan lehet skype beszélgetés közben megosztani a monitor képet?

(#1998) Gabás válasza hegedusur (#1997) üzenetére


Gabás
addikt

egy másik, erre való programmal:)

(#1999) LLKobe


LLKobe
veterán

Üdv!

Egy érdekes problémám lenne a skype-al, mutatom:

Munkahelyi gépen:

Otthoni gépemen:

Egyszerűen eltűnt a Skype bezárása opció :F Kijelentkezni ki tudok, de teljesen kilépni csak taskmanager -> bezárással tudok :F
Tettem vissza régebbi verziót is, most a legújabb van, de ugyanaz...

Bárkinek bármi ötlet?

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#2000) Balinov válasza LLKobe (#1999) üzenetére


Balinov
félisten

nincs veletlen a Win7-ben az Aero kikapcsolva vagy klasszikus megjelenites?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.