Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic

Hozzászólások

(#1401) csferke


csferke
senior tag

Sziasztok!
Meg lehet-e oldani, hogyan, hogy a Partnerlistán csoportosítsam a kapcsolataimat?
Pl. ország szerint vagy más csoportokat kialakítani?
A csoportokkal nem egyszerre szeretnék beszélgetni. Tehát nem csoportos beszélgetésről lenne szó, hanem csak rendet teremteni valamilyen logika szerint.

köszi

[ Szerkesztve ]

(#1402) McClane válasza Antibazsi (#1400) üzenetére


McClane
aktív tag

Nem segít ha megváltoztatod a jelszót?

(#1403) semetka


semetka
őstag

Szerintetek miért lehet az hogy ha elindítom a Skype-ot akkor minden hang elszáll, még videót sem tudok megnyitni. Ha kilépek minden jó. Van mikor magától vissazjön ha fut a program, de aztán egy későbbi időpontban megint nem jó. Ötlet?

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#1404) McClane válasza semetka (#1403) üzenetére


McClane
aktív tag

Valamilyen ütközésre tippelek. Szerintem több kodeket telepítettél fel gépre a kelleténél és az okozza. Távolítsd el őket Revo uninstaller Free-vel és csak egyet tegyél fel. Ajánlom a K-Lite kodeket.

(#1405) McClane válasza McClane (#1404) üzenetére


McClane
aktív tag

Esetleg driver gond is lehet.

(#1406) semetka válasza McClane (#1404) üzenetére


semetka
őstag

Csak a K-Lite van fent. :)

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#1407) McClane válasza semetka (#1406) üzenetére


McClane
aktív tag

A Skype legújabb verziója van fent?

(#1408) semetka válasza McClane (#1407) üzenetére


semetka
őstag

4.2.0.169 verzió van fent.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#1409) McClane válasza semetka (#1408) üzenetére


McClane
aktív tag

Próbáltad már újratelepíteni? Említetted, hogy nem mennek a videók. Esetleg a flash playert is megpróbálhatnád újrarakni.

(#1410) semetka válasza McClane (#1409) üzenetére


semetka
őstag

Még nem de megpróbálom hátha segít.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#1411) perempe


perempe
addikt

Modern, wifis mobiltelefonon fut a skype? Videóhívás is van?

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1412) grabber válasza perempe (#1411) üzenetére


grabber
addikt

Szerintem kéne.De majd este kiprobálom ha lesz rá időm.

Most számoltam 2k és van online számom + korlátlan hívás mobilra és vezetékesre.De nem találtam olcsón no pc telefont.

Esetleg tudtok valami olcsó helyet/alternatívát,hogy kelljen gép a skype in-ez?

(#1413) And válasza grabber (#1412) üzenetére


And
veterán

Biztosan jól nézted? Egyetlen európai célországra szóló unlimited csomag sem tartalmaz korlátlan mobilhívási lehetőséget, így ez Magyarországra sem igaz.
"De nem találtam olcsón no pc telefont."
Ez esetedben milyen árkategóriát jelent?
"Esetleg tudtok valami olcsó helyet/alternatívát,hogy kelljen gép a skype in-ez?"
Itt meg kimaradt egy "ne" szócska, ha jól sejtem ;).

(#1414) grabber válasza And (#1413) üzenetére


grabber
addikt

1, A francba,nem néztem,hogy Magyarországon más az árszabás :W

2, Most találtam a neten wifi telefont,ami skype-os.8k-t simán megér,mert nem is kell hozzá gép,csak használt és nem új.Nincs bajom vele,csak úgy érzem az árakkal elszáltak elég rendesen.Ez az árkategóra ami nem drága,de 10k fölött már nagyon az,adapter is 14k újonnan,wifi-s telefon meg 20-30k :(

3, Igen :U

(#1415) DeusHun


DeusHun
őstag

Hali mindenkinek!

A Skype 4.2.0.169-es verzióját használom és a minap egyik ismerősöm küldött egy fájlt ami sajnos nem ért át (megszakadt a nete) és azóta a program minden alkalommal létrehozza ennek a fájlnak egy darabjá.
Minden nap letörlöm és minden nap mikor bejelentkezik létrejön egy .part kiterjesztésű darabka abban a könyvtárban ahova menteni akartam amit küldött.
Lehet valamit ez ellen tenni? Csak mert elég idegesítő, hogy azóta még sikeresen is átért és mégis minden nap megkapom ezt, holott nem is küldi!

Rainforest Alliance Certified signature

(#1416) adam_


adam_
senior tag

Nem tudok videóbeszélgetni Skypeon egyik ismerősömmel sem, mert "Hiba van a lejátszó eszközzel!" hibaüzenet jelenik meg, ha akárki is hív, és meg fogadnom a hívást. Pedig mikrofon, webkamera, minden rendesen van beállítva. Mi lehet a probléma?

(#1417) Integra


Integra
titán

betöltéskor ilyen hiba üzenet fogad egy popup ablakban:
"unexpacted end tag: expected "b", actual "font"
?????? :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1418) Kimmuriel


Kimmuriel
aktív tag

Előre is elnézést kérek a hernyótalpas kérdésért, de még a büdös életbe' nem használtam Skype-ot! :B Szóval, a Skype-to-Skype hívás elvileg ingyenes, de ha én mondjuk PDA-n szkájpolok WiFi-n keresztül egy hotspot-nál egy PC-n csüngő Skype-os kollégával, akkor az már Skype Access kapcsolatnak számít, és az fizetős? Vagy hogy is van ez? :F A skype.hu-n valamit variálnak a WiFi körül, nem egészen világos...

(#1419) DeusHun válasza Kimmuriel (#1418) üzenetére


DeusHun
őstag

Amíg skype-ból skype-ba telefonálsz ingyenes, tökmind1, hogy min fut.
Ha már telefonszámot hívsz (betárcsázol) fizetni kell érte.

Rainforest Alliance Certified signature

(#1420) Fortissimus válasza Integra (#1417) üzenetére


Fortissimus
őstag

nekem is ugyanez van 2-3 napja:)

vki otlet?

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1421) McClane válasza Fortissimus (#1420) üzenetére


McClane
aktív tag

Próbáljátok meg átnézni ezt a fórumot [link] hátha itt lesz megoldás a problémára.

(#1422) Fortissimus válasza McClane (#1421) üzenetére


Fortissimus
őstag

koszi, ugy nez ki megoldodott :C

"It seems to be an error when your settings for Windows do not match your country, hope this fix helps as it worked for me

WINDOWS VISTA AND WINDOWS 7

Start --> Control Panel --> Clock Language and Region
Click Language and Region
In each tab change the Setting to UK or your local language from United States
Click Apply and OK on each setting
Once completed, A message may be displayed requesting a machine restart, click restart"

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1423) Fortissimus válasza Fortissimus (#1422) üzenetére


Fortissimus
őstag

megse jo, csak kicsit kesobb dobta fel az ablakot es nem vettem eszre
bar masnal meg mukodhet...

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1424) topa11


topa11
csendes tag

Hello mindenki! friss hús vagyok skype terén ezért a kérdés. Szerintetek lehet videóhívást bonyolítani E52-n? Esetleg magyarnyelvű skype erre a telóra?(most nem az) Köszi ha valaki ugrott a kérdésre egy válasszal!!

[ Szerkesztve ]

(#1425) Integra válasza Fortissimus (#1422) üzenetére


Integra
titán

na nehogy már a átkelljen az adott ország nyelvére állítanom angolról a windozt, hogy eltűnjön, micsoda baromság...
amúgy nekem is pár napja jött ki, szóval itt valami más lehetséges, skype hiba vagy nemtom..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1426) Fortissimus válasza Integra (#1425) üzenetére


Fortissimus
őstag

remelem gyorsan kijavitjak inkabb, vegul is kibirom addig azt a +1 kattintast:)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1427) dawid92


dawid92
tag

Nekem az a kérdésem lenne, hogy Nokia N78-ason (S60 V3 FP2) milyen szofterrel lehet skype-olni? Magán a skype-programon kívül, természetesen :).

(#1428) DeusHun válasza DeusHun (#1415) üzenetére


DeusHun
őstag

No, tegnap megoldottam a problémát, a skype úgy vette, hogy a fájl még nem ért át és a másik fél ezt mindig küldeni szeretné nekem (holott már le is törölte azt) ami persze sosem ért át. Vissza kellett néznem a logban, hogy mikor küldte és ott el kellett utasítanom a küldést.

Rainforest Alliance Certified signature

(#1429) topa11


topa11
csendes tag

Köszi skacok a 3 hete feltett kérdésemre a NAGY semmi választ. F..sza fórum. BUÉK :C

(#1430) jakpeti


jakpeti
csendes tag

Nekem az a gondom,hogy a skype-ben nem működik a tárcsázó.Ha hívni próbálok egy új számot általában kidob.Ez csak a tárcsázónál van így.Ha a partner listából hívok valakit az működik.
Most úgy oldom meg,hogy egy új szám hívásákor felviszem a partner listába és így működik.Ha valakinek van egy jó ötlete,megköszönöm

(#1431) Fülöp Veroni


Fülöp Veroni
csendes tag

Hello

A skype mint e-learning eszközről volt szó itt már valahol?

(#1432) Dulcinea válasza semetka (#1403) üzenetére


Dulcinea
csendes tag

Nekem is ilyesmi volt tegnap, azt hittem megőrülök, 5 perc után elszállt a hang, és vissza se jött, ráadásul pont az órám közepén :W
és ez nem az 1. alkalom volt....
5let vkinek h miért??

(#1433) lehoczkyanna válasza Fülöp Veroni (#1431) üzenetére


lehoczkyanna
csendes tag

skype, mint online oktatás?
Itt is beszéltek már róla, de mostnában máshol is előkerül. Miért?

(#1434) Dulcinea válasza lehoczkyanna (#1433) üzenetére


Dulcinea
csendes tag

népszerű mert így nincsenek fizikai határok, rengeteg lehetőség van és rengetegen élnek is vele. akár egy skót egyetemre is járhatsz az órák és a megbeszélések pedig online zajlanak

(#1435) rp1983


rp1983
csendes tag

Hali.

Kipróbáltam a skype új verzióját 5.0.0.123.

A kérdésem az lenne, hogy amikor elindul a windows-zal mindig bejön a skype home ablak is vele.

Íme:

Hogyan lehetne azt megoldani, hogy ez az ablak ne jelenjen meg a windows indulásakor?

Köszi előre is!

(#1436) Gabriel85 válasza lehoczkyanna (#1433) üzenetére


Gabriel85
csendes tag

Simán!

A skype csak egy program a sok közül,amelyen keresztül lehet online oktatni!

"Nyugaton" már bevett tanulási forma, egyrészt mert elég hatékony és kényelmes tanulási forma.. nyomják még asszem msn-en is akár..

(#1437) Fülöp Veroni válasza Gabriel85 (#1436) üzenetére


Fülöp Veroni
csendes tag

na pont ezt kerestem egy másik topikban,,,,

szal ez tök jó meg minden, csak nem tudom, hogy honnan szerzel diákokat, vagy adott esetben oktatót az ilyen formában való tanuláshoz - tanításhoz ??.....

(#1438) Gabriel85 válasza Fülöp Veroni (#1437) üzenetére


Gabriel85
csendes tag

hali!

Gondolom azokon online site-okon ahol ez a profil, ott nemcsak tanárok, hanem diákok is elböngészgetnek.. hiszen a tanár nélkül nincs diák és fordítva,, vagy mi?:)

(#1439) Dulcinea válasza Gabriel85 (#1438) üzenetére


Dulcinea
csendes tag

Nyomjatok egy guglit srácok, valoszinu rengeteg lehetoséget ki fog adni, érdemes végigbongészni oket, mert az elején általában csak a kurzusokat szokta kidobni

(#1440) Dulcinea válasza Dulcinea (#1439) üzenetére


Dulcinea
csendes tag

ugy értem az 1. oldalnál ne adjátok fel :)

(#1441) lehoczkyanna válasza Dulcinea (#1440) üzenetére


lehoczkyanna
csendes tag

hát nem tudom, szerintem ennek a kultúrája még nem nagyon érkezett el hozzánk.. Nagyjából egy érdemleges oldalt sem találtam, pedig sok kereszóval néztem.
Talán ez: [link] http://www.skypesuli.hu/
De ez is csak most indult még.
Ti találtatok azóta valamit?

(#1442) Fülöp Veroni válasza lehoczkyanna (#1441) üzenetére


Fülöp Veroni
csendes tag

ezt én is megtaláltam keresővel, vannak páran de nagy szám.

(#1443) Fülöp Veroni válasza Fülöp Veroni (#1442) üzenetére


Fülöp Veroni
csendes tag

úgy értem NEM nagy szám :S :)

(#1444) lehoczkyanna válasza Fülöp Veroni (#1443) üzenetére


lehoczkyanna
csendes tag

azóta megnézegettem még jobban, több van benne, mint elsőre látszik.
Hírek, meg miegyéb

(#1445) Gabriel85 válasza lehoczkyanna (#1444) üzenetére


Gabriel85
csendes tag

De egy online tanáradatbázison miért vannak hírek egyáltalán? no mind1

(#1446) Dulcinea


Dulcinea
csendes tag

igen, én is ezt találtam a legérdekesebbnek, azért látszik hogy még friss site, de modern, összességében nekem tetszett a felépítése+design

(#1447) Gabriel85 válasza Dulcinea (#1446) üzenetére


Gabriel85
csendes tag

Igen, tényleg még látszik a tojáshéj a site-on.. Mondjuk még így is igényesebb mint az átlag adatbázisok..

(#1448) lehoczkyanna válasza Gabriel85 (#1447) üzenetére


lehoczkyanna
csendes tag

nem is nagyon nyílt mostanában új, nem? Ennyire telítettek, vagy mi? Mondjuk a válságban nem hiszem, hogy sokan költenének tanulásra.

(#1449) Gabriel85 válasza lehoczkyanna (#1448) üzenetére


Gabriel85
csendes tag

Sztem, válság ide-oda, tanulásra, pláne nyelvtanulásra és tudásra, mindig szükség van.. Szóval úgymond "kénytelenek" költeni rá az emberek..

(#1450) lehoczkyanna válasza Gabriel85 (#1449) üzenetére


lehoczkyanna
csendes tag

egy tanár ismerősömnek harmadára csökkentek a tanítványai... Ez azért rendesen be tud b*szni... Mondhatni sajnos nem "kénytelenek"... Pedig valószínüleg nem a legrosszabb befektetés, mert jobban is kapsz állást, ha van egy jó nyelvtudásod.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.