Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic

Hozzászólások

(#2201) McClane válasza Luissimo (#2200) üzenetére


McClane
aktív tag

Nincs mit, majd írd meg, hogy mik a tapasztalataid. :)

(#2202) Gabás válasza Luissimo (#2198) üzenetére


Gabás
addikt

a reklámok megjelenítése kikapcsolható

(#2203) w.miki


w.miki
veterán

Skype-ban hogyan lehet beállítani, hogy lássák az én desktopomat?
Ha a képernyő megosztásra kapcsolok, akkor csak a képernyőm egy részét látják nagyban (nagy betűkkel).
Ha videót játszok le, akkor még azt sem, azt sehogy :((

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#2204) TigerCat válasza w.miki (#2203) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Szerintem válaszd a teljes képernyő megosztását. Nekem 2 kijelzőm van és még azok közt is tudok váltani. Skype 5.8.0.154

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#2205) w.miki válasza TigerCat (#2204) üzenetére


w.miki
veterán

Az a Hívás menüpontban van, igaz? Mert nálam nem működött, nem azt látták, ami az asztalon volt... Videót meg főleg nem tudtam mutatni vele... :(
Skype 5.5.59.124

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#2206) TigerCat válasza w.miki (#2205) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Igen, ott is van, bár én hívás közben szoktam rákattintani az ablakban. Ott is megjelenik egy + jel, ahol kiválasztható.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#2207) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

üdv!

Olyan adott egy Logitech C210-es webkamera. Tudom, nem kell tőle sokat várni de videohívás közben valami iszonyat pixelhalmaz amit művel. Netkapcsolat rendben, és amit én látok magamról kamera képet az akadásmentes és jó minőségű.

Nincs valami opció a programban ami esetleg lebutítja a videohívás minőségét?

A hang az teljesen OK.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2208) Sharkweb válasza Motion_Blur (#2207) üzenetére


Sharkweb
aktív tag

Videóhívásnál nagyon sokat számít a net feltöltési sebessége, valamint a hívott fél internetsebessége, pláne ha közben melette mást is csinál. Tudtommal nincs rá opció.

[ Szerkesztve ]

(#2209) Luissimo válasza Motion_Blur (#2207) üzenetére


Luissimo
veterán

ha szar a sávszélesség, nemszabad videohivást használni, a nincskép kevésbé idegesítő, mint a széteső kép, akkor csak arra fibyelsz, ahelyett, hogy azt hallgatnád mit mond.
te perszehogy jonak látod a saját kamerád képét, hiddel az ellenpartner a tulsovégen is jonaklátja a sajátját :-)

(#2210) dredbiro


dredbiro
senior tag

Sziasztok,segítséget szeretnék kérni :R
Feltelepült a gépre a legújabb skype,de bizonyos időközönként a skype leáll erroral találkozok.( RPCRT4.dll-hibamodulra hivatkozva) :W
Találkozott már valaki ilyen hibával?Ha igen,hogyan sikerült orvosolnia?
Előre is köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

Good hunting,STALKER !

(#2211) w.miki válasza Motion_Blur (#2207) üzenetére


w.miki
veterán

próbáld ezt

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#2212) mpierre


mpierre
veterán

Üdv!
Újabban a skype folyamatosan szívat (5.5.0.124). Egy X6-tal szerelt gépet képes maxra kiterhelni (6 mag 100%-n pörög hívás alatt :F ) Ha felvenném a hívást, akkor a felvétel után még fél percig csörög, lerakni majd egy jó percbe is beletelik. Mivel akadhat össze?

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#2213) arpeen2 válasza mpierre (#2212) üzenetére


arpeen2
senior tag

Párral feljebb már írtam én is hasonló prociterhelésről, fogja az egész gépemet/gépeimet. A megoldást még nem sikerült megtalálni.

(#2214) S-Attila válasza mpierre (#2212) üzenetére


S-Attila
aktív tag

Próbáljatok meg a legújabbra frissíteni.

(#2215) arpeen2 válasza S-Attila (#2214) üzenetére


arpeen2
senior tag

Én már próbáltam mindenfélét a 4.x verzióktól a legújabbat, a legújabb BETA-t, mindent, amit felleltem, ráadásul több gépen is. :W

Igaz nekem nem 100%on viszi a procikat, "csak" 50-60% körül, de mikor be akarom a hívást fejezni, belekerül vagy fél percbe, mire a gomb lenyomásától kezdve megszűnik a prociterhelés és bontja a vonalat.

[ Szerkesztve ]

(#2216) S-Attila válasza arpeen2 (#2215) üzenetére


S-Attila
aktív tag

Esetleg Flash Player, kodekcsomagok között lehet még szétnézni.

(#2217) mpierre válasza S-Attila (#2216) üzenetére


mpierre
veterán

Nézzük csak. 2012 01. 21.-én lett a gép telepítve... Mindenből a legfrissebb. Kodek csomag a shark007 féle, abból is a legutolsó.
Most raktam fel a 5.8.32.154 verziót. A felvétel és lerakás sokat javult, van egy kis késése, de elfogadható. A proci terhelést meg mindjárt megsasolom.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#2218) Motion_Blur válasza Sharkweb (#2208) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Szia, net sebességgel nincs gond olyan mintha a progi korlátozná a felbontást és az fps számot. Ha előfizetek Skype Premiumra az megoldaná a gondomat? Külföldre költözés miatt most direkt megvettem 3db 720p-es Logitech kamerát, de ennyi erővel választhattam volna fele annyiért valami sz*rt is...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2219) Sharkweb válasza Motion_Blur (#2218) üzenetére


Sharkweb
aktív tag

A Skype 5.8.0.124 már támogatja a HD minőségű videóhívást, ahhoz, hogy a hívott fél jó minőségben láthassa neki is ezt a verziót kell használni. Jó minőségű videóhíváshoz elengedhetetlen a 4Mbit/s (512kbps) feltöltési sávszél. Neked mekkora a feltöltési sávszéled?
Ha 4Mbit-nél kisebb akkor csak gyengébb minőségben tudod továbbítani a képet. A hívott félnél pedig a letöltési sebesség számít neki is minimum 4Mbit/s-nak kell lennie a jó minőségű híváshoz.

Jó minőségű híváshoz használható internet csomagok:
- T-Home kábelnet ill. Optinet csomagok
- UPC Fiber Power 50-től felfele.

[ Szerkesztve ]

(#2220) aag


aag
őstag

XP-home bekapcsoláskor a Skype jobbra az alsó tálcán megjelenik, de én azt szeretném, hogy egyből ki is legyen nyitva. Van rá mód?

(#2221) S-Attila válasza aag (#2220) üzenetére


S-Attila
aktív tag

Egy ötlet: kiveszed a pipát a Skype beállításainál onnan, hogy automatikusan elinduljon a bejelentkezéskor, és a parancsikonját pedig beteszed az Indítópultba.

(#2222) aag válasza S-Attila (#2221) üzenetére


aag
őstag

próbáltam. bemegy a tálcára. Nem nyílik ki.

(#2223) DragonR+


DragonR+
aktív tag

Tiszteletem!

Hol tudnám azt beállítani, hogy a
Skype a felvétel/mikrofont válassza ki forrásnak?
TV kártyám vonalról rögzíti a hangot, tehát ha elindítom a "kistévém",
a input automatice átvált vonalra.
Hogyan tudnám megoldani, hogy a Skype visszaváltson mikrofonra ha kell?
Manuálisan működik a dolog, de hátha tudjátok az okosat. :))

Üdv, DragonR+

[ Szerkesztve ]

Ó, de finom a vadkörte, más nevén a vackor…

(#2224) Salvador20


Salvador20
őstag

Az mi, hogy a partner amikor beszélgetés folytatunk laptopon egyszer csak elkezdi látni amit a böngészőben csinálok, pl facebook, freemail stb. Mindandig, míg meg nem szakítjuk a webcamos képet. Elég riasztó látvány

Be Faster, be Smarter, or Cheat!

(#2225) mpierre válasza Salvador20 (#2224) üzenetére


mpierre
veterán

Nem lehet, hogy aktív az asztal megosztása a beállítások között? :F Az csúnya, ha magától csinálja.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#2226) Salvador20 válasza mpierre (#2225) üzenetére


Salvador20
őstag

azt hol találom, skypeon belül?

Be Faster, be Smarter, or Cheat!

(#2227) TigerCat válasza Salvador20 (#2226) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Beállítások - Videó asszem és automatikus fogadás partnerektől. Vagy beszélgetés közben a nagy + jel...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#2228) S-Attila válasza Salvador20 (#2226) üzenetére


S-Attila
aktív tag

Szerintem ennek a funkciónak önmagától nem lenne szabad aktiválódnia csak úgy.

(#2229) Salvador20 válasza TigerCat (#2227) üzenetére


Salvador20
őstag

megvan, ez volt a baj forrása. be volt állítva,hogy ismerősöktől auto elfogadás

Be Faster, be Smarter, or Cheat!

(#2230) TigerCat válasza Salvador20 (#2229) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Helyes...
:-)

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#2231) w.miki


w.miki
veterán

Melyik a legjobb Skype Verzió szerintetek?
Nekem eddig mindegyikkel volt bajom, most az új nem tud telepedni, mert a régi 5.8.0.154. valahol elakad unistallálásnál...
Arra gondoltam letörlöm, és felrakok egy tényleg jót, ha van ilyen... (Csak nem akarok jelszavakat, újra beírni)

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#2232) TigerCat válasza w.miki (#2231) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Nekem volt egy, amit frankón, hiba nélkül tudtam használni.
Innen le tudod szedni egy darabig: Letöltés Skype 5.6.59.110, offline telepítő

Azt elfelejtettem, hogy az Appdata >>> Skype mappából a Skype nevednek megfelelő mappát másold ki és majd tedd vissza. Én mindig így csinálom, nem veszik el semmilyen beállítás.

[ Szerkesztve ]

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#2233) kpal


kpal
veterán

Ezt érdemes leszedni : 5.8.0.156 valaki használja már ?

(#2234) TiMoN válasza kpal (#2233) üzenetére


TiMoN
senior tag

Én azt használom. Eddig semmi problémát nem vettem észre.

-TiMoN-

(#2235) kpal válasza TiMoN (#2234) üzenetére


kpal
veterán

Rátelepíthetem a régire ?

[ Szerkesztve ]

(#2236) TiMoN válasza kpal (#2235) üzenetére


TiMoN
senior tag

Persze. Súgó -> Programfrissítés keresése jelezni fogja ha van friss verzió.
Igaz nem mindig sikerül ott frissíteni.

-TiMoN-

(#2237) Medvelászló


Medvelászló
senior tag

Sziasztok!
Lenne 1 problémám a szkájppal.Van egy ismerősöm a listában akinek a neve előtt az a karika vagy mi nem zöld hanem szürke és azt írja hogy nem osztotta még meg az infókat velem.Nem tudom sem hívni sem írni.Az ő gépén is ugyan ez a helyzet az én nevemmel.
Már próbáltuk egymás ismét felvenni többször is de semmi sem változott.

(#2238) Medvelászló válasza Medvelászló (#2237) üzenetére


Medvelászló
senior tag

valami engedélyezésre gondoltam de nem tudom hol ill hogy kell.

(#2239) McClane válasza Medvelászló (#2238) üzenetére


McClane
aktív tag

Töröld ki a listából és próbáld meg újra. Ő is tegyen ugyan így. Beszéljétek meg, hogy abban az időben mindketten online legyetek.

(#2240) erikke17


erikke17
őstag

Üdv, valakinek tipp hogy miért nem tudok ebbe a vacakba bejelentkezni? Szinte mindig fut háttérben de most nem akar bejelentkezni, másik gépen gond nélkül öregebb verzióval, hogy ezen a gépemen miért nem akar rejtély.. Ma negyedszerre sikerült kijelentkeztem majd vissza azóta sem tudok bejelentkezni.. :W :W Csak pörög pörög majd egy idő után azt rija a Skype nem tud kapcsolatot teremteni létesiteni vagy mit... :((

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#2241) Kam1kaze válasza erikke17 (#2240) üzenetére


Kam1kaze
tag

Skype hálózattal lehet a gond, mert nálam, meg ismerősömnél is ugyan ez a helyzet most este, néha belép, van mikor nem.

(#2242) erikke17 válasza Kam1kaze (#2241) üzenetére


erikke17
őstag

Ahamm, rendbe köszönöm az infót, most sokadszorra beengedett... Bár sokat gondolkozott.. :)

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#2243) dite29


dite29
csendes tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy ha mobiltelefonon akarok skype-olni, mekkora adatforgalommal jár?

(#2244) szanozs válasza aag (#2220) üzenetére


szanozs
aktív tag

Korábban nekem is és másoknak is az volt a problémája, hogy az a szemét skype az induláskor nem marad alul a tálcán hanem egyből ki is nyílt (win7).
[1866]
Próbáld meg az akkori verziókkal.

(#2245) TigerCat válasza szanozs (#2244) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Ha kompakt nézetre tetted, igen. Ha nem, akkor nem ugrált fel. Nálam az új nézeten megy, munkatársam nem ezt szereti. Nekem nem ugrált fel induláskor, neki igen. Verzió teljesen megegyező.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#2246) aag válasza szanozs (#2244) üzenetére


aag
őstag

Köszi.

(#2247) erikke17 válasza Kam1kaze (#2241) üzenetére


erikke17
őstag

Nálam még mindig kaki.. Sokszor csak másodszorra harmadszorra tudok bejelentkezni.. :F

[ Szerkesztve ]

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#2248) Kam1kaze válasza erikke17 (#2247) üzenetére


Kam1kaze
tag

Én egy fél órája teljesen kiléptem belőle, feladtam mára. Mai nap 1x sikerült csak bejelentkeznem, azt is nehezen, azóta semmi. :N
Neten nem találtam róla semmit, mondjuk külföldi oldalakon nem kerestem.
Gondoltam arra is, hogy lehet mert régebbi a Skype (4.2.0.187) és azért, mint anno msn-nél nem engedett be régebbivel, de akkor szólna gondolom és egyáltalán nem engedne 1x se belépni, így nem hinném.
Átmentem addig Yahoora, msn mellett. Remélem, azért a napokban kijavítják a hibát.

[ Szerkesztve ]

(#2249) erikke17 válasza Kam1kaze (#2248) üzenetére


erikke17
őstag

Szintúgy nálam is... 4.2.0.155 van újat nem teszek mert ratyik.. De másik gépemen meg 3 as van azzal is már döcögősen megy.. Az még öregebb szóval szerintem nem ezzel van itt a baj.. :) Meg tudtommal Sykpe nincs nagyon verzióhoz kötve úgy mint MSN.. Reméljük helyrepofozzák.. :D

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#2250) TigerCat válasza erikke17 (#2249) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Semmi gondom vele. Legfrissebb verzió, online 24 órában. Hibamentes...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.