Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic

Hozzászólások

(#1451) Gabriel85 válasza lehoczkyanna (#1450) üzenetére


Gabriel85
csendes tag

Ez így van! Legalább egy idegen nyelv ismerete szükséges a kedvezőbb állások többségéhez...sajnos..

(#1452) Dulcinea válasza lehoczkyanna (#1441) üzenetére


Dulcinea
csendes tag

rengeteg, de olyan ami kifejezetten az online tanárokra fokuszálna ezen a skypesuli.hu-n kívul nem találtam, de erre is a 66.oldalon bukkantam kb

(#1453) lehoczkyanna válasza Dulcinea (#1452) üzenetére


lehoczkyanna
csendes tag

mármint a skypesuli volt a 66. oldalon?

(#1454) HIvi


HIvi
csendes tag

Sziasztok!
Kezdő skype-osként kérdezem, -skype 4.2.0.158.-al rendelkezem-, üzenet küldés után állandóan a még nem kézbesítve üzenet jelenik meg, a partnerem állapotát látom mikor kapcsolódik fel és le, illetve mikor nincs a gépnél. Elképzelhető, hogy letiltott vagy törölt azért nem tudok üzenni? Ebben az esetben is látom az ő állapotát?
Köszönöm

(#1455) Gabriel85 válasza lehoczkyanna (#1453) üzenetére


Gabriel85
csendes tag

Milyen skypesuli? Ez valami Skype tanfolyamot hirdető oldal?

(#1456) lehoczkyanna válasza HIvi (#1454) üzenetére


lehoczkyanna
csendes tag

mingyá megkérdezem a páromat!

(#1457) lehoczkyanna válasza HIvi (#1454) üzenetére


lehoczkyanna
csendes tag

elnézést, nem kaptam választ. Többiek sem tudták megoldani?

(#1458) Vivien20


Vivien20
csendes tag

Sziasztok!

Nem tudom hogy kérdezte-e már valaki ha igen sorry, de nagyon fontos lenne hogy megtudjam. Van egy nokia 5800som és a skype-ot sehogy sem tudom elindítani wifin keresztül, mindig 3g-re csatlakozik. Valaki megtudná nekem mondani hogy hogy lehet beállítani mert a számlámat kicsit felpörgette. És hogy mobilon keresztül működik-e skype videótelefonáló része?

Előre is köszi a választ!
Vivien

(#1459) Dulcinea válasza lehoczkyanna (#1453) üzenetére


Dulcinea
csendes tag

képletesen értettem:) am a 3-4. oldalon volt:)

(#1460) TiMoN


TiMoN
senior tag

WoW!
Link Érdekes lesz, hamarosan kijön akkor az 5.0 verzió.

-TiMoN-

(#1461) Virág et.


Virág et.
senior tag

Sziasztok!

Egy nagy hatótávolságú (vastag falak vannak és nagy alapterület), wireless skype telefont keresek, lehetőség szerint két kézibeszélővel. Eddig csak a RTX DualPhone 3088-t találtam, ami nagyjából megfelel ennek.
- Tudtok más typust is eseleg?
- RTX-el milyenek a tapasztalatok? Nekem nem mod semmit ez a márka... (azt láttam, hogy legalább nem kínából indultak :) )

Előre is kösz

(#1462) zedii


zedii
aktív tag

haasonló, én most telefont keresek amihez nem kell gép, viszont jó lenne, ha a videóbeszélgetés is működne valahogy. ilyen létezik egyáltalán?? valaki tud ilyesmit? :B
ezek közül ismer valaki valamelyiket is? tapasztalat esetleg? köszönöm

(#1463) Rosenbaum válasza HIvi (#1454) üzenetére


Rosenbaum
csendes tag

Mikor a másik fél felkapcsolódik, az üzenetedet nem kapja meg?
Egyszerűbb lenne rákérdezni, hogy törölt ill. tiltott-e, de előfordulhat, hogy gyenge a net, így nem kapja meg.
Lehet hülyeség, de próbáld meg egyszer netes felületem elküldeni az üzenetedet.
[link]

Isten a mennyben, Ördök a pokolban Én meg a Földön!

(#1464) PaFec


PaFec
aktív tag

Sziasztok!!

Skype home ablakot hogyan lehet letiltani, baromi zavaró hogy minden windows indításkor elindul. Előre köszi a válaszokat!

PaFec

(#1465) moonman


moonman
titán

hali,

hangfelvételt kéne készíteni (üzleti célokra, teljesen legális) a Skype hívásokról. milyen plugineket ajánlotok? elsősorban ingyenes érdekelne, de fizetős is jöhet.

kösz

(#1466) moonman válasza moonman (#1465) üzenetére


moonman
titán

(#1467) achon válasza moonman (#1466) üzenetére


achon
aktív tag

Moonman én ezt használtam régebben:
G-recorder

Akkor még ingyenes volt. Már sajnos nem az.

[ Szerkesztve ]

A legszebb múzsa a határidô.

(#1468) noxon


noxon
őstag

Hello!
Érdekes gondom akadt. Feltelepítem a skype 5.0-ás teljes verziót és amikor elindulna a skype leáll. Windows 64 bitem van. Ötlet?

We live in a simulated world...

(#1469) < CyberBob >


< CyberBob >
őstag

Erre én is kíváncsi vagyok.

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#1470) Magnat válasza noxon (#1468) üzenetére


Magnat
veterán

Szia,

nekem is 64 bitem van és műxik jól, szal nem kimondottan a 64 bittel van baja.

Tudja-e vki, hogyan lehetne megoldani, h ha több gépen is használom a skypeot, akkor ne töltögesse a másik gépen keletkezett előzményeket? Ez ugye úgy néz ki, h belépsz vmelyik gépen és még percek múlva is dobálja fel villogó ablakban (mintha akkor kaptad volna) a másik gépen régebben történt beszélgetéseket. 1ébként az az érzésem, h mióta az 5-ös verziót feltettem, ez a tevékenység még aktívabb. A naplózás persze ki van kapcsolva, ennek ellenére a több nappal ezelőtti üzeneteket is töltögeti.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#1471) sz.zoli25


sz.zoli25
aktív tag

Helló...
Nekem sem engedi telepiteni a skypeot...
Kiirja,hogy nem Win32 alkalmazás
eeepc 1001HA Win7 32bit-es verzió...
Se online se letöltés utáni telepitésnél nem enged...
Valakinek valami ötlete...

http://phmegbizhatosag.atw.hu

(#1472) total90


total90
veterán

Hello!

Tegnap óta némi problémával találkoztam Skype-ban. Szerintem a legújabb verziót használom, a rendszer Win7 Ultimate 32-bit, konfigom az adatlapomon ha épp szükséges lenne.

Először is az volt a hiba, hogy akivel beszélni szerettem volna, az nem hallott. Holott a mikrofon nálam jól működött. Tehát hallottam a hangszórókon amit beszéltem és felvételezni is tudtam hangot. Mit gondoltok, a másik fél miért nem hallott? Én hallottam őt. Egyébként nála is minden OK, mert előtte pár órával beszéltünk és nem is bántotta a gépet.

A másik probléma is hasonló, de ott a kamerával volt gond. Nálam volt kép magamról, a másik félről is, de nála én nem jelentem meg. Hiába hívtam én, hiába hívott ő, én nem látszódtam.

Mik lehetnek a gondok?

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#1473) McClane


McClane
aktív tag

Tudja valaki mit jelent ez a felkiáltójel?

(#1474) pethYeti


pethYeti
addikt

Üdv!

Az új 5-ösnél belehet állítani hogy a skype ikon ne duplán jelenjen meg a tálcán Win 7 alatt? Igazából úgy lenne jó ha a jobb sarokba nem jelenne meg csak a gyorsindításnál.

(#1475) Oliverda válasza pethYeti (#1474) üzenetére


Oliverda
félisten

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1476) pethYeti válasza Oliverda (#1475) üzenetére


pethYeti
addikt

Igen ezt én is megtaláltam, de nekem olyan kellene hogy a tray ne jelenjen meg, de a tálcán igen.

(#1477) Oliverda válasza pethYeti (#1476) üzenetére


Oliverda
félisten

Beállítod win alatt, hogy rejtse el az ottani ikonját.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1478) TiMoN válasza McClane (#1473) üzenetére


TiMoN
senior tag

Lefuttatsz egy kapcsolat tesztet és eltűnik.

-TiMoN-

(#1479) McClane válasza TiMoN (#1478) üzenetére


McClane
aktív tag

Kösz a választ! A program hibátlanul működik, csak az ok érdekelne, hogy miért van ott felkiáltó jel. Az előző verzióknál nem találkoztam vele.

(#1480) TiMoN válasza McClane (#1479) üzenetére


TiMoN
senior tag

Nekem már nincs ott.
Nekem csak olyan észrevételem van ha újratelepítem a skype-t v másik gépen logolok be akkor elkezdi letöltögetni a chat tartalmat. Holott az ki van kapcsolva.
A szerverről jönnek az üzenetek még azoké is akik offline-k.

Ezt kéne megszüntetni kiirtani.
Most ha valaki lenyúlja a passom akkor kb 1 hónapra visszamenőleg letöltődik neki a beszélgetések is amit gépeltem.

Valami ötlet? Tapasztalat, hogy kéne kiirtani?

-TiMoN-

(#1481) McClane válasza TiMoN (#1480) üzenetére


McClane
aktív tag

Be van állítva az Üzenet napló megőrzése > nincs naplózás?

(#1482) TiMoN válasza McClane (#1481) üzenetére


TiMoN
senior tag

Igen.

-TiMoN-

(#1483) vazoka


vazoka
csendes tag

Nem tudom, hogy valaki találkozott-e ezzel a problémával, sajnos nincs időm végig olvasni a hsz-okat. Belépésnél a következő üzenet fogad: "Nincs elég tárolóhely"
Aztán egy másik próbálkozásnál meg gond nélkül beenged...

(#1484) Z0mbi


Z0mbi
senior tag

Sziasztok
Szetba*** az ideg :W
Skype 4.2 o ment eddig. Ma felrakom az 5 ost es a regi uzenetek jonnek fel ezerrel. Ez annyira nem vicces mivel ~200 ember van a listamon. egy oraja csinalja. Googliztam de azon kivul hogy toroljem a history-t jobbat nem lattam. Nem is beszelve arrol hogy ezt megtettem megis csinalja.
Ottlet?
Vagy vissza a 4.2?
UI:(Ruhellem a szoftver fejlesztoket! :) (jo hogy jomagam is az iparban dolgozom :) )

(#1485) cobra64 válasza Z0mbi (#1484) üzenetére


cobra64
csendes tag

Szerintem dobd vissza a 4.2-est, én is így tettem egyáltalán nem vagyok megelédve az 5-össel. Többet vártam tőlük, még az utcsó beta verziója is jobban működőt, mint a végleges verziója.

AMD 5800X, Msi b550 tomahawk, Sapphire 7900xt pulse.

(#1487) And válasza Kalandor (#1486) üzenetére


And
veterán

Magyarországra sajnos továbbra sincs olyan korlátlan előfizetés, amely a mobil számok hívását is tartalmazza. Ilyen a világon mindössze néhány (Európán kívüli) célországban érhető el. A 4€-ért kínált 400 perces előfizetés csak vezetékes számokra érvényes. A vezetékes és mobilszámokra is érvényes '400-as' előfizetés ára adóval €51,73, ezzel a percdíj €0,129-re, nagyjából 36 Ft-ra jön ki.

(#1488) Mr-Pamacs


Mr-Pamacs
senior tag

Sziasztok

Olyna gondom lenne hogy a Skypom folyamatosan lefagy (teljesen kifagy, vagy kékhalál vagy lefagy és újra is indul a gép). Már feltettem a legújabbat is.
XP SP3. Msn megy mellette még.
Úgy vettem észre főleg akkor csinálja amikor mikrofonnal beszélek valakivel.
Tudtok valami ötletet hogy mit tehetnék ez ellen?
Esetleg összeakad az MSN-el?

(#1489) luw2win


luw2win
őstag

Hali!
Valaki tudna egy jó SkypePhone ajánlani?
Vezetékes- vezetéknélküli, 40-50 éves embernek lenne, nem egy számítógépzseni, az egyszerűség a lényeg. Csak pár számot hívna, nem számít hogy 1000telefonszám is elfér benne.
Köszi
Üdv:Máté

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#1490) vazoka


vazoka
csendes tag

Sziasztok!
Segítségre lenne szükségem.
Egy barátom gépével küzdök egy ideje. Odáig már el jutottam, hogy felélesztettem a gépét, de a skype-ot sehogyan sem sikerül. Látszólag jól működik, de sem hivást nem tud fogadni, sem indítani. Ez abban nyilvánul meg, hogy ha arról a gépről indítom a hívást, akkor azt írja ki, hogy a a kapcsolódás nem sikerült, várjon amíg helyre hozzuk a kapcsolatot, de eközben nálam megjelenik a hívás fogadása ablak. Amikor meg fogadom a hívást azonnal megszakad.
Ha én hívok akkor hasonló a helyzet, csak akkor azt írja ki nálam, hogy nincs válasz, holott a másik gépen fogadja a hívást. ebben az esetben is vonal szakadás a vége. Nálam az 5. valamennyis skype fut. Feltelepítettem a másik gépre is, de a probléma ugyanaz maradt.

(#1491) vazoka válasza vazoka (#1490) üzenetére


vazoka
csendes tag

Megoldódott a probléma!
Az egyik gépen elszállt a mikrofon driver és ezért nem jött létre a kapcsolat. az újra telepítése után minden rendben működik. :DD

(#1492) Biaggio


Biaggio
őstag

a problémám viszonylag egyszerű, de nem értem: amikor elindul a Skype, hirtelen kifagy és eltűnik, talán amikor pont bejelentkezne. Próbáltam uninstallt és töröltem a documents and settings alól egyidejűleg, de semmi...

bármi ötlet?

(#1493) vazoka válasza Biaggio (#1492) üzenetére


vazoka
csendes tag

Volt valami előzménye? Úgyértem valamilyen program telepítése, vagy már a kezdetnél sem indul?
Melyik verzió?

(#1494) Biaggio válasza vazoka (#1493) üzenetére


Biaggio
őstag

sajnos előzmény nélküli a dolog. a korábbi verzió, és a friss verzió is ugyanezt produkálja...

(#1495) vazoka válasza Biaggio (#1494) üzenetére


vazoka
csendes tag

Próbáltál már rendszer visszaállítást? Amikor még rendben működött. Mert nekem az néha segített. Vagy nézd át a hardver beállításokat pl. mikrofon rendesen működik-e, vagy nincs-e lekapcsolva. Nekem volt, hogy hozzá se nyúltam és egyszer csak ki volt kapcsolva. Hirtelen ezek jutottak az eszembe, de ha új ötletem lesz, akkor szólok.

(#1496) Tas


Tas
tag

Sziasztok!

Egy tapasztalt es segitokesz forumtars segitseget szeretnem kerni. Vezetekes hivasra szeretnem hasznalni a skype-ot. A hivatalos oldal szamomra hasznalhatatlan nem tudok meg lenyeges infokat csak a csilivili szajbaragos kepek. Azt lattam, hogy lehet hivasonkent es elofizetes szeruen hasznalni. Mit kell allitani? Hol regisztralom? Eleg egy sima skype account? Fizetes hogyan zajlik? Meddig hasznalhato stb...
Szal ha valaki ossze tudna foglalni a lenyeget, nagyon megkoszonnem :)
Johet privi es mail is ha nem akarja a forumba irogatni vagy mar leragott csontnak szamit

(#1497) And válasza Tas (#1496) üzenetére


And
veterán

Alapvetően kétféle módon lehet hívást kezdeményezni nyilvános hálózatokba:
1.) egyenleg előre feltöltésével,
2.) előfizetéssel.
Egyenleg: 5, 10 vagy 20€ összeget (nettó, ehhez még jön 15% ÁFA) lehet feltölteni, amely a jelenlegi feltételek szerint 180 napig érvényes, de nem a feltöltés, hanem az utolsó fizetős hívás időpontjától számítva. Ilyen típusú hívásoknál minden alkalommal kapcsolási díjat (kb. 12 Ft) számítanak fel, a percdíjak viszont kedvezőek (magyar vezetékes számok: kb. 6 Ft / perc összegért hívhatók).
Előfizetés: ebből sokféle van. Létezik adott országra, Európára ill. a világ sok országára vonatkozó 'korlátlan' előfizetés, de van adott számú lebeszélhető percre érvényes változat is (utóbbiból van csak vezetékesre ill. vezetékes+mobil számokra használható verzió). Például a korlátlan, magyar vezetékes számokra szóló előfizetés kb. 1600 Ft, amelyből 3 havi vagy éves mennyiséget előre kifizetve nagyobb kedvezmény kapható. Ha olyan számot hívsz, amelyre az előfizetés érvényes, akkor kapcsolási díjat sem kell fizetned. Egyéb számokat ugyanúgy a korábban feltöltött egyenlegből lehetséges hívni.
Ja, ezeket az infókat a használhatatlan, csak csilivili képeket tartalmazó Skype-oldalakról szedtem össze :U.

(#1498) Tas válasza And (#1497) üzenetére


Tas
tag

Koszonom, ezeket en is megtudtam az oldalrol. :U
A gyakorlati megvalositasara vagyok kivancsi. Kell hozza skype es egy account? Pl te hasznalod erre a skypot?

(#1499) And válasza Tas (#1498) üzenetére


And
veterán

Természetesen kell hozzá Skype-kliens meg account, hisz ezek a Skype alap használatához is szükségesek. Nekem 'korlátlan ország' előfizetésem van Mo-ra, de egy PC-től független, dedikált Skype-telefonon szoktam a hívásokat intézni (amin az alapfunkciók pont úgy működiknek, mint a kliensprogramban). Ha pénzt töltesz fel, már készen is vagy, ezen nincs mit bonyolítani: a program a bejelentkezés után megmutatja az egyenlegedet, és amíg abból futja, indíthatsz kimenő Skype-out hívásokat. Ha előfizetésed van, akkor ugyanez. A kettő együtt is működhet, vagyis előfizetés mellett is tölthetsz fel egyenleget, amelyet olyan hívásokra használhatsz, amelyet az előfizetésed nem fed le. Előfizetést meg az egyenleg feltöltését a Skype weboldalain intézheted (célszerűen valamelyik, a célra alkalmas bankkártyával), bejelentkezés után. Ugyanitt a kimenő hívásaid részletes listája is megtekinthető, akár évekre visszamenőlegesen. A kliensprogram beállításaihoz pedig hozzá sem kell nyúlnod ahhoz, hogy a Skype-outot használni tudjad.

(#1500) Tas válasza And (#1499) üzenetére


Tas
tag

szuper koszonom a segitseget :R

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.