Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic

Hozzászólások

(#2451) Reno7


Reno7
senior tag

Sziasztok

Az a problémám hogy ha bejelentkezek az accountommal akkor megfagy az egész rendszer, próbáltam újra telepíteni, régebbi verziót is...kikapcsoltam a tűzfalat de semmi, ugyanúgy meghal a rendszer. Valakinek volt már ilyen gondja?

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#2452) RealDamon


RealDamon
csendes tag

Sziasztok! :)

Lenne egy olyan problémám, hogy a tegnapi nap folyamán telepítettem a skype-t és sajnos elég rossz a hangminősége, mind a skype-nak, mind minden egyéb programnak, amit használok. Értem ezalatt,h mióta feltettem a skype-t azóta, ha hallgatok youtuben egy zenét az is ugyanúgy berecseg alatta. Ez akkor is igaz,ha a skype ki van kapcsolva illetve próba gyanánt letöröltem és meglepő módon utána is ugyanúgy fent állt a probléma, tehát ez az aranyos program valamit sikeresen elrontott/módosított.
Próbálgattam kitalálni a probléma okát, de arra rájöttem,h lényegében a headsettel van a baja. Ha a füles ki van húzva, akkor minden újra a normális, ha be van dugva, akkor recseg. Azt is kipróbáltam,h a régi asztali mikrofont teszem a füles helyére és ott is minden rendben volt, ebből adódóan kizárásos alapon valószínűleg a headset az, ami nem tetszik neki.
A kérdésem,h esetleg meg lehet-e valamilyen módon oldani,h a hang ugyanolyan tiszta legyen, akkor is, ha a headset is be van dugva?
Korábban ilyen problémám nem volt, csak miután a skypot telepítettem, ezért érdeklődnék,h esetleg tud-e erre valaki valami megoldást.
Előre is köszönöm! ^^

[ Szerkesztve ]

(#2453) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Sziasztok

Most keveredtem ide, érdekelne, hogy android-os tableten skype videóhivás okés e úgy általában, vagy nem is megy minden tableten?
Még az is érdekelne, hogy 3G-n mennyire elfogadható. Gondolom HD nem megy de valami normál de élvezhető felbontás?
Szóval várom a tapasztalatokat.

Köszönöm szépen

(#2454) Luissimo válasza szabi__memo (#2453) üzenetére


Luissimo
veterán

is is.
DE

mértiskéne neked 3g-n HD Videjohívás?
ha nemhádé, akkor az már nemisjó ?

(#2455) Luissimo válasza szabi__memo (#2453) üzenetére


Luissimo
veterán

az enyém Galaxy Tabomon pl. müxik szépen a videjohivás.
de ezt nem mindegyik tabletta mondhatja el magáról :-)
erősen hard és soft verfüggő :-)

(#2456) szabi__memo válasza Luissimo (#2455) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Tudsz valami konkrétabbat írni, milyen hw/sw-n megy, vagy min/miken nem?

(#2457) madmax777


madmax777
csendes tag

sziasztok :)
Szeretném a segitségeteket kérni. Sajnos a héten ellopták a notebookomat :(( . Mindig arról szoktam skypolni és most hogy másik gépen jelentkezek be a skypera, nem tudom elérni a korabbi üzeneteket. Van erre valamimi megoldás mert nagyon fontos lenne :((( ???
Pleaseeeeee :((

(#2458) szabi__memo válasza Luissimo (#2455) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Van valami infó arról, hogy milyen sávszélesség igénye van a videohívásnak??
Köszi

(#2459) Fecogame


Fecogame
veterán

Van arról valami infotok, hogy meddig lesz még ingyenes a hang és/vagy videobeszélgetés?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#2460) McClane válasza Fecogame (#2459) üzenetére


McClane
aktív tag

Skype és skype között szerintem nem lesz fizetős.

(#2461) alratar válasza madmax777 (#2457) üzenetére


alratar
addikt

Sztemm nincs megoldás, ugyanis ha jól tudom, az üzenetváltásokat helyileg menti. (tehát a laptop merev lemezére)

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#2462) m.zmrzlina


m.zmrzlina
senior tag

Régen használtam utoljára Skype-t most megint elkezdtem. Régen volt olyan lehetőség (ne kérdezd melyik verziónál) hogy lehetett felhasználóra keresni ország, nyelv, nem, kor stb... alapján.

Most a 5.10.0.116 verziót telepítettem (ez jött le) de ebben nem találom ezt a lehetőséget.

Lehet hogy ez teljesen megszűnt vagy csak máshol máshogyan kell keresni?

(#2463) McClane válasza m.zmrzlina (#2462) üzenetére


McClane
aktív tag

Én csak a Partner felvétele opciót ismerem a bal alsó sarokban, de ott csak név, skype név és email cím szerint lehet keresni.

(#2464) m.zmrzlina válasza McClane (#2463) üzenetére


m.zmrzlina
senior tag

Hát ez az. Ebben az újabb verzióban már én is csak ezt találtam. Úgy látszik a régi keresési lehetőség megszűnt. :((

(#2465) McClane válasza m.zmrzlina (#2464) üzenetére


McClane
aktív tag

Innen le tudsz tölteni valamilyen régebbi verziót, ha gondolod [link].

(#2466) pimmi


pimmi
senior tag

hali, help kellene, létrehoztam egy csoportot, hogy lehet a csoport hivás gombot inaktiválni, bárki tud a csoportbol csoporthivást csinálni, ezt hogy lehet tiltani
köszi

(#2467) m.zmrzlina válasza McClane (#2465) üzenetére


m.zmrzlina
senior tag

Köszönöm ez jó. Majd próbálkozom. Kár hogy ez a fajta keresés megszűnt.

[ Szerkesztve ]

(#2468) Sickboy25


Sickboy25
addikt

sziasztok

Skype-on, hogy tudok kamerát változtatni? Van egy a laptopban és egy USB-s, de sehol nem tudom kiválasztani, hogy melyiket használjam!

Köszi

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#2469) alratar válasza Sickboy25 (#2468) üzenetére


alratar
addikt

Elvileg Eszközök--> Beállítások-> Videóbeállítások

De amikor rákattintasz egy partnerre, van ilyen, hogy hangminőség ikon a hívásgomb mellett.
Na az alatt van olyan, hogy webkamera

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#2470) Luissimo


Luissimo
veterán

embörök:-)
az miért van, hogy a szkájp(droidos) olvasatlannak ad fel rég elolvasott beszélgetéseket, holott már kétszer háromszor megjelöltem olvasottnak is.
az hogy nem válaszoltam rá, az nemlehet indok. vagy igen ? :-)

(#2471) TiMoN válasza Luissimo (#2470) üzenetére


TiMoN
senior tag

Nekem is csinálja, eléggé idegesítő. Nem tudom ki kapcsolni se, hogy ne frissüljenek az üzenetek. Nem lenne rá szükségem főleg amit gépen keresztül chatelek.

-TiMoN-

(#2472) Babetta-X


Babetta-X
senior tag

Sziasztok! Van esetleg skypera olyan kiegészítő vagy bármi, hogy azután is lehessen hallani a mikrofonom hangját, ha a másik letette? Szóval hogy beszélünk ő egyszercsak leteszi, de attól még ugyanúgy hallani lehessen amit én mondok neki. Létezik ilyesmi? :)

(#2473) bercsi


bercsi
aktív tag

Sziasztok!

Lenne egy problémám a skype-al. Régebben tökéletesen működött (kb. 2 éve használtam utoljára), most letöltöttem a legfrisebb verzót, bejelentkeztem és nem hallja a msáik fél a hangom.
B.szakodtam a beállításokkal is, de nem vezetett erdményre. Megnéztem pár oldalt és videót a mikrofon beállításról de szintén semmi eredménye.
Aztán letöröltem az egészet, majd tegnap egy új fejhallgatós mikrofonnal ki akartam próbálni. Mielőtt nem telepítettem a skype-ot tökéletesen működött a hangfelvétel, még a hangkártya gyári varázslójában is tökéletes volt. Majd skype letölt és megint kezdődik előröl az egész.
Van valakinek ötlete, hogy mi okozhatja ezt? Nem hiszem, hogy hardveres god lenne mivel előtte működött....
Az oprendszer amit használok: win xp sp3 32 bit (nem nevet :) )
Hangkártyám integrált
Válaszaitokat előre is köszönöm!

(#2474) Sickboy25 válasza bercsi (#2473) üzenetére


Sickboy25
addikt

működnie kell, valamit te csinálsz rosszul...

Linkeld be, hogy milyen mikrofonos fejhallgatót használsz...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#2475) bartis


bartis
csendes tag

Üdv mindenkinek! Tisztelettel kérem szíves segítségeteket hogy a Skype adatlapomon hogy tudnám kitörölni az egyes tételeket.A "foglalkozást" szeretném kitörölni vagy átírni.A képet sikerült lecserélni úgy hogy beléptem a Skype fiókba,de hiába nyomom a "SZERKESZTÉS"gombot,a foglalkozás gombot nem tudom sem átírni sem kitörölni.Tisztelettel várom szíves válaszotokat.

(#2476) bercsi válasza Sickboy25 (#2474) üzenetére


bercsi
aktív tag

Amíg nincs fent a skype addig működik is.
Egyébként egy mezei hama fülest használok, nincs hozzá driver cd sem. De ha hazaérek ráguglizok.
Azt viszont észrevettem, hogy a windowsos hangerőszabályzóban a speciális vezérlőknél a mikrofon le van némítva és nem is lehet alóla kivenni a pipát. Azt még megpróbálom (ezt most olvastam), hogy a lejátszásnál letiltom, a felvételnél pedig engedélyezem a mikrofont. Bár már ezt is próbáltam.... :(

(#2477) bercsi


bercsi
aktív tag

Megoldódott a dolog!
Letöltöttem egy régebbi verziót, most már működik!!! :))

(#2478) Llew


Llew
senior tag

Annak mi lehet az oka, hogy a legújabb verzióval nem tudok bejelentkezni, mert egy idő után azt mondja, hogy nem tud kapcsolatot létesíteni, viszont egy régebbi verziót (5.1) meg simán kapcsolódott?

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#2479) vinikorn


vinikorn
aktív tag

XP alatt a Skype ilyen hibaüzenetet ír ki: [link]. Újratelepítem de újra megjelenik a hiba. Mi lehet ez? Nem akarom külön telepítgetni az ntdll.dll fájlt.
Köszi.

(#2480) McClane válasza vinikorn (#2479) üzenetére


McClane
aktív tag

Ezt írják róla [link]. Tedd fel a javításokat az XP-hez, hátha az megoldja.

(#2481) S-Attila válasza madmax777 (#2457) üzenetére


S-Attila
aktív tag

A Skype az üzeneteket a gépen tárolja el.

(#2482) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Hali!

Tesómmal próbáltam beszélgetni skype-on, de nem jött össze. Én hallottam, láttam őt, ő látott, de nem hallott. A tesztek szerint a mikrofonom jó. Nála lehet elállítva valami? Gyári beállításon van neki minden.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2483) McClane válasza Sub-ZeRo (#2482) üzenetére


McClane
aktív tag

Milyen verzió van neki és neked?

(#2484) Sub-ZeRo válasza McClane (#2483) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Tesómnak nem tudom, nekem a legújabb volt fent, de vissza olvasva már láttam, hogy probléma volt vele, így most az 5.1-es verzió van fent. Majd este kipróbáljuk megy e.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2485) McClane válasza Sub-ZeRo (#2484) üzenetére


McClane
aktív tag

Kérdezd meg tőle, hogy milyen verzió van feltelepítve, mert ha nagyon régi, akkor lehet azért nem megy.

(#2486) Sub-ZeRo válasza McClane (#2485) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Annyira nem régi, de biztos hogy 5+-os verzió. De nem is a legújabb. 2 hete raktam fel neki. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2487) McClane válasza Sub-ZeRo (#2486) üzenetére


McClane
aktív tag

Rendben, akkor nem az lesz a gond, hogy túl régi lenne. :)

(#2488) dodopek


dodopek
addikt

Ilyet láttatok már? Távsegítséggel segítettem valakinek, és ekkora küllömbséggel számolta az eltelt időt a Skype.


Nyilván ugyanakkor kezdett számolni, 70 percnél pedig már volt vagy 3 perc különbség...

(#2489) S-Attila válasza dodopek (#2488) üzenetére


S-Attila
aktív tag

"Nyilván..."

Ez biztos? Nem lehet, hogy a hanghívás 3:12-vel előbb kezdődött?

[ Szerkesztve ]

(#2490) S-Attila válasza S-Attila (#2489) üzenetére


S-Attila
aktív tag

Bocs, utólag rájöttem, hogy elnéztem. Szerintem nem a Skype számol időt, hanem valamilyen alapon a rendszertől kéri le ezeket az adatokat.

(#2491) dodopek válasza S-Attila (#2490) üzenetére


dodopek
addikt

Igen, ez lehet a varázslat, mert a másik gép órájával mindig gondok vannak.Nem tud frissíteni, siet, késik, mikor milyenje van.Nem is problémaként, csak érdekességképp írtam... :)

(#2492) Slayer700248 válasza Babetta-X (#2472) üzenetére


Slayer700248
csendes tag

Ha a másik fél megszakítja a hívást akkor már nem fogja hallani amit te mondasz.Ugyanis a kapcsolat igy a hang és videó átvitel meg lett szakítva.

(#2493) dudi6


dudi6
senior tag

Sziasztok! Ha skype-n nincs beállítva hogy mentse az üzeneteket, akkor van lehetőség arra hogy mégis visszanézzem valahogy mondjuk az elmúlt 1 hónapot?

(#2494) S-Attila válasza dudi6 (#2493) üzenetére


S-Attila
aktív tag

Szerintem nincsen, mert akkor le sem menti az üzeneteket.

(#2495) iceguard


iceguard
csendes tag

Sziasztok!

Arrol szeretnek erdeklodni, hogy Samsung Smart TV-n, melynek nincs beepitett webcamje es mikrofonja, mikent lehet hasznalni a Skype-ot? Pontositva, lehetseges-e csak szimplan egy USB mikrofonnal hanghivast kezdemenyezni, vagy szukseges egy webcam beszerzese ahhoz, hogy legyen hang?

A valaszokat elore is koszonom!

ice

(#2496) Sickboy25 válasza iceguard (#2495) üzenetére


Sickboy25
addikt

:D nem kell kamera hozzá...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#2497) aram01


aram01
nagyúr

urak egy gyors(és lehet hogy buta kérdés) weboldalról lehet skype-olni? magyarán a kliens telepítése nélkül? köszi a választ

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#2498) bivalyolo válasza aram01 (#2497) üzenetére


bivalyolo
őstag

lehet :K
én erről tudok [link], de az ms elvileg készít majd direkt webes verziót skypeból.

"Let's agree to disagree!"

(#2499) aram01 válasza bivalyolo (#2498) üzenetére


aram01
nagyúr

köszi szépen :R

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#2500) Fuvaros


Fuvaros
senior tag

nem lehet belépni a skype-ba, azt írja ki, hogy a gépen már be vagyok jelentkezve...

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.