Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic

Hozzászólások

(#201) Sanyo válasza aluser (#199) üzenetére


Sanyo
senior tag

A Skype oldalán belépve mit mond a ''call list'' menüpont?

Bővebben: link

(#202) Dave64


Dave64
aktív tag

Én Már regóta használgattam Skype-t és a kezdeti problémáktol eltekintve Elég frankó. (a mostani Stabil verzió is jó) A bétás még tiszta bug!!! ;) :))

(#203) Dave64


Dave64
aktív tag

Jaja a Skype nagyon nagyon nagy processzoridőt eszik. A másik gépemen(adatlapom)néha 50-56%ot eszik!!!!!!! :Y :Y :Y
Most az újon 0-3%között ;)

(#204) Dave64 válasza aluser (#199) üzenetére


Dave64
aktív tag

Az OUTot még nem próbáltam de ez a szori elég érdekes.
Az is lehet, hogy valaki rá van állva a gépedre és egy sikeres sniffelés esetleg Falóval elcsórta a jeszót :) :)

Kiváncsi vagyok nézd meg azt a call listet!!! :DD

(#205) aluser válasza Sanyo (#201) üzenetére


aluser
tag

Semmi plussz hívást, mint amit kezdeményeztünk. Viszont érdekes, hogy a My Recent Purchases alatt
Amount: 10 Euro
Status: Cancelled.


Ezen kívűl: -0.24 Euro remainig SkypeOut Credit van.?
Olyan mintha a 10 Euro-t a telfeonálás után levettékj volna (0.24 Euro-t beszéltünk a Call list alapján)


[Szerkesztve]

(#206) Sanyo válasza aluser (#205) üzenetére


Sanyo
senior tag

Talán a bank valamiért visszavonta a tranzakciót. Nézd meg az egyenleget, volt-e mozgás az adott időszakban (hátha a 10 eurós levonás visszakerült a számlára). Nem hinném, hogy a Skype 10 eurón maszatolna, épp tegnap olvastam, hogy elérték az egymillió SkypeOut előfizetőt.

(#207) PrinczA válasza xtmod (#200) üzenetére


PrinczA
őstag

megkeresem, hatha megvn vhol egy regi peldany :)

(#208) PrinczA válasza Dave64 (#203) üzenetére


PrinczA
őstag

ugy is akartam egy nagyobb procit a laptopomba, igy belenyomoma maxot PIV 2.4GHz, hatha muxik vele :(

(#209) PrinczA


PrinczA
őstag

van vkinek egy regebbi kiadasa, hatha az nem olyan prociigenyes?

(#210) Apol77 válasza PrinczA (#209) üzenetére


Apol77
tag

Nilyen géped van, hogy ennyire eszi a procit a skype? Nálam semmi ilyen hiba nem volt még, pedig játszottam is közben....

(#211) Dave64 válasza Apol77 (#210) üzenetére


Dave64
aktív tag

Hát ezt én is megpróbáltam a 833-as cerkámon
Skype+UT ------->>>>> Végeredmény= szaggatott mint az állat még 640ben is, pedíg 1024ben szoktam jáccccani!!! :( :( :(

(#212) Dave64


Dave64
aktív tag

Lehetséges, hogy 1 régebbi verzió tutibb lenne.
Ha lesz egy kis időm én is utánnanézek!!

(#213) Apol77 válasza Dave64 (#212) üzenetére


Apol77
tag

Ezt nem tudtam hogy ennyire eszi a procit:((

(#214) White Tiger


White Tiger
tag

Ma ki akartam próbálni a skypeot. Mikor hangot próbáltam, ezt kaptam:

[kép]

A chat megy. A tázfalon teljes egészében átengedtem.

Havernak ezt írja ki: ''Problem with remote sound device''

Ötlet?

Ami nem öl meg, az erősít.

(#215) White Tiger


White Tiger
tag

Eltoltam a képet (bár jobb gombbal megjelenik, de akkor is)

[kép]

[Szerkesztve]

Ami nem öl meg, az erősít.

(#216) ysoltee85


ysoltee85
aktív tag

használjátok a skype-ot, mert jobb mint a trágya MSN!!! :C:C:C

nekem bejött! ;)

[Szerkesztve]

Xbox Gamertag: Zsolesz85HUN

(#217) Slayer Valor válasza ysoltee85 (#216) üzenetére


Slayer Valor
őstag

MSN-ben azért jobb az írásos társalgás. A skypeban megőrülök tőle. De skypeban a fájlátvel sokkal jobb, mert olyan gyorasan szedi az illető, ahogy csak tudja. MSN-ben egyébként a mai napig nem jöttem rá, hopgy hogy lehet normálisan, hiba nélkül mikrofonnal csvegni:D De minek? Ott a skype!:DD

(#218) Slayer Valor


Slayer Valor
őstag

Új hír, megjelent a Skype 1.2-es béta verziója. Pár hónap, vagy pár hét, eseleg pár nap, és lesz normális verzió:D skype.com-ról bizti letölthető a béta:)

HÍR: Bővebben: link

(#219) rambo4ésfél


rambo4ésfél
aktív tag

A telefonkönyvet hova menti el a skype?
Mert amikor újrateszem a wint mindig meg kell keresni a felhasználókat és kicsit már kezdem unni :(

(#220) Dave64 válasza ysoltee85 (#216) üzenetére


Dave64
aktív tag

Ezzel eggyetértek!!!!!!!

(#221) Dave64 válasza Slayer Valor (#218) üzenetére


Dave64
aktív tag

Hát a bétás ATOM bugos'!!!!!!!!
Még kell neki egy is idő!

(#222) Dave64 válasza rambo4ésfél (#219) üzenetére


Dave64
aktív tag

Hát ja. ezzel én is éppen eleget sz*ptam!
De eszembe sem jutott keresgetni>>> AZ új Wn előtt mindíg backupolok de ez sajnos állandóan kimarad!

(#223) rambo4ésfél válasza Dave64 (#222) üzenetére


rambo4ésfél
aktív tag

Igen, és mit backupolsz?

(#224) PrinczA válasza Apol77 (#210) üzenetére


PrinczA
őstag

(#225) PrinczA válasza PrinczA (#224) üzenetére


PrinczA
őstag

Ja es az asztali Tua Celeron 1300MHz-es 512Mb-os gepen siman megy :F
Mi lehet a problema?
Erdekes a NeoPhoneX megy siman !

[Szerkesztve]

(#226) RiFeR


RiFeR
tag

Nekem egy 2400+ amd barton 256x2 ddr ram stb stb stb....
és a skype Quake3 zás közben megy :DD:DD

(#227) mobal válasza Dave64 (#211) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

használj jáccáshoz teamspeakot. 2 megát eszk meg a netből meg a skypeot nem erre találták fel.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#228) kilokenyér


kilokenyér
tag

Véleményem én beszélek valakivel jó 3man beszélünk szarabb ha négyen akkor még jó de a járék már lagol mindegyikünk nek pedig 768/256 a leg .... net köztünk szova enyi de 2 embernek szerintem nagyok király de ha jáccani akkartok többen akkor a ventrilot vagy a ts2 ajánlom :)

(#229) RiFeR


RiFeR
tag

hi ! Mobal Segitsgéedet akarom kérni Teamspeakbe ! amikor felcsatlakoztam a serverre csak akkor lehet beszélni ? vagy ez hogy müxik ? :F

(#230) mahatma válasza White Tiger (#215) üzenetére


mahatma
aktív tag

Ezt nekem is csinálta, én leszedtem a hangkártyát és újból telepítettem, akkor megoldódott a probléma.....

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

(#231) Kurcy


Kurcy
tag

hello hello
skacok én használtam sykepot egész jó ! És még nevelő szándéka is van ! Mert nem enged egymás szavába vágni, mert akkor elmosódik minden !
:C:Y:Y:Y:Y:Y:Y:Y:Y:Y:Y:DD:D:(((:((;]:o:O:P:B:B:U:U:(((:DD:):)):D:((:(:P:C:C:F:Y:Y

(#232) Dave64 válasza rambo4ésfél (#223) üzenetére


Dave64
aktív tag

:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD
Gondolkozz 1 kicsit!

(#233) Dave64 válasza mobal (#227) üzenetére


Dave64
aktív tag

Köszi, de most már nem akad semmi :) Végre eljötteka szaggatásmentes idők!
:D:D:D:))

(#234) Dave64


Dave64
aktív tag

HALI ALL!!!!
Írjon már ide pár ember aki skypezik!!!!
Lehetne dumálni 1 kicsit a sok írás helyett (egyszerre max 5-en)

Szall KONFERENCIÁRA FEL :C:C:C:C:C:C

(#235) lamadou válasza Kurcy (#231) üzenetére


lamadou
senior tag

nem gondolod, hogy kicsit sok a smiley?

(#236) Dave64


Dave64
aktív tag

:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)
A Dumálgatás átirányítva a

Skype-ra fel (avagy ne csak írjunk, dumáljunk is!!!)
>>>>>>>>>>>>> Bővebben: link


:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

(#237) Dave64 válasza Dave64 (#236) üzenetére


Dave64
aktív tag

BOccs a férreértésekert !!!!!!!!!!!!!!

Nem a topic, hanem a dumálgatás!!! (van átiányitva)

Mivel ez egy próbálta már valaki? + tech support topik
Amit nyitottam az pedíg egy toborzó ONLY dumálgatós fórum

for VladimirR

(#238) Dave64 válasza Dave64 (#237) üzenetére


Dave64
aktív tag

Ez tényleg férreértelmezhető volt!!! mégegyszer sorry

UI: Az új Skype topic nyitása nem volt elhamarkodott döntés, hanem valóban szügséges volt, márcsak a két merőben eltérő téma miatt!
(duma VS tapasztalatcsere, TECH info)

(#239) csimmasz


csimmasz
aktív tag

T nagyérdemü.:)
Volna egy kis problémám a skype-va,l az utóbbi időben elkezdett nagyon sokat késni a hang.
Beszélgetek és 2-3 mp-et késik a hangom és hallom a hangomat a fulesembe viszhangozni.
Régebben jol ment, igazán nem emlékszem miota csinálja de nem túl rég.
Ha volt már rolla szo bocsi de átfutottam és nem láttam.

Ha kártya kell - https://www.plasticcard.it https://plasztikkartyainfo.hu Egyéb nyomtatás miatt - https://exinprint.hu

(#240) Dave64 válasza csimmasz (#239) üzenetére


Dave64
aktív tag

Érdekes, nálam is csinál néhanapján ilyesmit!

Maga a viszhangzás attól ís lehet ha valami gerjed a másik oldalon, de amaga a késés az tényleg elé sok. Általában 1-2mp szokott lenni!
Melyik verziót használod?
ohh és ha esetleg csatlakoznál a PH-s contact listhez>> akkor egy picit feljebb a link a topicra!

(#241) Integra


Integra
titán

haliho
skype működik a játékokkal?
mondjuk teamspeak battlefield vagy cs alatt..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#242) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Szisztok! Nos én őszintén megmondom,hogy barátnőm apukájától hallottam először erről a skype-os dologról,mert eddig nem érdekelt :B .Aztán gondoltam kipróbálom,és azóta ezt használom :D inkább,mint az MSNt,vagy ICQ-t... Viszont: Mivel eléggé pesszimistán állok hozzá az új dolgokhoz,ezért felmerült pár kérdés bennem: Nem lehet valahogy visszaélni a skype-val? Gondolok itt arra,hogy rámvernek valami irdatlan nagy számlát,helyettem az én kontómra telefonálnak, stb... ? Tarthatok ettől?

[Szerkesztve]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#243) CactuS válasza CactuS (#242) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Esti UP!

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#244) drpele válasza CactuS (#242) üzenetére


drpele
senior tag

Gondolj csak bele: az egész úgy működik mint egy prepaides mobil.
Befizeted előre a zsé-t, jóváírják a skype-os accountodon amit lebeszélhetsz hagyományos telefonhívásokra, hálón belül pedig ingyen van a duma.

Hogyan tudnál ezen felül plussz költséget generálni? Sehogy...

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#245) Male válasza CactuS (#242) üzenetére


Male
nagyúr

Mivel ingyen telefonálsz vele, így nem hinném, hogy bárki a te számládra telefonálna vele...
Vagy te a modemes trükkre gondolsz? Ilyesmi nincs benne, és nem is nagyon tudom elképzelni, hogy ezt ezzel csinálnák meg. Amúgy meg úgyis hallani a modem kattanását, ha valami ilyen program bontja a kapcsolatot, és be akar tárcsázni egy emeltdíjas számra. (legalábbis a régi modemem így működött) Ha meg nem modemes neted van, akkor ez a trükk úgyse működik.

(#246) Zeck válasza CactuS (#242) üzenetére


Zeck
aktív tag

Nemtudom hogyan lehetne visszaélni ezzel, ha csak simán nettelefonként használod és vonalasat nem hívsz vele (nemtom h nálunk lehet-e már egyáltalán).
Gondolod hogy a szolgáltatód egyszer csak a fix havidíj helyett valami hatalmas számlát küld?

Integra: lehet játékok alatt használni, sokkal jobb a hangminőség, mint ventrillónak, vagy teamspeaknek, viszont én úgytudom, hogy ezzel csak ketten lehet egyidejűleg beszélgetni.

"két lábon járó növényevő szarkészaurusz"

(#247) Cos válasza Zeck (#246) üzenetére


Cos
senior tag

Nos ezt a bizonytalanságot most hamar eloszlatnám a fejedben ugyanis van benne konferencia hívás funkció is, így többen is használhatják ! ;)

Brr Brr

(#248) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Igen valami ilyesmire gondoltam,hogy olyan számot hiv,ami nekem éppen nem kéne :) /ADSLem van,nem hiszem,hogy azzal nagyon máshova be tudna tárcsázni/ HAngminősége tényleg jó.. bár nekem kb az első 10-30 sec alatt néha kihagy,aztán rendbejön...De Teccik,főleg mivel nálam nem megy az MSN mikrofonos cucca :(

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#249) Male válasza CactuS (#248) üzenetére


Male
nagyúr

ADSL-nél ilyen trükköt nem lehet csinálni, szóval ettől ne tartsál. Max ha vezetékest is hívsz a skypepal, akkor esetleg lehet trükközni, de ott meg valami feltöltős rendszer van azthiszem (ezt a részét sose használtam), szóval ahhoz a rendes telefonszolgáltatódnak semmi köze, max a Skypeos egyenlegedet tudják elhasználni valahogy (nem hinném, hogy ilyet csinálna bárki is, hiszen olyan alacsonyak a percdíjak, pénzt meg nem lát belőle, ugyhogy nem éri meg vele szenvedni).

(#250) CactuS válasza Male (#249) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Jaja,feltöltős alapú... Akkor asszem nyugodtan használom :) ja és a skype-al kapcsolatos magyar oldal: Bővebben: link

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.