Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic

Hozzászólások

(#951) Napster01 válasza sonykor (#950) üzenetére


Napster01
tag

Hanghoz akár betárcsázós (modem) kapcsolat is elég (56kbit/s) videóhoz szerintem 64 vagy 128 kbit/s feltöltési sebesség minimum kell.

_.(-.-)._

(#952) zotya7895


zotya7895
csendes tag

Helló!
Én nem akarok semmi hackerkedést csinálni. De a jelszót elfelejtettem kértem is új jelszót de a mail meg nem megyen vagy rossz a jelszó vagy már megszűnt nem tudom mi van vele.
Tehát az lenne a kérdésem ha van jelszó file, akkor hol van?
Vagy van-e egyáltalán? És ha nincs akkor mit csináljak?
Válaszotokat előre is kösz!

[ Szerkesztve ]

(#953) Napster01 válasza zotya7895 (#952) üzenetére


Napster01
tag

Csak azt menti el, ami számára szükséges a belépéshez, de kódolva menti le, tehát ha még meg is találnád, semmire nem mennél vele. Viszont ha már elütötted, akkor nem tárolja, csak azt, amit utoljára beírtál.

_.(-.-)._

(#954) zotya7895 válasza Napster01 (#953) üzenetére


zotya7895
csendes tag

Akkor semmi esély hogy vissza nyerjem a régi skypem?

(#955) Napster01 válasza zotya7895 (#954) üzenetére


Napster01
tag

Csak a jelszó-emlékeztető, de ha nincs mail, akkor nincs esély.

_.(-.-)._

(#956) zotya7895 válasza Napster01 (#955) üzenetére


zotya7895
csendes tag

oké :(
köszönöm a válaszod

(#957) !wannabe


!wannabe
tag

Sziasztok!

Volna egy olyan problémám, hogy nem működik Skype alatt a mikrofon. Windows féle hangrögzítőbe gond nélkül.

Skype hangbeállításainál C-Media CM6501Like Sound Device van kiválasztva viszont mást nem is lehet.

Mi lehet a probléma?

(#958) zölcsi


zölcsi
tag

van valakinek telefonos skypevel tapasztalata? én egy e75-ösön szeretném használni.

Fel is raktam a programot rá, szépen beállítom a user nevet és passot majd a kapcsolodásnál folyamatosan connectal de nem lép be.

''Jó volna, ha csak az után kezdenél tanítani, ha magad már tanultál valamit!''

(#959) macy


macy
addikt

Nektek nem jönnek ismeretlenektől üzenetek? Pedig beállítottam, hogy csak a partnerlistámon lévőktől fogadjon szöveget. Kurvára idegesít már, hogy minden nap le kell tiltanom valami barmot.

(#960) Miv válasza macy (#959) üzenetére


Miv
tag

De.. a napokban nagyon megszaporodott. Napi 2-3 jön. Én letiltom és be is jelentem (bár nem hiszem, hogy sok szerepe lenne)...

(#961) TiMoN válasza zölcsi (#958) üzenetére


TiMoN
senior tag

Próbáld ki: Fring, Nimbuzz. Ez a 2-t ismerem E51 es telefonon használom.

[ Szerkesztve ]

-TiMoN-

(#962) macy válasza Miv (#960) üzenetére


macy
addikt

Frankó, remélem nem valami vírus.

(#963) Miv válasza macy (#962) üzenetére


Miv
tag

Nem hinném, a mac-es gépen is kapom.

(#964) szimcsi


szimcsi
senior tag

Sziasztok.
Mitől lehet az, hogy a skype mostanában pl.üzenetküldés esetén néha nem tudja elküldeni az üzenetet, vagy lassan, beszélgetés közben is megszakad néha, a partnerlistámon lévők ki-be lépkednek stb. Mindeközben persze van net kapcsolat, nem szakad meg.

[ Szerkesztve ]

XP

(#965) szimcsi


szimcsi
senior tag

Na mindegy visszatettem a 3.8 verziót, hátha vmi változik, mert más kisebb problémáim is voltak az újabbal, ami korábban nem volt.

XP

(#966) Birth


Birth
csendes tag

Sziasztok!

Tesómmal Kínába szoktam skypeolni, és érdekelne, hogy kínai mobil-t mennyiért tudok hívni, iletve, hogy milyen tapasztalatok vannak (ha vannak) "vezetékes" hívásokkal kapcsolatban!
Előre is köszönöm: Birth

(#967) kraftxld válasza Birth (#966) üzenetére


kraftxld
nagyúr

[link]
Meg ha unlimited country-ban előfizetsz, akkor ingyen lehet hívni a kínai vezetékest + mobilt is.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#968) TiMoN válasza szimcsi (#964) üzenetére


TiMoN
senior tag

Ilyeneket én is tapasztaltam. De a 4.0v jól megy, a legújabb nem nagyon. Sőt! A kamera kép hívás után megáll a legújabb verziónál.

-TiMoN-

(#969) csferke válasza Birth (#966) üzenetére


csferke
senior tag

Kínába ajánlanám neked valamelyik Voip-ot pl. 12voip [link].
Befizetsz 5eurót és 90 napig ingyen hívhatsz Kínai vezetékest és mobilt (no meg más országokat is). Persze vannak olyan országok amelyek hívásáért fizetni kell, de kevesebbet mintha otthoni vezetékesről hívnád. A 90 nap elteltével az 5 euró nem vész el, tovább hívhatsz de most már fizetős, vagy befizetsz újabb előfizetést.

[ Szerkesztve ]

(#970) Garffi


Garffi
tag

Sziasztok!

Már nagyon rég jelentkeztem be skype-ra és mindenféle felhasználónevet írtam be amit ugye megjegyzett a skype! Namost ezeket a felhasználóneveket hogy tudom kitörölni (mert ha lenyitom a skype-név-nél ott ez a sok felhasználónév ami zavar)

Köszi! :R

(#971) body007


body007
addikt

Hali

A skype-ban, h tudom letiltani a spamereket? Retentő idegesítő, h nap mint nap kapom az üzeneteket és tiltom le a felhasználókat :W Mindenhol "csak a partnerlistámon lévő..." van beállítva, akkor miért tud rámírni a spamer? :U

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#972) Sk8erPeter válasza body007 (#971) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Jelszóváltoztatással próbálkozhatnál, hátha ez megoldja. Lehet, hogy valahol megadtad, ahol nem kellett volna, vagy megszerezte valami kémprogi. Egy próbát megér.

Sk8erPeter

(#973) body007 válasza Sk8erPeter (#972) üzenetére


body007
addikt

Ha tudja valaki a jelszóm már rám is tud írni? Mindegy, megváltoztattam

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#974) Sk8erPeter válasza body007 (#973) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Igazából fogalmam sincs, mert ez általában fordítva szokott történni (tőled kapnak spameket a partnerlistádon lévők), de a franc tudja, ez is elképzelhető, hogy köze van hozzá. Azért mondtam, hogy egy próbát megér, mert legalább akkor ezt a lehetőséget kizártad.

Sk8erPeter

(#975) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Sziasztok!
Nekem a 4.1.0.141-es Skype-verzió fut a gépemen. Az lenne a problémám, hogy amióta a 4-esről a 4.1-esre frissítettem, a videóm indítása után nagyon szaggat a kameraképem(prociterhelés alacsony marad), majd kb. fél perc múlva teljesen, végleg megáll és kamera kikapcsol. Egy Creative Vista! Live Cam 0420-asról van szó. A legújabb driver van telepítve, megnéztem.
Windows Vista Ultimate SP2 az oprendszer desktop gépen, kamera beállításai pedig gyári értékeken vannak.
Mi lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#976) Kraptor


Kraptor
őstag

Sziasztok

Azt, hogy tudom letiltani, hogy weblapokon a számokat a skype ne telefonszámnak érzékelje?

(#977) Kraptor válasza Kraptor (#976) üzenetére


Kraptor
őstag

Megvan:)

(#978) TiMoN válasza szabogabor10 (#975) üzenetére


TiMoN
senior tag

Videóval nekem is volt gondom a legújabb skype-al. Tedd vissza a korábbi verziót. 3.8 v 4.0

-TiMoN-

(#979) Freddy TNT


Freddy TNT
őstag

Hello mindenki !

Valaki világosítson fel legyen szives a fizetős résszel kapcsolatban
"Unlimited calls" nekem azt jelenti, hogy korlátlanul hívhatok bárkit az adott régióban amit megvásároltam.

http://www.skype.com/intl/en/prices/callrates/?currency=HUF#listing-H

Itt ezzel szemben az áll, hogy
5,407 Ft (gondolom vezetékes)
56,293 Ft (ez pedig mobil)

Szóval akkor mégis csak vannak percdíj vagy hogy van ez ?

(#980) Gabás válasza Freddy TNT (#979) üzenetére


Gabás
addikt

ezek nem a havi előfizetés tarifái, hanem a "pay as you go" szolgáltatáséi

(#981) Freddy TNT válasza Gabás (#980) üzenetére


Freddy TNT
őstag

Kössz az infót, de ez mit jelent ? Mi a különbség a kettő között vagy hogy mennek ezek ?

(#982) csferke


csferke
senior tag

Sziasztok!
A régebbi Skype-nál látható volt, hogy a partnerlistában szereplő egyének mikor voltak utoljára "OnLine".
Ezt hogyan lehet (ha lehet) beállítani a 4-es Skype-ba?

(#983) kraftxld válasza Freddy TNT (#981) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Ha elofizetsz unlimited country-ra akkor az adott orszagban (vagy regioban) levo meghatarozott szamokat, Mo-on pl a vezetekest ingyen hivod. De ha csak penzt dobsz az egyenlegedre es ugy hivsz akkor a fenti osszeget vonja le a szamladrol.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#984) katona.t


katona.t
tag

Helló

Ha az Usába és kanadába szeretnék telefonálni, azt meg tudom oldani skype-al? A másik félnek itthoni Trémobilos előfizetése van.
+ Nem ide tartozik, de hátha: Egy Siemens S65 (telefonguru szerint) háromsávos fog ott működni?

Köszi

(#985) Napster01 válasza csferke (#982) üzenetére


Napster01
tag

Nem hiszem, hogy beállításokban ezt meg tudod oldani, de ha megtekinted az adott partner Adatlapját akkor az egeret a nevére húzva előugrik az infó.

_.(-.-)._

(#986) csferke válasza Napster01 (#985) üzenetére


csferke
senior tag

Köszi.

Elég jól sikerült eldugniuk ezt az infót.
Nem értem miért kellett energiát/időt pazarolniuk a régi megoldásra (mármint, hogy a listában szereplő nevek fölé vinni az egeret és megjelent az infó). :F

(#987) Badb0y


Badb0y
addikt

Segítsetek nekem píz :)

Leírom mit szeretnék, és hogy mit találtam.

Egyiptomból szeretnék fogadni hívásokat és indítani is. Na most ez pannonnál 680/220 ft.

Nem tudom megoldható-e, hogy saját számról valahogy skype-on keresztül lehessen hívni, bár ezt kétlem, vagy hogy lehetne a legoolcsóbban megúszni. Mobil számok lennének hívva.

Erről beszélek. Mi is ez és hogy működik ?

Valahogy a beszélgetések közé be kéne juttatni skype-ot valami kóddal vagy valami ilyesmi kellene nekem, mert ez a 680/220 irreális :Y

[ Szerkesztve ]

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#988) csferke válasza Badb0y (#987) üzenetére


csferke
senior tag

Én a Voip-okat favorizálom
Pl. www.jumblo.com (egyiptomi mobil hívása 11,622Ft/perc) de itt [link] meg tudod nézni a többiek díjait is.

(#989) Badb0y válasza csferke (#988) üzenetére


Badb0y
addikt

Nem Egyiptomi mobilt szeretnék hívni, hanem Egyiptomból magyar mobilt :)

Ez a jumblo ez hogy van ?

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#990) Badb0y válasza csferke (#988) üzenetére


Badb0y
addikt

Konkrétan ezzel a jumbloval lehet úgy telefonálni, hogy beírok egy kódot, és rajtuk keresztül hívok a mobilomról egy itthoni számot ?

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#991) csferke válasza Badb0y (#990) üzenetére


csferke
senior tag

A kiinduláshoz számítógép kell, hogy legyen előtted. Ha van kredited befizetve akkor beírod a számot amelyről hívni szeretnél és a számot amelyet hívni akarsz. Pillanatokon belül csörög a telefon amelyről a hívást kezdeményezed, amikor felveszed akkor kezd csörögni a hívott készülék.
Így egyiptomi mobilról a hívás magyar mobilra 8,5 €c/perc + 5 €c kapcsolási díj (~23 Ft/perc + ~13 Ft egyszeri kapcsolási díj).

(#992) icons


icons
addikt

Storno, lényeg, hogy mégis fasza a Skype, az ismerősöm meg suta!

[ Szerkesztve ]

(#993) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

A legújabb linuxos és windows-os skype-ot használja valaki egyidejűleg?
Mennyivel butább a 2-es (most épp 2.1-es) linuxos skype a legújabb windows-osnál?
(Nincs időm linuxot felrakni, és a neten elolvastam a fícsörök listáját is.)
Annyival butább, amennyivel le van maradva a verzió számozás, vagy annyira nem vészes?
Főleg olyan oldalról érdekel, hogy van-e olyan fícsör, ami nem műxik a linuxos változatban, és ez kellemetlenséget okozhat, ha windows-os partnerrel társalgok, aki a legújabb verziót használja.
Kép- és hangminőség hogy áll?

Köszi!

ui.: A legújabb windows-os verziót ismerem, és szeretnék teljesen linuxra váltani. Wine-al nem megy a win verzsön.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#994) Badb0y válasza csferke (#991) üzenetére


Badb0y
addikt

Nos hazaérkeztem és szétb@5z az ideg :W

Feltöltöttem jumblora ugye a €10-et ami nem 10 hanem 12.5 lett mert persze kártyás fizetésnél marha sok kezelési költség van, és szépen telefonálgattunk haza, tudva, hogy ~36ft percenként a díj. Ma kijött a telefonszámlám, és nézzétek ezt meg:

számla1
számla2

Mi a fa5z0m ez :F :((( :(((

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#995) TiMoN válasza Badb0y (#994) üzenetére


TiMoN
senior tag

ez elég érdekes, érdeklődj a pannonál (számla betütipusából itélve) Voip-s dologról én még mobilt nem hivtam xal tapasztalatom nincs, de nem kéne minősülni romaing-nak.

-TiMoN-

(#996) Miv válasza Badb0y (#994) üzenetére


Miv
tag

Tudom nem segít, de a 10 EUR nem a kártyás kezelési ktg miatt lett 12,50 hanem az áfa miatt.
Viszont a történet nem teljesen világos nekem. Hogyan/honnan/mivel telefonáltatok?

(#997) tibi666


tibi666
senior tag

sziasztok!

feltelepítettem az egyik laptopomra a skypeot.
mcafee security van rajta. hiába engedélyeztem a tűzfalban teljes hozzáférést a skypenak, nem kapcsolódik. ha kikapcsolom a tűzfalat, akkor működik.

valami tippetek van esetleg, hogy mit tegyek? nem akarom minden hívás előtt ki-be kapcsolgatni a tűzfalat.

(#998) Badb0y válasza Miv (#996) üzenetére


Badb0y
addikt

Van a jumblo programban egy olyan funkció, hogy phone2phone. Tehát hívsz egy számot, először csöng nálad a telefon, majd felveszed, és kapcsolja a másikat, akit akartál hívni.

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#999) Miv válasza Badb0y (#998) üzenetére


Miv
tag

Ez világos. Arra vagyok kíváncsi, hogy honnan hová telefonáltatok.

(#1000) Gabás válasza tibi666 (#997) üzenetére


Gabás
addikt

ne használd a tűzfalat:)

badboy: sajnálom, hogy így jártál, de ez a skype topic. Lehet, hogy jobban jártál volna, ha megmaradsz ebben, egy kicsit drágább, de legalább nincs lehúzás, jó a hangminőség stb.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.