Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic

Hozzászólások

(#551) amargo


amargo
addikt

Olyat nem lehet, hogy a hívást letiltani 1-2 bizonyos felhazsnálóra? Attól még beszélni akarok velük, de rühellem, amikor azzal indítania, hogy csörgetnek, vagy 2percig nem reagálok a üzenetükre és egyből csörögnek, hogy mi lesz máá..

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#552) M3kk


M3kk
őstag

Hm.. Multkor ujra raktam a skypet, es az egesz contactom elveszett..
Vissza lehet szerezni oket valahogy?

. . : http://mekk.homeip.net/ : . . : http://www.hwbot.org/user.do?userId=5288 : .. "well this is a nice way to cool the hardware, but... but.. how you can play games if you need one hand to poor LN2?"

(#553) Napster01 válasza M3kk (#552) üzenetére


Napster01
tag

ha ugyanaz a felhasználóneved megtartja a partnereidet, de ha nem akkor megint fel kell őket venni........

_.(-.-)._

(#554) M3kk válasza Napster01 (#553) üzenetére


M3kk
őstag

Ugyan az, nemtudom miert b@szodott meg, regebb nem volt az ujrarakassal problema :(

. . : http://mekk.homeip.net/ : . . : http://www.hwbot.org/user.do?userId=5288 : .. "well this is a nice way to cool the hardware, but... but.. how you can play games if you need one hand to poor LN2?"

(#555) Sirpi válasza Sirpi (#550) üzenetére


Sirpi
senior tag

amit reggel írtam, arról senki nem hallott? Pedig érdekelne a dolog, mert az ismerőseim kérdezgetik, hogy irtsák le (írtam, h a NOD32 nem véli vírusnak)

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#556) gege71.hu


gege71.hu
addikt

Azt le lehet tiltani vhol a progiban vagy akar fenn vmi skype szerveren h egyszerre 1 idoben csak 1 geprol lehessen belogolni a skype-ba?
Vagy mondjuk az se lenne hujeseg, ha jelezne a progi, hogy ''hekas valaki belepett a nevedben egy masik gepen'' v ilyesmi.
Az a majom msn legalabb logoffol ha pl pda-rol is belepek otthon es megy a gepen is az msn.
a skype-pal vigan be lehet 1xre lepni akar 3 geprol is ugyanarra az accra. Csak hat igy konnyen megviccelhetik az embert ha vhogy kifigyelik a jelszavat. :(

(#557) betyarr


betyarr
veterán

sziasztok!

ha fel akarom tölteni a skype egyenlegem,akkor az simán egy banki átutalással történik?tehát nem gond hogy nekem forint számlám van?vagy előtte nekem váltogatni kell euróra?

köszi a segítséget előre is!

(#558) bugi69


bugi69
tag

Sziasztok!

Láttam a Metroban hotspotokon használható Wifi Skype mobiltelefont.Amihez számítógép sem kell.Érdemes ilyet venni vagy legyen inkább ugyanez vezetékes kivitelben számítógéphez csatlakoztatva? A jel mindkettőnél hasonló erős lenne?
Még nem használtam skype-ot.Még mindig ingyenes a vele való telefonálás bárhova?
Thx !!!

(#559) ATM_automata


ATM_automata
őstag

Helló!

Valaki tudja, hogyan kell skype accountot törölni?

ATM

What else?

(#560) Bandus99 válasza ATM_automata (#559) üzenetére


Bandus99
őstag

A valasyt sajnos nem tudom, de erdekelne miert is kell torolni?
Az nem jo, hogy egyszeruen nem hasznalod nem lepsz be vele tobbet?

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#561) ATM_automata válasza Bandus99 (#560) üzenetére


ATM_automata
őstag

Jó, csak volt egy régi accom, ami 1 betü eltéréssel megegyezik az újjal, amit azért csináltam ,mert nem emlékeztem, hogy anno volt egy régi. Fölösleges és félrevezető is, mert ha valaki azt veszi föl akkor az életbe nem talált rám, mert azt nem használom.

What else?

(#562) yoogie


yoogie
aktív tag

Sziasztok!

Melyik skpe kompatibilis win 98-al?

[Szerkesztve]

(#563) light01


light01
tag

Helló!

Eddig csak üzenetküldésre használtam a skype-ot,de most szeretnék vele hívni is.Milyen eszközt vegyek hozzá ami jó is és nem drága?Valamint hogy tudom azt megcsinálni,hogy működjön tovább a hangfal is és az új eszköz is?

(#564) Napster01 válasza light01 (#563) üzenetére


Napster01
tag

Nos, ha nem vagyok túl síkfej, akkor headsetre gondolsz. Lehet kapni mostanság már 1500-2000 Ft-ért egész jókat. Ha ilyen új stílusút veszel, ami a nyakadba vagy úgy a tarkód környékére helyeződik figyelj arra h ne legyen a műanyag amiben elvezetik a kábelt túl vékony a fülednél mer pár óra viselés után már tud fájni ha ott vagdossa a füled. Ha megvetted akkor ha van a gépházadon működő előlapi hang nyugodtan berakhatod oda és megy tovább a hangszóró is, ha nincs, akkro viszont venned kell egy Jack-elosztót, amit be kell dugni a hangszóró helyébe és van rajta 2 kimenet ahova rakod a hangszórót + a headsetet, és megy mind2-n, ez egy egyszerű és olcsó (1-200 Ft) megoldás.

_.(-.-)._

(#565) light01 válasza Napster01 (#564) üzenetére


light01
tag

És ezzel meglehet azt oldani,hogy a csengetés a hangfalon szóljon,de a beszélgetést csak a headseten?

(#566) Napster01 válasza light01 (#565) üzenetére


Napster01
tag

ez innestől már chipset és hangkártyától függ, ha meg van osztva akkor így mind2-t 1 ként kezeli....., ezért erre már más megoldás kell, de előlapon kívül nincs, mert nem tudod megosztani úgy a hang-kimenetet h több ként kezelje, ehhez már hangkártyát kell cserélni, de ha nem akarod h halják hanszórón h mit beszélsz kinyomod és fejhallgatón hallgatod :D

[Szerkesztve]

_.(-.-)._

(#567) light01 válasza Napster01 (#566) üzenetére


light01
tag

Az a gáz,hogy nekem csak alaplapi hangkártyám van.

(#568) gergo84


gergo84
aktív tag

sziasztok,
fel szerettem volna tölteni az egyenlegem. most használom először a skype-t.
végigkövettem az átutalásos procedúrát. az otp le is vonta tőlem az összeget.
de a skype program azt irja, hogy függőben van az account-om.
és kaptam egy email-t is, miszerint nincs befejezve...

''Rendszerünk szerint Ön vásárolni próbált tőlünk, de az eljárást még nem fejezte be. Nem szeretnénk, ha Ön lemaradna szolgáltatásunkról. Tudunk valamiben segíteni Önnek?''

mit ronthattam el? vagy mit kell még tenni?

(#569) csibor


csibor
őstag

Tudja valaki ha Görögországban lévő Magyar mobil számot hívok,hogy számláz a skype?

(#570) szandisas válasza csibor (#569) üzenetére


szandisas
senior tag

[link] talán itt :)

aláírás

(#571) csibor válasza szandisas (#570) üzenetére


csibor
őstag

Közben nekem is eszembe jutott :R Meg a pannon topic is.

(#572) szandisas válasza csibor (#571) üzenetére


szandisas
senior tag

velem is így szokott lenni :B

aláírás

(#573) Benebene


Benebene
csendes tag

Sziasztok!

Most frissítettem a skypet mind a ket számítógépemen és nem igazán stimmel valami.
Az új verzió (3.2.0.163) majd hogy 100% CPU-t használ aztánkifagy.
Vissza telepítettem a régebbi verziót, de sajna ugyan azok a tünetek.
Nem tudja valaki mi lehet a probléma? :F

Köszi a segítséget!

Bene

(#574) szimcsi


szimcsi
senior tag

Ha fájlt küldök akkor mitől függhet a gyors adatátvitel. Nekem mindig nagyon lassan mennek át a dolgok, pedig hallottam hogy másnak gyors.

XP

(#575) Nightmare


Nightmare
senior tag

Sziasztok.
Egy olyan kérdésem lenne, hogy...meg lehet-e nézni egy felhasználóról, hogy online állapotban van-e vagy sem, anélkül, hogy partner lenne?
Remélem elég érthető volt. :)

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#576) fap333 válasza Benebene (#573) üzenetére


fap333
aktív tag

Üdvözlünk köreinkben Benebene :)
Nekem is volt ilyen problémám, vagy legalábbis hasonló: Szűz winre feltelepítettem a Skype-ot, aztán a tűzfalban kicsit megnyírbáltam a jogait, nehogymár olyan sok felé csatlakozzon... És nálam emiatt történt, hogy bejelentkezésután kiírta ugyan a partnereket, de mindenkit mint offline. A proci azért pörgött 100%-on, mert nem győzte tiltani a Skype kéréseit külső a IP-kre.

szimcsi: Ennél a gondomnál is a tűzfal volt a hibás :O A küldő IP-jét be kellett tennem a ''Trusted'' zónába, és akkor lódult meg igazás a sebesség.

10 fajta ember létezik. Aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#577) plömplöm


plömplöm
őstag

régebbi verziót szeretnék letölteni valahonnan egy win98-hoz. nem tud valaki valami lelőhelyet?

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#578) Lamellus válasza plömplöm (#577) üzenetére


Lamellus
tag

(#579) plömplöm válasza Lamellus (#578) üzenetére


plömplöm
őstag

:R

azt nem tudod esetleg, hogy melyik lehet az utolsó verzió, ahol a win98 még hivatalosan támogatott volt vagy bizonyítottan működőképes rajta?

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#580) Lamellus válasza plömplöm (#579) üzenetére


Lamellus
tag

Azt írják valami fórumban, hogy 1.4 és azelőtti verziók működnek 98 alatt.

(#581) concret_hp


concret_hp
addikt

van egy ilyen, hogy ha egy link csak egy szám és rákattintok, akkor a szkájp fel akarja hívni (és alink se jön be) tudja valaki mit kéne kikapcsolni? :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#582) concret_hp válasza concret_hp (#581) üzenetére


concret_hp
addikt

na ha már erre senki: használ valaki skype out-ot?
nem teljesen világos, hogy ilyen havi vagy éves díjat mindenképp kell-e fizetni, vagy csak amit letelefonál az ember? (Magyarországról lehet használni ugye?)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#583) concret_hp válasza concret_hp (#582) üzenetére


concret_hp
addikt

meg jól nézem, hogy a minimum amivel fel lehet tölteni a szkájp egyenleget, az 10 (áfával 11,5) juró?

vagy fullba vagy sehogy :D

(#584) concret_hp


concret_hp
addikt

senki semmit? :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#585) concret_hp válasza concret_hp (#583) üzenetére


concret_hp
addikt

up :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#586) concret_hp válasza concret_hp (#585) üzenetére


concret_hp
addikt

hát senki nem használ szkájpot? :O

vagy fullba vagy sehogy :D

(#587) concret_hp


concret_hp
addikt

UP :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#588) concret_hp válasza concret_hp (#583) üzenetére


concret_hp
addikt

:O

vagy fullba vagy sehogy :D

(#589) Mahinátor


Mahinátor
tag

Sziasztok!

Már lehet banki átutalással is skype egyenleget feltölteni magyarországon is, kérdés:
Valaki probálta már?
Hagyományos számláról is lehet átutalást kezdeményezni vagy kell nemzetközi számla?
Az átutalásos procedura végén kéri a számlaszám utolsó 4 számát, ez melyik utolsó négy? Tudom kicsit hülyén hagzik, de sok esetben magyarországon a számlaszám első két nyolcas részét használják csak. Ha szükséges akkor kiegészitik a harmadik 8-as számrésszel, de az ebben az esetben általában 8db nulla.
Tehát pl:
12345678-12345678-00000000
Igy az utolsó négy szám 0000, de ez igy szvsz nem ok.
Tud valaki okosat mondani, hogy hogyan is van ez?

Köszi

(#590) Mahinátor válasza concret_hp (#584) üzenetére


Mahinátor
tag

Hello!

Kiemelés kikapcsolása: Nálam a böngészőben (Mozilla Firofox) jobb felül megjelent egy skype ikon és ha arra rákattintottam akkor a számok kiemelése megszünt.
Skype-Out: Én még nem probáltam de szeretném, a minimum feltöltés 10 (11,5euro), ja és Magyarországon is müködik.

BYe

(#591) concret_hp válasza Mahinátor (#589) üzenetére


concret_hp
addikt

szerintem sima forintszámláról is lehet utalni.
aug közepén asszem ki fogom próbálni, addig ah valaki használja, leírhatná a tapasztalatait :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#592) And válasza concret_hp (#591) üzenetére


And
veterán

Már 2 éve fizettem be a minimális nettó 10 Eurót (még bankkártyával), és elég ritkán ugyan, de használom. Pozitívum, hogy az egyenleg itt is csak 1 évig él, de nem a feltöltéstől, hanem az utolsó SkypeOut hívástól számítva. Egyszer dobtak egy mailt is, hogy egy hónap múlva lejár, de egy hívás után ez rendeződött. A hívásdíjon kívül más havi v. éves díj nincsen, abból a kezdeti 10-ből még mindig van vagy 6 Euróm ;).
A SkypeIn szolgáltatásnak van külön díja (negyedévre vagy évre), de magyarországi számot továbbra sem lehet vásárolni.

(#593) Mahinátor válasza concret_hp (#591) üzenetére


Mahinátor
tag

Hi!

Kiprobáltam, sima forint számláról lehetett utalni. A Skype egyenlegem fel töltöttem vele. A sms-t kiprobáltam, meg telefonáltam magyar vezetékes irányba. :)
Eddig ok.

Bye

(#594) Integra


Integra
titán

fapados lámer kérdés:)
valakit megtalálok skypeban.
hozzáadom a listámhoz és megosztom vele az infoim
elméletileg az adott személy ilyenkor hogy lát vagy kap infot arról hogy felvettem hozzám a listámba? mert nálam egy szürke kérdőjel van ilyenkor
mitől lesz az x vagy online etc.. hogy jelez vissza a másik fél hogy bejelentkeztem nála?
csomó mindenkinél mai napig kérdőjel van és nem x ha offline-ban van.
mert ha már x-et látok akkor tudom, hogy mindig látom az állapotát

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#595) Siriusb válasza Integra (#594) üzenetére


Siriusb
veterán

Azért látsz kérdőjelet, mert nem válaszolt az Engedély kérésedre. Ha engedélyez, akkor tudod látni online állapotát.
Nem vagyok biztos benne, de talán akkor is kérdőjelet rak, ha törölt a partnerlistából.

(#596) ebx


ebx
aktív tag

Tudtok javasolni egy Skype kiegészítőt (vagy akár külön alkalmazást) amellyel egy skype telefonhívást mp3-ba (esetleg wav) lehet menteni?

For every complex problem, there is a solution that is simple, neat and wrong.'' H.L. Mencken

(#597) concret_hp


concret_hp
addikt

sima forint atutalassal hogy kell feltolteni az egyenleget?
belepek es csak olyanok vannak h szamlazasi im meg hasonlok. de en atutalassal szeretnem feltolteni. plz help

vagy fullba vagy sehogy :D

(#598) Satrafuckar


Satrafuckar
tag

hello emberek!
tud vki bmi olyan cuccot, amivel be tom kapcsolni 1 partner webcam-ját anélkül h ö tudna rola?
lécci csak az irjon aki értelmes választ tud adni!
köszi elöre is a tippeket!
üdv mindenkinek!

(#599) Noxy válasza Satrafuckar (#598) üzenetére


Noxy
veterán

Mit szólnál hozzá ha valaki benézne a kulcslyukon, amikor a magánügyedet intézed. :F PepShow, Livecam stb.. ott már be van kapcsolva. :DDD

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#600) qdak


qdak
addikt

sajan nulla a skype tudásom tudja v ki h tom megnézni h le vok e tiltva v kinél????? :(

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.