Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic

Hozzászólások

(#451) sbazsi


sbazsi
veterán

esetleg még netlimiterrel, vagy valami hasonló programmal érdemes figyelgetni a forgalmat.

(#452) domeapo


domeapo
csendes tag

Érdeklődnék a guruktól: adott egy cég, céges tűzfal mögött (isa2k), néhány tanteremnyi rendetlen user, akikkel skype-zni akarok, de a web csak 13-14 óra között engedélyezett (http). Megoldható-e a skype-zás letiltott http mellett?

Maradok földig érő tisztelettel...

(#453) róland válasza szasza42 (#450) üzenetére


róland
veterán

A Skype magyar nyelvű oldala: [link]
és egy magyar oldal kifejezette a Skype-nak: [link]

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#454) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Hol lehet hozzá telefont venni?

(#455) TrollBalint


TrollBalint
addikt

Sziasztok

Tegnap raktam fel a skype-t de az abaj, hogy nem veszi figyelembe a hangerő szabályzónál beállitott dolgokat. Egy két embert elég halkan hallani, másokat meg túl hangosan. Sima 2.5-ös skype van fel, és nem találtam semmi beállitást :( nincs hozzá valami ilyesféle beállitó plugin?

[Szerkesztve]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#456) SzalaiG válasza TrollBalint (#455) üzenetére


SzalaiG
addikt

A füleseden nincs hangerő szabályzó?

(#457) TrollBalint válasza SzalaiG (#456) üzenetére


TrollBalint
addikt

nem fül hallgaton hallgatom:) csak furcsa hogy az egyik ember halk a másik meg hangos és mindkettő maxra rakott mindent

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#458) SzalaiG válasza TrollBalint (#457) üzenetére


SzalaiG
addikt

Biztos a távolság miatt. Az egyik közelebb, a másik távolabb van és hát a hang terjedése... :DDD

(#459) TrollBalint válasza SzalaiG (#458) üzenetére


TrollBalint
addikt

mindegyik fejhalgatos mikronfont használ :D
de most már jó, az egyik srác talált még egy helyet ahol lehet állitgatni hangerőt :) azóta mindenki hangos :DD

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#460) lajo


lajo
senior tag

Ha veszek pl a tescoba (most van a katalógusban) egy usb-s skype telefont (2000ft) azzal mire megyek? Mit lehet vele csinálni?

(#461) róland válasza lajo (#460) üzenetére


róland
veterán

Én nem tenném. Ennyiért már kapsz akár egy normális mikrofonos fülest is.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#462) MichaelSD válasza róland (#461) üzenetére


MichaelSD
őstag

Valaki használja Linux alatt Skypot? Nem nem sikerül a hangszórót feléleszteni.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#463) lajo válasza róland (#461) üzenetére


lajo
senior tag

Nem is akartam csak azt hittem valami olyasmi amit nem ismerek.

(#464) RedAnt válasza MichaelSD (#462) üzenetére


RedAnt
aktív tag

Sokat próbálkoztam vele, de nekem meg a mikrofont nem sikerült belőni :(

╚╦╦╦

(#465) MichaelSD válasza RedAnt (#464) üzenetére


MichaelSD
őstag

Kavinton visszaköszön, a mikrofonra gondoltam én is.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#466) heaven


heaven
tag

Sziasztok!

Most telepítettem a géphez egy webkamerát és szeretném kipróbálni, hogy jó-e.
Sajnos most nincs senki ismerősöm, aki elérhető lenne, van valakinek egy kis ideje próbahívást csinálni?

ez a címem: lecso112@freemail.hu

köszi

(#467) heaven


heaven
tag

Valaki! S.O.S

(#468) heaven


heaven
tag

Köszi. Megoldódott...

(#469) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Sziasztok!


Ma szerettem volna a Skype-ot beállítni. Leszedtem a 3.0-át, feltelepítettem, majd létrehoztam volna egy új fiókot.
Minden *-gal jelölt adatot kitöltöttem, de nem vált aktívvá a ''Sign in'' gomb.
Miért? :F

Samsung Galaxy A54

(#470) koob válasza Viktor0610 (#469) üzenetére


koob
senior tag

ugyanez a probléma nálam is!
nem lehet reggelni :(

(#471) Viktor0610 válasza koob (#470) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Akkor up!

Samsung Galaxy A54

(#472) koob válasza Viktor0610 (#471) üzenetére


koob
senior tag

up

(#473) Viktor0610 válasza koob (#472) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Megvan a megoldás... :(
Az e-mailcímben nem lehet számkarakter az aliasban (a @ előtti részen).

Ez gáz... :W
A korábbi verziókban is így volt? :F


MOD:
Küldtem nekik visszajelzést meg e-mailt is. Kiváncsi leszek, mit válaszolnak -ha megértik, amit írtam... :B

Samsung Galaxy A54

(#474) koob válasza Viktor0610 (#473) üzenetére


koob
senior tag

zseni vagy :)

(#475) Yooha


Yooha
aktív tag

Az normális, hogy a skype 40 MB memóriát fogyaszt? A ''munkahelyen'' csak 10 MB körül, de mi lehet az eltérés?

Én a kardomat a kezemben hordom. Te a tiédet a szívedben és az elmédben. Ahogy én látom, ez 2:1 fegyverelőny a részedre.

(#476) koob válasza Yooha (#475) üzenetére


koob
senior tag

az hagyján de mennyi prockópowa%-ot eszik meg :P :Y :C

(#477) Viktor0610 válasza Viktor0610 (#473) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Válaszoltak! :R (Megértették, amit írtam... :D )
A gond a Skype 3 egyik verziójában volt, ami nem engedett számot tartalmazó e-mail címmel regisztrálni. A hibát elhárították, a jó verzió letölthető a weboldalukról.
Tehát, aki hasonló gonddal küzd, töltse le az új kiadást!

Samsung Galaxy A54

(#478) Kazimír


Kazimír
őstag

sziasztok,
valami miatt nem tudok új partnert felvenni a listámra. Ha valakit kiválasztok és az engedélyét kérem, nem kap tőlem üzenetet, és én se viszont.
mi lehet a probléma?
köszi

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#479) zoltanz


zoltanz
nagyúr

ismeri valaki ezt a kis symbian progit telefonra készűlt: iskoot ha minden iga működik vele a skype.

Elég jó lenne mert csak egy 1000-2000 Ft telefon előfizetésre lenne szükség meg az internet és meg lenne oldva a telefonálás. Azt nem tudom, hogy az alap GPRS ami 53/13 kbps az kevés lenne (minőségromlás) ha valaki próbálta írjon. Előrei köszi lüszi!

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#480) old gray


old gray
addikt

hali!

egy ismerősömnek próbáltam a skype-ot beállítani úgy, hogy a webkameráját is tudja használni. a probléma az, hogy millenium van a gépén és a skype nem találja a kamerát. msn alatt műxik az egész.

Mi lehet a probléma :F :F :F

Millenium + skype combo = használhatatlan webkamera? vagy esetleg más verziót kellene használnom skype-ból? A kamera usb 1.0-ával van csatlakoztatva.

:R :R :R



[Szerkesztve]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#481) M@LC0LM


M@LC0LM
csendes tag

Szomoruan vettem tudomásul az alábbi hirt:

Forrás: www.skype.com

''Új árképzési tervünk része a minden SkypeOut hívásra érvényes, € 0,00 - € 0,039 közötti kapcsolási díj (ÁFA nélkül értendő). Az új díjszabás 2007. január 18. (13:00 CET) napján lép érvénybe.''

Kérdés hogy Mo számoknál mennyi kapcsolás dijat számitanak majd fel.

(#482) sentinel


sentinel
aktív tag

Nekem a következő a bajom a 3.0-val: hiába állítom be, hogy értesítsen amikor egy partner kapcsolódik, de nem jelez, mint a régi 2.5-ös. Valakinek nincs hasonló gondja?

(#483) róland válasza M@LC0LM (#481) üzenetére


róland
veterán

Valami volt Matávos került a Skype-hoz?

Mondjuk az általad idézettek mellett az is szerepel, hogy költséghatékonyabb lesz a SkypeOut rendszer. Majd meglátjuk. Azért érdemes lenne lementeni a mostani díjtáblázatot, hogy legyen mivel összehasonlítani.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#484) Chip


Chip
aktív tag

Hardver: Celeron 1000 , 352 Mb RAM
Szoftver Xp Sp2 + Skype 3.0

1. Amikor a Skype-oz használjuk a proc használat felmegy 100 %-ra.
Normális ez így?

2. A parner képe (webkamera) nem jelenik nem jól zöldes függönyszerúség takarja. Az én ellenőrző képemen pedig 4x vagyok rajta függőlegesen összenyomva.
Lehet fel kell raknom valami speciális kodeket?

3. Normálisan használható a Skype egy 128/64-es internetkapcsolattal?

(#485) M@LC0LM válasza Chip (#484) üzenetére


M@LC0LM
csendes tag

Nekem Celeron 667-essel a CPU 95-100%-on megy.Skype-nak a prioritást felljebb állitom,és igy pl még a böngészöt se tudom használni ha vkivel beszélek.A Skype CPU követelménye a hivatalos besolrolás szerint 400Mhz, ezt sztem kicsit alábecsülték.
Szoval sztem a géped 1/3-al gyorsabb,olyan 70%nál meg kéne állni a terhelésnek.
Esetleg tegyél fel uj Skype-ot,vagy uj op rendszert ideiglenesen,egy proba erejéig.

(#486) Chip válasza M@LC0LM (#485) üzenetére


Chip
aktív tag

Mindkettő teljesen friss telepítés.

(#487) Har_melin


Har_melin
addikt

Meg szeretném kérdezni, hogy egy gépre lehet-e valahogy több Skype fiókot telepíteni? (Külön legyen a papának, mamának, gyereknek.) A feltelepített változatnál nem látom semmi jelét, hogy az ''aktív felhasználó'' megváltoztatható lenne. Ha lehet, akkor kell-e hozzá fiókonként külön e-mail cím?

Az előző 60 hozzászólásban nem találtam a témát, ha korábban már volt, akkor elnézést!

Védd a fákat - egyél hódot!

(#488) Noxy válasza Har_melin (#487) üzenetére


Noxy
veterán

Jelentkez ki, ezután sorba be írod a neveket, az automatikus bejelntkezésnél meg vedd ki a pipát.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#489) rsx válasza Har_melin (#487) üzenetére


rsx
aktív tag

Szia.
Na megprobálom egyszerüen leírni. :B igy 2 skype futhat egyszerre
1 lépés-vezérlőpult-felhasználói fiókok,csinálsz 1 uj felhasználót(név bármi lehet), rendszergazdai jogosultságokkal, jelszót csinálj hozzá.Ezzel nem kell a win-be bejelentkezni csak a Skype-t csapjuk be :)
2 sajátgépbe-program files-Skype mappában csinálsz egy uj parancsikont, ezt kiteszed az asztalra, az uj parancsikonnál jobb klik-tulajdonságok-speciális, a megnyíló panelen tegyél pipát a Futtatás más hitelesitő adatokkal, majd ok.
3 főpróba :) dupla klik az uj Skype parancsikonra, ekkor megjelenik 1 uj panel ami érdeklödik , hogy az éppen bejelentkezett(win-be)felhasználóval vagy 1 másikkal.Természetesen egy másikkal, az alul levő listábol válaszd ki a létrehozott felhasználot, ird be a jelszót.Ha minden ok akkor a Skype elindul.Elsö inditáskor ugy fog csinálni mintha most telepiteted volna, beállítasz neki mindent.Igy már 2 Skype ikon lessz az ora mellet.Ha azt akarod hogy a win induláskor automatikusan induljon, másold-be :starmenü-programok-inditópult mappába az uj Skype p.ikont.
1 hátránya a megoldásnak hogy a második felhasználo jelszavát mindig be kell ütni.



[Szerkesztve]

''...Lalikám,van alkoholmentes söröd???Van.Akkor dobd ki a picsába,egy rendes sört kérek"...."A biztonsági öv nincs annyira kényelmetlen, mint a tolókocsi. "XD

(#490) efge


efge
aktív tag

neha reklamal a 14821es port miatt a tuzfal (outpost). mit akar ilyenkor vajon skype?

A tűzfal a gyengék menedéke! A bátrak IEt használnak!

(#491) ballington válasza efge (#490) üzenetére


ballington
addikt

tiltsd le az outpostban azt a portot, és meglátod, h kell-e a skype-nak.

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#492) Har_melin válasza rsx (#489) üzenetére


Har_melin
addikt

Noxy, rsx!

Köszönöm a válaszokat, próbálkozom, ha avalahol elekadok, akkor sikítok. :R

Védd a fákat - egyél hódot!

(#493) hektor24


hektor24
aktív tag

Üdv mindenkinek!
Skype 2.5.0.151-et használok. Érdekelne, hogy létezik-e olyan program, amivel tudom rögzíteni vmilyen videó formátumban annak az emberkének a bejövő webkamera képét, akivel éppen beszélek. Előre is köszi a segítséget!

(#494) Csorbi


Csorbi
addikt

Sziasztok!

Nem tudom, valakinek feltűnt-e olyan jelenség a 3-as verzióban (3.0.0.198), hogy nem mutatja amikor a partnerek bejelentkeznek! Illetve egyes esetekben ismét elküldi egyben az összes üzenetet amit valakivel folytattam aznap. És nem csak nálam van így, jópár ismerősömnél. Mi vagyunk a bénák, vagy elszúrtak valamit?

(#495) Csorbi


Csorbi
addikt

senki? :F

(#496) Csorbi


Csorbi
addikt

aktív ez a topic... :U

(#497) róland válasza hektor24 (#493) üzenetére


róland
veterán

Pl.: Windows Media Encoder-rel, vagy Hypercam2-vel. Kijelölöd az asztalon a rögzíeni kívánt területet és a minden ott megjelent dolgot rögzítenek a szoftverek.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#498) róland válasza Csorbi (#494) üzenetére


róland
veterán

Szerintem nem túl sikeres ez az új 3-as főverzió. Nekem egy ismerősöm tűnt el és azt állítja, hogy nem törölt sem engem, sem önmagát.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#499) Csorbi


Csorbi
addikt

Nnnah, tegnap (január 17-én) kiadtak egy új verziót, ebben javították az általam észlelt hibákat! :C

(#500) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Az óra mellett megjelent egy zászló a skype ikonon, a skype meg ott virított a képernyő közepén.
Most a skype-on belül van egy ilyen zászló egy kettessel, az micsoda?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.