Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic

Hozzászólások

(#301) Norbertpower


Norbertpower
tag

na erre mondjatok valamit: Feltelepítettem askype új verzióját + avideós részt és utánna beszart az egész ... :(

Azóta kb 30 x telepítettem újra de sem a régi felhasználónevemmel sem egy most létrehozottal nem csatlakozik folyamatosan írja hogy belépés de nem történik semmi majd jónéhány perc múlva kiírja hogy nincs kapcsolat... :(

Vélemény??? Ötlet????

BMW + a ménes :DDD

(#302) liksoft válasza Norbertpower (#301) üzenetére


liksoft
nagyúr

1.2.0.48 Az újabb változatok nálam rendszerhalált okoztak. Teljes takarítás totál újrainstall mindenki. Amíg megy, nincs olyan ember a földön aki az újabbra engem rá tud beszélni. A video részt meg nem teszem rá. Ez túl sokba kerül.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#303) Norbertpower válasza liksoft (#302) üzenetére


Norbertpower
tag

mit értesz teljes takarítás alatt???

BMW + a ménes :DDD

(#304) Dexter68 válasza liksoft (#302) üzenetére


Dexter68
addikt

1.3.0.57
Működik.
A Spontania is megy, csak sz*rul kezel a kamerámat.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#305) PrinczA


PrinczA
őstag

http://www.epyxmobile.com/
ismeri vki?

(#306) ebx


ebx
aktív tag

A skype Out szolgáltatást szeretném használni.

Dombornyomott kártyám nincs, a barátomat kértem meg, hogy töltsön nekem is fel 10 eurót. A gond: a Skype egy bankkártyáról csak egy skype számlát enged használni . 1 bankkártya=1 skype account, ő meg már töltött fel az ő skype accountjára

Mit lehetne tenni?

For every complex problem, there is a solution that is simple, neat and wrong.'' H.L. Mencken

(#307) ebx válasza ebx (#306) üzenetére


ebx
aktív tag

UP

For every complex problem, there is a solution that is simple, neat and wrong.'' H.L. Mencken

(#308) ebx válasza ebx (#307) üzenetére


ebx
aktív tag

használ ilyet valaki? (rejtett UP)

For every complex problem, there is a solution that is simple, neat and wrong.'' H.L. Mencken

(#309) ebx


ebx
aktív tag

A Skype zavarja az FBI-t
Bővebben: link

For every complex problem, there is a solution that is simple, neat and wrong.'' H.L. Mencken

(#310) Yom


Yom
aktív tag

Hi!
vki hasznal linux-os skype-t? mert nalam nem az igazi:(. vagy nrm csorog, vagy nem halljuk 1mast, pedig aoss-al van inditva..

I came. I saw. I lagged out.

(#311) fradi81


fradi81
veterán

Hi, tesóm fölrakta a skypeot a gépére, meg van osztva routerral a net, az ő gépe vezeték nélküli adapterrel csatlakozik. Nála nem megy a skype, azt írja ki nem tud kapcsolódni a szerverhez. Miért?

moto g72, Ninebot d28e

(#312) estie


estie
csendes tag

Hello Skyposok! Én épp most tesztelem először a srácokkal.. Egész jónak bizonyul, csak úgytinik mintha kissé terhelné a rendszert:((
Na de a lényeg hogy ingyen van:DDD

"Aki azt mondja, képtelenség, legalább ne zavarja azt, aki képes rá!"

(#313) Loretto válasza fradi81 (#311) üzenetére


Loretto
veterán

Net megy amugy gondolom...

Soirée...

(#314) estie válasza fradi81 (#311) üzenetére


estie
csendes tag

Nálam is úgyanígy van, nekem is rádióhullámról veszi a netet, nálam minden jó

"Aki azt mondja, képtelenség, legalább ne zavarja azt, aki képes rá!"

(#315) Berserker_


Berserker_
csendes tag

Sziasztok!

Kinek milyen tapasztalata van a fejhallgatókkal? Milyen márkát érdemes venni? Jó ár/érték arányút szeretnék, ami frankón együttműködik a Skype-al, kb. 2e HUF körül.

(#316) csibor válasza Berserker_ (#315) üzenetére


csibor
őstag

Szerintem mindegy milyen fülest veszel.Nekem inkább az alaplapi hangkeltővel nem tökéletes nagyon halk a mikrofon bemenet.

(#317) Berserker_ válasza csibor (#316) üzenetére


Berserker_
csendes tag

Tehát inkább alaplap függő a dolog. Különböző tapasztalatokat hallottam, van akinek halk, van akinek normális. Akkor marad az a megoldás, hogy veszek egy bármilyet, majd izgulok, hogy jól működjön. :)

(#318) Apol77 válasza Berserker_ (#317) üzenetére


Apol77
tag

Hali.
Én Azona HS-202-es fülest vettem, és lekellett vennem a mikrofon hangját.
Előtte olcsóbb gagyi füleseim voltak, és alig hallottak. Lehet hogy alaplapfüggő is a dolog, de tuti a fülestől is függ a minőség.

(#319) pweisz


pweisz
senior tag

Valaki megtudja mondani nagyából mennyi sávszélt eszik a progi telefonálásnál?

(#320) csibor válasza pweisz (#319) üzenetére


csibor
őstag

Áll.56kb-os modemmel is müködik.Ezt talán itt olvastam valahol az elején.

(#321) pweisz válasza csibor (#320) üzenetére


pweisz
senior tag

Azt tudom, de a rendelkezésre álló sávszélt gondolom dinamikusan használja, ha több van akkor a jobb minőség érdekében többet használ vagy nem? Azért kérne mert kérdezték tőlem hogy 3GB-os forgalom korlátos net elég e.

(#322) killahdrums


killahdrums
senior tag

Én használom a SkypOut-ot és tök jó! :)

There is no God, just Technology...

(#323) pweisz válasza killahdrums (#322) üzenetére


pweisz
senior tag

Ez tényleg nagyon jó:DDD

(#324) killahdrums válasza pweisz (#323) üzenetére


killahdrums
senior tag

...tudom én! :))

There is no God, just Technology...

(#325) pitom


pitom
tag

Most nincs kedvem végig olvasni a topicot, csak egy rövidke kérdést tennék fel: a skype-ről érdemes hívni mobilt? (bocsi):U

[Szerkesztve]

"Az APT rendszer roppant hatékony, percek alatt romba lehet dönteni vele egy működő számítógépet..." : Pere László

(#326) killahdrums válasza pitom (#325) üzenetére


killahdrums
senior tag

...azt nem nagyon mert 40 nettó körül van egy perc díja asszem. :U

There is no God, just Technology...

(#327) RAM válasza killahdrums (#326) üzenetére


RAM
őstag

:Y:)

Csak tisztán

(#328) -conrad-


-conrad-
addikt

Sziasztok,
hogyan lehetne betenni pl aláírásba egy ilyen hívógombot?Bővebben: link Vagy mondjuk hsz-ba beszúrni? Köcce
Conrad

(#329) kovsol


kovsol
titán

valaki fel tud világosítani?
kérdéseim:
-menyi a percdíj vezetékes/mobilre
-menyit kell minimum feltölteni?

May the Force be with you!

(#330) Sanyo válasza kovsol (#329) üzenetére


Sanyo
senior tag

percdíj: Bővebben: link
Bővebben: link
Hungary - Mobile € 0.177 (adóval € 0.204)=50.8328 HUF
Hungary-Budapest € 0.024 (adóval € 0.028)=6.97774 HUF

A minimum feltöltés 10 euro.

(#331) zoldtea


zoldtea
csendes tag

Sziasztok!

Skype szerintem is jó, egyetlen problémám van csak vele: Spyware Nuker 2005, XoftSpy 4.15 progik például azonnal kivágják, hogy spyware-t tartalmaz a Skype, és nem biztonságos hogyha ilyen progi tevékenykedik a gépemen. :(

(#332) lamoti válasza ebx (#306) üzenetére


lamoti
csendes tag

szia, én is skype-barát vagyok, de mellette a neophone is fent van, mégpedig pont a fizetés egyszerűsége miatt. A percdíjak közel egyformák, fillérekben térnek csak el, de amikor németországot vagy egyéb kultúrországot hívok nekem már mindegy hogy 5,1 vagy 5,2 a percdíj. És egyébként teljesen megférnek egymás mellett, immár fél éve.

(#333) BigK


BigK
csendes tag

Nya, ha valaki tényleg INGYEN szeretne vezetékes telefont hívni (mondjuk az Unió összes országába) talán prószálja ki ezt: Bővebben: link
Alapból 1 percig ingyenes a hívás, viszont ha feltölti az ember az egyenlegét 1 kredittel (1 euro) onnantól kezdve lehet rogyásig beszélni. Ja igen, az egyenleget csak mobil hívása esetén kezdené nyirbálni. És mégegy slussz poén: ha egy fals bankártya adatait adja meg az ember, akkor is jóváírja az 1 eurót!
Egyenlőre még bétaverzió. Használjátok, amíg lehet...

Ha a hülyeség hajtaná a biciklidet, kontrázva mennél a himalájára

(#334) Apol77 válasza BigK (#333) üzenetére


Apol77
tag

Tudtommal már nem ingyenes a voipbuster......

(#335) trec válasza lamoti (#332) üzenetére


trec
csendes tag

Csak tudtommal a Neox másodperc a Skype pedig perc alapú.Nem mindegy !!

(#336) lamoti válasza trec (#335) üzenetére


lamoti
csendes tag

A neop biztos mp alapú, a skype-t kihívásra épp a számlázási dolgok miatt nem próbáltam. A neo erre tökéletes, minek más? (ui. egyébként röhej, hogy olcsóbb svájcba, németországba vidéken egy kis falu szélén valakit felhívni, mint itthon akár Pestet. És itt is látható mit rabolnak el tőlünk tisztelt T-COM és tásai, ahol több mint 50 Ft egy perc ugyanide)

(#337) orka 66


orka 66
csendes tag

Elmagyarázná valaki, hogyan lehet skype-t, nettelefont stb. használni.
Fogalmam sincs mik ezek, de egy játékoldalhoz kellene.
Köszi;]

(#338) plömplöm


plömplöm
őstag

sorry, de itt is megkérdem, hátha valaki kenivágja, hogy vajon mivel lehetne kinyerni a feltelepített és automatikusan remekül bejelentkezgető skype-ből a jelszót? át kellene tenyésztenem egy másik gépre ugyanazt a felhasználót, de elfelejtődött a jelszó
a skype saját jelszóújraküldője nem működik, mert nem fogad el ímélcímet a adott felhasználónévhez
a régi gépen a progfils/skype-ban nincs semmise amiben ottlehetne hogy kihekkeljem valahogy, a registryben nem leltem rá, hol tárolhatja a jelszót?

köszi

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#339) liksoft válasza plömplöm (#338) üzenetére


liksoft
nagyúr

Én újat kértem, és az eredeti mail címre meg is érkezett. Verzióváltásnál volt egy kis gondom, de így át tudtam hidalni.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#340) plömplöm válasza liksoft (#339) üzenetére


plömplöm
őstag

kitől kérted?

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#341) erdoke


erdoke
titán

Úgy tűnik, nálam is ez a procit szarrá terhelő jelenség van. Az X2-t akár 70 %-ra is képes odavágni, amikor beindul a telefonálás. Ami még furcsább, hogy ilyenkor nemcsak a hang megy el szinte teljesen a progiban (ezzel használhatatlanná téve az egész nettelefonálást), hanem még az egér is akadozik, alig tudom lelőni.
Ha más progival terhelem a procit, akkor 95 %-nál se akadozik az egér, nemhogy 70-nél. :F
Van már erre valami megoldás? Integrált SB Live egy nF4-es lapon, Genius füles + galléra csíptetős mikrofon a hang része a konfignak.

A legjobb aláírás a héten

(#342) Johnsones válasza plömplöm (#338) üzenetére


Johnsones
tag

Szia,

ha előtte nem regelted akkor nem működik. :Y :Y

[link]

És persze csak azzal az emillel műxik amivel regeltél.
Azért gondolj bele, h regelés nélkül működne akkor bárkinek a jelszavát meg tudnád változtatni.

(#343) erdoke válasza erdoke (#341) üzenetére


erdoke
titán

Pls, erre valakinek ötlete? :O

A legjobb aláírás a héten

(#344) erdoke válasza erdoke (#341) üzenetére


erdoke
titán

Talán majd idén. :D (Vagy SATA-n? :F :DDD)

A legjobb aláírás a héten

(#345) róland


róland
veterán

Itt van a Skype 2.0!!! :C

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#346) matuu


matuu
tag

Szevasztok!

Valaki hasznal mar ugy Skype-ot, hogy mondjuk egy normakl USB-es teloval? Sajnos egy albiban lakom es nagyon fontos lenne, hogy ugy lehessen hasznalni, hogy ne kelljen a PC-nel ulnom. Barmilyen megoldas erdekel!!!

Valami jo kis otlet?

Nagyon fontos lenne, mert mar nem tudom tovabb fizetni a telefon szamlat..... :Y

''A'' rulez => ATI, AMD, ASUS

(#347) plömplöm válasza Johnsones (#342) üzenetére


plömplöm
őstag

olvasd át inkább mégegyszer a kérdésem, miszerint ~''mivel lehetne kinyerni a feltelepített és automatikusan remekül bejelentkezgető skype-ből a jelszót?''

de már mindegy, mert fel kellett használjam a régi vinyót sajna

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#348) erdoke válasza róland (#345) üzenetére


erdoke
titán

Föltettem a már a bétáját is, de még nem volt időm és lehetőségem kipróbálni a telefonálást. Talán megoldódik vele a problémám. :F

A legjobb aláírás a héten

(#349) róland válasza róland (#345) üzenetére


róland
veterán

Sajnos a camtasia Recorder-t nem szereti, így nem tudom használni a Canon PSA510-met mint webkamerát hozzá. :(

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#350) #51736960


#51736960
törölt tag

hali! lenne egy nagy gondom a skype-al: ha játszom valamilyen játékkal és skype-on hívnak, akkor egyből feljön a skype ablak és a játék a háttérben fut tovább, ami nem jó. azt szeretném elérni, hogy hívás esetén ne jöjjön be a skype ablak, csak a csengő hang figyelmeztessen, és gyorsbillentyűvel venném fel a hívást (a hotkey-t már belőttem). Tehát az lenne a cél hogy a játék megszakítása nélkül fel tudjam venni a telefont.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Skype topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.