Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) mijos


mijos
senior tag

Banggood-al kapcsolatos negativ velemenyem osztanam meg veletek. Mint irtam par hete, kaptam egy hasznalt kamerat, nemet nyelvvel, foliak nelkul, ossze vissza pakolt tartozekokkal a dobozban aminek a LE gombja nem is mukodik. Irtam a supportnak, ahol kuldtem kepet es videot. 2 kulon szemely is irt nekem ezzel kapcsolatban. Az egyik azt irta, kuldjek masik videot, mert nem lehet jol latni. Masiknak is elkuldtem a videot, aki meg azt valaszolta hogy nem tudja megnezni nem jo a link. :)) szanalmas idohuzas csak. Vegyuk ugy, hogy banggood-on van garancia, papirforma szerint, ami amugy szart sem er. Legkozelebb ha akciokamerat veszek, csak is gopro lesz. Sjcam 4000, Sony AS20, Sj 5000wifi, 5000plus ( amit nem is hasznalok mert hibas es banggoodra varok ) utan allitom ezt, hogy oke, olcsobb de milyen aron? :R

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#1302) maj-viktor válasza mijos (#1301) üzenetére


maj-viktor
őstag

Már te is kezded a szokásos "sipákolást", szar az SJCAM csakis GoPro!...

Nem mondom, hogy nem úgy van, ahogy leírod... de 1. pl. Kínába tiltva van / lehet a youtube, így lehet tényleg nem tudja megnyitni.... 2. ha bármi problémád van, stb. PayPal véd... visszapostát is állja, szal még kár sem ér... csak időbeli!
Banggood továbbra is még az egyik legmegbízhatóbb kínai shop... problémás ügyekkel is... garancia ügyileg is!

Mi a problémád!? "Használtat kaptál".... ok - nyiss ügyet... 180napig tudsz és postázd vissza, ilyen egyszerű!
(sem a shoppal, sem a termékkel nincs gond amúgy, csak most gyerekes sértődéssel duzzogsz, hogy épp sikerült bekapnod egy "refurbished" darabot... hidd el máshol is előfordulhat 1%-os eséllyel)

Vedd belföldről, ha számodra ez macerás!

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1303) llaszlo válasza maj-viktor (#1302) üzenetére


llaszlo
veterán

"180napig tudsz"
Mikor lett 180 a 45-ből? (közben megtaláltam a pp oldalán is)
A 20 napos megoldási idő is változott?

[ Szerkesztve ]

(#1304) llaszlo válasza llaszlo (#1303) üzenetére


llaszlo
veterán

Közben megtaláltam, hogy már jó régóta 180 nap. [link]

(#1305) mijos válasza maj-viktor (#1302) üzenetére


mijos
senior tag

Csak azert mert a sjcamra vered es pofatlan haszonkulccsal probalod a magyar honfitarsaid lehuzni, akkor mas kamera nem is lehet jo? En leirtam hogy kiprobaltam tobbet, es lehet a gopro tenyleg megeri. Sajat tapasztalatbol beszelek, nem hasracsapasbol. Gyerekes duzzogas = megdolgozott penzemert kapok egy hibas vackot, ez azsiaban lehet elfogadhato de mashol nem. Inkabb linkeld be a feszbuk sjcam oldalad hatha valaki vesz kamerat 50 ezerer' :R

[ Szerkesztve ]

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#1306) maj-viktor válasza mijos (#1305) üzenetére


maj-viktor
őstag

LOL! Én hol árulom a kamerát!? :DDD

Igen én biztos a levegőbe beszélek, még véletlenül sem teszteltem a GoPro-t, a SONY-t, a Xiaomi-t, a Mobius-t és egyéb sportkamerákat...

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1307) azJENŐ


azJENŐ
csendes tag

Szervusztok!

Valószínűleg átsiklottam fölötte. SjCam 5000WiFi-vel (sima) felvett videókat, melyik video lejátszóval tudom tökéletesen lejátszani Win XP alatt?
A Kmplayer-rel akad.
A Win Media player-rel szép a kép, de a hang csúszik és nem is teljesen jó.
Illetve van valamilyen egyszerű, ingyenes szerkesztő program, ugyanezekkel a paraméterekkel?

Jenő

(#1308) mati12 válasza azJENŐ (#1307) üzenetére


mati12
senior tag

Próbáld ki a VLC médiaplayert azzal talán jó lesz,mondjuk ha géped nem egy erőgép akkor nem biztos,hogy a lejátszó program a hibás.
Ingyenes szerkesztő programnak pedig a Windows saját programját a Movie Makert javasolnám. Egyszerű tud magyarul a kezelése könnyen megtanulható.

(#1309) Sanyesz. válasza azJENŐ (#1307) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Ezzel próbáld meg: MediaPlayer Classic
Nekem ugyan Mobiusom van, az azzal készült videókat tökéletesen lejátsza.

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#1310) azJENŐ válasza mati12 (#1308) üzenetére


azJENŐ
csendes tag

Köszönöm szépen a válaszokat!

Azonnal ki is próbálom őket.
Lehet, hogy valóban a gép, a netbook-om a gyenge: Intel Atom N280 CPU 1.6GHz 1.0GB RAM.
OS: Win. XP home SP3

Jenő

(#1311) Djuree


Djuree
félisten

na úgy látom végleg buktam az 50k-mat. :W
egyenesen a gyártótól rendeltem a kamerát, rosszat küldtek, rengeteg emailen meg videón át bizonyítottam hogy rossz (ha vki rákeres a hozzászólásaimra itt megtalálja mi volt a baja), megegyeztünk, hogy küldjem vissza a kamerát és meglátjuk mit tehetünk. másfél hónapja megkapták a kamerát, azóta írtam több emailt, semmi válasz, több support ticket, semmi válasz (ja de egy jött, még 3-4 hete, hogy türelem), a paypal vmiért lezárta a refundot, újabbat indítani nem tudok, paypal nem segít hiába írtam nekik direkt mailt. :W
a rohadék szemét anyját az ilyen cégnek, ez a support?! akkor miért írták hogy küldjem vissza, akkor megmaradt volna a rossz kamerám legalább, főleg hogy a visszapostára kifizettem 5k-t még pluszban. :W
vigyázzatok velük, ha tehetitek messziről kerüljétek el őket. ilyen cégtől én semmit nem fogok soha többé venni...
50k, azért nekem ez qrva sok pénz. :(

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1312) llaszlo válasza Djuree (#1311) üzenetére


llaszlo
veterán

PPn az ügyet tovább vitted követelésre? 180 napod van az ügy megoldására ha nem viszed tovább, utána viszont már jóval rövidebb a határidő. Levelezni meg csakis szigorúan PPn keresztül szabad.

(#1313) bepi81


bepi81
tag

Djuree, sajnálom a helyzetet, 50k sztem az emberek 90%-ának qrva sok pénz.
És én ezért merem ajánlani, hogy lehetőleg az itthoni forrásokból (az eustock.hu ezért célszerű) vásároljon, mert sokkal hatékonyabb a problémakezelés (ha van).

A paypal, ha jól tudom, 45 nap múlva zárja a refund-ot.

(#1314) Djuree


Djuree
félisten

nekem valamiért egyből lezárták, mikor megegyeztünk az eladóval arról hogy visszapostázom a cuccost. ebből azt gondolták hogy akkor minden rendben? :F az a baj a paypal nem enged még egy disputot indítani, azt írja van már folyamatban lévő ügyem ezzel a tranzakcióval kapcsolatban, pedig már le van zárva. nem vágom.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1315) llaszlo válasza Djuree (#1314) üzenetére


llaszlo
veterán

PP-n ment a levelezés? Ott egyeztetek meg? Nekem még sosem zártak ügyet/vitát csak követelést, de azt is csak akkor amikor megkaptam a pénzem. De a zárást meg pláne nem értem, amikor fél éve van az egész tisztázására.

[ Szerkesztve ]

(#1316) Djuree válasza llaszlo (#1315) üzenetére


Djuree
félisten

másik topikban ezt írták:
"Paypal nem zár le csak úgy claimet soha... nem csak disputeot indítottál véletlenül aztán nem eskaláltad claimmé?"
valamiért zárták pedig. :(

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1317) maj-viktor válasza bepi81 (#1313) üzenetére


maj-viktor
őstag

Ne beszélj már hülyeségeket...

Kezdjük azzal, hogy 180nap a vita indítási idő... utána a claimé alakításét leírja a rendszer mikor tudod eszkalálni... ha eszkalálva van, akkor ~1-2-3hét, míg a PayPal dönt!
(eustock is ugyanúgy "leszar, ha nem jobban", ők is csak cserélnek... vissza a gyártónak és kész... ami előny lehet csupán, az a szlovák - EU közelség... így postaidőben max 1 hét, míg Kína esetén 2-4hét)

1. először is... ne hagyd magadat! Ha a paypal lezárta az ügyet, akkor van lehetőséged egy fellebbezésre... FAQ-ba megtalálod a módját
Másodszor, ha vissza kellett postáznod, akkor a TN számot bemellékelted a vitába ahol kérték!?
Harmadszor... visszapostát is állja a PayPal (ebből valszeg már kicsúsztál, mert a feladástól számított 15napig van lehetőséged igényelni)

http://prohardver.hu/tema/kulfoldi_rendelesek_nyomkovetes_stb/keres.php?type=-&stext=paypal+return

Ám amit a másik topikban kérdeztek, az jó kérdés... mert a leírásod alapján ez történhetett, hogy nem eszkaláltad az ügyet!

20% jutalékért visszaszerzem a pénzedet! :DDD
(najó amúgy viccen kívül PayPal topikban "segítünk" ingyé)

http://prohardver.hu/tema/paypal/friss.html

Most nem lecseszésért... de aki minimálisan sem képes utánolvasni a külföldi rendelésnek - "garanciáztatásnak" - visszaposta - refund ügyeknek... az miért nem kér segítséget!? (ingyen fórumba) még mielőtt "megtörténik a baj"...

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1318) Djuree válasza maj-viktor (#1317) üzenetére


Djuree
félisten

visszaszerzem én de azért kösz. ;)
minden nap fizetek paypalon keresztül szinte, szóval otthon vagyok benne, de még hálistennek nem volt gondom eddig, bár ilyen férgekkel még nem találkoztam az is igaz.
fellebbezek én de ha a paypal se válaszol, meg ha válaszolnak is, küldik a sablon üzeneteket, mert vagy nem akarják felfogni mi a bajom, vagy ennyire leszarják az ügyfeleiket. :W
nem egyszerű ez. de majd megoldom, ha meg nem sikerül én mindent megtettem, mégse mehetek el kínába seggberúgni a kis rizszabálót aki kibaszott velem. :(
tudom hogy állja a visszapostát, de kicsusztam az időből sajnos.
te mit tennél a helyemben? az contact us-ra kattintásnál többet nem tehetek mert valami bug van a paypallal és nem enged disputot nyitni mert úgy látja nyitva van már egy, közben meg closed. :W

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1319) maj-viktor válasza Djuree (#1318) üzenetére


maj-viktor
őstag

Ha már lezárt a PayPal, akkor nem is tudsz nyitni... egyedül a "Contact US"-on keresztül tudsz kommunikálni velük!

De a kérdésre nem válaszoltál... akkor "képbe vagy"... eszkaláltad az ügyet!? (mert ha nem, akkor meg is van az ok, hogy "close-olodott" megoldás nélkül)... nagyon úgy fest számomra, hogy ez történt... nyitottál egy dispute-ot... de nem eszkaláltad... így a PayPal azt hitte megoldódott az ügy! A PayPal, csak akkor kezd bele avatkozni, ha eszkalálod... nekem sajnos vagy szerencsére már sok ügyem volt mindenféle gondokkal, stb. így már minden alternatívával volt dolgom! Azért is mondom... nekem is volt, hogy lezárták már az ügyemet.... kértem egy újra felülvizsgálatot és az én javamra döntöttek... és soha! ismétlen 5év alatt soha nem lettem lehúzva külföldi rendeléssel - paypal fizetéssel... (csak olyan esetem volt, amikor még a "régi" 45nap-ból kifutottam és nem figyeltem... de ha az ember normálisan lekommunikálja a problémáját, stb. 90%-ban a vevőnek van igaza)... visszapostát is jópárat intéztem már... segédkeztem jópárban is.... mióta van "visszaposta visszafizetés PayPal-on", abból is saját részre 3-at intéztem és legalább 10-20db-ba segédkeztem sikerrel! (tudom én már könnyen pappolok, mert nagyon benne vagyok, de akkoris... állítólag akkor te is benne vagy... mármint te csak a PayPal fizetésben... de a problémás esetekben megoldásában még nem)

szóval újra kérdem - eszkaláltad az ügyet!? (Escalate to Claim)

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1320) Djuree válasza maj-viktor (#1319) üzenetére


Djuree
félisten

lehet nem eszkaláltam, nem emlékszem már. :(

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1321) axlfsi válasza Djuree (#1320) üzenetére


axlfsi
veterán

Szinte biztosan ez lehetett. Gondolom ezt újra már csak úgy veheted elő, hogy megreklamálod, ahogy a kolléga is írta. Keresd elő a FAQ-ból, hogy is megy ez, illetve a Contact Us csatornán keresztül kérj felülvizsgálatot.
Sok sikert! :K

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1322) Tuya


Tuya
tag

Sziasztok!Gondolkodom egy SJ5000-en.Kérdéseim lennének....tudom olvassak vissza és olvasok is...
A wifi csak a telós kapcsolatra jó?Mivel tud többet a plusz?Mennyivel jobb a 4000-nél az 5000?
Ha fényképet akarok készíteni vele akkor gömbölyödni fog a kép vagy lehet normál képeket is?Hirtelen ennyi,de már olvasom is közben a fórumot :D

[ Szerkesztve ]

(#1323) maj-viktor válasza Tuya (#1322) üzenetére


maj-viktor
őstag

WiFi telóra jó
4000-hez képest sokkal jobb WB kezelés (nem lesz sárgás a kép), nagyobb LCD (1,5" helyett 2")
gömbölyödik a kép... (Xiaomi Yi esetén van lehetőség szoftveresen kikapcsolni)

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1324) llaszlo válasza Tuya (#1322) üzenetére


llaszlo
veterán

Én wifi verziót vettem, mert az volt jó áron. Viszont eddig kb semmi hasznát nem vettem a wifinek.
Arra jó, hogy a telefonon el tudod indítani a felvételt meg be tudod állítani a kamerát. Ha van igényed ilyen távoli felvételre, akkor arra jó. Máskülönben nem sok mindenre használható. Legalábbis én nem találtam még más funkcióját.

(#1325) KoVee84 válasza llaszlo (#1324) üzenetére


KoVee84
senior tag

Én mindig telefonon nézem vissza a videókat, sokkal jobb, mint azon a kis kijelzőn, ráadásul normálisan lehet benne tekerni.

(#1326) llaszlo válasza KoVee84 (#1325) üzenetére


llaszlo
veterán

Csak rohadt lassú mire átmásolja. Meg ott foglalja a helyet. Akkor már inkább a gépen nézem. Ott tényleg van értelme, mert látom is nagyban. A teló kijelző egy fokkal jobb, mint a 2".

(#1327) axlfsi válasza llaszlo (#1326) üzenetére


axlfsi
veterán

En at sem szoktam masolni. Csak USB OTG megoldassal radugom a telora a microSD kartyat majd MX Video Playerrel megnezem oket. Jobban viszi mint az I3-as laptopom... (Oneplus One).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1328) llaszlo válasza axlfsi (#1327) üzenetére


llaszlo
veterán

wifiről van szó

(#1329) KoVee84 válasza llaszlo (#1326) üzenetére


KoVee84
senior tag

sj5000plus esetén nem kell másolni, a telefonon nézem a kameráról a videót ;)

(#1330) bepi81 válasza maj-viktor (#1317) üzenetére


bepi81
tag

Ez mind szép és jó, csak nem értem, miért nekem címezted...

[ Szerkesztve ]

(#1331) axlfsi válasza KoVee84 (#1329) üzenetére


axlfsi
veterán

Hm, és azt, hogy? A gyári, androidos szoftverrel? De ugye nem a felvétel közbeni videó(élő-)képről beszélsz, hanem a már felvett és a kártyán tárolt videók visszanézéséről? Csak mert azt valóban előbb letölti és csak utána tudod lejátszani a telefonon (nálad nem így van? :) .).

(#1328) llaszlo hja, leesett :)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1332) KoVee84 válasza axlfsi (#1331) üzenetére


KoVee84
senior tag

nem, nálam nem így van, tudom miről beszélek. SJ5000PLUS az alkalmazás neve :K

(#1333) llaszlo válasza KoVee84 (#1329) üzenetére


llaszlo
veterán

De ő nem plust hanem simát akar.

(#1334) hp16


hp16
tag

sziasztok
a videlapse funkció mire való?mik a különbségek az 1s,2s,5s,stb között?ez így már alapból timelapse videót csinál?

(#1335) M3xx


M3xx
tag

Augusztusi firmmel kapcsolatban vélemények? Én felraktam... hát a magyar nyelv sztem hanyagolandó, maradtam az angolnál, elvileg új funkció a sorozatfelvétel, ezt hivatná a nem tudom milyen menüpont(már nincs fennt a firm), itt beállítottam 3 képre, az első fotónál lefőzte a kamerát, csak az akku ki-be segített. Előtte a márciusi firm volt fent, annál semmilyen buggal nem találkoztam, most felraktam az áprilisit, hogy mégiscsak frissüljünk, eddig ez üzemel.

(#1336) M3xx


M3xx
tag

Legújabb kisvideóm SJ5000 (wifi) -vel, akit érdekel:

Corfu Summer 2015

[ Szerkesztve ]

(#1337) KoVee84 válasza M3xx (#1336) üzenetére


KoVee84
senior tag

Állat lett, mivel vágtad?

(#1338) M3xx válasza KoVee84 (#1337) üzenetére


M3xx
tag

Köszönöm. Adobe Premiere Elements 13

(#1339) axlfsi válasza M3xx (#1336) üzenetére


axlfsi
veterán

:R :C :K

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1340) bepi81


bepi81
tag

Ha valaki tervezi SJCAM SJ5000 cam-hez szűrő adapter vásárlását, annak üzenem, hogy sem az 52mm-es (GoPro Hero 3+ és Hero4), sem az 58mm-es (GoPro Hero 1 2 3) verzió nem jó.

Egyelőre keresek megfelelőt...

(#1341) zedok


zedok
senior tag

Sziasztok!

Szeretnék vásárolni SJ5000 Plus Wifi-t :) Valaki vett már itthon?

Edigitalba forgalmazzák. LINK Próbálta már valaki onnan? Igazából ez és a Xiaomi Yi között vacilálok, és nem sikerült még döntenem. :B

[ Szerkesztve ]

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#1342) maj-viktor válasza zedok (#1341) üzenetére


maj-viktor
őstag

Belföldi forrásra tudom ajánlani az electropoint-ot... face-n találsz akciót - kuponkódot! (olcsóbb is mint az edigital)

https://www.facebook.com/SJ4000HUN/photos/a.1453654131550438.1073741831.1448352298747288/1612901958958987

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1343) zedok válasza maj-viktor (#1342) üzenetére


zedok
senior tag

Geekbuyingrol rendelt mar valaki itt?

Koszonom szepen! :)

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#1344) azJENŐ válasza zedok (#1343) üzenetére


azJENŐ
csendes tag

Nézz körül itt az apróhirdetések között is !
Találsz ott új, magyar garanciás készülékeket .

(#1345) azJENŐ válasza zedok (#1341) üzenetére


azJENŐ
csendes tag

Én az eustock-tól vásároltam, eddig meg vagyok vele elégedve, szépen működik.
Autóban, medencében, csúszdán, étteremben.

Nézz körül az apróhirdetések között!

(#1346) zedok válasza azJENŐ (#1345) üzenetére


zedok
senior tag

Köszi, már megrendeltem geekbuyingról. :)

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#1347) maj-viktor válasza zedok (#1346) üzenetére


maj-viktor
őstag

geekbuying OK, ahogy banggood is külföld esetén... (áfa-vám-mal azért számolj)

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1348) zedok válasza maj-viktor (#1347) üzenetére


zedok
senior tag

Koszi, elvileg francia raktarrol jon. :)

[ Szerkesztve ]

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#1349) maj-viktor válasza zedok (#1348) üzenetére


maj-viktor
őstag

Geeknek asszem tudtommal spanyol raktára van...

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1350) zedok válasza maj-viktor (#1349) üzenetére


zedok
senior tag

Elvileg már van francia is. :B

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.