Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) peestheee válasza peestheee (#1500) üzenetére


peestheee
tag

a hang teszt alapján nagyon gyenge

[ Szerkesztve ]

(#1502) szabieable válasza don pardon (#1498) üzenetére


szabieable
aktív tag

"Az Elite vízálló tokja olyan, mint az összes többi 5000-nek. A 4000-es sorozatnak teljesen más a mérete, a lencsevédő sem megy rá."
Nincs 5ös szériám csak négyes, arra picit nagyobb a filter de rámegy. Fénykép alapján nekem úgy tűnt, hogy ennek inkább téglalaposabb a vízálló tok optika része, azért kérdeztem.

Reggel jött email a paypaltól, hogy megkaptam a refundot bár az összeg még nem érkezett meg a kártyára. Ticketben csak a belső walletba akartak refundolni de lebeszéltem róla őket inkább :)

[ Szerkesztve ]

(#1503) don pardon válasza szabieable (#1502) üzenetére


don pardon
aktív tag

Milyen filtert találtál rá?

Ha 5 perc múlva nem jövök vissza, várjanak tovább! - by Ace Ventura

(#1504) don pardon válasza don pardon (#1503) üzenetére


don pardon
aktív tag

Közben megtaláltam az sj4000 fórumon :))

[ Szerkesztve ]

Ha 5 perc múlva nem jövök vissza, várjanak tovább! - by Ace Ventura

(#1505) hippo0315


hippo0315
senior tag

Milyen video szerkesztőt érdemes/javasoltok a mov file-khez használni?

(#1506) bb0t válasza peestheee (#1501) üzenetére


bb0t
senior tag

a hanggal hardveres gond van egyes készülékeknél remélem ide nem a rosszak jöttek

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#1507) peestheee válasza bb0t (#1506) üzenetére


peestheee
tag

én úgy tudom ez általános típushiba

(#1508) hippo0315


hippo0315
senior tag

Akkor ezt a doboz hangot el kell fogadni, nincs mód a javítására?

(#1509) bb0t válasza peestheee (#1507) üzenetére


bb0t
senior tag

én úgy tudtam, hogy a hibás darabok kiszállítását leállították de hát sok a "?". Főleg, hogy ide milyenek jöttek. Azt hittem ma már lesz tesztvideó. :(((

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#1510) hippo0315 válasza bb0t (#1509) üzenetére


hippo0315
senior tag

Valószínűleg igazad lehet, mert csináltam egy próba felvételt az előbb és egészen elfogadható a hang, nem egy hifi, de hallani rajta mindent tisztán.

(#1511) peestheee válasza hippo0315 (#1510) üzenetére


peestheee
tag

töltsd már fel légyszíves

(#1512) bb0t válasza hippo0315 (#1510) üzenetére


bb0t
senior tag

Én is nagyon kíváncsi lennék rá. :R

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#1513) Metal666 válasza bb0t (#1512) üzenetére


Metal666
csendes újonc

Én is roppant kíváncsi lennék az 5000x elite hangjára! Mert nagy a csend a tesztvideókkal kapcsolatosan.de hippo kollegának vajon melyik 5000-es készüléke van?

(#1514) szuper94


szuper94
tag

Sziasztok

Bocsi, kicsit megcsúsztam a videó készítéssel magánjellegű gondjaim miatt, Első tapasztalataim alapján a kamera jól működik(tesztelni kell még a különböző beállításokat), tesztképek feltöltése folyamatban. hang jónak tűnik. hang vagy videó teszt érdekel jobban titeket? mert kb 70% on vagyok a videókkal. az egyik felkerülhet akár ma.

(#1515) Metal666 válasza szuper94 (#1514) üzenetére


Metal666
csendes újonc

Elsősorban a hang,legalábbis engem.mivel vannak itt kétes dolgok.de szerintem te jobban értesz ehhez,így meggyugtató információkkal te szolgálhatsz...köszi.

(#1516) hippo0315 válasza Metal666 (#1513) üzenetére


hippo0315
senior tag

Nekem SJ5000 van, tehát az alap.

(#1517) bb0t válasza szuper94 (#1514) üzenetére


bb0t
senior tag

én is a hangra szavazok

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#1518) hippo0315 válasza bb0t (#1512) üzenetére


hippo0315
senior tag

Készítem újra, mert tele lett személyes beszélgetéssel. :B

Hozzá kell szokni, hogy rögzíti az ember a kocsiban történőket. :D

(#1519) hippo0315 válasza hippo0315 (#1518) üzenetére


hippo0315
senior tag

Késni fog a felvétel, reggel akartam a kocsiba rögzíteni a kamerát, de a hozzá adott "autós szett" tartója egy kalap szamocát nem ér, egyszerűen nem hajlandó odatapadni az üveghez.

(#1520) Mrlink


Mrlink
tag

Sziasztok.
Van 2db kb 17 másodperces videóm egy 5000x elite és egy samsung Note 2vel egyszerre felvéve.
Hangminőség céljából
Akit érdekel kérem jelezze.
És persze mondja el hogy hogyan tudom valahogy megosztani.
Vagy elküldöm emailbe.
Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#1521) Mrlink


Mrlink
tag

Remélem jó lesz.
A minőségnem jó de a hang a lényeg sztem.

1:http://savefile.com/b349d0a2a0196c28

2:http://savefile.com/bd21a4431710daa3

[ Szerkesztve ]

(#1522) bb0t válasza Mrlink (#1521) üzenetére


bb0t
senior tag

:R

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#1523) Mrlink


Mrlink
tag

Meg van egy ilyenem is.

http://savefile.com/ecc0a443bbe06960

(#1524) bb0t válasza Mrlink (#1523) üzenetére


bb0t
senior tag

Erre nekem errort ír. Egyértelműen doboz hangja van, és halk. Nem túl biztató.. :((( Ez saját felvétel?

szuper94:

Nem azért ilyen nagy a csend részedről mert gond van a cuccal? :U

[ Szerkesztve ]

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#1525) Mrlink válasza bb0t (#1524) üzenetére


Mrlink
tag

igen nemrég csináltam.
csak kamera a kézbe és kész semmi tok.

http://savefile.com/22b7b8fd4b31cf13

[ Szerkesztve ]

(#1526) hippo0315 válasza bb0t (#1524) üzenetére


hippo0315
senior tag

Az sj5000-esnek is pont ilyen a hangja, de csinálok ma egy újabb próba felvételt vele.

Kérdés mit lehet tenni ezzel a hanggal? Garanciális probléma, vagy elhajtanak vele ?

(#1527) bb0t válasza Mrlink (#1525) üzenetére


bb0t
senior tag

És neked már az 1.1 szoftver van fent?

hippo0315 :
Nem tudom, úgy tűnik ez a cucc még nincs normálisan összerakva. Nem tudom így hogy lehet kiadni valamit. Szépen lerombolja az SJCAM a renoméját ezzel. Nagyon sok a csalódott ember.

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#1528) bb0t válasza Mrlink (#1525) üzenetére


bb0t
senior tag

Ez az utóbbi nem olyan rossz bár nehéz megítélni, hogy annak az autónak a hangja mennyire kell felhallatszódjon. Legalább a képe szép.

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#1529) Mrlink válasza bb0t (#1527) üzenetére


Mrlink
tag

[ Szerkesztve ]

(#1530) bb0t válasza Mrlink (#1529) üzenetére


bb0t
senior tag

:O

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#1531) hippo0315


hippo0315
senior tag

Érdekes, ennél a teszt videónál elfogadható a hang (ilyen hang esetény nem morognék): [link]

Érdekes viszont hogy az http://www.sjcammagyarorszag.hu/ oldalán egyik teszt video alatt sem hallható az eredeti hang.

(#1532) peestheee válasza hippo0315 (#1531) üzenetére


peestheee
tag

nem véletlenül, a külföldi fórumokon is csak terel a gyártó, nem ad egyértelmű magyarázatot a hang kérdésre

szerintem én kérem is a refundot amíg még nem küldik el a kamerát

(#1533) hippo0315 válasza peestheee (#1532) üzenetére


hippo0315
senior tag

Engem első sorban a kép érdekel, az meg jó, a hang, hát majd kitalálok valamit (feltekerem a kocsiban a zenét :D ), bár felhívom a forgalmazót azért.

(#1534) hippo0315 válasza hippo0315 (#1533) üzenetére


hippo0315
senior tag

Beszéltem a forgalmazóval, firmware frissítést javasolják első körben, ha ez nem hozna változást akkor annak jelzését kérték. Autóstartó ügyben is segítőkészek voltak nagyon.

(#1535) bb0t


bb0t
senior tag

a magyar képviselet is csak terel...
így járatják le magukat

Az a gond, hogy hiába jön majd mindenki a szoftverfrissítéssel, ez nem szoftveres gond. Senki ne dőljön be neki.

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#1536) hippo0315 válasza bb0t (#1535) üzenetére


hippo0315
senior tag

Valószínű, de egy próbát meg ér -hisz garanciális-, és az autóstartó miatt úgy is el kell mennem hozzájuk, mert cserélik.

Hazafelé kipróbálom és lesz teszt video is akkor.

(#1537) Metal666 válasza bb0t (#1530) üzenetére


Metal666
csendes újonc

Te hol vàsároltad a kamerát? És mi a helyzet a hangjával Mrlink?

[ Szerkesztve ]

(#1538) bb0t válasza Metal666 (#1537) üzenetére


bb0t
senior tag

Én a super94 féle sjcammagyarorszagtol

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#1539) don pardon válasza bb0t (#1538) üzenetére


don pardon
aktív tag

Ma jott meg nekem is az elite! Napokban varhato egy ket osszehasonlito(sj4000-el) biciklis video :)

Ha 5 perc múlva nem jövök vissza, várjanak tovább! - by Ace Ventura

(#1540) bb0t válasza don pardon (#1539) üzenetére


bb0t
senior tag

Az érzés, hogy nincs az egész cseszett cégnél egy micro sd... Felbecsülhetetlen. :)

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#1541) don pardon válasza bb0t (#1540) üzenetére


don pardon
aktív tag

:DD
Ha nagyon raersz telefonbol kiveheted a microsd-t :DDD

Ha 5 perc múlva nem jövök vissza, várjanak tovább! - by Ace Ventura

(#1542) bb0t válasza don pardon (#1541) üzenetére


bb0t
senior tag

Nekem is ez volt az első gondolatom. A második pedig az, hogy G2-m van aminek nem bővíthető a tárhelye. ;] Végül találtam egy kártyát de rá kellett jönnöm, hogy nincs most időm idebent bütykölni viszont első blikkre a hang nem jó. :((

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#1543) szuper94


szuper94
tag

kicsit időigényes a hangteszt mert 4 hangsávot kell úgy összevágnom hogy passzoljanak, igyekszem amennyire tudok, közben a munkámmal is foglalkoznom kell

(#1544) bb0t válasza szuper94 (#1543) üzenetére


bb0t
senior tag

Igazából mi nem összehasonlítgatós hangtesztet vártunk, ugyanis a hang nem valami máshoz viszonyítva szörnyű hanem konkrétan élvezhetetlen. És a színre vonatkozó kérésemet sem sikerült megjegyezni... :(

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#1545) Attila444


Attila444
aktív tag

Próbáltam én is a hangot, semmi gond nincs vele, halk egy kicsit, pont mint a többi 5000-nél. Ha lesz időm tesztelem normálisan.

(#1546) don pardon válasza bb0t (#1544) üzenetére


don pardon
aktív tag

Hát most csináltam tesztet a hangról elég siralmas. :O
Gondoltam, hogy feltöltöm de nem érdemes. Beraktam sony vegasba a két videót, az elite-nek gyakorlatilag egy vízszintes vonal a hangsávja míg a 4000-nek normális.

Ha 5 perc múlva nem jövök vissza, várjanak tovább! - by Ace Ventura

(#1547) llaszlo


llaszlo
veterán

SJ5000 wifinél lehet korábbi FW-t felrakni? Simán megy, nem lesz semmi gubanc?

(#1548) bb0t válasza don pardon (#1546) üzenetére


bb0t
senior tag

Ja én is beraktam vegasba, az van amit mondasz. Benyomtam youtuberól pár dolgot elég hangosan de nagyon halk és tompa. Ha közelről beszélek bele az elfogadható.

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#1549) hippo0315


hippo0315
senior tag

Nah, megjártam ma a garanciás túrámat .

Az SJ5000-emen firmware frissítés történt. Az eredmény: [SJ5000teszt]. számomra megfelelő eredménnyel zárult.

Autós tartó probléma is megoldást nyert.

(#1550) bb0t


bb0t
senior tag

Végignyálazva az sjcamhd fórumot az lenne a kérdés, hogy amiket mi kaptunk azok mikor lettek feladva? A második batch november 23-án hajózott el. Azt írják néhány készülék az első batch-ből már kapott 1.1-es firmwaret- Illetve beszélnek alaplapi audió buffer modról is ami megoldotta a hang problémát. Valaki pedig azt gyanítja, hogy mivel a gombok hangzódása teljesen jó ezért a mikrofon elhelyezkedésével van gond.

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.